fre, Sep 8, 2023 · 18:00
2 - 1
Fuld tid · HT 1-0
ÆldsteSeneste
TVVVVV
2.88
3.50
2.40
SenesteÆldste
VUVTTV

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+0.25
Spartak Myjava
Spartak Myjava
VUTTTVVVVVSenesteBrandvarm+1.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Tatran Liptovsky Mikulas
UUTVVTTVUVSenesteBrandvarm+0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 16
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Spartak Myjava

7V-0U-3T i de seneste 10 kampe, med 30 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 3.0 for, 1.4 imod. Sejr 70%, AH-sejr 60%, mål Over 90%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 70%7 Uafgjort 0%0 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 90%9 Annulleret 0%0 Under 10%1
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 0%0 Tabt 40%4
Tatran Liptovsky Mikulas

5V-1U-4T i de seneste 10 kampe, med 19 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.9 for, 1.2 imod. Sejr 50%, AH-sejr 40%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 10%1 Tabt 40%4
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 10%1 Tabt 50%5
Sidste
Spartak Myjava
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Tatran Liptovsky Mikulas
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Spartak Myjava
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Tatran Liptovsky Mikulas
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Ingen data

Spartak Myjava Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Slovakiet - 2. Liga 2023-09-01 1 Spartak Myjava
1 - 0
2 - 1
Spisska Nova Ves 2 S -1.0, -1.5 Over
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-26 1 FK Humenne
1 - 1
1 - 2
Spartak Myjava 4 S 0.0, -0.5 Over
Slovakiet - Pokal 2023-08-23 TJ Tatran Jablonica
0 - 6
0 - 10
Spartak Myjava S +3.5, +4.0 Over
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-18 2 Spartak Myjava
1 - 1
4 - 1
MFK Dolny Kubin 1 S -1.0 Over
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-13 3 FC Petrzalka
0 - 1
0 - 1
Spartak Myjava 4 S -0.5 Under
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-04 1 Spartak Myjava
1 - 2
2 - 3
Slavoj Trebisov 4 N -1.0, -1.5 Over
7-3 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (4-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-07-29 1 5 Puchov
1 - 0
2 - 1
Spartak Myjava 3 1 N 0.0, -0.5 Over
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Europa - Venskabskampe 2023-07-22 OK Castkovce
1 - 3
1 - 5
Spartak Myjava S +1.0, +1.5 Over
6-7 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-07-15 Spartak Myjava
1 - 1
3 - 1
FK Belusa S -1.0 Over
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Europa - Venskabskampe 2023-07-01 Spartak Myjava
0 - 1
0 - 4
MFK Vyskov N +1.0 Over
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-06-28 Banik Ostrava
3 - 0
8 - 1
Spartak Myjava N -2.0, -2.5 Over
6-5 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Slovakiet - 2. Liga 2023-05-12 1 FC Kosice
0 - 0
2 - 0
Spartak Myjava 1 N -1.5, -2.0 Under
3-4 (7) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-05-05 1 Spartak Myjava
0 - 0
1 - 1
KFC Komarno 3 U 0.0, +0.5 Under
6-5 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Slovakiet - 2. Liga 2023-04-28 3 FK Pohronie
0 - 3
0 - 4
Spartak Myjava 2 S -1.0 Over
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (1-2) 2 (2-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-04-21 3 Spartak Myjava
0 - 1
0 - 2
FC Tatran Presov 3 N +0.5, +1.0 Under
5-3 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Slovakiet - 2. Liga 2023-04-15 4 FK Povazska Bystrica
2 - 3
2 - 4
Spartak Myjava 3 S -0.5, -1.0 Over
8-3 (11) 6-2 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-04-07 5 Spartak Myjava
2 - 3
2 - 3
Raca Bratislava 3 N -1.0, -1.5 Over
11-2 (13) 6-2 (8) 3 (2-1) 3 (3-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-03-31 3 MFK Dolny Kubin
1 - 1
3 - 1
Spartak Myjava 3 N 0.0 Over
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakiet - 2. Liga 2023-03-17 2 Spartak Myjava
0 - 0
0 - 1
Puchov 3 N -0.5 Under
3-7 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-03-11 3 MFK Dubnica
0 - 2
2 - 2
Spartak Myjava 4 U 0.0 Over
11-6 (17) 4-4 (8) 2 (0-2) 4 (4-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-03-03 2 Spartak Myjava
2 - 0
3 - 0
Slavoj Trebisov 3 S -0.5, -1.0 Over
7-4 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Slovakiet - 2. Liga 2023-02-26 2 MSK Zilina B
2 - 1
3 - 2
Spartak Myjava 4 N 0.0, -0.5 Over
2-5 (7) 1-2 (3) 3 (1-2) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-02-18 Spartak Myjava
3 - 1
4 - 1
SKF Sered 1 S -1.0 Over
4-0 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-01-24 Spartak Myjava
1 - 1
3 - 2
FK Belusa S -1.0 Over
1-6 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2023-01-21 MFK Skalica
3 - 1
4 - 2
Spartak Myjava N -1.0 Over 9.5 Under
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakiet - 2. Liga 2022-11-13 3 FC Petrzalka
0 - 0
1 - 1
Spartak Myjava 5 U -0.5 Under
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Pokal 2022-11-09 2 AS Trencin
2 - 0
5 - 0
Spartak Myjava 1 N -1.5, -2.0 Over
10-4 (14) 5-3 (8) 7 (4-3) 1 (1-0)
Slovakiet - 2. Liga 2022-11-06 STK Samorin
1 - 1
2 - 4
Spartak Myjava 1 S -0.5 Over
6-3 (9) 4-2 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Slovakiet - 2. Liga 2022-11-01 1 1 FC Tatran Presov
0 - 0
0 - 1
Spartak Myjava 2 S -1.0, -1.5 Under
11-7 (18) 1-5 (6) 2 (0-2) 6 (6-0)
Slovakiet - 2. Liga 2022-10-29 3 FK Humenne
