Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.5
Mål i alt
Over 9.0
Hjørnespark i alt
+1.0
Burgan SC
Yarmouk vs Burgan SC Holdprofil
87Samlet
YarmoukKuwait - 1. division · Styrke i forhold til 8 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAngrebSvaghed2. halvleg
VUUTVVUVUTSenesteStabil-0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 14
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Comeback-hold73% af målene efter pausen (sidste 10)1H 4+ hjørnespark 9/10
58Samlet
Burgan SCKuwait - 1. division · Styrke i forhold til 8 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeHjørnespark vundetSvaghedAktuel form
UUTTTUUTUTSenesteStabil-0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Langsom starterUden sejr i de sidste 8 udeUnder 2.5 8/10
Yarmouk vs Burgan SC Kampfakta
Yarmouk
4V-4U-2T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 11 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.1 imod. Sejr 40%, AH-sejr 30%, mål Over 50%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 40%4
Tabt 20%2
Mål i alt 2.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Hjørnespark i alt 9.0
Over 40%4
Annulleret 30%3
Under 30%3
Asiatisk handicap
Vundet 30%3
Annulleret 10%1
Tabt 60%6
Burgan SC
0V-5U-5T i de seneste 10 kampe, med 4 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.4 for, 1.2 imod. Sejr 0%, AH-sejr 40%, mål Over 20%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 0%0
Uafgjort 50%5
Tabt 50%5
Mål i alt 2.5
Over 20%2
Annulleret 0%0
Under 80%8
Hjørnespark i alt 9.0
Over 40%4
Annulleret 10%1
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 0%0
Tabt 60%6
Sidste
| Yarmouk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Burgan SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Yarmouk | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Burgan SC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.30,
Std.afv.: 1.65, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 38%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Yarmouk vs Burgan SC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Yarmouk vs Burgan SC Indbyrdes opgør
Yarmouk vs Burgan SC Se fuld H2H →| Yarmouk Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Kuwait - 1. division | 2026-08-11 | 2 Yarmouk |
1 - 0
3 - 1
|
Burgan SC 2 | S | -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-01-22 | 1 Burgan SC |
0 - 1
0 - 1
|
Yarmouk 1 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2025-10-04 | 3 Yarmouk |
1 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 4 | N | -1.0 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2024-04-02 | 1 Burgan SC |
1 - 1
1 - 3
|
Yarmouk 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2024-02-14 | 2 Yarmouk |
1 - 0
2 - 1
|
Burgan SC 1 | S | -1.0 | Over |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2023-03-06 | 4 Yarmouk |
0 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 4 | N | -1.0 | Over |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2022-12-15 | 1 5 Burgan SC |
0 - 1
1 - 2
|
Yarmouk 4 | S | +1.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Kuwait - 1. division | 2022-09-13 | 2 Yarmouk |
2 - 1
3 - 1
|
Burgan SC 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuwait - 1. division | 2019-02-22 | 6 Burgan SC |
0 - 1
0 - 2
|
Yarmouk 1 | S | +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Kuwait - 1. division | 2018-10-06 | 6 Burgan SC |
1 - 0
1 - 2
|
Yarmouk 3 | S | 0.0 | Over |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Kuwait - 1. division | 2018-04-08 | 2 Yarmouk |
0 - 1
3 - 2
|
Burgan SC 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| Kuwait - Liga | 2017-04-16 | 2 Burgan SC |
0 - 1
0 - 6
|
Yarmouk | S | +1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Kuwait - Pokal | 2017-02-01 | 3 Burgan SC |
0 - 0
1 - 1
|
Yarmouk 1 | U | +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 5 (2-3) | 2 (0-2) |
| Kuwait - Liga | 2016-12-02 | Yarmouk |
2 - 0
4 - 0
|
Burgan SC 1 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Kuwait - Pokal | 2015-03-24 | 3 Yarmouk |
3 - 0
3 - 1
|
