Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.0
Mål i alt
Under 10.5
Hjørnespark i alt
+1.75
Alverca
Rio Ave vs Alverca Holdprofil
Rio Ave
TVVTUVUUTVSenesteStabil0.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapFejler2/10
Alverca
VVVVVVVTTVSenesteStabil-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 12
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Sidste
| Rio Ave | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Alverca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Rio Ave | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Alverca | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 26,
Gns.: 2.62,
Std.afv.: 1.80, Median: 2,
Typetal: ,
Over: 33%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Rio Ave vs Alverca Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Rio Ave vs Alverca Indbyrdes opgør
Rio Ave vs Alverca Se fuld H2H →Ingen data
| Rio Ave Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-11-09 | Rio Ave |
1 - 0
1 - 0
|
Vitoria Setubal 1 | S | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-11-02 | 1 Benfica |
1 - 0
2 - 0
|
Rio Ave 3 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-10-30 | 1 Rio Ave |
0 - 1
1 - 1
|
Moreirense 1 | U | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-10-25 | Pacos Ferreira |
0 - 0
0 - 0
|
Rio Ave 1 | U | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Pokal | 2019-10-19 | 1 5 Clube Condeixa |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave 1 | S | +2.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Liga Cup | 2019-10-05 | 1 Portimonense |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-09-29 | 3 Rio Ave |
0 - 1
0 - 1
|
FC Porto 3 | N | +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Liga Cup | 2019-09-26 | 2 Sporting |
1 - 1
1 - 2
|
Rio Ave 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Under |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-09-21 | 3 Belenenses |
0 - 1
0 - 2
|
Rio Ave | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-09-15 | 2 Rio Ave |
1 - 2
2 - 4
|
Tondela 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-09-08 | 1 2 Rio Ave |
1 - 1
1 - 1
|
Guimaraes 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-08-31 | 1 1 Sporting |
1 - 1
2 - 3
|
Rio Ave 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-08-23 | Rio Ave |
2 - 0
5 - 1
|
Kristiansund BK U19 3 | S | -0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-08-16 | 3 Famalicao |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 4 1 | N | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Liga Cup | 2019-08-03 | 2 Rio Ave |
3 - 0
6 - 1
|
UD Oliveirense 1 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-27 | Famalicao |
1 - 0
2 - 1
|
Rio Ave | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
4-13 (17) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-24 | Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Rio Ave | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-20 | 1 Rio Ave |
0 - 0
1 - 1
|
Santa Clara 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-5 (14) | 8-3 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-17 | Rio Ave |
0 - 1
0 - 1
|
Guimaraes | N | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-05-18 | 1 Vitoria Setubal |
0 - 0
1 - 3
|
Rio Ave 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-05-12 | 3 Rio Ave |
0 - 2
2 - 3
|
Benfica 4 | N | +1.5, +2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-05-03 | 2 Moreirense |
1 - 1
1 - 2
|
Rio Ave 3 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-26 | 1 2 Rio Ave |
0 - 2
2 - 2
|
FC Porto 1 | U | +1.5, +2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-20 | 2 Belenenses |
0 - 2
1 - 3
|
Rio Ave 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-14 | 1 3 Rio Ave |
1 - 0
2 - 1
|
Guimaraes 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-07 | Sporting |
2 - 0
3 - 0
|
Rio Ave | N | -1.5 | Push | 10.5 | Over |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-31 | 1 Rio Ave |
0 - 1
0 - 2
|
Kristiansund BK U19 4 | N | 0.0 | Under | 11.0 | Over |
|
12-7 (19) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-17 | 2 Nacional |
0 - 1
0 - 1
|
Rio Ave 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
13-2 (15) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-08 | 4 Chaves |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 7 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
11-5 (16) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-03 | 1 2 Rio Ave |
0 - 0
1 - 2
|
Braga 4 | N | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Alverca Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-11-17 | 1 FC Armacenenses |
1 - 1
1 - 3
|
Alverca 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-11-08 | 3 Alverca |
0 - 2
0 - 2
|
Real SC 3 | N | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-10-27 | 1 Alverca |
0 - 0
1 - 2
|
CD Pinhalnovense 4 1 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Portugal - Pokal | 2019-10-17 | Alverca |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting | S | +1.5, +2.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-09-15 | 1 2 Alverca |
4 - 1
7 - 1
|
Fabril Barreiro 5 | S | -1.5 | Over |
|
||||||
| Portugal - U19-liga | 2019-09-14 | 1 3 Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Vitória Setúbal U19 1 | S | -1.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - Pokal | 2019-09-08 | 5 Alverca |
1 - 0
3 - 0
|
Sacavenense 3 | S | -1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-09-01 | 2 Amora |
0 - 0
0 - 2
|
Alverca 2 | S | 0.0 | Under |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-08-25 | 1 2 Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Sacavenense 3 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-08-10 | Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Benfica U23 4 1 | S | 0.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-08-07 | AC Marinhense |
0 - 0
0 - 3
|
Alverca 1 | S | 0.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-28 | Alverca |
1 - 1
3 - 2
|
1 Dezembro | S | 0.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-24 | 1 Alverca |
0 - 0
1 - 0
|
Belenenses 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-04-28 | 5 Alverca |
2 - 0
2 - 0
|
ARC Oleiros 1 | S | -0.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-03-24 | 1 Caldas SC |
0 - 0
1 - 0
|
Alverca 4 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-03-17 | 1 2 Alverca |
1 - 0
1 - 0
|
Uniao de Leiria 3 | S | 0.0 | Under |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-02-17 | 2 Benfica Castelo Branco |
0 - 0
0 - 0
|
Alverca 1 | U | -1.0 | Under |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-02-03 | 4 Fatima |
0 - 0
0 - 3
|
Alverca 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2019-01-13 | 2 Loures |
1 - 0
2 - 0
|
Alverca 3 | N | -0.5 | Under |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2018-12-16 | 1 ARC Oleiros |
2 - 1
2 - 2
|
Alverca 4 | U | -1.0 | Over |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2018-11-18 | 2 Alverca |
3 - 0
3 - 2
|
GD Peniche 3 | S | 0.0 | Over |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2018-10-14 | 3 Anadia |
0 - 0
0 - 0
|
Alverca 5 | U | -1.0 | Under |
|
12-4 (16) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Portugal - Pokal | 2018-09-30 | 3 Alverca |
0 - 0
0 - 3
|
Academico Viseu 3 | N | +1.0 | Push |
|
6-8 (14) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2018-09-23 | 4 Santa Iria |
1 - 1
3 - 2
|
Alverca 3 | N | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Portugal - Pokal | 2018-09-08 | 1 Sacavenense |
0 - 0
1 - 1
|
Alverca 2 | U | -1.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2018-08-19 | 2 Alcains |
0 - 2
2 - 2
|
Alverca 2 | U | 0.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.25 | 5.25 | 10 |
| Halv | 1.727 | 2.625 | 8.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.75) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: -1.5, -2.0 , Mål: 3.0
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 0 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
12' - 1st Corner - Rio Ave -
15' - 2nd Corner - Rio Ave -
16' - 1st Goal - Rio Ave -
19' - 1st Yellow Card - Rio Ave - Race to 3 Corners - Rio Ave
-
37' - 3rd Corner - Rio Ave -
1-0 score at the end of First Half -
62' - 2nd Yellow Card - Rio Ave -
76' - 3rd Yellow Card - Alverca -
78' - 4th Yellow Card - Alverca -
84' - 4th Corner - Alverca -
84' - 5th Corner - Alverca - 86' Substitution - Ronan Jeronimo for Bruno Moreira - Rio Ave
-
90+2' - 5th Yellow Card - Rio Ave -
90+3' - 6th Corner - Alverca -
1-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