1 - 0
1 - 2
Spartak Myjava 1 S -0.5 Over
10-6 (16) 7-3 (10) 4 (2-2) 3 (3-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Tatran Liptovsky Mikulas Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Slovakiet - 2. Liga 2023-09-02 Slovan Bratislava B
0 - 5
0 - 5
Tatran Liptovsky Mikulas 1 S 0.0, +0.5 Over
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-25 2 FK Pohronie
0 - 0
1 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas 4 1 U 0.0, +0.5 Under
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-20 1 MSK Zilina B
0 - 1
0 - 2
Tatran Liptovsky Mikulas 3 S 0.0, -0.5 Under
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-12 1 KFC Komarno
2 - 1
3 - 2
Tatran Liptovsky Mikulas 1 N 0.0, -0.5 Over
Slovakiet - 2. Liga 2023-08-05 2 FC Tatran Presov
0 - 0
1 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 1 N -0.5, -1.0 Under
Slovakiet - 2. Liga 2023-07-30 2 OFK Malzenice
0 - 0
0 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas 1 S +0.5, +1.0 Under
5-9 (14) 4-4 (8) 4 (0-4) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2023-07-21 Tatran Liptovsky Mikulas
2 - 0
3 - 0
MFK Zemplin Michalovce 1 S 0.0, +0.5 Over
0-2 (2) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-07-15 Dukla Banská Bystrica
1 - 0
4 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas N -1.0 Over 9.0 Over
8-3 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Europa - Venskabskampe 2023-07-12 Tatran Liptovsky Mikulas
2 - 1
3 - 1
Fomat Martin S -2.0 Over
14-2 (16) 11-2 (13) 3 (2-1) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2023-07-08 Tatran Liptovsky Mikulas
0 - 1
1 - 2
FC Kosice 1 N +0.5 Push
1-0 (1) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-06-30 2 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 2
1 - 4
FK Zeleziarne Podbrezova N +1.0 Over
5-4 (9) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Venskabskampe 2023-06-24 1 Tatran Liptovsky Mikulas
0 - 0
1 - 1
Sandecja Nowy Sacz U -0.5 Under
3-7 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-05-20 1 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 1
2 - 1
MFK Ruzomberok 1 S +0.5, +1.0 Over 9.5 Over
8-5 (13) 6-4 (10) 5 (3-2) 2 (1-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-05-13 1 MFK Skalica
1 - 0
4 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 3 N -1.0 Over 10.0 Over
5-6 (11) 4-6 (10) 3 (3-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-05-06 3 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 1
1 - 1
FC Vion Zlate Moravce 4 U 0.0, +0.5 Under 11.0 Under
5-5 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (2-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-04-28 3 AS Trencin
0 - 2
2 - 2
Tatran Liptovsky Mikulas 3 U -1.0, -1.5 Over 10.5 Under
5-1 (6) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-04-22 1 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 3
1 - 3
MFK Zemplin Michalovce N 0.0, +0.5 Over 10.5 Under
2-6 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-04-15 1 MFK Ruzomberok
1 - 0
3 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 2 N -1.0, -1.5 Over 9.5 Over
7-3 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-04-08 1 FC Vion Zlate Moravce
0 - 1
0 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas 1 S -0.5 Under 11.0 Over
11-2 (13) 5-1 (6) 2 (2-0) 4 (4-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-04-01 1 Tatran Liptovsky Mikulas
0 - 0
0 - 2
AS Trencin 3 N 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
3-9 (12) 1-7 (8) 2 (0-2) 2 (1-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-03-18 2 MFK Zemplin Michalovce
0 - 0
0 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 2 U -0.5 Under 10.0 Under
7-1 (8) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-03-11 1 Tatran Liptovsky Mikulas
0 - 2
0 - 3
MFK Skalica 2 N 0.0 Over 10.0 Under
0-7 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Pokal 2023-03-08 3 Tatran Liptovsky Mikulas
2 - 1
2 - 2
MFK Skalica 1 U 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
7-1 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-03-04 1 3 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 1
1 - 2
MSK Zilina 1 N +0.5 Over 10.5 Over
3-8 (11) 3-6 (9) 3 (0-3) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-02-25 Dukla Banská Bystrica
1 - 0
2 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 2 N -0.5 Under 10.0 Over
9-2 (11) 5-0 (5) 3 (3-0) 2 (1-1)
Slovakiet - Super Liga 2023-02-19 MFK Skalica
1 - 0
3 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas 1 N -0.5 Over 10.5 Under
8-1 (9) 6-1 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakiet - Super Liga 2023-02-11 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 1
1 - 2
Spartak Trnava 3 N +0.5, +1.0 Over 10.0 Over
7-6 (13) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2023-01-18 Tatran Liptovsky Mikulas
1 - 1
2 - 2
Sandecja Nowy Sacz U 0.0, -0.5 Over
1-8 (9) 1-3 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-01-14 FC Tatran Presov
1 - 0
1 - 0
Tatran Liptovsky Mikulas N 0.0 Under
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2023-01-11 MFK Zemplin Michalovce
1 - 0
2 - 1
Tatran Liptovsky Mikulas N -0.5 Under
2-8 (10) 1-6 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.875 3.5 2.4
Halv 3.1 2.25 2.875
Asiatisk handicap
Fuld (+0.25) [email protected] [email protected]
Halv (0.0) Hjemme@2 [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.75) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 6 - 3

Hjørnespark: , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5, 3.0

4
Skud på mål
6
3
Skud forbi mål
3
59
Angreb
84
32
Farligt angreb
43
40
Boldbesiddelse %
60

Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 0 Halv

Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0

3
Skud på mål
0
2
Skud forbi mål
1
31
Angreb
43
16
Farligt angreb
19
40
Boldbesiddelse %
60
  • 3' - 1st Corner - Spartak Myjava
  • 13' - 2nd Corner - Spartak Myjava
  • 17' - 1st Yellow Card - Spartak Myjava
  • 23' - 1st Goal - Spartak Myjava
  • 30' - 3rd Corner - Spartak Myjava
  • Race to 3 Corners - Spartak Myjava
  • 44' - 2nd Yellow Card - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 48' - 4th Corner - Spartak Myjava
  • 48' - 2nd Goal - Spartak Myjava
  • 58' - 5th Corner - Spartak Myjava
  • Race to 5 Corners - Spartak Myjava
  • 62' - 6th Corner - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 65' - 7th Corner - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 65' - 3rd Yellow Card - Spartak Myjava
  • 74' - 8th Corner - Spartak Myjava
  • 74' - 4th Yellow Card - Spartak Myjava
  • 84' - 9th Corner - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 87' - 5th Yellow Card - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 90+2' - 6th Yellow Card - Spartak Myjava
  • 90+4' - 3rd Goal - Tatran Liptovsky Mikulas
  • 2-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer