fre, May 10, 2024 · 19:00
Top Oss
4 1
1 - 1
Fuld tid · HT 0-1
NAC
7 1
ÆldsteSeneste
TVTTUT
5.25
4.20
1.57
SenesteÆldste
UVUTUT

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
Over 9.0
Hjørnespark i alt
-1.0
NAC
Top Oss
TTVVTVTTUTSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler4/10
NAC
VVVTTUTUVUSenesteNedad-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder1/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Top Oss

3V-1U-6T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 19 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.9 imod. Sejr 30%, AH-sejr 40%, mål Over 60%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3 Uafgjort 10%1 Tabt 60%6
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Hjørnespark i alt 9.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 0%0 Tabt 60%6
NAC

4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.5 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 10%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 30%3 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Hjørnespark i alt 9.0
Over 10%1 Annulleret 30%3 Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 0%0 Tabt 50%5
Sidste
Top Oss
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
NAC
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Top Oss
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
NAC
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Top Oss Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-08 1 NAC
0 - 0
2 - 0
Top Oss 1 N -1.5 Under 9.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-01-20 1 1 Top Oss
0 - 2
1 - 2
NAC 1 N 0.0, +0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2022-08-19 NAC
1 - 0
1 - 0
Top Oss 2 N -0.5, -1.0 Under 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2022-04-29 NAC
2 - 0
3 - 0
Top Oss 1 N -1.0 Push 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2021-10-30 1 Top Oss
1 - 2
1 - 3
NAC 1 N 0.0, +0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2021-03-01 1 NAC
2 - 0
3 - 0
Top Oss 1 N -1.0 Over 9.5 Under
4-4 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2020-11-27 3 Top Oss
0 - 0
0 - 0
NAC 1 U +0.5, +1.0 Under 10.0 Over
2-9 (11) 0-5 (5) 4 (0-4) 2 (0-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2020-02-07 NAC
1 - 0
1 - 1
Top Oss 1 U -1.5, -2.0 Under 10.0 Under
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Top Oss Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-05-03 1 PSV reserver
1 - 0
4 - 1
Top Oss 2 N -0.5, -1.0 Over 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-26 2 Top Oss
0 - 1
1 - 1
AZ reserver 2 U 0.0, -0.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-19 1 FC Dordrecht
1 - 0
3 - 1
Top Oss 3 N -1.0, -1.5 Over 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-12 1 Top Oss
0 - 3
1 - 4
Roda JC 2 N +0.5, +1.0 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-05 1 Top Oss
0 - 1
2 - 1
FC Eindhoven 4 S 0.0 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-29 2 VVV
0 - 0
2 - 0
Top Oss 3 N -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
8-3 (11) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-15 2 Top Oss
0 - 0
1 - 0
Helmond Sport 1 S 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
7-4 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-11 1 FC Emmen
0 - 1
0 - 1
Top Oss 3 S -1.0, -1.5 Under 10.5 Over
6-7 (13) 4-4 (8) 5 (2-3) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-08 6 Top Oss
0 - 0
1 - 2
FC Den Bosch 3 N 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
3-4 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-01 De Graafschap
1 - 0
2 - 1
Top Oss 1 N -1.0, -1.5 Under 10.0 Over
8-3 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-26 2 FC Utrecht reserver
0 - 0
0 - 3
Top Oss 1 S -0.5 Over 9.5 Over
2-8 (10) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-16 Top Oss
2 - 0
2 - 1
Ajax reserver 3 S 0.0, +0.5 Push 9.5 Under
