Slovan Liberec vs Pardubice Holdprofil
Slovan Liberec vs Pardubice Kampfakta
4V-2U-4T i de seneste 10 kampe, med 18 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.8 for, 1.3 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 50%, hjørne Over 30%.
3V-2U-5T i de seneste 10 kampe, med 9 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.9 for, 1.2 imod. Sejr 30%, AH-sejr 40%, mål Over 10%, hjørne Over 10%.
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Slovan Liberec vs Pardubice Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Slovan Liberec vs Pardubice Indbyrdes opgør
Slovan Liberec vs Pardubice Se fuld H2H →| Slovan Liberec Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-01-29 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2022-08-14 | 4 Pardubice |
2 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2022-03-09 | Slovan Liberec |
3 - 1
4 - 1
|
Pardubice 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2021-09-11 | 4 Pardubice |
0 - 2
2 - 2
|
Slovan Liberec 5 | U | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2021-02-26 | 1 Slovan Liberec |
4 - 0
4 - 1
|
Pardubice 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2020-09-27 | 1 Pardubice |
2 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2020-01-25 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | U | -1.0 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2014-06-25 | Slovan Liberec |
0 - 2
0 - 2
|
Pardubice | N | Under | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-08-12 | 2 FC Trinity Zlin |
1 - 1
1 - 1
|
Slovan Liberec 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-08-06 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 1
|
Bohemians 1905 3 | N | -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-07-30 | 1 6 Mlada Boleslav |
0 - 2
2 - 2
|
Slovan Liberec 4 | U | -0.5 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-07-23 | 3 Slovan Liberec |
2 - 0
3 - 1
|
Banik Ostrava 3 | S | 0.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-14 | Fortuna Düsseldorf |
2 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec | N | -0.5 | Under |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-12 | Slovan Liberec |
2 - 1
4 - 1
|
Puskas Academy 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-07 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 2
|
Vysocina Jihlava 1 | N | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-05 | Slovan Liberec |
0 - 0
4 - 0
|
Varnsdorf | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-01 | Lech Poznan |
0 - 1
1 - 3
|
Slovan Liberec | S | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-06-24 | Mlada Boleslav |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-06-23 | Slovan Liberec |
2 - 0
2 - 0
|
FK Pribram 1 | S | -2.0, -2.5 | Under |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 6 (4-2) | 2 (2-0) | ||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-26 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 3
|
Hradec Králové 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-21 | 4 Hradec Králové |
0 - 3
0 - 4
|
Slovan Liberec | S | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-13 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
4 - 0
|
Ceské Budejovice 3 | S | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-07 | 1 1 Ceské Budejovice |
2 - 2
3 - 2
|
Slovan Liberec 1 1 | N | 0.0 | Over | 11.0 | Under |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-30 | 1 2 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 3
|
Sparta Prag 5 | N | +1.0 | Over | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-26 | 2 Hradec Králové |
0 - 0
1 - 2
|
Slovan Liberec | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-23 | 1 Slovan Liberec |
3 - 0
3 - 1
|
FC Brno 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-15 | 1 FK Jablonec |
0 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-08 | 1 Slovan Liberec |
0 - 0
2 - 1
|
FC Fastav Zlín 3 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-01 | 1 Banik Ostrava |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec 3 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-18 | 3 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
Slavia Prag 3 1 | U | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-12 | 1 Mlada Boleslav |
3 - 0
4 - 0
|
Slovan Liberec 1 | N | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-05 | 4 Slovan Liberec |
0 - 2
1 - 3
|
Bohemians 1905 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - Pokal | 2023-03-01 | 3 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 2
|
Sparta Prag 2 | U | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-25 | 2 Viktoria Plzen |
1 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec | N | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-18 | 1 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
Sigma Olomouc 3 | U | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-11 | Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 1
|
FC Slovácko 2 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-05 | 1 7 Ceské Budejovice |
0 - 1
0 - 2
|
Slovan Liberec | S | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-01-29 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Pardubice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-08-13 | 1 Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Karvina 2 | S | -0.5 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-08-05 | 1 Sparta Prag |
3 - 0
5 - 2
|
Pardubice 1 | N | -2.0, -2.5 | Over | 11.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-07-29 | 1 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
FK Jablonec 3 | U | 0.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-07-22 | 1 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Bohemians 1905 2 | N | 0.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-15 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 2
|
FC Kosice | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-11 | Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
MFK Chrudim | S | -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-08 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 2
|
Dukla Praha 1 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-07-01 | Nürnberg |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga - Playoff | 2023-06-04 | 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
FK Pribram | U | -1.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Tjekkiet - 1. liga - Playoff | 2023-06-01 | 2 FK Pribram |
0 - 0
0 - 2
|
Pardubice 2 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-28 | 2 Banik Ostrava |
1 - 1
2 - 4
|
Pardubice 2 | S | -1.0 | Over | 11.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-24 | 1 Pardubice |
2 - 0
2 - 0
|
FK Jablonec 1 | S | -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-21 | 1 Pardubice |
1 - 1
1 - 2
|
FC Trinity Zlin 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-14 | 1 FC Brno |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 2 | S | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-05-06 | 5 FK Teplice |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
1-11 (12) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-30 | Ceské Budejovice |
1 - 0
3 - 1
|
Pardubice | N | -0.5 | Over | 11.5 | Under |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-25 | 3 Pardubice |
0 - 1
3 - 1
|
FC Slovácko 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-22 | 4 Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
Hradec Králové 3 1 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
7-8 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-16 | FC Brno |
0 - 0
2 - 1
|
Pardubice 1 | N | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-09 | Pardubice |
0 - 2
0 - 2
|
Sparta Prag 2 | N | +1.5 | Under | 11.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-04-02 | 1 FK Jablonec |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-19 | 2 Pardubice |
2 - 1
3 - 1
|
FK Teplice 2 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-12 | 3 Bohemians 1905 |
1 - 0
2 - 0
|
Pardubice 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-03-04 | 2 Pardubice |
1 - 1
1 - 1
|
Banik Ostrava 3 | U | +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-26 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 2
|
Pardubice 3 | U | -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-19 | 2 Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
FC Fastav Zlín 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-13 (18) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 7 (1-6) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-12 | 2 Mlada Boleslav |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice 2 | S | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-02-04 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 2
|
Slavia Prag 4 1 | N | +1.5, +2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 1. liga | 2023-01-29 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-14 | Pardubice |
2 - 0
3 - 0
|
FK Pribram | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.7 | 3.8 | 4 |
| Halv | 2.25 | 2.5 | 4.333 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 4 - 10
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 3.0
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 6 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Pardubice -
4' - 2nd Corner - Pardubice -
12' - 3rd Corner - Slovan Liberec -
12' - 4th Corner - Slovan Liberec -
14' - 1st Goal - Slovan Liberec -
18' - 5th Corner - Pardubice - Race to 3 Corners - Pardubice
-
29' - 6th Corner - Slovan Liberec -
38' - 7th Corner - Pardubice -
45' - 8th Corner - Pardubice - Race to 5 Corners - Pardubice
-
45+1' - 9th Corner - Pardubice -
1-0 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Pardubice
-
49' - 10th Corner - Pardubice -
50' - 11th Corner - Pardubice -
76' - 12th Corner - Pardubice - Race to 9 Corners - Pardubice
-
86' - 13th Corner - Slovan Liberec -
90+11' - 14th Corner - Pardubice -
1-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