Burgan SC 2 1 | S | 0.0 | Over |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Yarmouk Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Kuwait - 1. division | 2026-08-17 | 4 Al-Jazeera KWT |
0 - 0
2 - 0
|
Yarmouk 4 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-14 | 3 Yarmouk |
0 - 0
1 - 1
|
Al Salibikhaet SC 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-11 | 2 Yarmouk |
1 - 0
3 - 1
|
Burgan SC 2 | S | -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-07 | 1 Yarmouk |
0 - 0
0 - 0
|
Khaitan 2 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-02 | 2 Al Shamiya FC |
0 - 0
0 - 3
|
Yarmouk 1 1 | S | +2.0 | Push |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2026-07-29 | Sporty FC |
0 - 0
1 - 2
|
Yarmouk | S | +1.5, +2.0 | Push | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Kuwait - 1. division | 2026-07-25 | 1 2 Yarmouk |
0 - 0
0 - 1
|
Al Sahel SC 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Kuwait - 1. division | 2026-02-20 | Yarmouk |
2 - 1
3 - 3
|
Al-Jazeera KWT | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Kuwait - 1. division | 2026-02-04 | 2 Al Salibikhaet SC |
1 - 0
2 - 2
|
Yarmouk 2 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Kuwait - 1. division | 2026-01-22 | 1 Burgan SC |
0 - 1
0 - 1
|
Yarmouk 1 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Kuwait - Crown Prince Cup | 2026-01-07 | 1 Al Arabi SC |
0 - 0
2 - 1
|
Yarmouk 5 | N | -2.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-12-30 | 1 Yarmouk |
6 - 0
7 - 1
|
Al Shamiya FC 1 | S | -2.0,-2.5 | Over |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-12-22 | 1 Yarmouk |
1 - 0
3 - 0
|
Sporty FC 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Kuwait - 1. division | 2025-11-03 | 1 Al Sahel SC |
1 - 1
2 - 1
|
Yarmouk 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-10-27 | 1 Al-Jazeera KWT |
1 - 1
1 - 3
|
Yarmouk 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Kuwait - 1. division | 2025-10-20 | 1 3 Yarmouk |
1 - 0
1 - 0
|
Al Salibikhaet SC 5 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-10-04 | 3 Yarmouk |
1 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 4 | N | -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-09-29 | 2 Yarmouk |
0 - 0
2 - 0
|
Khaitan 3 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuwait - 1. division | 2025-09-22 | 4 Al Shamiya FC |
0 - 1
0 - 2
|
Yarmouk 1 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
1-17 (18) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 4 (1-3) | ||
| Kuwait - Liga | 2025-05-10 | 2 Khaitan |
0 - 2
0 - 3
|
Yarmouk | S | -0.5 | Over |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Kuwait - Liga | 2025-05-05 | 1 Al Naser SC |
2 - 2
5 - 2
|
Yarmouk 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Kuwait - Liga | 2025-04-18 | 4 Yarmouk |
1 - 1
3 - 2
|
Kazma SC 1 | S | +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Kuwait - Pokal | 2025-04-10 | 4 Al Naser SC |
0 - 0
1 - 0
|
Yarmouk | N | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Kuwait - Liga | 2025-03-28 | 2 Kazma SC |
1 - 0
2 - 0
|
Yarmouk 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-11 (14) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Kuwait - Crown Prince Cup | 2025-03-07 | 3 Kazma SC |
2 - 0
3 - 1
|
Yarmouk 3 | N | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Kuwait - Liga | 2025-02-28 | 2 2 Yarmouk |
0 - 0
1 - 1
|
Al Salmiyah SC 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Kuwait - Liga | 2025-02-21 | Yarmouk |
0 - 0
0 - 1
|
Al Arabi SC 2 | N | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Kuwait - Liga | 2025-02-13 | 1 4 Yarmouk |
0 - 1
0 - 4
|
Al Naser SC | N | +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Kuwait - Liga | 2025-02-09 | Al Kuwait SC |
2 - 0
6 - 0
|
Yarmouk | N | -2.5 | Over | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Kuwait - Liga | 2025-01-31 | 1 2 Yarmouk |
0 - 0
0 - 0
|
Khaitan | U | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Burgan SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Kuwait - 1. division | 2026-10-08 | 1 Burgan SC |
