lør, Feb 13, 2021 · 21:00
Trofense
5 2
1 - 0
Fuld tid · HT 1-0
ÆldsteSeneste
VVUUTU
1.45
4.00
6.00
SenesteÆldste
TTTTTV

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-1.0
Trofense
Trofense
VVVTVVUUTUSenesteNedad-0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 14
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 7/10
SC Coimbroes
VUUTVTTTTTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/10
Langsom starter · indkasserer først i 6 af 105 nederlag i træk4 kampe uden at score
Trofense

5V-3U-2T i de seneste 10 kampe, med 13 scorede og 6 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.3 for, 0.6 imod. Sejr 50%, AH-sejr 70%, mål Over 40%, hjørne Over 30%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 30%3 Tabt 20%2
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Hjørnespark i alt 9.5
Over 30%3 Annulleret 0%0 Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 70%7 Annulleret 0%0 Tabt 30%3
SC Coimbroes

2V-2U-6T i de seneste 10 kampe, med 8 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.8 for, 1.3 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 40%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2 Uafgjort 20%2 Tabt 60%6
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Hjørnespark i alt 9.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 30%3 Annulleret 0%0 Tabt 70%7
Sidste
Trofense
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
SC Coimbroes
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Trofense
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
SC Coimbroes
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Trofense Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-03 3 Trofense
0 - 2
0 - 2
SC Coimbroes 2 N 0.0 Under 9.0
Europa - Venskabskampe 2018-07-25 Trofense
0 - 0
1 - 0
SC Coimbroes S
Portugal - Campeonato Nacional 2018-03-25 5 Trofense
0 - 0
2 - 0
SC Coimbroes 1 S 0.0, -0.5 Under 10.0
Portugal - Campeonato Nacional 2017-11-26 3 SC Coimbroes
0 - 2
1 - 4
Trofense 2 S -0.5 Over 10.0
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Trofense Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Campeonato Nacional 2021-02-07 3 Gondomar
0 - 0
0 - 0
Trofense 1 U 0.0, -0.5 Under 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2021-01-15 1 Trofense
0 - 1
0 - 1
Leca 5 N -0.5 Under 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2021-01-10 1 Trofense
0 - 0
0 - 0
USC Paredes 1 U -0.5, -1.0 Under 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2020-12-20 2 Amarante
0 - 0
0 - 0
Trofense 2 U 0.0, +0.5 Under
Portugal - Campeonato Nacional 2020-12-05 3 Trofense
2 - 0
3 - 0
SC Vila Real 3 S -2.0 Push 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2020-11-29 Salgueiros
0 - 0
0 - 1
Trofense 4 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
6-3 (9) 1-3 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugal - Pokal 2020-11-21 Trofense
0 - 1
1 - 2
Braga N +2.0 Push 10.0 Over
1-13 (14) 0-6 (6) 4 (0-4) 6 (1-5)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-10-25 4 Trofense
1 - 1
2 - 1
Gondomar 3 2 S 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
11-1 (12) 6-1 (7) 3 (3-0) 3 (3-0)
Portugal - Pokal 2020-10-11 4 Trofense
0 - 1
4 - 2
RD Agueda 5 S -0.5 Over 9.5 Under
7-1 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-10-04 1 Trofense
1 - 0
2 - 0
Pedras Rubras 2 S -0.5 Under
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugal - Pokal 2020-09-27 1 Trofense
0 - 0
0 - 0
AC Vila Mea 1 U -0.5, -1.0 Under
5-2 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-09-20 2 Leca
0 - 0
0 - 0
Trofense 1 U -0.5 Under
3-6 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-03-08 1 3 Trofense
1 - 2
2 - 3
Leca 5 N 0.0, +0.5 Over 9.5 Over
1-9 (10) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-03-01 3 Lusitano FCV
0 - 0
1 - 3
Trofense 3 S 0.0 Over 10.0 Over
5-8 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-23 4 Trofense
0 - 0
1 - 0
Ginasio Figueirense 4 S -1.5, -2.0 Under 9.5 Over
16-2 (18) 8-2 (10) 2 (2-0) 3 (3-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-16 3 AD Sanjoanense
1 - 1
2 - 2
Trofense 2 1 U -0.5 Over 9.0 Under
1-7 (8) 1-7 (8) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-09 2 Trofense
0 - 0
1 - 0
Gondomar 2 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-19 3 Arouca
2 - 1
3 - 1
Trofense 4 N -1.0, -1.5 Over
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-12 Felgueiras 1932
0 - 0
1 - 0
Trofense 3 N -0.5, -1.0 Under
5-9 (14) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-05 3 Trofense
0 - 0
0 - 0
Lusitania Lourosa 3 U +0.5, +1.0 Under 10.0 Push
3-7 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-22 1 Amarante
0 - 0
0 - 0
Trofense 2 U 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
6-6 (12) 2-4 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-14 4 CF Canelas 2010
1 - 0
2 - 1
Trofense 2 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Under
1-5 (6) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-08 2 3 Trofense
0 - 0
0 - 3
SC Espinho 1 N 9.5 Under
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-01 1 SC Vila Real
1 - 0
1 - 3
Trofense 2 S +0.5, +1.0 Over
3-9 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (0-4)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-17 2 4 Trofense
0 - 0
0 - 0
AD Castro Daire 2 U -0.5 Under 9.5 Under
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-10 2 Valadares Gaia FC
0 - 1
1 - 4
Trofense 3 S -0.5 Over 9.5 Over
7-4 (11) 2-0 (2) 2 (2-0) 5 (2-3)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-03 3 Trofense
0 - 2
0 - 2
SC Coimbroes 2 N 0.0 Under 9.0 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-10-27 2 Leça FC
0 - 0
0 - 0
Trofense 6 U -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
9-1 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-09-22 6 Trofense
0 - 0
0 - 0
AD Sanjoanense 2 U 0.0, -0.5 Under
2-4 (6) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-09-15 1 Gondomar
0 - 0
1 - 0
Trofense 2 N 0.0, -0.5 Under
9-5 (14) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
SC Coimbroes Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Campeonato Nacional 2021-01-03 3 Gondomar
1 - 0
2 - 0
SC Coimbroes 3 N -1.0 Under 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2020-11-08 1 USC Paredes
0 - 0
1 - 0
SC Coimbroes 1 N 0.0, -0.5 Under
Portugal - Campeonato Nacional 2020-10-25 4 Amarante
1 - 0
3 - 0
SC Coimbroes 3 N 0.0, -0.5 Over 9.5
Portugal - Campeonato Nacional 2020-10-04 2 Salgueiros
1 - 0
1 - 0
SC Coimbroes 1 N 0.0, -0.5 Under 9.5
Portugal - Pokal 2020-09-27 3 SC Coimbroes
0 - 2
1 - 2
Valadares Gaia FC 2 N 0.0, -0.5 Over
Portugal - Campeonato Nacional 2020-09-20 1 SC Coimbroes
2 - 0
3 - 0
Maritimo B 1 S 0.0 Over 9.5 Over
8-8 (16) 6-7 (13) 5 (2-3) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-03-08 2 SC Espinho
2 - 0
3 - 1
SC Coimbroes 3 N -1.0 Over 11.0 Over
6-7 (13) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (1-3)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-03-01 1 SC Coimbroes
1 - 1
1 - 1
Valadares Gaia FC 1 U -0.5 Under 9.5 Over
7-6 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-23 3 SC Coimbroes
0 - 0
0 - 0
AD Castro Daire 1 1 U 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
7-2 (9) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-16 Lusitano FCV
0 - 1
0 - 2
SC Coimbroes 3 S -0.5 Under
2-7 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-02-09 2 SC Coimbroes
0 - 1
2 - 1
SC Vila Real 5 S -0.5, -1.0 Over 9.5 Under
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-19 3 AD Sanjoanense
1 - 0
1 - 1
SC Coimbroes 2 U -1.0 Under 9.0 Over
4-7 (11) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-12 4 FC Arouca
