man, Mar 27, 2017 · 18:00
ÆldsteSeneste
VVTTVT
3.30
3.40
2.15
SenesteÆldste
TTUVVU
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.25
Vendsyssel FF
Nykøbing vs Vendsyssel FF Holdprofil
Nykøbing
TTTTVTVVVTSenesteStabil+0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Vendsyssel FF
TVVVTUVUTTSenesteNedad-0.9 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Sidste
| Nykøbing | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Vendsyssel FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Nykøbing | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Vendsyssel FF | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.88,
Std.afv.: 1.81, Median: 3,
Typetal: 4,
Over: 55%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Nykøbing vs Vendsyssel FF Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Nykøbing vs Vendsyssel FF Indbyrdes opgør
Nykøbing vs Vendsyssel FF Se fuld H2H →| Nykøbing Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 1. division | 2016-11-02 | Vendsyssel FF |
2 - 0
3 - 1
|
Nykøbing | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| 1. division | 2016-07-31 | 1 Nykøbing |
1 - 1
3 - 2
|
Vendsyssel FF 2 | S | 0.0, +0.5 | 10.0 |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Nykøbing Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 1. division | 2017-03-12 | FC Helsingør |
2 - 0
3 - 0
|
Nykøbing | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| 1. division | 2017-03-05 | 3 Nykøbing |
0 - 0
1 - 0
|
HB Køge 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2017-02-04 | FC Roskilde |
3 - 0
6 - 0
|
Nykøbing 1 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2017-01-22 | OB |
2 - 1
4 - 1
|
Nykøbing 2 | N | -1.0 | Over |
|
||||||
| 1. division | 2016-12-01 | 3 Nykøbing |
2 - 1
4 - 3
|
Vejle 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| 1. division | 2016-11-27 | 2 FC Fredericia |
0 - 1
0 - 2
|
Nykøbing 1 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| 1. division | 2016-11-20 | 3 FC Roskilde |
0 - 0
2 - 1
|
Nykøbing 4 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| 1. division | 2016-11-06 | 2 Hobro IK |
0 - 0
0 - 1
|
Nykøbing 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| 1. division | 2016-11-02 | Vendsyssel FF |
2 - 0
3 - 1
|
Nykøbing | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| 1. division | 2016-10-30 | 2 Nykøbing |
1 - 1
1 - 2
|
Næstved 7 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| 1. division | 2016-10-23 | 2 Fremad Amager |
0 - 0
1 - 0
|
Nykøbing 1 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-10-16 | 1 3 Nykøbing |
1 - 0
2 - 3
|
AB 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| 1. division | 2016-09-28 | 2 Nykøbing |
0 - 1
1 - 1
|
Fremad Amager 3 | U | 0.0 | Under |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| 1. division | 2016-09-23 | Vejle |
2 - 0
2 - 0
|
Nykøbing | N | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| 1. division | 2016-09-15 | Nykøbing |
0 - 1
1 - 1
|
FC Helsingør 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| 1. division | 2016-09-11 | 1 Hobro IK |
0 - 0
1 - 0
|
Nykøbing 3 | N | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2016-09-05 | 2 Nykøbing |
0 - 2
2 - 2
|
Næstved 2 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| 1. division | 2016-08-28 | 3 FC Fredericia |
1 - 0
1 - 2
|
Nykøbing 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-8 (16) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| 1. division | 2016-08-21 | 1 AB |
1 - 1
1 - 2
|
Nykøbing 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2016-08-16 | 1 Herlufsholm GF |
0 - 2
0 - 4
|
Nykøbing | S | +2.0 | Over |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| 1. division | 2016-08-14 | 1 Nykøbing |
0 - 0
4 - 0
|
Skive 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-10 (15) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| 1. division | 2016-08-07 | HB Køge |
1 - 0
3 - 0
|
Nykøbing 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-07-31 | 1 Nykøbing |
1 - 1
3 - 2
|
Vendsyssel FF 2 | S | 0.0, +0.5 | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 5 (1-4) | |
| 1. division | 2016-07-24 | 3 Næstved |
0 - 0
0 - 1
|
Nykøbing 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Danmark - 2. division øst | 2015-06-13 | 3 FC Helsingør |
0 - 1
0 - 1
|
Nykøbing | S | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danmark - 2. division øst | 2015-04-26 | Fremad Amager |
1 - 0
1 - 1
|
Nykøbing 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Danmark - 2. division øst | 2014-09-20 | Herlev |
0 - 3
0 - 5
|
Nykøbing | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division øst | 2014-06-09 | FC Roskilde |
1 - 0
1 - 3
|
Nykøbing | S | Over |
|
11-5 (16) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Vendsyssel FF Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 1. division | 2017-03-20 | 1 Vendsyssel FF |
1 - 1
1 - 2
|
FC Helsingør 1 | N | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| 1. division | 2017-03-12 | 2 HB Køge |
0 - 0
1 - 0
|
Vendsyssel FF 2 | N | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 1. division | 2017-03-05 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 0
0 - 0
|
Fremad Amager 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Danmark - DBU Pokalen | 2017-02-28 | 4 Vendsyssel FF |
3 - 0
4 - 0
|
HB Køge 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2017-02-02 | 1 Vendsyssel FF |
1 - 0
3 - 2
|
Randers FC 1 | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2017-01-20 | 3 Midtjylland |
0 - 2
2 - 2
|
Vendsyssel FF | U | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| 1. division | 2016-11-27 | 3 Vendsyssel FF |
1 - 1
2 - 2
|
FC Roskilde 2 | U | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
12-0 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| 1. division | 2016-11-20 | 1 Skive |
1 - 0
3 - 1
|
Vendsyssel FF 2 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| 1. division | 2016-11-13 | 4 Vendsyssel FF |
2 - 0
2 - 1
|
AB 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| 1. division | 2016-11-06 | 2 Næstved |
0 - 2
1 - 3
|
Vendsyssel FF | S | +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| 1. division | 2016-11-02 | Vendsyssel FF |
2 - 0
3 - 1
|
Nykøbing | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| 1. division | 2016-10-30 | 2 Vendsyssel FF |
0 - 3
0 - 4
|
Hobro IK 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-10-23 | 1 Vejle |
1 - 0
1 - 1
|
Vendsyssel FF 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2016-10-19 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 1
2 - 1
|
OB 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-10-16 | FC Fredericia |
0 - 0
0 - 0
|
Vendsyssel FF 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| 1. division | 2016-10-02 | 2 Vendsyssel FF |
1 - 0
1 - 0
|
Skive 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| 1. division | 2016-09-25 | 1 3 AB |
0 - 3
1 - 3
|
Vendsyssel FF 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| 1. division | 2016-09-21 | Vendsyssel FF |
1 - 0
1 - 0
|
FC Helsingør | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-09-18 | Vendsyssel FF |
3 - 0
5 - 0
|
FC Roskilde 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| 1. division | 2016-09-11 | 2 Næstved |
0 - 0
1 - 3
|
Vendsyssel FF 2 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2016-09-07 | Vendsyssel FF |
2 - 0
2 - 0
|
Hobro IK | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| 1. division | 2016-08-29 | Hobro IK |
1 - 0
4 - 0
|
Vendsyssel FF | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| 1. division | 2016-08-21 | 2 Vendsyssel FF |
1 - 0
2 - 0
|
FC Fredericia 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
6-8 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| 1. division | 2016-08-14 | 1 1 Fremad Amager |
1 - 0
1 - 1
|
Vendsyssel FF 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2016-08-10 | 1 Birkelse IF |
0 - 4
0 - 9
|
Vendsyssel FF 1 | S | +3.5, +4.0 | Over | 11.0 | Over |
|
0-15 (15) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| 1. division | 2016-08-04 | 2 Vendsyssel FF |
1 - 1
1 - 3
|
Vejle 2 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-8 (17) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| 1. division | 2016-07-31 | 1 Nykøbing |
1 - 1
3 - 2
|
Vendsyssel FF 2 | N | 0.0, +0.5 | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 5 (1-4) | |
| 1. division | 2016-07-24 | Vendsyssel FF |
0 - 1
0 - 1
|
HB Køge 2 | N | -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-19 | 1 Vendsyssel FF |
0 - 0
2 - 0
|
Jammerbugt 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-16 | 4 Vendsyssel FF |
1 - 0
1 - 0
|
FC Fredericia 1 | S | Under |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.3 | 3.4 | 2.15 |
| Halv | 3.5 | 2.25 | 2.87 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 2 , Hjørnespark: 4 - 7
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 2 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0
-
2' - 1st Corner - Nykøbing -
13' - 2nd Corner - Vendsyssel FF -
15' - 3rd Corner - Nykøbing -
33' - 4th Corner - Vendsyssel FF -
44' - 1st Yellow Card - Vendsyssel FF -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Vendsyssel FF -
57' - 6th Corner - Vendsyssel FF -
59' - 1st Goal - Nykøbing -
66' - 2nd Yellow Card - Nykøbing -
71' - 7th Corner - Vendsyssel FF -
81' - 8th Corner - Vendsyssel FF -
81' - 2nd Goal - Vendsyssel FF -
82' - 9th Corner - Nykøbing -
83' - 3rd Yellow Card - Nykøbing -
87' - 10th Corner - Vendsyssel FF -
89' - 4th Yellow Card - Vendsyssel FF -
89' - 11th Corner - Nykøbing -
90+2' - 3rd Goal - Vendsyssel FF -
1-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

