fre, Mar 16, 2018 · 19:00
RKC Waalvijk [19]
4 2
1 - 1
Fuld tid · HT 0-0
Maastricht [10]
8 1
ÆldsteSeneste
TUUTVT
3.00
3.50
2.25
SenesteÆldste
UVTVVV

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.75
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.25
Maastricht
RKC Waalvijk
VTTTTUUTVTSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Maastricht
UTTTVVVTVUSenesteBrandvarm+1.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapLige5/10
RKC Waalvijk

2V-2U-6T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 19 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.9 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 50%, hjørne Over 40%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2 Uafgjort 20%2 Tabt 60%6
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 50%5 Annulleret 0%0 Under 50%5
Hjørnespark i alt 9.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 30%3 Annulleret 0%0 Tabt 70%7
Maastricht

4V-2U-4T i de seneste 10 kampe, med 16 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.6 for, 1.4 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 70%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 20%2 Tabt 40%4
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 70%7 Annulleret 0%0 Under 30%3
Hjørnespark i alt 9.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 0%0 Tabt 50%5
Sidste
RKC Waalvijk
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Maastricht
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
RKC Waalvijk
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Maastricht
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

RKC Waalvijk Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-03 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
RKC Waalvijk 3 U -0.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-05-05 1 Maastricht
1 - 1
1 - 1
RKC Waalvijk 1 U -1.0, -1.5 Under 9.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2016-12-02 3 RKC Waalvijk
0 - 0
2 - 0
Maastricht 3 S 0.0, +0.5 Under 9.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2016-04-29 1 2 RKC Waalvijk
1 - 2
1 - 3
Maastricht N 0.0 Over 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2015-12-11 2 Maastricht
3 - 0
6 - 2
RKC Waalvijk 2 1 N -0.5, -1.0 Over 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2015-03-13 Maastricht
0 - 1
1 - 1
RKC Waalvijk 3 U -1.0 Under 10.0 Under
5-3 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2014-12-01 2 RKC Waalvijk
0 - 1
0 - 1
Maastricht 3 N 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
RKC Waalvijk Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-12 4 FC Dordrecht
0 - 0
1 - 0
RKC Waalvijk 4 N -0.5, -1.0 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-09 2 RKC Waalvijk
0 - 1
3 - 2
PSV reserver S 0.0, +0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-02 1 3 RKC Waalvijk
0 - 0
0 - 2
NEC N +1.0, +1.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-23 1 2 FC Den Bosch
0 - 0
0 - 0
RKC Waalvijk 3 2 U -0.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-16 1 2 RKC Waalvijk
0 - 0
0 - 0
Cambuur Leeuwarden 1 U 0.0, +0.5 Under 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-09 FC Utrecht reserver
4 - 1
5 - 2
RKC Waalvijk 3 N 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-02 3 FC Eindhoven
3 - 1
3 - 1
RKC Waalvijk 1 N -0.5 Over 10.0 Under
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-26 2 RKC Waalvijk
1 - 2
2 - 4
Ajax reserver 2 N +0.5, +1.0 Over 9.0 Over
6-7 (13) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-19 FC Emmen
2 - 1
2 - 1
RKC Waalvijk 1 N -0.5, -1.0 Over 9.5 Under
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-12 RKC Waalvijk
1 - 0
1 - 0
AZ reserver 1 S -1.0, -1.5 Under 9.5 Under
6-3 (9) 3-2 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-22 2 Go Ahead Eagles
0 - 0
0 - 0
RKC Waalvijk 2 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
8-9 (17) 5-2 (7) 1 (1-0) 5 (1-4)
Nederlandene - Pokal 2017-12-19 2 Willem II
3 - 0
3 - 0
RKC Waalvijk 3 1 N -1.0, -1.5 Over 9.0 Under
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-15 1 RKC Waalvijk
1 - 0
1 - 3
FC Volendam 2 N 0.0 Over 10.0 Under
5-1 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-08 1 Fortuna Sittard
1 - 0
6 - 0
RKC Waalvijk 3 2 N -0.5, -1.0 Over 10.0 Under
5-4 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-01 1 RKC Waalvijk
0 - 0
1 - 0
Helmond Sport 1 S -0.5 Under 9.5 Under
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-27 2 Almere City FC
3 - 2
3 - 2
RKC Waalvijk 4 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
6-10 (16) 5-4 (9) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-24 1 RKC Waalvijk
0 - 1
2 - 1
FC Oss 1 S -0.5, -1.0 Push 9.5 Over
9-1 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-17 RKC Waalvijk
2 - 0
4 - 1
Telstar 1 S 0.0, -0.5 Over 9.5 Under
6-1 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-03 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
RKC Waalvijk 3 U -0.5 Under 9.5 Under
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-27 4 RKC Waalvijk
1 - 0
1 - 0
FC Dordrecht 1 S -0.5 Under 10.0 Under
5-4 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Pokal 2017-10-24 RKC Waalvijk
3 - 0
7 - 0
De Treffers 2 S -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
5-2 (7) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-20 1 PSV reserver
2 - 1
3 - 2
RKC Waalvijk 2 N -0.5, -1.0 Over 9.5 Over
5-11 (16) 0-6 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-13 NEC
2 - 0