3-6 (9) 3-3 (6) 4 (2-2) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-11 FC Groningen
1 - 0
3 - 0
Top Oss 2 N -2.0 Under 10.0 Over
10-2 (12) 5-1 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-02 1 Top Oss
1 - 3
1 - 3
ADO Den Haag N +1.0, +1.5 Over 9.5 Over
3-7 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-01-29 1 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
1 - 2
Top Oss 3 S -1.5, -2.0 Under 10.0 Over
14-3 (17) 5-1 (6) 2 (2-0) 7 (5-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-01-19 Top Oss
0 - 0
1 - 0
Telstar S +0.5 Under 9.5 Over
4-6 (10) 2-5 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-01-12 Top Oss
0 - 2
0 - 5
Willem II 1 N +1.0 Over 9.0 Under
2-3 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-22 Maastricht
1 - 0
2 - 0
Top Oss N -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
7-9 (16) 5-1 (6) 3 (2-1) 2 (0-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-15 1 Top Oss
2 - 1
2 - 1
VVV S +0.5 Over 10.0 Push
1-9 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 3 (0-3)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-08 1 NAC
0 - 0
2 - 0
Top Oss 1 N -1.5 Under 9.0 Under
8-0 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-01 Top Oss
0 - 1
0 - 1
De Graafschap N +0.5, +1.0 Under 9.5 Over
8-3 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-27 1 FC Eindhoven
0 - 0
0 - 0
Top Oss 4 U -0.5 Under 9.0 Over
4-6 (10) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-24 1 Ajax reserver
1 - 0
1 - 0
Top Oss N -0.5, -1.0 Under 9.5 Under
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-10 4 Top Oss
0 - 0
0 - 1
Maastricht 1 N 0.0 Under 8.5 Under
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-06 1 1 Top Oss
1 - 3
1 - 8
Cambuur Leeuwarden N +0.5 Over 10.5 Under
0-4 (4) 0-3 (3) 3 (0-3) 0 (0-0)
Nederlandene - Pokal 2023-11-02 3 Top Oss
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven N 0.0, +0.5 Under 8.5 Over
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-27 1 Telstar
0 - 0
1 - 0
Top Oss 1 N -0.5 Under 9.5 Over
3-11 (14) 1-5 (6) 2 (0-2) 5 (1-4)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-23 1 Top Oss
1 - 0
2 - 0
FC Utrecht reserver 3 S 0.0, -0.5 Under 9.0 Over
4-6 (10) 3-4 (7) 5 (3-2) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-20 1 AZ reserver
2 - 0
3 - 0
Top Oss N -0.5, -1.0 Over 8.5 Under
2-4 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-06 2 ADO Den Haag
1 - 0
2 - 1
Top Oss 2 1 N -1.0, -1.5 Push 9.5 Under
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
NAC Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-05-03 1 NAC
0 - 2
2 - 2
ADO Den Haag 2 U -0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-28 1 NAC
1 - 0
2 - 0
PSV reserver S -1.0 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-19 4 FC Den Bosch
1 - 2
2 - 2
NAC U +0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-12 1 NAC
1 - 2
1 - 4
FC Dordrecht 1 N -0.5 Over 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-04-07 1 FC Groningen
0 - 0
1 - 1
NAC 4 U -1.0, -1.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-29 2 NAC
0 - 0
1 - 2
Maastricht N -1.5 Under 9.5 Under
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-23 1 Roda JC
1 - 1
3 - 1
NAC 3 1 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Under
0-6 (6) 0-3 (3) 3 (0-3) 3 (0-3)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-15 NAC
0 - 0
1 - 0
VVV 1 S -0.5, -1.0 Under 9.5 Under
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (2-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-08 2 Ajax reserver
0 - 0
0 - 1
NAC 2 S +0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-03-01 NAC
1 - 0
3 - 1
FC Utrecht reserver S -1.0, -1.5 Over 9.5 Under
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-26 3 AZ reserver
0 - 1
2 - 3
NAC 3 S 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-19 NAC
0 - 1
1 - 2
Cambuur Leeuwarden 3 N 0.0, -0.5 Push 10.5 Over
10-5 (15) 6-4 (10) 5 (1-4) 3 (2-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-16 1 Telstar
1 - 0
1 - 1
NAC 2 U 0.0, +0.5 Under 10.0 Over
6-5 (11) 2-4 (6) 2 (1-1) 5 (4-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-09 NAC
2 - 0
2 - 2
FC Eindhoven 2 U -1.0 Over 10.0 Under
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-02-02 NAC
0 - 0
0 - 0
De Graafschap 1 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
5-8 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 4 (0-4)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-01-26 1 Helmond Sport
0 - 0
1 - 0
NAC 3 N 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2024-01-13 FC Emmen
2 - 0
2 - 3
NAC 2 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
4-5 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-22 3 NAC
0 - 2
1 - 2
Willem II 3 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
7-4 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-15 5 ADO Den Haag
3 - 1
3 - 1
NAC 2 N 0.0 Over 10.0 Under
4-5 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (2-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-08 1 NAC
0 - 0
2 - 0
Top Oss 1 S -1.5 Under 9.0 Under
8-0 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-12-04 PSV reserver
0 - 1
0 - 5
NAC 2 S +0.5 Over 9.5 Over
6-6 (12) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-24 NAC
0 - 0
1 - 0
FC Den Bosch 3 1 S -1.0, -1.5 Under 9.5 Over
6-5 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-19 2 Maastricht
1 - 3
1 - 4
NAC 1 S +0.5 Over 9.5 Over
4-7 (11) 3-5 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-10 5 NAC
0 - 1
1 - 1
Ajax reserver 1 U -1.0 Under 9.0 Over
8-3 (11) 4-3 (7) 6 (4-2) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-11-03 1 De Graafschap
0 - 0
1 - 0
NAC 5 N 0.0 Under 10.0 Over
13-1 (14) 7-1 (8) 4 (3-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Pokal 2023-10-31 3 Quick Boys
1 - 0
1 - 0
NAC 3 N +0.5 Under 9.5 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-27 1 NAC
0 - 0
1 - 1
Helmond Sport 3 U -0.5, -1.0 Under 9.5 Under
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-20 1 NAC
1 - 1
3 - 1
Telstar 4 1 S -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
7-1 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-15 1 Cambuur Leeuwarden
0 - 3
2 - 3
NAC 3 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
4-5 (9) 0-5 (5) 4 (0-4) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2023-10-06 2 NAC
2 - 1
3 - 2
FC Groningen 4 S 0.0, +0.5 Over 9.5 Over
8-4 (12) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 5.25 4.2 1.571
Halv 5 2.4 2.1
Asiatisk handicap
Fuld (+1.0) [email protected] Ude@2
Halv (+0.25) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (9.0) [email protected] Under@2
Halv (4.5) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.75) [email protected] [email protected]
Halv (1.25) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 4 - 7

Hjørnespark: 9.0 , Handicap: +1.0 , Mål: 2.5, 3.0

3
Skud på mål
6
2
Skud forbi mål
6
104
Angreb
90
54
Farligt angreb
56
44
Boldbesiddelse %
56

Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 3 - 2 Halv

Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5

1
Skud på mål
2
0
Skud forbi mål
2
55
Angreb
47
27
Farligt angreb
24
43
Boldbesiddelse %
57
  • 2' - 1st Corner - Top Oss
  • 9' - 2nd Corner - Top Oss
  • 13' - 3rd Corner - NAC
  • 31' - 1st Goal - NAC
  • 34' - 4th Corner - NAC
  • Race to 3 Corners - Top Oss
  • 45+2' - 5th Corner - Top Oss
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 47' - 6th Corner - NAC
  • 50' - 2nd Goal - Top Oss
  • 52' - 7th Corner - NAC
  • 55' - 8th Corner - Top Oss
  • Race to 5 Corners - NAC
  • 66' - 9th Corner - NAC
  • 66' - 1st Yellow Card - NAC
  • 77' - 10th Corner - NAC
  • Race to 7 Corners - NAC
  • 79' - 11th Corner - NAC
  • 90+5' - 2nd Yellow Card - Top Oss
  • 1-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer