Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.5
Pavia
Pavia vs Venezia Holdprofil
Pavia
TVTVVTUTVVSenesteNedad-0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 11
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Venezia
VTTTTVVVTTSenesteOpad+0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 10
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLigeDækket 4/9
Falder sentSmider føringer · vinder ikke 3 af 7 kampe hvor holdet førteOver 2.5 kort i 10 af de seneste 10Mål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Pavia vs Venezia Kampfakta
Pavia
5V-1U-4T i de seneste 10 kampe, med 12 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.2 for, 1.6 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 50%, hjørne Over 50%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 10%1
Tabt 40%4
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Hjørnespark i alt 9.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 0%0
Tabt 50%5
Venezia
4V-0U-6T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.3 imod. Sejr 40%, AH-sejr 44%, mål Over 60%, hjørne Over 50%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 0%0
Tabt 60%6
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Hjørnespark i alt 9.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 44%4
Annulleret 0%0
Tabt 55%5
Sidste
| Pavia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Venezia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Pavia | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Venezia | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 15,
Gns.: 2.53,
Std.afv.: 1.26, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 53%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Pavia vs Venezia Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Pavia vs Venezia Indbyrdes opgør
Pavia vs Venezia Se fuld H2H →Ingen data
| Pavia Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-30 | 2 Renate |
0 - 0
0 - 1
|
Pavia 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-22 | 1 Pavia |
3 - 1
4 - 1
|
Cremonese 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-09 | 3 Lumezzane |
0 - 0
1 - 0
|
Pavia 3 | N | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-01 | 1 Pavia |
1 - 1
1 - 1
|
Torres 4 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Italien - Serie C - Pokal | 2014-10-29 | Alessandria |
4 - 1
5 - 1
|
Pavia 1 | N | -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-25 | 1 3 Pordenone |
0 - 1
0 - 1
|
Pavia 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-18 | 2 Pavia |
1 - 0
2 - 0
|
Arezzo 3 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-11 | 2 Mantova |
2 - 0
3 - 0
|
Pavia 4 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-06 | 3 Pavia |
0 - 0
2 - 1
|
AlbinoLeffe 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-26 | 2 Novara |
2 - 0
4 - 0
|
Pavia 1 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-19 | Alessandria |
2 - 2
2 - 2
|
Pavia | U | Over | 9.0 | Over |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-14 | 4 Pavia |
1 - 1
3 - 1
|
AC Feralpisalo 3 | S | -0.5 | Over |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-10 | 3 Monza |
1 - 1
1 - 1
|
Pavia 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-06 | Pavia |
3 - 0
5 - 3
|
Pro Patria | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-08-31 | Bassano |
0 - 1
0 - 1
|
Pavia | S | Under | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |
| Italien - Serie C - Pokal | 2014-08-24 | Reggiana |
1 - 1
1 - 2
|
Pavia | S | Over |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-02 | Pro Vercelli |
0 - 1
1 - 1
|
Pavia | U | Under |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Venezia Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-30 | 4 Venezia |
1 - 1
1 - 2
|
Bassano 4 | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-22 | 2 Lumezzane |
1 - 1
3 - 2
|
Venezia 3 | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-15 | 2 Venezia |
1 - 0
2 - 0
|
AlbinoLeffe 1 | S | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-07 | 1 Arezzo |
0 - 1
0 - 2
|
Venezia 3 | S | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-11-02 | 3 Venezia |
1 - 0
2 - 1
|
Giana Erminio 2 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-26 | 1 1 Cremonese |
1 - 1
2 - 1
|
Venezia 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Serie C - Pokal | 2014-10-22 | 2 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Venezia 2 1 | N |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-19 | 1 5 Venezia |
0 - 1
1 - 2
|
Novara 2 1 | N | 0.0 | Over |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-10-11 | 4 Venezia |
0 - 0
0 - 1
|
Monza 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-27 | 3 Venezia |
3 - 0
4 - 1
|
AC Feralpisalo 1 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-21 | Como |
2 - 0
3 - 0
|
Venezia | N | Over | 9.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-13 | 3 Mantova |
0 - 0
0 - 1
|
Venezia 5 | S | 0.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-10 | 2 Venezia |
0 - 1
0 - 1
|
Sudtirol 1 | N | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-09-07 | 1 Pordenone |
1 - 0
1 - 1
|
Venezia 4 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Italien - Serie C - Gruppe A | 2014-08-31 | Venezia |
1 - 0
3 - 0
|
Renate | S | Over |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.8 | 3.1 | 5.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 4 - 2
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: -0.5 , Mål: 2.0, 2.5
-
6' - 1st Goal - Pavia -
11' - 1st Corner - Pavia -
14' - 2nd Corner - Pavia -
25' - 1st Yellow Card - Pavia -
26' - 2nd Yellow Card - Pavia -
28' - 3rd Corner - Venezia -
33' - 4th Corner - Pavia - Race to 3 Corners - Pavia
-
36' - 3rd Yellow Card - Pavia -
38' - 5th Corner - Pavia -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 6th Corner - Venezia -
62' - 2nd Goal - Venezia -
67' - 4th Yellow Card - Venezia -
67' - 5th Yellow Card - Venezia -
76' - 3rd Goal - Pavia -
88' - 6th Yellow Card - Venezia -
90' - 7th Yellow Card - Venezia -
2-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