2 - 0
RKC Waalvijk 1 N -1.0, -1.5 Under 10.0 Under
6-3 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-08 2 RKC Waalvijk
0 - 1
1 - 1
FC Den Bosch 1 U 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
8-3 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-29 2 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
1 - 1
RKC Waalvijk 4 1 U -1.0, -1.5 Under 9.0 Over
6-4 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-22 4 RKC Waalvijk
2 - 1
2 - 2
FC Utrecht reserver 1 U -0.5, -1.0 Over 9.0 Over
11-6 (17) 6-1 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nederlandene - Pokal 2017-09-19 1 RKC Waalvijk
0 - 0
1 - 0
Sparta Rotterdam 3 S +0.5, +1.0 Under 9.5 Over
4-8 (12) 2-5 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-15 3 RKC Waalvijk
0 - 0
0 - 1
FC Eindhoven 3 N 0.0 Under 9.0 Over
5-9 (14) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-11 2 Ajax reserver
1 - 0
1 - 1
RKC Waalvijk 1 U -1.5, -2.0 Under 8.5 Over
8-5 (13) 2-3 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-02 1 RKC Waalvijk
0 - 0
0 - 0
De Graafschap 3 1 U +0.5, +1.0 Under 9.0 Under
5-3 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Maastricht Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-12 FC Volendam
1 - 2
2 - 2
Maastricht U -0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-09 2 Maastricht
1 - 0
3 - 1
FC Utrecht reserver 1 S -1.0, -1.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-03-05 4 Fortuna Sittard
1 - 0
3 - 0
Maastricht 2 1 N 0.0, -0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-23 1 Maastricht
1 - 0
3 - 0
Almere City FC 1 S 0.0, -0.5 Push 10.0
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-16 Maastricht
2 - 0
4 - 1
NEC 3 S +0.5 Over 9.5
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-09 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
0 - 2
Maastricht 4 S -0.5, -1.0 Under 9.5 Under
0-5 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-02-05 PSV reserver
1 - 0
1 - 0
Maastricht 2 N -0.5 Under 9.5 Over
7-5 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-26 6 Maastricht
1 - 3
1 - 3
De Graafschap 2 N 0.0 Over 10.0 Under
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-19 1 Go Ahead Eagles
2 - 0
3 - 1
Maastricht 1 N 0.0 Over 10.0 Over
6-6 (12) 0-4 (4) 1 (0-1) 3 (3-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2018-01-12 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
Telstar 2 U 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
6-6 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2018-01-06 Maastricht
2 - 0
2 - 0
Barendrecht S -0.5, -1.0 Under 9.0 Under
5-1 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-22 1 FC Oss
0 - 0
1 - 0
Maastricht 2 N 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-15 Maastricht
0 - 0
3 - 0
AZ reserver 1 S -0.5, -1.0 Under 9.5 Under
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-08 2 FC Dordrecht
2 - 1
2 - 4
Maastricht 2 S 0.0 Over 9.5 Under
8-1 (9) 3-1 (4) 3 (2-1) 2 (2-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-12-01 1 Maastricht
0 - 1
0 - 4
Ajax reserver N 0.0 Over 9.5 Under
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-27 1 FC Emmen
2 - 0
2 - 1
Maastricht 3 N -0.5, -1.0 Push 9.5 Under
3-6 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-24 2 Maastricht
2 - 0
3 - 1
Helmond Sport S -0.5 Over 9.5 Over
5-5 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-17 4 FC Eindhoven
3 - 0
3 - 2
Maastricht 2 N -0.5 Over 10.0 Over
6-9 (15) 1-3 (4) 2 (0-2) 4 (2-2)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-11-03 1 Maastricht
0 - 0
0 - 0
RKC Waalvijk 3 U -0.5 Under 9.5 Under
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-29 2 Maastricht
2 - 1
2 - 1
Volendam 3 S 0.0, -0.5 Over 10.5 Under
5-0 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-20 1 FC Utrecht reserver
1 - 1
2 - 1
Maastricht 2 N 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-13 1 Maastricht
1 - 1
1 - 2
Fortuna Sittard 4 1 N 0.0, -0.5 Push 9.5 Over
3-7 (10) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-10-06 1 Almere City FC
0 - 1
3 - 2
Maastricht N 0.0 Over 9.5 Under
4-1 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-29 1 NEC
1 - 0
4 - 1
Maastricht 1 N -0.5 Over 10.0 Over
8-6 (14) 5-2 (7) 3 (3-0) 3 (2-1)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-22 1 4 Maastricht
1 - 0
1 - 1
Cambuur Leeuwarden 2 U 0.0 Under 9.0 Under
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Nederlandene - Pokal 2017-09-19 2 Maastricht
1 - 2
2 - 3
AZ N +1.0 Over 10.0 Over
7-6 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nederlandene - Eerste Divisie 2017-09-15 2 Maastricht
0 - 0
0 - 0
PSV reserver 1 U -0.5, -1.0 Under 9.0 Over
7-3 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2017-08-12 Maastricht
0 - 0
1 - 0
Achilles 29 1 S -1.5, -2.0 Under
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Venskabskampe 2017-08-04 1 Maastricht
2 - 0
7 - 0
Standard Liege U23 1 S -0.5, -1.0 Over
3-3 (6) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2017-07-18 ADO Den Haag
1 - 0
1 - 0
Maastricht N -0.5 Under 9.0 Push
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 3 3.5 2.25
Halv 3.4 2.3 2.87
Asiatisk handicap
Fuld (+0.25) [email protected] Ude@2
Halv (0.0) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (9.5) [email protected] [email protected]
Halv (4.5) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.75) [email protected] [email protected]
Halv (1.25) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 4 - 8

Hjørnespark: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5, 3.0

7
Skud på mål
7
12
Skud forbi mål
14
91
Angreb
68
50
Farligt angreb
41
53
Boldbesiddelse %
47

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 5 Halv

Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5

4
Skud på mål
1
3
Skud forbi mål
7
44
Angreb
30
23
Farligt angreb
15
54
Boldbesiddelse %
46
  • 5' - 1st Corner - Maastricht
  • 14' - 1st Yellow Card - Maastricht
  • 14' - 1st Yellow Card - RKC Waalvijk
  • 19' - 2nd Corner - Maastricht
  • 20' - 3rd Corner - Maastricht
  • Race to 3 Corners - Maastricht
  • 21' - 4th Corner - RKC Waalvijk
  • 22' - 5th Corner - Maastricht
  • 23' - 2nd Yellow Card - Maastricht
  • 29' - 6th Corner - RKC Waalvijk
  • 45+2' - 7th Corner - Maastricht
  • Race to 5 Corners - Maastricht
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 59' - 1st Goal - RKC Waalvijk
  • 60' - 3rd Yellow Card - RKC Waalvijk
  • 63' - 8th Corner - Maastricht
  • 63' - 9th Corner - Maastricht
  • Race to 7 Corners - Maastricht
  • 68' - 10th Corner - RKC Waalvijk
  • 79' - 11th Corner - Maastricht
  • 81' - 2nd Goal - Maastricht
  • 83' - 12th Corner - RKC Waalvijk
  • 1-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer