ons, May 13, 2015 · 16:00
ÆldsteSeneste
VUUVVV
4.50
3.60
1.66
SenesteÆldste
VVVUVT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
+0.75
Pardubice
Pardubice vs Sigma Olomouc Holdprofil
Pardubice
TTVTVUUVVVSenesteBrandvarm+1.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapDækker6/9
Sigma Olomouc
VVVVTVUVVVSenesteOpad+0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkUnder1/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapDækker6/8
Pardubice vs Sigma Olomouc Kampfakta
Pardubice
5V-2U-3T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.4 imod. Sejr 50%, AH-sejr 66%, mål Over 60%, hjørne Over 30%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 20%2
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Hjørnespark i alt 10.0
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 66%6
Annulleret 0%0
Tabt 33%3
Sigma Olomouc
8V-1U-1T i de seneste 10 kampe, med 25 scorede og 6 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.5 for, 0.6 imod. Sejr 80%, AH-sejr 75%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 80%8
Uafgjort 10%1
Tabt 10%1
Mål i alt 2.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Hjørnespark i alt 10.0
Over 0%0
Annulleret 10%1
Under 90%9
Asiatisk handicap
Vundet 75%6
Annulleret 0%0
Tabt 25%2
Sidste
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Sigma Olomouc | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Sigma Olomouc | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 39,
Gns.: 3.05,
Std.afv.: 1.87, Median: 3,
Typetal: ,
Over: 59%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Pardubice vs Sigma Olomouc Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Pardubice vs Sigma Olomouc Indbyrdes opgør
Pardubice vs Sigma Olomouc Se fuld H2H →| Pardubice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-01 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | -1.5 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Pardubice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-05-08 | FK MAS Taborsko |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-05-02 | 1 Pardubice |
1 - 0
3 - 2
|
FK Usti nad Labem 1 1 | S | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-26 | 2 Banik Most |
0 - 4
2 - 5
|
Pardubice 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-18 | 3 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Opava 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-11 | Sokolov |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice 3 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-04 | Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
SC Znojmo 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-28 | 1 Frydek Mistek |
0 - 1
2 - 1
|
Pardubice 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-21 | 5 Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Karvina 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-14 | FC Fastav Zlín |
2 - 0
4 - 0
|
Pardubice 1 | N |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-07 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Varnsdorf 4 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2015-02-04 | Sparta Prag U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | N |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-01-31 | 1 Ceské Budejovice |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice | S |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-21 | 1 Hradec Králové |
2 - 0
3 - 1
|
Pardubice | N | -0.5 | Over |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-17 | Mlada Boleslav |
1 - 1
2 - 2
|
Pardubice | U | -1.5 | Over | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-09 | Varnsdorf |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | N | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-22 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Viktoria Zizkov 1 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-16 | 3 FK Kolin |
2 - 3
2 - 4
|
Pardubice 1 | S | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-08 | 3 Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
Trinec 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-01 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | -1.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-25 | Pardubice |
0 - 0
0 - 3
|
FK MAS Taborsko 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-17 | 3 FK Usti nad Labem |
1 - 0
3 - 0
|
Pardubice 4 | N |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-11 | 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Banik Most 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-09-27 | 2 Pardubice |
0 - 0
0 - 3
|
Sokolov 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-09-21 | SC Znojmo |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice | U | Under | 10.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-09-13 | 1 Pardubice |
0 - 0
1 - 0
|
Frydek Mistek 2 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - Pokal | 2014-09-10 | 2 Jiskra Domazlice |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 2 | N | +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-08-30 | MFK Karvina |
0 - 1
1 - 3
|
