RKC Waalvijk vs NAC Holdprofil
RKC Waalvijk vs NAC Kampfakta
6V-2U-2T i de seneste 10 kampe, med 18 scorede og 10 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.8 for, 1.0 imod. Sejr 60%, AH-sejr 75%, mål Over 50%, hjørne Over 50%.
5V-3U-2T i de seneste 10 kampe, med 17 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.7 for, 1.2 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 70%, hjørne Over 60%.
| RKC Waalvijk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| RKC Waalvijk | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
RKC Waalvijk vs NAC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
RKC Waalvijk vs NAC Indbyrdes opgør
RKC Waalvijk vs NAC Se fuld H2H →| RKC Waalvijk Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-08 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk 5 2 | U | -2.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-11-27 | 1 4 RKC Waalvijk |
2 - 0
2 - 0
|
NAC | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-07-26 | 1 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
RKC Waalvijk 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2014-04-27 | NAC |
1 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk | U |
|
||||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| RKC Waalvijk Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-09 | 2 FC Dordrecht |
1 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-26 | 2 RKC Waalvijk |
2 - 0
3 - 2
|
Ajax reserver 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-22 | 1 FC Utrecht reserver |
0 - 1
1 - 3
|
RKC Waalvijk 4 | S | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-19 | 2 RKC Waalvijk |
0 - 1
1 - 2
|
FC Eindhoven 1 | N | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-12 | 1 FC Emmen |
0 - 0
1 - 0
|
RKC Waalvijk 2 | N | -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-08 | 5 RKC Waalvijk |
0 - 0
1 - 0
|
Telstar 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-30 | 1 Charlton |
0 - 1
1 - 1
|
RKC Waalvijk 2 | U | -1.0 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-27 | OJC Rosmalen |
2 - 1
2 - 4
|
RKC Waalvijk | S | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-23 | 3 RKC Waalvijk |
0 - 0
1 - 0
|
FC Den Bosch 3 | S | 0.0 | Under |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-09 | Achilles Veen |
0 - 0
0 - 3
|
RKC Waalvijk | S | 9.5 | Over |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-29 | 1 2 RKC Waalvijk |
1 - 2
1 - 3
|
Maastricht | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-22 | 3 FC Den Bosch |
0 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-15 | 1 Ajax reserver |
0 - 0
0 - 0
|
RKC Waalvijk 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-11 | RKC Waalvijk |
1 - 0
3 - 2
|
FC Oss 2 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-9 (16) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-08 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk 5 2 | U | -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-01 | 2 RKC Waalvijk |
0 - 2
1 - 2
|
FC Eindhoven 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-18 | RKC Waalvijk |
1 - 0
2 - 1
|
FC Volendam 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-14 | 1 VVV |
1 - 2
4 - 3
|
RKC Waalvijk 2 | N | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-11 | 2 RKC Waalvijk |
0 - 1
1 - 1
|
Fortuna Sittard 4 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-04 | 1 3 FC Dordrecht |
1 - 0
1 - 2
|
RKC Waalvijk 1 | S | -1.0 | Push | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-26 | 2 RKC Waalvijk |
1 - 1
2 - 2
|
Helmond Sport 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-19 | 3 Go Ahead Eagles |
1 - 0
1 - 0
|
RKC Waalvijk | N | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-12 | 2 RKC Waalvijk |
0 - 1
0 - 1
|
FC Emmen 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-05 | 1 6 Almere City FC |
1 - 0
3 - 1
|
RKC Waalvijk | N | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-01 | PSV reserver |
2 - 1
3 - 1
|
RKC Waalvijk | N | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-22 | 3 RKC Waalvijk |
0 - 1
1 - 1
|
Achilles 29 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-18 | Sparta Rotterdam |
3 - 0
5 - 2
|
RKC Waalvijk | N | -2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-15 | RKC Waalvijk |
0 - 0
2 - 1
|
Telstar 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-12-18 | 1 RKC Waalvijk |
0 - 0
1 - 1
|
FC Den Bosch 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-12-11 | 2 Maastricht |
3 - 0
6 - 2
|
RKC Waalvijk 2 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| NAC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-09 | 1 NAC |
0 - 1
1 - 1
|
PSV reserver 4 | U | -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-26 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 0
|
