Pardubice vs MFK Vitkovice Holdprofil
Pardubice vs MFK Vitkovice Kampfakta
10V-0U-0T i de seneste 10 kampe, med 23 scorede og 3 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.3 for, 0.3 imod. Sejr 100%, AH-sejr 80%, mål Over 10%, hjørne Over 30%.
4V-1U-5T i de seneste 10 kampe, med 23 scorede og 20 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.3 for, 2.0 imod. Sejr 40%, AH-sejr 60%, mål Over 70%, hjørne Over 70%.
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| MFK Vitkovice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| MFK Vitkovice | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Pardubice vs MFK Vitkovice Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Pardubice vs MFK Vitkovice Indbyrdes opgør
Pardubice vs MFK Vitkovice Se fuld H2H →| Pardubice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-30 | 4 MFK Vitkovice |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-05-25 | MFK Vitkovice |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2018-07-21 | Pardubice |
1 - 0
3 - 1
|
MFK Vitkovice 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2018-04-04 | 1 Pardubice |
3 - 1
4 - 1
|
MFK Vitkovice 2 | S | -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2017-08-23 | 3 MFK Vitkovice |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2017-05-21 | 1 MFK Vitkovice |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2016-11-12 | Pardubice |
2 - 0
3 - 1
|
MFK Vitkovice 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
8-6 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Pardubice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-06-03 | 1 Banik Sokolov |
0 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | S | +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-05-31 | Pardubice |
4 - 0
5 - 0
|
FK Usti nad Labem | S | -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-05-26 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
SK Prostejov 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2020-05-19 | Pardubice |
0 - 0
3 - 0
|
Sokol Zivanice | S | -1.5, -2.0 | Under |
|
||||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-03-08 | 1 FC Sellier & Bellot Vlasim |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-29 | FC Brno |
0 - 0
1 - 2
|
Pardubice 2 | S | -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-23 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Plzen II | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-22 | Pardubice |
0 - 0
2 - 1
|
Viktoria Zizkov | S | -0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-15 | Pardubice |
0 - 0
4 - 0
|
Usti N Orlici | S | -2 | Over |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-01 | Vysocina Jihlava |
0 - 0
0 - 2
|
Pardubice | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2020-01-25 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | U | -1.0 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-01-22 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec B 1 | S | -2.0 | Under |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-01-11 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
Sokol Zivanice | S | -1.5, -2.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-11-23 | 6 Pardubice |
1 - 2
1 - 2
|
FC Brno 4 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-11-09 | Slavoj Vysehrad |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice | S | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-11-02 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
MFK Chrudim 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-10-25 | 2 Vysocina Jihlava |
3 - 0
3 - 2
|
Pardubice 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-10-19 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Trinec 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-10-05 | 3 Hradec Králové |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-28 | 4 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
SK Lisen 4 1 | S | -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-21 | 4 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-14 | 2 Pardubice |
2 - 1
3 - 1
|
Dukla Praha 5 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - Pokal | 2019-09-03 | 2 SK Benesov |
2 - 0
2 - 1
|
Pardubice | N | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
1-13 (14) | 0-11 (11) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-30 | 4 MFK Vitkovice |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-24 | 2 Pardubice |
2 - 0
4 - 0
|
Banik Sokolov 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - Pokal | 2019-08-20 | 4 SK Vysoke Myto |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 1 | S | +3.0, +3.5 | Under |
|
2-13 (15) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-16 | 1 FK Usti nad Labem |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 3 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-10 | 2 SK Prostejov |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice 4 | U | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-03 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
FC Sellier & Bellot Vlasim 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-07-26 | 1 FC Brno |
1 - 1
1 - 1
|
Pardubice 1 | U | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| MFK Vitkovice Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-06-04 | 3 MFK Vitkovice |
0 - 2
2 - 3
|
FC Brno 1 | N | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-05-30 | 3 SK Prostejov |
2 - 0
4 - 1
|
MFK Vitkovice 1 | N | -1.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-05-26 | 3 MFK Vitkovice |
0 - 0
0 - 1
|
Viktoria Zizkov 1 | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2020-05-16 | Opava |
0 - 1
4 - 1
|
MFK Vitkovice | N | -3.0, -3.5 | Over |
|
||||||
| Tjekkiet - 2. liga | 2020-03-07 | 2 Slavoj Vysehrad |
3 - 0
4 - 1
|
MFK Vitkovice 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-22 | MFK Vitkovice |
4 - 0
5 - 0
|
Trinec | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-15 | 2 MFK Dubnica |
0 - 1
1 - 4
|
MFK Vitkovice 1 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-11 | MFK Vitkovice |
1 - 2
2 - 2
|
FK Blansko 2 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-08 | MFK Vitkovice |
1 - 0
4 - 1
|
MSK Zilina B | S | -0.5 | Over |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2020-02-01 | MFK Vitkovice |
2 - 0
3 - 0
|
Tatran Liptovsky Mikulas | S | -0.5 | Push |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-11-01 | 5 MFK Vitkovice |
0 - 0
0 - 0
|
Varnsdorf 4 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-10-18 | 2 MFK Vitkovice |
0 - 2
0 - 3
|
Dukla Praha 3 | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-10-11 | Banik Ostrava |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Vitkovice | N | -2.0 | Under |
|
10-3 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-10-05 | 3 Trinec |
2 - 1
3 - 2
|
MFK Vitkovice 3 | N | -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-9 (19) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-27 | 1 FK Usti nad Labem |
0 - 1
1 - 1
|
MFK Vitkovice 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-20 | 1 MFK Vitkovice |
2 - 0
4 - 0
|
Banik Sokolov 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-09-15 | 1 FC Sellier & Bellot Vlasim |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Vitkovice 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Tjekkiet - Pokal | 2019-09-10 | 1 5 Hlucin |
3 - 1
4 - 2
|
MFK Vitkovice 2 1 | N | 0.0 | Over |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-30 | 4 MFK Vitkovice |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice 2 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-23 | 4 FC Brno |
1 - 0
1 - 0
|
MFK Vitkovice 5 | N | -2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-17 | 1 MFK Vitkovice |
0 - 1
2 - 2
|
SK Prostejov 3 | U | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
8-7 (15) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tjekkiet - Pokal | 2019-08-14 | 2 Hanacka Slavia Kromeriz |
1 - 1
2 - 2
|
MFK Vitkovice 1 | U | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-11 | 2 Viktoria Zizkov |
0 - 0
2 - 0
|
MFK Vitkovice 2 | N | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-08-02 | 3 MFK Vitkovice |
1 - 2
4 - 2
|
Slavoj Vysehrad 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-07-27 | 1 Vysocina Jihlava |
0 - 0
3 - 0
|
MFK Vitkovice 2 | N | -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
12-2 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tjekkiet - 2. liga | 2019-07-19 | 1 MFK Vitkovice |
0 - 1
0 - 1
|
MFK Chrudim 2 | N | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-12 | MFK Vitkovice |
1 - 0
2 - 0
|
SK Unicov | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-04 | SK Lisen |
1 - 0
2 - 0
|
MFK Vitkovice | N | +0.5 | Under |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 4 (1-3) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-07-02 | 1 MFK Vitkovice |
0 - 3
1 - 4
|
MFK Skalica | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2019-06-29 | MFK Karvina |
2 - 0
4 - 0
|
MFK Vitkovice | N | -0.5,-1.0 | Over |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.167 | 7.5 | 11 |
| Halv | 1.4 | 3.6 | 10 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-1.0) | [email protected] | Ude@2 |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | Under@2 |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 5 - 1
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: -2.0, -2.5 , Mål: 4.0
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 1 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: -1.0 , Mål: 1.5
-
1' - 1st Corner - MFK Vitkovice -
4' - 2nd Corner - Pardubice -
8' - 3rd Corner - Pardubice -
38' - 1st Goal - Pardubice - Race to 3 Corners - Pardubice
-
42' - 4th Corner - Pardubice -
45' - 1st Yellow Card - MFK Vitkovice -
1-0 score at the end of First Half -
56' - 5th Corner - Pardubice -
57' - 2nd Goal - Pardubice -
61' - 3rd Goal - MFK Vitkovice -
64' - 6th Corner - Pardubice - Race to 5 Corners - Pardubice
-
68' - 2nd Yellow Card - MFK Vitkovice -
69' - Red Card - MFK Vitkovice -
90+2' - 3rd Yellow Card - MFK Vitkovice -
2-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