Pardubice | S | Over | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-08-17 | Varnsdorf |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice | U | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Tjekkiet - Pokal | 2014-08-13 | SK Prevysov |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice | S | +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-08-10 | Viktoria Zizkov |
0 - 2
1 - 1
|
Pardubice | U | Under | 10.0 | Over |
|
13-4 (17) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sigma Olomouc Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-05-09 | 2 Sigma Olomouc |
1 - 1
4 - 2
|
FC Fastav Zlín 1 | S | -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-05-03 | 1 FK Kolin |
0 - 1
0 - 2
|
Sigma Olomouc | S | +1.5, +2.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-25 | 2 Sigma Olomouc |
1 - 0
4 - 0
|
FK MAS Taborsko 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-18 | 1 4 Graffin Vlasim |
0 - 1
1 - 1
|
Sigma Olomouc 1 1 | U | +0.5 | Under |
|
||||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-12 | 1 Banik Most |
0 - 1
0 - 2
|
Sigma Olomouc | S | +1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-07 | 2 FK Usti nad Labem |
0 - 0
1 - 0
|
Sigma Olomouc 1 | N |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-04-04 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 0
1 - 0
|
Trinec 3 | S | -1.5 | Under |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-15 | 3 SC Znojmo |
1 - 2
1 - 2
|
Sigma Olomouc 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-07 | 1 Sigma Olomouc |
3 - 0
7 - 0
|
Sokolov 2 | S | -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2015-03-03 | Sigma Olomouc |
1 - 1
2 - 1
|
Varnsdorf 4 | S |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-02-26 | Sigma Olomouc |
2 - 1
5 - 1
|
SK Unicov | S | -2.0, -2.5 | Over |
|
10-1 (11) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2015-02-20 | Austria Klagenfurt |
0 - 0
0 - 0
|
Sigma Olomouc | U | +1.0 | Under |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Venskabskampe for klubhold | 2015-02-16 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
5 - 0
|
Hunan Xiangtao 2 | S | -1.5 | Over |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2015-02-07 | MSK Zilina |
1 - 0
2 - 1
|
Sigma Olomouc | N |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-02-04 | 1 MFK Skalica |
2 - 0
4 - 0
|
Sigma Olomouc 2 | N |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-01-24 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 2
1 - 3
|
FC Brno 1 | N | 0.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-20 | Sigma Olomouc |
3 - 1
3 - 3
|
Banik Ostrava 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2015-01-17 | AS Trencin |
2 - 0
2 - 2
|
Sigma Olomouc | U |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-14 | Sigma Olomouc |
0 - 2
2 - 2
|
FC Fastav Zlín 1 | U |
|
14-5 (19) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||||
| Tjekkiet - Tipsport Liga | 2015-01-10 | Sigma Olomouc |
0 - 0
0 - 0
|
FC Brno | U | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-22 | 2 Frydek Mistek |
0 - 0
0 - 1
|
Sigma Olomouc 3 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-08 | 2 MFK Karvina |
2 - 1
2 - 2
|
Sigma Olomouc 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-11-01 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | S | -1.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-28 | 1 FK MAS Taborsko |
0 - 1
1 - 2
|
Sigma Olomouc 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-8 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-25 | 1 FC Fastav Zlín |
0 - 0
0 - 1
|
Sigma Olomouc 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-10-04 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
6 - 0
|
Graffin Vlasim 1 1 | S | Over |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-09-20 | Trinec |
0 - 2
1 - 3
|
Sigma Olomouc | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - Pokal | 2014-09-06 | Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 1
|
Trinec | N | -1.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Tjekkiet - Pokal | 2014-09-02 | Velke Mezirici |
0 - 2
0 - 3
|
Sigma Olomouc | S | +1.5, +2.0 | Under | 11.0 | Under |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2014-08-30 | Opava |
0 - 0
0 - 0
|
Sigma Olomouc | U | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
5-13 (18) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 4.5 | 3.6 | 1.66 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 2 , Hjørnespark: 4 - 5
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: +0.5, +1.0 , Mål: 2.5
-
6' - 1st Corner - Pardubice -
10' - 2nd Corner - Sigma Olomouc -
16' - 3rd Corner - Sigma Olomouc - Race to 3 Corners - Sigma Olomouc
-
17' - 4th Corner - Sigma Olomouc -
23' - 5th Corner - Pardubice -
38' - 6th Corner - Sigma Olomouc -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 1st Goal - Sigma Olomouc - Race to 5 Corners - Sigma Olomouc
-
62' - 7th Corner - Sigma Olomouc -
68' - 1st Yellow Card - Pardubice -
78' - 2nd Goal - Sigma Olomouc -
87' - 8th Corner - Pardubice -
88' - 9th Corner - Pardubice -
90+5' - 3rd Goal - Pardubice -
1-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