FC Den Bosch 5 | U | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-22 | 2 FC Dordrecht |
0 - 1
1 - 2
|
NAC 2 | S | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-19 | 1 1 NAC |
0 - 1
1 - 2
|
MVV 2 | N | -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-12 | 4 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 2
|
NAC 1 | S | +1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-05 | 1 NAC |
1 - 0
4 - 1
|
FC Utrecht reserver | S | -2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-30 | Sparta Rotterdam |
1 - 1
2 - 2
|
NAC 1 | U | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-13 | 1 NAC |
1 - 0
2 - 0
|
KV Mechelen 2 1 | S | 0.0 | 9.5 | Over |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Holland - Jupiler League - Slutspil | 2016-05-22 | 3 Willem II |
1 - 0
3 - 1
|
NAC 4 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Holland - Æresdivisionen - Play-offs | 2016-05-19 | 2 NAC |
0 - 1
2 - 1
|
Willem II 1 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Holland - Jupiler League - Slutspil | 2016-05-16 | 1 3 NAC |
2 - 0
2 - 0
|
FC Eindhoven 4 | S | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Holland - Jupiler League - Slutspil | 2016-05-13 | 4 FC Eindhoven |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 1 | N | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-29 | Go Ahead Eagles |
2 - 0
4 - 1
|
NAC | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-22 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 1
|
Almere City FC 1 | U | -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-15 | 2 NAC |
3 - 2
5 - 2
|
PSV reserver 4 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-11 | 2 Telstar |
1 - 1
1 - 4
|
NAC 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-08 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 1
|
RKC Waalvijk 5 2 | U | -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-01 | 4 Sparta Rotterdam |
0 - 0
1 - 1
|
NAC 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-18 | 1 1 FC Den Bosch |
2 - 3
3 - 6
|
NAC 1 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-11 | 1 NAC |
2 - 0
5 - 0
|
FC Oss 1 | S | -2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-03-04 | 1 NAC |
1 - 0
3 - 1
|
Achilles 29 4 | S | -2.0 | Over | 11.0 | Over |
|
10-3 (13) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-26 | 1 VVV |
2 - 1
4 - 3
|
NAC 3 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-19 | 1 NAC |
3 - 0
5 - 0
|
Fortuna Sittard 2 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-15 | 3 FC Emmen |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 3 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-12 | 1 2 NAC |
0 - 1
1 - 1
|
Maastricht 6 | U | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
21-1 (22) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 6 (6-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-05 | 1 FC Dordrecht |
1 - 1
0 - 2
|
NAC | S | +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-29 | 1 NAC |
0 - 0
1 - 0
|
Helmond Sport 6 | S | -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-25 | 4 Ajax reserver |
0 - 0
2 - 1
|
NAC 2 | N | +1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-18 | NAC |
3 - 0
3 - 1
|
FC Eindhoven | S | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-01-15 | 1 FC Volendam |
0 - 2
1 - 2
|
NAC | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.1 | 3.5 | 2.2 |
| Halv | 3.25 | 2.3 | 2.87 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (4.5) | Over@2 | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | Under@2 |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 4 , Hjørnespark: 7 - 6
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5, 3.0
Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 4 - 3 Halv
Hjørnespark: , Handicap: , Mål:
-
5' - 1st Corner - NAC -
8' - 2nd Corner - RKC Waalvijk -
20' - 3rd Corner - RKC Waalvijk - Race to 3 Corners - RKC Waalvijk
-
26' - 4th Corner - RKC Waalvijk -
32' - 1st Yellow Card - NAC -
32' - 1st Yellow Card - RKC Waalvijk -
33' - 5th Corner - RKC Waalvijk -
35' - 1st Goal - NAC -
36' - 2nd Yellow Card - RKC Waalvijk -
39' - 6th Corner - NAC -
42' - 3rd Yellow Card - NAC -
42' - 2nd Goal - RKC Waalvijk -
44' - 4th Yellow Card - NAC -
44' - 5th Yellow Card - RKC Waalvijk -
45+1' - 7th Corner - NAC -
1-1 score at the end of First Half -
48' - 3rd Goal - NAC - Race to 5 Corners - RKC Waalvijk
-
60' - 8th Corner - RKC Waalvijk -
61' - 6th Yellow Card - NAC -
63' - 9th Corner - NAC -
64' - 4th Goal - RKC Waalvijk -
68' - 7th Yellow Card - RKC Waalvijk -
84' - 10th Corner - RKC Waalvijk - Race to 7 Corners - RKC Waalvijk
-
85' - 11th Corner - RKC Waalvijk -
87' - 12th Corner - NAC -
87' - 5th Goal - NAC -
90+2' - 13th Corner - NAC -
90+4' - 6th Goal - NAC -
2-4 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

