Sheff Wed vs Bromley Holdprofil
Sheff Wed vs Bromley Kampfakta
3V-2U-5T i de seneste 10 kampe, med 7 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.7 for, 1.5 imod. Sejr 30%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 30%.
3V-4U-3T i de seneste 10 kampe, med 12 scorede og 18 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.2 for, 1.8 imod. Sejr 30%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 50%.
| Sheff Wed | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Bromley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Sheff Wed | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Bromley | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Sheff Wed vs Bromley Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Sheff Wed vs Bromley Indbyrdes opgør
Sheff Wed vs Bromley Se fuld H2H →Ingen data
| Sheff Wed Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - EFL Cup | 2026-08-25 | 1 Sheff Wed |
0 - 2
0 - 2
|
Wolverhampton 1 | N | +1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - League 1 | 2026-08-20 | 1 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 1
|
Bradford 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2026-08-15 | 2 Leyton Orient |
1 - 1
1 - 2
|
Sheff Wed 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - EFL Cup | 2026-08-08 | Sheff Wed |
0 - 0
1 - 0
|
Bolton 2 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Oldham |
2 - 0
4 - 0
|
Sheff Wed | N | +0.5, +1.0 | Over | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed | U | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-05-02 | 3 Sheff Wed |
2 - 0
2 - 1
|
West Brom 2 | S | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-04-25 | 1 Oxford Utd |
2 - 0
4 - 1
|
Sheff Wed | N | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-04-22 | 2 Middlesbrough |
1 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed 2 | N | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-04-18 | 1 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 1
|
Charlton 2 | U | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England - Championship | 2026-04-11 | Coventry |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed 3 | U | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England - Championship | 2026-04-06 | Sheff Wed |
1 - 0
1 - 1
|
Leicester | U | +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England - Championship | 2026-04-03 | 2 Stoke |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England - Championship | 2026-03-21 | 3 Hull |
2 - 1
3 - 1
|
Sheff Wed 1 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-03-14 | 3 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 2
|
Ipswich 1 | N | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-03-10 | 3 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 1
|
Watford 3 | U | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-03-07 | 1 Derby |
2 - 1
2 - 1
|
Sheff Wed 1 | N | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-02-28 | Sheff Wed |
0 - 2
1 - 3
|
Southampton 1 | N | +1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England - Championship | 2026-02-25 | Norwich |
2 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed | N | -2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England - Championship | 2026-02-22 | 1 1 Sheff Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Sheff Wed 6 1 | N | -2.0, -2.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-02-14 | 3 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 2
|
Millwall 2 | N | +1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England - Championship | 2026-02-08 | 2 Swansea |
1 - 0
4 - 0
|
Sheff Wed 2 | N | -1.5 | Over | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-02-03 | 1 Blackburn |
1 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed | N | -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-01-31 | Sheff Wed |
0 - 0
0 - 1
|
Wrexham | N | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England - Championship | 2026-01-24 | Bristol City |
0 - 0
2 - 0
|
Sheff Wed | N | -1.5, -2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England - Championship | 2026-01-20 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
0 - 2
|
Birmingham 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
3-11 (14) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| England - Championship | 2026-01-17 | Sheff Wed |
0 - 0
0 - 1
|
Portsmouth 2 | N | +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| England - FA Cup | 2026-01-10 | Sheff Wed |
0 - 1
0 - 2
|
Brentford | N | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England - Championship | 2026-01-04 | QPR |
1 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed | N | -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - Championship | 2026-01-01 | 2 Preston |
1 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed | N | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Bromley Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - League 1 | 2026-08-22 | 1 Bromley |
0 - 0
1 - 1
|
Cambridge Utd 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2026-08-15 | 3 Barnsley |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England - EFL Cup | 2026-08-08 | 1 2 Bromley |
1 - 1
1 - 1
|
Reading 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Barnet |
1 - 1
1 - 1
|
Bromley | U | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2026-07-31 | Bromley |
0 - 3
0 - 7
|
QPR | N | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2026-07-28 | Bromley |
1 - 0
1 - 1
|
Millwall | U | +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-11 (16) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Eliteklubber - Venskabskampe | 2026-07-25 | Bromley |
0 - 0
3 - 0
|
Crystal Palace | S | +1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2026-07-17 | 1 West Brom |
2 - 1
4 - 1
|
Bromley 1 | N | -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - League 2 | 2026-05-02 | Bromley |
1 - 0
3 - 1
|
Walsall 4 | S | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
11-5 (16) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England - League 2 | 2026-04-23 | 2 Salford City |
0 - 0
2 - 0
|
Bromley 1 | N | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England - League 2 | 2026-04-16 | 1 Bromley |
0 - 0
0 - 0
|
Cambridge Utd 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England - League 2 | 2026-04-11 | 1 1 Milton Keynes Dons |
2 - 0
2 - 1
|
Bromley 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England - League 2 | 2026-04-07 | Bromley |
1 - 1
2 - 1
|
Shrewsbury 3 | S | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| England - League 2 | 2026-04-03 | 1 Barnet |
1 - 1
2 - 2
|
Bromley 4 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England - League 2 | 2026-03-28 | 3 Barrow |
0 - 1
2 - 1
|
Bromley 3 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - League 2 | 2026-03-21 | 2 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Colchester 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| England - League 2 | 2026-03-17 | 1 Newport County |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 3 | S | +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England - League 2 | 2026-03-14 | 1 Bromley |
1 - 0
1 - 0
|
Bristol Rovers 1 1 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-1 (10) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England - League 2 | 2026-03-07 | Grimsby |
1 - 1
1 - 1
|
Bromley 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| England - League 2 | 2026-03-03 | 3 Bromley |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| England - League 2 | 2026-02-28 | 1 Bromley |
1 - 1
2 - 1
|
Accrington Stanley 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England - League 2 | 2026-02-21 | 1 Harrogate Town |
0 - 0
0 - 0
|
Bromley 2 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| England - League 2 | 2026-02-17 | 3 Bromley |
1 - 1
1 - 1
|
Cheltenham 2 | U | -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| England - League 2 | 2026-02-14 | Bromley |
1 - 0
1 - 1
|
Notts County 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England - League 2 | 2026-02-07 | 2 Fleetwood Town |
0 - 0
1 - 2
|
Bromley 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - League 2 | 2026-01-31 | 1 Gillingham |
1 - 3
1 - 4
|
Bromley 3 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
8-0 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England - League 2 | 2026-01-27 | 2 Bromley |
1 - 0
2 - 2
|
Crewe 3 | U | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England - League 2 | 2026-01-24 | 2 Bromley |
0 - 1
2 - 1
|
Swindon | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England - League 2 | 2026-01-17 | 2 Chesterfield |
0 - 0
0 - 0
|
Bromley | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
10-8 (18) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| England - League 2 | 2026-01-10 | 2 Tranmere |
0 - 1
0 - 2
|
Bromley 3 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.8 | 3.6 | 4.2 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | Under@2 |
Status: Fuld tid , Stilling: 7 - 2 , Hjørnespark: 5 - 3
Hjørnespark: 11.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 2.5
Stilling: 3 - 0 , Hjørnespark: 2 - 2 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0
-
2' - 1st Corner - Bromley -
4' - 2nd Corner - Sheff Wed -
7' - 1st Goal - Sheff Wed -
21' - 3rd Corner - Sheff Wed - Race to 3 Corners - Sheff Wed
-
24' - 4th Corner - Bromley -
31' - 2nd Goal - Sheff Wed - 2-0%Sheff Wed extend their lead and Early Payout is awarded
-
34' - 1st Yellow Card - Bromley -
45' - 3rd Goal - Sheff Wed -
3-0 score at the end of First Half -
46' - 4th Goal - Sheff Wed -
49' - 5th Goal - Sheff Wed - 46' ~ Substitution ~ Otegbayo ~ Santos ~(Sheff Wed)
-
54' - 5th Corner - Sheff Wed - Race to 3 Corners - Sheff Wed
- 46' ~ Substitution ~ Archer ~ Pinnock ~(Bromley)
- 46' ~ Substitution ~ Adeboyejo ~ Whitely ~(Bromley)
- 46' ~ Substitution ~ Brenan ~ McKiernan ~(Bromley)
-
56' - 2nd Yellow Card - Bromley -
58' - 6th Corner - Sheff Wed - 60' ~ Substitution ~ Mendy ~ Hondermarck ~(Bromley)
- 61' ~ Substitution ~ Morrison ~ Bannan ~(Sheff Wed)
-
70' - 7th Corner - Bromley -
73' - 6th Goal - Sheff Wed - 68' ~ Substitution ~ Kabamba ~ Cheek ~(Bromley)
- 69' ~ Substitution ~ Palmer ~ Cooper ~(Sheff Wed)
- 69' ~ Substitution ~ Thornton ~ Mitchell ~(Sheff Wed)
-
81' - 8th Corner - Sheff Wed - Race to 5 Corners - Sheff Wed
-
81' - 7th Goal - Sheff Wed - 79' ~ Substitution ~ Al Hamadi ~ Barry ~(Sheff Wed)
-
85' - 8th Goal - Bromley -
87' - 9th Goal - Bromley -
90+3' - 3rd Yellow Card - Sheff Wed -
7-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

