lør, Mar 4, 2023 · 08:00
ÆldsteSeneste
TTTVUT
3.40
3.80
1.80
SenesteÆldste
VVVVUT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.25
Mål i alt
Over 10.0
Hjørnespark i alt
+0.5
SD Raiders
SD Raiders vs Macarthur Rams Holdprofil
SD Raiders
VTTTTTTVUTSenesteStabil0.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapLige5/10
Macarthur Rams
VUVVTUVVVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver9/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapDækker9/10
Sidste
| SD Raiders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Macarthur Rams | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| SD Raiders | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Macarthur Rams | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 17,
Gns.: 3.47,
Std.afv.: 2.25, Median: 3,
Typetal: 5,
Over: 41%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
SD Raiders vs Macarthur Rams Tidsfordeling for mål/hjørnespark
SD Raiders vs Macarthur Rams Indbyrdes opgør
SD Raiders vs Macarthur Rams Se fuld H2H →Ingen data
| SD Raiders Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2023-02-25 | 2 Hills United FC |
2 - 2
3 - 2
|
SD Raiders 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2023-02-18 | SD Raiders |
0 - 1
2 - 2
|
St George Saints 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2023-02-04 | 1 4 Dunbar Rovers FC |
0 - 1
0 - 1
|
SD Raiders | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-08-06 | 3 Hakoah Sydney City East |
3 - 0
4 - 0
|
SD Raiders 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-07-30 | SD Raiders |
0 - 1
0 - 3
|
Central Coast Mariners NPL 2 | N | +1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-07-23 | 2 Western Sydney Wanderers NPL |
2 - 2
4 - 3
|
SD Raiders | N | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-07-19 | 2 SD Raiders |
0 - 1
0 - 1
|
Northern Tigers 2 | N | +1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-07-16 | 3 SD Raiders |
1 - 1
1 - 3
|
Bonnyrigg White Eagles 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-07-09 | 3 SD Raiders |
0 - 1
1 - 2
|
St George City FA 3 1 | N | +1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-06-25 | 4 Mounties Wanderers |
0 - 2
0 - 5
|
SD Raiders 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-06-18 | 1 SD Raiders |
0 - 0
0 - 0
|
Blacktown Spartans 3 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-06-11 | 3 NWS Spirit FC |
1 - 0
1 - 0
|
SD Raiders 1 | N | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-06-07 | 1 SD Raiders |
0 - 2
0 - 5
|
Hakoah Sydney City East 1 | N | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-06-04 | St George Saints |
0 - 0
2 - 0
|
SD Raiders 1 | N | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-05-28 | 1 SD Raiders |
0 - 0
2 - 0
|
Hills United FC 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-05-07 | 1 SD Raiders |
0 - 2
0 - 3
|
Western Sydney Wanderers NPL 6 | N | +1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
1-11 (12) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-04-30 | 1 Bonnyrigg White Eagles |
0 - 2
2 - 3
|
SD Raiders 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-04-25 | 2 St George City FA |
1 - 0
3 - 1
|
SD Raiders 5 1 | N | -1.5 | Push | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-04-09 | 2 SD Raiders |
0 - 0
1 - 2
|
Mounties Wanderers | N | -1.0,-1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-04-02 | 4 Blacktown Spartans |
0 - 1
2 - 2
|
SD Raiders 1 | U | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-03-26 | 2 SD Raiders |
0 - 1
0 - 1
|
NWS Spirit FC 2 1 | N | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 1 | 2022-03-19 | 4 SD Raiders |
1 - 0
4 - 1
|
St George Saints 3 | S | -0.5 | Over |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Australien - Venskabskampe | 2022-01-22 | 1 Blacktown City |
2 - 0
4 - 0
|
SD Raiders 1 | N | -2.5, -3.0 | Over |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-06-20 | 1 Hakoah Sydney City East |
1 - 1
1 - 2
|
SD Raiders 1 | S | -1.5, -2.0 | Under |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-06-13 | 1 Central Coast Mariners NPL |
2 - 1
4 - 1
|
SD Raiders 2 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-06-05 | St George City FA |
0 - 0
1 - 0
|
SD Raiders 3 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-05-29 | 3 Bonnyrigg White Eagles |
1 - 1
3 - 2
|
SD Raiders 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-10 (15) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-05-22 | 1 1 SD Raiders |
2 - 0
3 - 3
|
Hills United FC 3 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-05-15 | 1 Blacktown Spartans |
0 - 1
0 - 1
|
SD Raiders 2 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2021-05-08 | 4 SD Raiders |
1 - 0
2 - 0
|
NWS Spirit FC 1 | S | +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Macarthur Rams Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Australien - New South Wales - League 1 | 2023-02-04 | 1 1 St George Saints |
0 - 1
1 - 2
|
Macarthur Rams 6 | S | -1.0 | Push |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-09-03 | 2 Inter Lions |
1 - 0
1 - 2
|
Macarthur Rams 1 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-08-27 | 3 Rydalmere Lions FC |
2 - 2
2 - 3
|
Macarthur Rams 1 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-08-20 | 1 Central Coast United FC |
0 - 0
1 - 4
|
Macarthur Rams 3 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-08-13 | 3 Canterbury Bankstown FC |
0 - 0
2 - 2
|
Macarthur Rams 2 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-07-30 | 1 4 Macarthur Rams |
1 - 4
2 - 8
|
Inter Lions 3 | N | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
3-9 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-06-18 | Dulwich Hill |
0 - 3
1 - 4
|
Macarthur Rams 2 | S | -0.5 | Over |
|
14-1 (15) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-04-16 | Dunbar Rovers FC |
0 - 1
0 - 2
|
Macarthur Rams 2 | S | -0.5 | Under |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-03-27 | 2 Gladesville Ryde Magic |
0 - 0
0 - 0
|
Macarthur Rams 2 | U | -0.5 | Under |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 4 (0-4) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2022-03-20 | 1 Sydney universitet |
0 - 0
0 - 1
|
Macarthur Rams 2 | S | 0.0,-0.5 | Under |
|
9-7 (16) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-06-19 | 2 Macarthur Rams |
1 - 1
1 - 2
|
Rydalmere Lions FC | N | +1.5 | Under |
|
3-11 (14) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-06-05 | 1 Macarthur Rams |
0 - 1
0 - 1
|
Sydney universitet 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-05-29 | Inner West Hawks |
0 - 1
0 - 2
|
Macarthur Rams | S | +1.0 | Under |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-05-22 | 5 Macarthur Rams |
1 - 0
1 - 1
|
Dunbar Rovers FC 4 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-05-08 | 3 Macarthur Rams |
1 - 2
2 - 3
|
Dulwich Hill 3 1 | N | +0.5 | Over |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 1 (1-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2021-04-17 | 1 Central Coast United FC |
2 - 0
4 - 1
|
Macarthur Rams 2 | N | -0.5 | Over |
|
8-9 (17) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Australien - Pokal - Kvalifikation | 2021-03-23 | 2 Macarthur Rams |
1 - 1
1 - 2
|
Inner West Hawks 3 | N | -2.0, -2.5 | Under |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Australien - Venskabskampe | 2021-02-14 | 1 Sydney United 58 |
2 - 0
6 - 1
|
Macarthur Rams | N | -2.5,-3.0 | Over |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 3 | 2020-09-26 | 1 Sydney universitet |
1 - 0
5 - 0
|
Macarthur Rams 1 | N | 0.0,+0.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Australien - Venskabskampe | 2020-02-13 | Macarthur Rams |
0 - 2
0 - 3
|
Bonnyrigg White Eagles | N |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Australien - Venskabskampe | 2020-01-25 | 1 Macarthur Rams |
0 - 3
0 - 4
|
Sydney Olympic 2 | N | +1.5 | Over |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-08-25 | Hills United FC |
2 - 0
3 - 2
|
Macarthur Rams 3 | N | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-08-17 | 1 St George City FA |
1 - 0
1 - 0
|
Macarthur Rams | N | -0.5, -1.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-08-10 | Bonnyrigg White Eagles |
3 - 0
5 - 0
|
Macarthur Rams 2 | N | -1.5, -2.0 | Over |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-08-03 | Macarthur Rams |
0 - 0
0 - 3
|
Rydalmere Lions FC 1 | N | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-07-27 | Canterbury Bankstown FC |
2 - 0
2 - 0
|
Macarthur Rams | N | 0.0 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-07-20 | 5 Macarthur Rams |
1 - 1
1 - 1
|
Central Coast Mariners U21 1 | U | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-07-13 | 1 St George Saints |
1 - 0
3 - 0
|
Macarthur Rams | N | -0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-07-06 | 3 Mounties Wanderers |
1 - 1
1 - 1
|
Macarthur Rams 1 | U | -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australien - New South Wales - League 2 | 2019-06-29 | 1 Macarthur Rams |
1 - 0
1 - 1
|
GHFA Spirit FC | U | +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.4 | 3.8 | 1.8 |
| Halv | 3.5 | 2.5 | 2.3 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | Ude@2 |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | Under@2 |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 8 - 4
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 0 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
15' - 1st Yellow Card - Macarthur Rams -
31' - 2nd Yellow Card - SD Raiders -
31' - 3rd Yellow Card - Macarthur Rams -
37' - 1st Goal - SD Raiders -
39' - 4th Yellow Card - SD Raiders -
42' - 1st Corner - SD Raiders - 44' - 1st Offside - SD Raiders
-
45+2' - 2nd Corner - SD Raiders - Race to 3 Corners - SD Raiders
-
45+2' - 3rd Corner - SD Raiders - 45+3' - 2nd Offside - Macarthur Rams
-
1-0 score at the end of First Half -
46' - 2nd Goal - SD Raiders -
58' - 4th Corner - SD Raiders -
59' - 5th Corner - SD Raiders - Race to 5 Corners - SD Raiders
-
59' - 3rd Goal - Macarthur Rams -
64' - 6th Corner - SD Raiders - 65' - 3rd Offside - SD Raiders
- Race to 7 Corners - SD Raiders
-
65' - 7th Corner - SD Raiders -
66' - 8th Corner - SD Raiders -
70' - 9th Corner - Macarthur Rams -
71' - 10th Corner - Macarthur Rams -
72' - 5th Yellow Card - Macarthur Rams - 73' - 4th Offside - SD Raiders
-
75' - 11th Corner - Macarthur Rams - 82' - 5th Offside - SD Raiders
-
82' - 6th Yellow Card - SD Raiders -
85' - 12th Corner - Macarthur Rams - 90+4' - 6th Offside - SD Raiders
- 90+6' - 7th Offside - SD Raiders
-
2-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