2 - 0
2 - 1
SC Coimbroes 5 N -1.0, -1.5
9-2 (11) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2020-01-05 2 SC Coimbroes
0 - 0
0 - 1
Leça FC 2 N +0.5 Under
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-22 3 USC Paredes
1 - 0
4 - 0
SC Coimbroes 3 N -0.5 Over
6-8 (14) 3-5 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-15 3 SC Coimbroes
0 - 2
0 - 5
Felgueiras 1932 2 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
10-6 (16) 4-3 (7) 4 (2-2) 4 (3-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-08 3 Lusitania Lourosa
0 - 0
1 - 1
SC Coimbroes 2 1 U -1.0, -1.5 Under
7-1 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-12-01 1 2 SC Coimbroes
0 - 1
0 - 2
FC Pedras Rubras 3 N 0.0, -0.5 Under
5-1 (6) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-17 Amarante
0 - 0
0 - 1
SC Coimbroes 1 S 0.0, -0.5 Under
8-5 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (4-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-10 4 SC Coimbroes
0 - 0
1 - 0
CF Canelas 2010 3 S 0.0, -0.5 Under
4-4 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-11-03 3 Trofense
0 - 2
0 - 2
SC Coimbroes 2 S 0.0 Under 9.0 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-10-27 1 3 SC Coimbroes
0 - 1
0 - 3
SC Espinho 2 1 N 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
1-3 (4) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Pokal 2019-10-19 1 SC Coimbroes
0 - 3
0 - 5
FC Porto 2 N +3.0 Over 10.5 Under
2-5 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-10-13 3 Valadares Gaia FC
1 - 0
3 - 2
SC Coimbroes 3 1 N 0.0, -0.5 Over
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Pokal 2019-09-29 3 SC Coimbroes
1 - 0
3 - 1
GD Prado 3 S -1.0 Over 11.0 Under
6-4 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-09-22 4 SC Coimbroes
1 - 1
1 - 2
Lusitano FCV 1 N 0.0, -0.5 Over
8-1 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugal - Pokal 2019-09-08 2 SC Coimbroes
4 - 0
4 - 1
SC Regua 4 S -1.0 Over
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-09-01 3 SC Coimbroes
1 - 1
4 - 2
Gondomar 3 S 0.0, -0.5 Over
4-5 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (0-3)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-08-18 SC Coimbroes
0 - 1
2 - 1
AD Sanjoanense 4 1 S 0.0, -0.5 Over
11-4 (15) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2019-04-28 1 SC Coimbroes
0 - 1
2 - 1
Amarante FC 3 1 S 0.0, -0.5 Over
10-4 (14) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 1.45 4 6
Halv 2.1 2.1 5.5
Asiatisk handicap
Fuld (-1.0) [email protected] [email protected]
Halv (-0.25) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (9.5) Over@2 [email protected]
Halv (4.5) Over@2 [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.25) [email protected] [email protected]
Halv (0.75) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 5 - 2

Hjørnespark: 9.5 , Handicap: -1.0 , Mål: 2.0, 2.5

1
Skud på mål
2
17
Skud forbi mål
3
132
Angreb
142
48
Farligt angreb
32
58
Boldbesiddelse %
42

Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 0 - 1 Halv

Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 0.5, 1.0

1
Skud på mål
0
7
Skud forbi mål
0
63
Angreb
76
18
Farligt angreb
13
53
Boldbesiddelse %
47
  • 13' - 1st Goal - Trofense
  • 14' - 1st Corner - SC Coimbroes
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 47' - 2nd Corner - SC Coimbroes
  • 53' - 3rd Corner - Trofense
  • 54' - 4th Corner - Trofense
  • 56' - 1st Yellow Card - Trofense
  • 71' - 5th Corner - Trofense
  • Race to 3 Corners - Trofense
  • 73' - 2nd Yellow Card - SC Coimbroes
  • 84' - 3rd Yellow Card - Trofense
  • 87' - 6th Corner - Trofense
  • 90+1' - 4th Yellow Card - SC Coimbroes
  • 90+2' - 7th Corner - Trofense
  • Race to 5 Corners - Trofense
  • 1-0 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer