ons, Oct 30, 2024 · 19:00
2 - 0
Fuld tid · HT 1-0
ÆldsteSeneste
TUTTUV
1.14
8.50
10.00
SenesteÆldste
UVTTUU

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.5
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-2.25
OH Leuven
OH Leuven
UUUVTUTTUVSenesteNedad-0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkOver10/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapFejler4/10
RFC Seraing
TTTTUUTTVUSenesteStabil+0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Sidste
OH Leuven
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
RFC Seraing
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
OH Leuven
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
RFC Seraing
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

OH Leuven Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division A 2023-02-04 1 RFC Seraing
1 - 1
2 - 1
OH Leuven N +0.5, +1.0 Over 10.5
Belgien - 1. division A 2022-11-11 1 OH Leuven
4 - 0
5 - 0
RFC Seraing 5 1 S -1.0 Over 10.0
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
OH Leuven Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division A 2024-10-26 Charleroi
0 - 2
0 - 2
OH Leuven 3 S -0.5 Under 10.0
Belgien - 1. division A 2024-10-20 OH Leuven
0 - 1
1 - 1
Antwerpen U 0.0 Under 10.5
Belgien - 1. division A 2024-10-05 1 KV Mechelen
1 - 0
5 - 0
OH Leuven 2 1 N 0.0, -0.5 Over 10.0
Belgien - 1. division A 2024-09-29 1 Gent
1 - 0
3 - 0
OH Leuven 2 N 0.0, -0.5 Over 10.0
Belgien - 1. division A 2024-09-22 3 OH Leuven
0 - 0
1 - 1
KV Kortrijk 4 U -0.5, -1.0 Under 10.5
Belgien - 1. division A 2024-09-15 3 Sint-Truidense
1 - 0
2 - 1
OH Leuven 1 N 0.0, +0.5 Over 10.0 Over
8-7 (15) 3-2 (5) 5 (3-2) 2 (1-1)
Belgien - 1. division A 2024-08-31 4 OH Leuven
1 - 0
2 - 0
Standard Liege 4 S -0.5 Under 10.0 Over
11-3 (14) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division A 2024-08-24 3 Westerlo
1 - 1
1 - 1
OH Leuven 2 U 0.0, -0.5 Under 10.5 Over
7-6 (13) 4-1 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2024-08-18 1 3 OH Leuven
1 - 1
1 - 1
Cercle Brugge 2 U 0.0 Under 10.5 Under
6-4 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgien - 1. division A 2024-08-10 3 Anderlecht
1 - 1
1 - 1
OH Leuven 2 U -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
9-4 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 4 (1-3)
Belgien - 1. division A 2024-08-03 2 OH Leuven
2 - 0
3 - 1
Genk 2 S 0.0 Over 9.5 Over
2-10 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Belgien - 1. division A 2024-07-27 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
0 - 0
OH Leuven 1 U 0.0, +0.5 Under 10.5 Under
2-6 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2024-07-20 1 OH Leuven
0 - 0
0 - 1
Lens 3 N +0.5, +1.0 Under
6-10 (16) 5-6 (11) 7 (4-3) 2 (0-2)
Europa - Venskabskampe 2024-07-13 RKC Waalvijk
2 - 0
2 - 4
OH Leuven S 0.0, -0.5 Over
2-3 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2024-05-25 2 3 OH Leuven
0 - 2
1 - 2
Westerlo 5 N -0.5 Under 10.5 Under
1-6 (7) 1-4 (5) 3 (0-3) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2024-05-17 2 Sint-Truidense
0 - 0
1 - 1
OH Leuven U 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division A 2024-05-12 2 Gent
0 - 1
0 - 1
OH Leuven 3 S -1.5 Under 11.0 Push
10-1 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgien - 1. division A 2024-05-05 1 OH Leuven
0 - 1
3 - 1
Standard Liege 1 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
4-1 (5) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2024-04-27 1 KV Mechelen
0 - 0
3 - 0
OH Leuven 1 N 0.0, -0.5 Push 10.5 Under
4-3 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2024-04-23 2 Westerlo
1 - 0
1 - 1
OH Leuven 3 U 0.0 Under 10.5 Over
8-4 (12) 6-2 (8) 4 (3-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2024-04-20 1 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Sint-Truidense 2 S 0.0 Under 10.0 Under
6-3 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division A 2024-04-14 2 OH Leuven
2 - 1
2 - 1
Gent 2 S +1.0 Push 11.0 Under
0-6 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division A 2024-04-06 2 Standard Liege
0 - 0
0 - 0
OH Leuven 2 U 0.0, -0.5 Under 10.5 Under
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division A 2024-03-30 1 OH Leuven
0 - 1
2 - 3
KV Mechelen 4 1 N 0.0 Over 10.5 Over
7-7 (14) 1-6 (7) 3 (1-2) 3 (2-1)
Belgien - 1. division A 2024-03-17 4 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
KV Mechelen 1 S 0.0 Under 10.5 Under
3-6 (9) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division A 2024-03-10 Club Brugge
1 - 1
3 - 1
OH Leuven 2 N -1.0, -1.5 Over 10.5 Over
10-5 (15) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2024-03-02 3 OH Leuven
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 3 N +1.0 Under 10.5 Under
4-6 (10) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2024-02-24 RWD Molenbeek
1 - 1
1 - 1
OH Leuven 3 U 0.0 Under 10.0 Over
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division A 2024-02-17 2 OH Leuven
0 - 0
0 - 0
Charleroi 3 1 U 0.0, -0.5 Under 11.5 Over
13-1 (14) 3-0 (3) 1 (1-0) 6 (6-0)
Belgien - 1. division A 2024-02-10 3 Standard Liege
1 - 0
1 - 0
OH Leuven 3 N -0.5 Under 10.0 Over
7-9 (16) 3-5 (8) 3 (1-2) 3 (0-3)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
RFC Seraing Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division B 2024-10-25 4 RFC Seraing
0 - 0
0 - 0
Patro Eisden Maasmechelen 2 U +1.0 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2024-10-20 2 SC Lokeren-Temse
0 - 0
0 - 1
RFC Seraing 6 1 S -0.5 Under 10.5
Belgien - 1. division B 2024-10-05 2 RFC Seraing
1 - 0
1 - 2
Eupen 2 N +0.5, +1.0 Over 10.0
Belgien - 1. division B 2024-09-29 4 RFC Seraing
0 - 1
0 - 3
RFC Liege 2 N 0.0, +0.5 Over 10.5
Belgien - 1. division B 2024-09-20 2 SK Beveren
0 - 0
0 - 0
RFC Seraing 3 U -1.0, -1.5 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2024-09-13 1 Club Brugge II
1 - 0
1 - 1
RFC Seraing 2 U -0.5, -1.0 Under 10.5 Under
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2024-09-01 2 RFC Seraing
1 - 1
1 - 2
Lommel 1 N +0.5, +1.0 Over 10.0 Under
2-3 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2024-08-24 2 Lierse Kempenzonen
2 - 1
3 - 2
RFC Seraing 1 1 N -0.5, -1.0 Over 11.0 Under
5-5 (10) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2024-08-16 RFC Seraing
0 - 1
0 - 2
Genk II 2 N +0.5 Under 11.0 Under
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2024-04-19 3 RFC Seraing
0 - 1
1 - 2
Deinze 3 N +0.5, +1.0 Push 11.0 Under
4-1 (5) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2024-04-14 2 Standard Liege II
1 - 0
1 - 2
RFC Seraing 1 S +0.5, +1.0 Push 11.5 Over
4-12 (16) 3-6 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2024-04-06 2 Lommel
0 - 0
0 - 0
RFC Seraing 3 U -1.0 Under 10.5 Under
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2024-03-31 3 RFC Seraing
1 - 0
1 - 1
KV Oostende 3 1 U 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
5-7 (12) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2024-03-15 2 Club Brugge II
1 - 0
1 - 1
RFC Seraing 2 1 U 0.0 Under 11.0 Over
7-7 (14) 2-2 (4) 1 (0-1) 5 (4-1)
Belgien - 1. division B 2024-03-09 6 RFC Seraing
0 - 1
1 - 2
SK Beveren 3 N +0.5, +1.0 Push 10.5 Under
7-3 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (4-0)
Belgien - 1. division B 2024-03-03 1 4 RFC Seraing
2 - 0
3 - 0
Patro Eisden Maasmechelen 2 S +0.5 Over 9.0 Over
2-11 (13) 2-3 (5) 3 (1-2) 3 (0-3)
Belgien - 1. division B 2024-02-25 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
0 - 0
RFC Seraing 2 U -1.0, -1.5 Under 11.0 Over
20-2 (22) 15-0 (15) 8 (8-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2024-02-17 2 RFC Seraing
0 - 1
0 - 4
RFC Liege 2 N +0.5 Over 12.0 Under
3-6 (9) 0-6 (6) 3 (0-3) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2024-02-10 2 Anderlecht II
0 - 0
1 - 2
RFC Seraing 2 S 0.0, -0.5 Over 11.0 Under
9-0 (9) 7-0 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2024-02-07 1 FCV Dender EH
3 - 0
5 - 1
RFC Seraing N -1.0 Over 10.0 Under
7-0 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (4-0)
Belgien - 1. division B 2024-02-04 4 RFC Seraing
0 - 3
1 - 3
Genk II 3 N 0.0, +0.5 Over 11.0 Over
9-7 (16) 2-3 (5) 2 (0-2) 6 (4-2)
Belgien - 1. division B 2024-01-27 1 RFC Seraing
1 - 0
1 - 1
Lierse Kempenzonen 3 1 U 0.0, -0.5 Under 11.5 Under
2-4 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2024-01-14 3 RFC Seraing
1 - 3
1 - 5
Francs Borains 1 N 0.0, -0.5 Over 11.0 Over
9-3 (12) 0-3 (3) 1 (0-1) 4 (4-0)
Belgien - 1. division B 2023-12-15 2 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 1
RFC Seraing 2 N -0.5, -1.0 Push 11.0 Over
9-6 (15) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Belgien - 1. division B 2023-12-08 4 RFC Seraing
1 - 1
2 - 2
Lommel 2 U 0.0, +0.5 Over 10.0 Over
7-7 (14) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2023-12-03 RFC Liege
1 - 0
2 - 1
RFC Seraing 1 N -0.5 Over 11.0 Over
5-13 (18) 2-5 (7) 4 (1-3) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2023-11-26 4 Genk II
1 - 0
1 - 1
RFC Seraing 2 U 0.0, -0.5 Under 11.0 Over
8-7 (15) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2023-11-11 1 2 RFC Seraing
0 - 1
1 - 2
KFCO Beerschot Wilrijk 2 N +0.5 Over 10.0 Push
4-6 (10) 1-2 (3) 2 (1-1) 4 (2-2)
Belgien - 1. division B 2023-11-05 4 Patro Eisden Maasmechelen
2 - 0
2 - 1
RFC Seraing 2 1 N -0.5, -1.0 Over 9.0 Under
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2023-10-28 1 RFC Seraing
0 - 0
2 - 1
Club Brugge II 2 S 0.0, -0.5 Over 11.0 Under
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 1.143 8.5 10
Halv 1.5 3.2 11
Asiatisk handicap
Fuld (-2.25) [email protected] [email protected]
Halv (-1.0) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (3.5) [email protected] [email protected]
Halv (1.5) Over@2 [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 13 - 4

Hjørnespark: , Handicap: -2.0, -2.5 , Mål: 3.5

19
Skud på mål
1
11
Skud forbi mål
2
102
Angreb
66
85
Farligt angreb
17

Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0 Halv

Hjørnespark: , Handicap: -1.0 , Mål: 1.5

9
Skud på mål
0
2
Skud forbi mål
0
56
Angreb
24
37
Farligt angreb
8
  • 10' - 1st Goal - OH Leuven
  • 19' - 1st Yellow Card - RFC Seraing
  • Race to 3 Corners - OH Leuven
  • 1-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - OH Leuven
  • Race to 7 Corners - OH Leuven
  • 84' - 2nd Yellow Card - RFC Seraing
  • 85' - 2nd Goal - OH Leuven
  • Race to 9 Corners - OH Leuven

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer