Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.0
Mål i alt
Under 8.0
Hjørnespark i alt
+0.5
Vasas SC
Vasas SC vs Újpest FC Holdprofil
Vasas SC
UVTTVTUVUTSenesteNedad-0.9 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkUnder1/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Anden halvleg-holdComeback-holdMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10Over 2.5 kort i 8 af de seneste 10
Újpest FC
UUTTTTVUTTSenesteNedad-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Sidste
| Vasas SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Újpest FC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Vasas SC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Újpest FC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 8.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.18,
Std.afv.: 1.39, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 22%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Vasas SC vs Újpest FC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Vasas SC vs Újpest FC Indbyrdes opgør
Vasas SC vs Újpest FC Se fuld H2H →| Vasas SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Ungarn - NB I | 2018-04-14 | 1 Újpest FC |
1 - 1
4 - 2
|
Vasas SC 4 | N | -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2017-11-04 | Vasas SC |
0 - 0
0 - 1
|
Újpest FC 3 | N | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2017-08-06 | Újpest FC |
1 - 0
1 - 0
|
Vasas SC | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2017-04-11 | 2 Vasas SC |
0 - 2
2 - 3
|
Újpest FC 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Ungarn - Pokal | 2017-04-05 | 2 Vasas SC |
0 - 1
0 - 1
|
Újpest FC 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - Pokal | 2017-03-29 | 1 3 Újpest FC |
1 - 0
1 - 2
|
Vasas SC 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2016-11-05 | Újpest FC |
1 - 0
2 - 2
|
Vasas SC 3 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2016-08-06 | 1 Vasas SC |
0 - 0
0 - 1
|
Újpest FC 5 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Ungarn - NB I | 2016-04-02 | 2 Vasas SC |
1 - 1
3 - 2
|
Újpest FC 2 | S | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-9 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2015-10-24 | 1 Újpest FC |
0 - 0
2 - 0
|
Vasas SC 3 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ungarn - NB I | 2015-07-25 | 1 3 Vasas SC |
1 - 1
1 - 3
|
Újpest FC 2 | N | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungarn - Ligakupa | 2014-11-19 | Vasas SC |
0 - 1
1 - 4
|
Újpest FC | N | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Ungarn - Ligakupa | 2014-09-03 | Újpest FC |
1 - 0
2 - 1
|
Vasas SC | N | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Vasas SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Ungarn - NB II | 2019-09-02 | 2 Györi ETO FC |
2 - 0
2 - 0
|
Vasas SC 2 | N | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Ungarn - NB II | 2019-08-28 | 1 Vasas SC |
0 - 0
1 - 1
|
Kazincbarcikai BSC 6 | U | -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB II | 2019-08-25 | 3 Tiszakecske FC |
0 - 2
1 - 3
|
Vasas SC 3 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Ungarn - NB II | 2019-08-18 | 2 Vasas SC |
1 - 1
1 - 1
|
FC Ajka 4 | U | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB II | 2019-08-12 | Bekescsabai Elore SE |
1 - 0
2 - 0
|
Vasas SC 3 | N | 0.0 | Under |
|
||||||
| Ungarn - NB II | 2019-08-07 | 1 Vasas SC |
1 - 2
5 - 2
|
Soroksar 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-08-04 | 5 Dorogi FC |
2 - 0
2 - 1
|
Vasas SC 1 | N | +0.5, +1.0 | Push |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-28 | Vasas SC |
4 - 2
7 - 2
|
III Keruleti TVE 1 | S | -1.0 | Over |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-20 | 1 Vasas SC |
1 - 2
2 - 2
|
Kisvarda FC 1 1 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-17 | 1 Vasas SC |
3 - 1
5 - 2
|
Rakosmenti KSK | S | -1.0 | Over |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-13 | FC Nitra |
0 - 1
0 - 3
|
Vasas SC | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-13 | Vasas SC |
2 - 1
2 - 4
|
STK Samorin 2 | N | 0.0 | Over |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 3 (3-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-10 | Vasas SC |
0 - 2
0 - 3
|
Mezökövesd-Zsóry 1 | N | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-09 | 1 Vasas SC |
0 - 2
0 - 2
|
KFC Komarno 1 | N | -0.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-05 | Vasas SC |
0 - 0
2 - 0
|
Dunajská Streda 1 | S | +0.5, +1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
3-13 (16) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB II | 2019-05-19 | 1 1 Vasas SC |
0 - 2
0 - 5
|
Zalaegerszegi TE 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-05-12 | 1 Cegledi VSE |
0 - 0
1 - 2
|
Vasas SC 1 | S | +0.5 | Over |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ungarn - NB II | 2019-05-05 | 1 Vasas SC |
1 - 3
3 - 3
|
Budaorsi SC 2 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Ungarn - NB II | 2019-05-01 | 4 MTE 1904 |
0 - 0
2 - 1
|
Vasas SC 3 | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB II | 2019-04-28 | 3 Vasas SC |
2 - 1
3 - 2
|
Kazincbarcikai BSC 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-04-21 | 1 5 Gyirmot SE |
0 - 0
0 - 1
|
Vasas SC 2 | S | 0.0,-0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Ungarn - NB II | 2019-04-14 | 1 Vasas SC |
2 - 0
4 - 0
|
Soroksar 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
9-10 (19) | 6-7 (13) | 6 (3-3) | 2 (1-1) |
| Ungarn - NB II | 2019-04-07 | 1 Dorogi FC |
0 - 1
1 - 2
|
Vasas SC 2 | S | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ungarn - NB II | 2019-03-31 | 1 Vasas SC |
1 - 2
7 - 4
|
Vac FC 2 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-03-17 | 2 Vasas SC |
0 - 2
3 - 2
|
Balmazujvarosi FC 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB II | 2019-03-10 | 1 2 Vasas SC |
0 - 0
1 - 0
|
Tiszakecske FC 4 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-03-06 | 3 Kaposvari Rakoczi |
0 - 0
0 - 0
|
Vasas SC 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-03-03 | 2 Vasas SC |
1 - 1
5 - 1
|
Nyiregyhaza FC 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB II | 2019-02-24 | 2 Bekescsabai Elore SE |
1 - 1
2 - 1
|
Vasas SC 2 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Ungarn - NB II | 2019-02-17 | 1 2 Vasas SC |
0 - 3
0 - 4
|
Györi ETO FC | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Újpest FC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Ungarn - NB I | 2019-08-31 | 2 Újpest FC |
1 - 3
2 - 3
|
Budapest Honvéd 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2019-08-24 | 1 Kisvarda FC |
1 - 0
2 - 0
|
Újpest FC 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2019-08-17 | 1 Újpest FC |
0 - 0
1 - 1
|
Paksi Se 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2019-08-10 | 1 Diosgyori VTK |
1 - 1
1 - 2
|
Újpest FC 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Ungarn - NB I | 2019-08-03 | 1 Újpest FC |
0 - 2
1 - 3
|
Puskas Academy 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-19 | 1 Diosgyori VTK |
0 - 2
0 - 3
|
Újpest FC 1 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-11 | Újpest FC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Ajka | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.0 | Over |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-05 | 1 Györi ETO FC |
1 - 0
2 - 0
|
Újpest FC | N | 0.0 | Under | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-05-19 | 2 Diosgyori VTK |
1 - 0
3 - 0
|
Újpest FC 5 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-05-11 | 2 Újpest FC |
0 - 0
0 - 1
|
Puskas Academy 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Ungarn - NB I | 2019-05-04 | 3 Ferencváros |
1 - 1
2 - 1
|
Újpest FC 5 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2019-04-27 | 2 Újpest FC |
1 - 0
1 - 1
|
Debreceni VSC 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-04-20 | 3 Újpest FC |
0 - 0
0 - 0
|
Budapest Honvéd 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-04-13 | 3 Videoton FC |
1 - 0
2 - 1
|
Újpest FC 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-04-06 | 3 Újpest FC |
0 - 1
2 - 1
|
Mezökövesd-Zsóry 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-03-30 | 3 Paksi Se |
0 - 0
0 - 2
|
Újpest FC 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-03-22 | 1 Újpest FC |
1 - 1
1 - 2
|
Gyirmot SE | N | -1.0, -1.5 | Push |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ungarn - NB I | 2019-03-16 | 3 Újpest FC |
1 - 0
1 - 0
|
Kisvarda FC 3 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-03-09 | 3 Szombathelyi Haladas |
0 - 2
3 - 2
|
Újpest FC 2 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2019-03-02 | Újpest FC |
0 - 0
0 - 0
|
MTK Budapest 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-02-23 | 1 Újpest FC |
1 - 0
5 - 0
|
Diosgyori VTK 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2019-02-16 | 2 Puskas Academy |
0 - 0
0 - 1
|
Újpest FC 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ungarn - NB I | 2019-02-09 | 3 Újpest FC |
0 - 1
1 - 1
|
Ferencváros 4 | U | +0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2019-02-02 | 1 4 Debreceni VSC |
0 - 0
0 - 0
|
Újpest FC 1 | U | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Ungarn - NB I | 2018-12-15 | 1 1 Budapest Honvéd |
1 - 0
2 - 2
|
Újpest FC 3 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2018-12-08 | 2 Újpest FC |
2 - 0
2 - 0
|
Videoton FC 3 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Ungarn - Pokal | 2018-12-05 | Kaposvari Rakoczi |
0 - 0
1 - 0
|
Újpest FC | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungarn - NB I | 2018-12-01 | 1 Mezökövesd-Zsóry |
0 - 0
0 - 0
|
Újpest FC 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungarn - NB I | 2018-11-24 | 1 Újpest FC |
0 - 0
1 - 1
|
Paksi Se 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
15-5 (20) | 9-3 (12) | 5 (2-3) | 2 (2-0) |
| Ungarn - NB I | 2018-11-21 | 2 Videoton FC |
0 - 0
1 - 0
|
Újpest FC 2 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.4 | 3.75 | 1.8 |
| Halv | 3.75 | 2.4 | 2.375 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | Ude@2 |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (8.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 4 - 3 , Hjørnespark: 5 - 9
Hjørnespark: 8.0 , Handicap: +0.5 , Mål: 3.0
Stilling: 3 - 2 , Hjørnespark: 2 - 5 Halv
Hjørnespark: 4.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Újpest FC -
4' - 2nd Corner - Újpest FC -
6' - 3rd Corner - Újpest FC - Race to 3 Corners - Újpest FC
-
8' - 1st Goal - Újpest FC -
16' - 4th Corner - Vasas SC -
16' - 5th Corner - Vasas SC -
17' - 2nd Goal - Vasas SC -
20' - 3rd Goal - Vasas SC -
29' - 4th Goal - Vasas SC -
37' - 5th Goal - Újpest FC -
42' - 6th Corner - Újpest FC - Race to 5 Corners - Újpest FC
-
43' - 7th Corner - Újpest FC -
3-2 score at the end of First Half -
53' - 8th Corner - Újpest FC -
64' - 6th Goal - Vasas SC -
71' - 9th Corner - Vasas SC -
72' - 10th Corner - Vasas SC -
81' - 7th Goal - Újpest FC - Race to 7 Corners - Újpest FC
-
84' - 11th Corner - Újpest FC -
87' - 12th Corner - Újpest FC - Race to 9 Corners - Újpest FC
-
88' - 13th Corner - Újpest FC -
89' - 14th Corner - Vasas SC -
4-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

