VfB Hilden U19 vs Cologne U19 Holdprofil
VfB Hilden U19 vs Cologne U19 Kampfakta
1V-2U-7T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 20 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 2.0 imod. Sejr 10%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 50%.
7V-2U-1T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 6 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 0.6 imod. Sejr 70%, AH-sejr 50%, mål Over 10%, hjørne Over 50%.
| VfB Hilden U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Cologne U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| VfB Hilden U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Cologne U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
VfB Hilden U19 vs Cologne U19 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
VfB Hilden U19 vs Cologne U19 Indbyrdes opgør
VfB Hilden U19 vs Cologne U19 Se fuld H2H →Ingen data
| VfB Hilden U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-03-04 | MSV Duisburg U19 |
0 - 1
2 - 1
|
VfB Hilden U19 3 1 | N | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-02-25 | 1 VfB Hilden U19 |
0 - 1
1 - 1
|
SC Preussen Munster U19 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-02-12 | 4 FC Viktoria Köln U19 |
2 - 1
3 - 2
|
VfB Hilden U19 5 | N | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-12-03 | 3 VfB Hilden U19 |
3 - 0
4 - 2
|
Bonner SC U19 2 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-19 | 2 Rot-Weiss Essen U19 |
0 - 0
1 - 1
|
VfB Hilden U19 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-12 | 1 VfB Hilden U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Schalke U19 | N | +2.0, +2.5 | Under | 10.0 | Over |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-06 | 1 Borussia M'gladbach U19 |
1 - 2
3 - 2
|
VfB Hilden U19 4 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-29 | 1 VfB Hilden U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Rot-Weiss Oberhausen U19 3 | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-08 | 1 Bochum U19 |
2 - 0
2 - 0
|
VfB Hilden U19 2 | N | -2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
2-14 (16) | 1-9 (10) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-01 | 3 VfB Hilden U19 |
2 - 0
2 - 3
|
Fortuna Düsseldorf U19 | N | +0.5 | Over |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-08-27 | 2 VfB Hilden U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Verl U19 4 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-08-21 | 4 VfB Hilden U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Borussia Dortmund U19 | N | +3.0, +3.5 | Under | 10.0 | Under |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Cologne U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-03-04 | 4 Cologne U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Bayer Leverkusen U19 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-02-24 | 1 Borussia Dortmund U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Cologne U19 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2023-02-18 | 5 MSV Duisburg U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Cologne U19 3 1 | U | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Pokal - U19 | 2022-12-10 | 4 Cologne U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Holstein Kiel U19 3 1 | S | -2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-12-04 | 3 Cologne U19 |
0 - 0
1 - 0
|
SC Preussen Munster U19 4 | S | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-19 | FC Viktoria Köln U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Cologne U19 1 1 | N | +1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-12 | 5 Cologne U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Bonner SC U19 3 1 | S | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-11-06 | 3 Rot-Weiss Essen U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Cologne U19 2 | S | +1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-29 | 2 Cologne U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Schalke U19 2 | S | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Pokal - U19 | 2022-10-13 | Cologne U19 |
1 - 1
4 - 1
|
Bochum U19 2 | S | -1.0 | Over | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-08 | 5 Borussia M'gladbach U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Cologne U19 5 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-10-04 | 1 Cologne U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Rot-Weiss Oberhausen U19 4 | N | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 | Over |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Tyskland - Pokal - U19 | 2022-09-11 | 3 Rot-Weiss Essen U19 |
1 - 4
2 - 5
|
Cologne U19 2 | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-8 (14) | 5-4 (9) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-09-03 | 3 Bochum U19 |
1 - 2
2 - 5
|
Cologne U19 1 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-08-28 | Cologne U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Fortuna Düsseldorf U19 | S | -1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-08-21 | 1 Paderborn U19 |
0 - 2
1 - 5
|
Cologne U19 1 | S | +1.0 | Over |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-04-30 | Cologne U19 |
3 - 0
7 - 0
|
Arminia Bielefeld U19 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-04-13 | 2 Cologne U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Fortuna Köln U19 2 | S | -2.5, -3.0 | Under | 11.5 | Under |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-03-05 | Cologne U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Rot-Weiss Oberhausen U19 | S | -1.5,-2.0 | Under | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-02-26 | 1 Bochum U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Cologne U19 1 | S | 0.0,+0.5 | Under | 11.5 | Over |
|
4-12 (16) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2022-02-20 | Rot-Weiss Essen U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Cologne U19 3 | U | +0.5,+1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-12-04 | 1 Cologne U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Borussia M'gladbach U19 | U | -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
12-5 (17) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-11-28 | FC Viktoria Köln U19 |
1 - 2
1 - 5
|
Cologne U19 1 | S | +1.5, +2.0 | Over | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-9 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-11-20 | 3 Cologne U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Bayer Leverkusen U19 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-10-30 | 1 Cologne U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Borussia Dortmund U19 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
10-5 (15) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-10-24 | 2 Wuppertaler U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Cologne U19 1 | S | +2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Youth League | 2021-10-19 | 4 Genk U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Cologne U19 2 | N | -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
10-5 (15) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Youth League | 2021-09-29 | 1 Cologne U19 |
1 - 3
2 - 4
|
Genk U19 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Tyskland - Bundesliga - U19 | 2021-09-26 | 1 Cologne U19 |
2 - 0
6 - 1
|
Fortuna Düsseldorf U19 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Tyskland - Pokal - U19 | 2021-09-22 | 2 Cologne U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Borussia M'gladbach U19 1 | N | -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 5 , Hjørnespark: 3 - 6
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: +1.5,+2.0 , Mål: 3.5
Stilling: 0 - 2 , Hjørnespark: 1 - 2 Halv
Hjørnespark: , Handicap: , Mål:
- 3' - 1st Offside - Cologne U19
-
4' - 1st Corner - Cologne U19 - 8' - 2nd Offside - Cologne U19
-
12' - 2nd Corner - VfB Hilden U19 -
15' - 3rd Corner - Cologne U19 -
24' - 1st Goal - Cologne U19 - 29' - 3rd Offside - Cologne U19
-
33' - 1st Yellow Card - VfB Hilden U19 -
40' - 2nd Goal - Cologne U19 -
0-2 score at the end of First Half - 48' - 4th Offside - Cologne U19
-
49' - 2nd Yellow Card - VfB Hilden U19 - 50' - 5th Offside - Cologne U19
-
55' - 4th Corner - Cologne U19 - Race to 3 Corners - Cologne U19
- 56' - 6th Offside - VfB Hilden U19
-
63' - 5th Corner - VfB Hilden U19 -
67' - 3rd Goal - Cologne U19 -
69' - 6th Corner - VfB Hilden U19 -
70' - 3rd Yellow Card - VfB Hilden U19 -
72' - 4th Yellow Card - Cologne U19 - 74' - 7th Offside - Cologne U19
-
76' - 7th Corner - Cologne U19 -
78' - 8th Corner - Cologne U19 - Race to 5 Corners - Cologne U19
-
78' - 4th Goal - Cologne U19 -
80' - 5th Yellow Card - Cologne U19 -
81' - 6th Yellow Card - Cologne U19 -
88' - 9th Corner - Cologne U19 - 89' - 8th Offside - Cologne U19
-
90' - 5th Goal - Cologne U19 -
0-5 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