0 - 1
0 - 1
|
Al-Jazeera KWT 2 | N | +0.5 | Under |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-14 | Khaitan |
0 - 0
0 - 0
|
Burgan SC 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-11 | 2 Yarmouk |
1 - 0
3 - 1
|
Burgan SC 2 | N | -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-07 | 1 Burgan SC |
0 - 0
0 - 0
|
Al Salibikhaet SC 3 1 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Kuwait - 1. division | 2026-08-02 | 1 Al Sahel SC |
0 - 0
0 - 0
|
Burgan SC 1 | U | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Kuwait - 1. division | 2026-07-29 | Burgan SC |
0 - 2
0 - 2
|
Al-Jazeera KWT | N | 0.0 | Under |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2026-07-25 | Burgan SC |
0 - 0
0 - 1
|
Sporty FC 2 | N | -1.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - Pokal | 2026-02-27 | 2 Al Qadsia SC |
1 - 0
2 - 0
|
Burgan SC 2 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2026-02-21 | 7 Al Shamiya FC |
1 - 1
2 - 2
|
Burgan SC 2 | U | +1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
3-13 (16) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 6 (1-5) |
| Kuwait - 1. division | 2026-02-04 | 3 Burgan SC |
0 - 0
1 - 1
|
Khaitan 6 | U | 0.0, +0.5 | Under | 8.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Kuwait - 1. division | 2026-01-22 | 1 Burgan SC |
0 - 1
0 - 1
|
Yarmouk 1 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Kuwait - 1. division | 2026-01-16 | 5 Al Salibikhaet SC |
1 - 0
3 - 1
|
Burgan SC 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kuwait - Crown Prince Cup | 2026-01-10 | 2 Al Kuwait SC |
1 - 0
3 - 0
|
Burgan SC | N | -3.0 | Under |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - Crown Prince Cup | 2026-01-05 | 1 Burgan SC |
0 - 0
2 - 0
|
Al Jahra 2 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Kuwait - 1. division | 2025-12-31 | 1 Burgan SC |
1 - 1
1 - 2
|
Al Sahel SC 3 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-12-22 | 1 4 Al-Jazeera KWT |
1 - 1
3 - 3
|
Burgan SC 3 | U | 0.0, -0.5 | Over | 8.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-11-03 | 1 2 Sporty FC |
1 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 3 | S | +1.5, +2.0 | Over |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-10-26 | 1 Burgan SC |
3 - 1
4 - 2
|
Al Shamiya FC 1 | S | -1.5 | Over | 8.0 | Over |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Kuwait - 1. division | 2025-10-20 | 1 4 Khaitan |
1 - 0
2 - 0
|
Burgan SC 2 | N | 0.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-10-04 | 3 Yarmouk |
1 - 1
1 - 2
|
Burgan SC 4 | S | -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-09-29 | 2 Burgan SC |
1 - 2
1 - 3
|
Al Salibikhaet SC 5 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-09-21 | 1 Al Sahel SC |
0 - 0
0 - 0
|
Burgan SC 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 8.0 | Over |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Kuwait - 1. division | 2025-09-15 | 3 Burgan SC |
0 - 0
0 - 0
|
Al-Jazeera KWT 1 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Kuwait - Pokal | 2025-05-21 | 2 Al Qadsia SC |
2 - 0
3 - 2
|
Burgan SC 2 | N | -2.0 | Over | 9.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Kuwait - 1. division | 2025-05-18 | 2 Burgan SC |
0 - 0
0 - 1
|
Al Sahel SC 1 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-05-15 | 2 Al Shabab SC |
1 - 1
3 - 2
|
Burgan SC 5 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Kuwait - 1. division | 2025-05-12 | 6 Al Jahra |
2 - 0
3 - 0
|
Burgan SC 1 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-05-07 | 1 Burgan SC |
1 - 0
2 - 2
|
Al Salibikhaet SC 5 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-04-29 | 1 Al Sahel SC |
0 - 1
0 - 2
|
Burgan SC 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Kuwait - 1. division | 2025-04-20 | 1 Burgan SC |
0 - 1
1 - 1
|
Al Shabab SC 1 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.533 | 3.7 | 5.25 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 9.0 , Handicap: -1.0 , Mål: 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

