tor, Feb 11, 2021 · 19:45
0 - 5
Fuld tid · HT 0-1
ÆldsteSeneste
VVVVVV
3.00
3.30
2.30
SenesteÆldste
VUUUVT

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
+0.25
Union Saint Gilloise
Union Saint Gilloise
VVVTVVVVVVSenesteBrandvarm+0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 6/10
Fører an · vinder 7 af 7 kampe hvor holdet scorer først6 sejre i trækMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Anderlecht
VTVTTVUUUVSenesteStabil+0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 4/10
Union Saint Gilloise

9V-0U-1T i de seneste 10 kampe, med 25 scorede og 7 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.5 for, 0.7 imod. Sejr 90%, AH-sejr 60%, mål Over 70%, hjørne Over 40%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 90%9 Uafgjort 0%0 Tabt 10%1
Mål i alt 2.5
Over 70%7 Annulleret 0%0 Under 30%3
Hjørnespark i alt 10.0
Over 40%4 Annulleret 10%1 Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 0%0 Tabt 40%4
Anderlecht

4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 7 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 0.7 imod. Sejr 40%, AH-sejr 40%, mål Over 30%, hjørne Over 10%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 30%3 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5
Over 30%3 Annulleret 0%0 Under 70%7
Hjørnespark i alt 10.0
Over 10%1 Annulleret 20%2 Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 0%0 Tabt 60%6
Sidste
Union Saint Gilloise
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Anderlecht
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Union Saint Gilloise
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Anderlecht
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Union Saint Gilloise Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - Pokal 2018-09-27 1 2 Anderlecht
0 - 1
0 - 3
Union Saint Gilloise 4 S -1.5, -2.0 Under 9.5
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Union Saint Gilloise Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division B 2021-02-05 2 Union Saint Gilloise
2 - 0
2 - 1
Lierse Kempenzonen 5 S -2.0 Under 10.5
Belgien - 1. division B 2021-01-30 3 RWD Molenbeek
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 2 S +1.0 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2021-01-23 2 Deinze
1 - 2
2 - 4
Union Saint Gilloise 3 S +0.5 Over 10.5
Belgien - 1. division B 2020-12-20 5 Union Saint Gilloise
1 - 1
2 - 1
Westerlo 2 S -1.0, -1.5 Over 10.5
Belgien - 1. division B 2020-12-13 5 Lommel
0 - 0
0 - 1
Union Saint Gilloise 4 1 S +0.5 Under 11.0
Belgien - 1. division B 2020-12-05 2 Union Saint Gilloise
2 - 0
5 - 0
Lierse Kempenzonen 3 S -1.5, -2.0 Over 10.5 Under
6-1 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgien - 1. division B 2020-11-29 5 Seraing United
1 - 0
1 - 0
Union Saint Gilloise 3 N +0.5 Under 10.5 Under
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-11-22 Union Saint Gilloise
0 - 0
2 - 1
RWD Molenbeek S -1.0, -1.5 Push 10.5 Over
8-4 (12) 6-1 (7) 1 (1-0) 4 (2-2)
Belgien - 1. division B 2020-11-08 1 Union Saint Gilloise
1 - 0
3 - 0
Deinze 1 S -1.0 Over 9.5 Over
8-5 (13) 6-3 (9) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2020-10-31 2 Westerlo
1 - 4
1 - 4
Union Saint Gilloise 3 S 0.0, +0.5 Over 11.0 Under
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-10-25 2 Union Saint Gilloise
2 - 0
6 - 0
Club Brugge II 3 S -2.0 Over 11.0 Under
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2020-10-18 2 Lierse Kempenzonen
0 - 2
0 - 2
Union Saint Gilloise 3 S +1.0 Under 10.5 Over
3-10 (13) 2-5 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgien - Pokal 2020-10-11 3 Union Saint Gilloise
1 - 0
4 - 0
KSK Heist 3 S -1.0 Over 10.0 Over
3-8 (11) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2020-10-04 1 Union Saint Gilloise
1 - 2
4 - 2
Lommel 4 S -1.0 Over 11.0 Over
8-4 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Europa - Venskabskampe 2020-09-30 Union Saint Gilloise
1 - 0
2 - 0
KV Oostende 2 S +0.5 Under
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-09-26 4 RWD Molenbeek
0 - 0
3 - 1
Union Saint Gilloise 3 N +0.5, +1.0 Over 11.0 Under
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2020-09-19 5 Union Saint Gilloise
2 - 1
3 - 2
Seraing United 3 S -1.0 Over 10.5 Under
4-2 (6) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-09-13 2 Club Brugge II
1 - 1
1 - 1
Union Saint Gilloise 2 U +1.0, +1.5 Under 11.0 Over
4-14 (18) 0-8 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgien - 1. division B 2020-08-30 1 Union Saint Gilloise
0 - 0
0 - 0
Westerlo 5 1 U -0.5 Under 11.0 Under
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2020-08-21 2 Deinze
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 2 1 S 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
6-5 (11) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2020-08-01 1 1 Royal Excel Mouscron
0 - 2
0 - 2
Union Saint Gilloise 1 S 0.0, -0.5 Under 8.5 Over
3-8 (11) 0-4 (4) 0 (0-0) 5 (3-2)
Europa - Venskabskampe 2020-07-25 1 KV Oostende
1 - 1
1 - 2
Union Saint Gilloise 1 S -0.5 Over
5-3 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2020-07-18 Eupen
0 - 0
0 - 2
Union Saint Gilloise S -0.5, -1.0 Under
3-5 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2020-07-15 Genk
3 - 0
3 - 1
Union Saint Gilloise N -1.0, -1.5 Over
4-3 (7) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2020-02-28 2 Union Saint Gilloise
0 - 0
3 - 1
Westerlo 1 S 0.0, -0.5 Over 10.5 Over
12-5 (17) 6-3 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-02-21 3 OH Leuven
1 - 3
3 - 5
Union Saint Gilloise 4 S 0.0 Over 11.0 Under
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2020-02-15 1 Union Saint Gilloise
3 - 0
3 - 3
Roeselare 3 U -1.0 Over 11.0 Under
7-1 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 6 (5-1)
Belgien - 1. division B 2020-02-11 1 2 OH Leuven
0 - 0
0 - 0
Union Saint Gilloise 4 U 0.0, +0.5 Under 11.0 Under
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-02-08 2 Excelsior Virton
0 - 0
0 - 0
Union Saint Gilloise 1 U 0.0 Under 10.5 Under
7-1 (8) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2020-02-01 2 Lokeren
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 5 S +0.5, +1.0 Under 11.0 Under
2-8 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Anderlecht Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division A 2021-02-07 3 Genk
1 - 2
1 - 2
Anderlecht 2 S 0.0, +0.5 Over 9.5
Belgien - 1. division A 2021-01-31 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Gent 1 U 0.0, -0.5 Under 9.5
Belgien - 1. division A 2021-01-26 2 Royal Excel Mouscron
1 - 0
1 - 1
Anderlecht 1 U +0.5, +1.0 Under 9.0
Belgien - 1. division A 2021-01-22 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Waasland-Beveren U -1.5 Under 9.5
Belgien - 1. division A 2021-01-19 Anderlecht
2 - 0
3 - 0
Charleroi 3 S -0.5 Over 9.5
Belgien - 1. division A 2021-01-15 2 Eupen
0 - 0
2 - 0
Anderlecht 3 1 N +0.5 Under 9.5 Under
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2021-01-10 1 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 2 N +0.5, +1.0 Under 10.0 Push
1-9 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgien - 1. division A 2020-12-27 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 4 S -0.5, -1.0 Under 10.0 Under
7-1 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2020-12-18 3 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Anderlecht N 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-12-15 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 1
KV Oostende 3 S -0.5 Over 10.0 Under
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division A 2020-12-11 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Genk 3 S 0.0 Under 9.5 Over
7-5 (12) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2020-12-04 1 Zulte-Waregem
1 - 1
2 - 2
Anderlecht 2 U +0.5 Over 9.0 Under
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgien - 1. division A 2020-11-29 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Standard Liege 2 U 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
2-6 (8) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2020-11-22 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 0
2 - 1
Anderlecht N 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
5-3 (8) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2020-11-08 3 Gent
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 4 U 0.0 Under 9.5 Under
2-7 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgien - 1. division A 2020-11-01 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Antwerpen 3 S 0.0 Under 9.5 Over
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgien - 1. division A 2020-10-23 KV Kortrijk
0 - 2
1 - 3
Anderlecht 2 S +0.5 Over 9.5 Under
4-3 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2020-10-18 1 Anderlecht
2 - 0
2 - 2
OH Leuven 2 U -1.0, -1.5 Over 10.0 Over
3-8 (11) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-10-04 1 Club Brugge
1 - 0
3 - 0
Anderlecht 3 1 N -1.0 Over 9.5 Under
8-1 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-09-27 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 1
Eupen 4 U -1.0 Under 9.5 Over
9-5 (14) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2020-09-19 4 Waasland-Beveren
0 - 2
2 - 4
Anderlecht 1 S +1.0, +1.5 Over 9.5 Over
5-7 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-09-13 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 0
Cercle Brugge 4 S -1.0 Under 9.5 Over
7-3 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2020-08-28 3 KV Oostende
2 - 1
2 - 2
Anderlecht 3 U +0.5, +1.0 Over 10.0 Under
5-4 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division A 2020-08-23 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 1
Royal Excel Mouscron 1 1 U -1.0, -1.5 Under 9.5 Over
12-2 (14) 4-0 (4) 3 (3-0) 4 (2-2)
Belgien - 1. division A 2020-08-16 2 Anderlecht
1 - 0
3 - 1
Sint-Truidense 1 S -0.5, -1.0 Over 10.0 Under
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-08-09 3 KV Mechelen
0 - 0
2 - 2
Anderlecht 3 U 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
2-7 (9) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
Europa - Venskabskampe 2020-07-25 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Nantes U 0.0, -0.5 Under 8.5 Under
4-2 (6) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-03-07 2 Anderlecht
2 - 0
7 - 0
Zulte-Waregem 2 S -1.5 Over 9.0 Under
4-3 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-02-29 Waasland-Beveren
0 - 1
0 - 3
Anderlecht 2 S +1.0 Over 9.5 Over
3-10 (13) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2020-02-23 1 Anderlecht
4 - 0
6 - 1
Eupen 2 1 S -1.0 Over 9.5 Over
6-5 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 3 3.3 2.3
Halv 3.5 2.1 3.1
Asiatisk handicap
Fuld (+0.25) [email protected] [email protected]
Halv (0.0) Hjemme@2 [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (10.0) [email protected] [email protected]
Halv (4.5) [email protected] Under@2
Mål i alt
Fuld (2.5) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 5 , Hjørnespark: 3 - 3

Hjørnespark: 10.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5

2
Skud på mål
8
8
Skud forbi mål
7
128
Angreb
104
73
Farligt angreb
66
52
Boldbesiddelse %
48

Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 1 - 2 Halv

Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0

1
Skud på mål
3
4
Skud forbi mål
5
59
Angreb
55
34
Farligt angreb
32
54
Boldbesiddelse %
46
  • 13' - 1st Corner - Union Saint Gilloise
  • 18' - 1st Goal - Anderlecht
  • 23' - 2nd Corner - Anderlecht
  • 32' - 3rd Corner - Anderlecht
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 57' - 2nd Goal - Anderlecht
  • 61' - 3rd Goal - Anderlecht
  • 71' - 4th Goal - Anderlecht
  • 73' - 4th Corner - Union Saint Gilloise
  • Race to 3 Corners - Union Saint Gilloise
  • 73' - 5th Corner - Union Saint Gilloise
  • 75' - 6th Corner - Anderlecht
  • 81' - 5th Goal - Anderlecht
  • 0-5 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer