søn, Dec 13, 2015 · 10:00
ÆldsteSeneste
VUT
2.62
4.00
2.15
SenesteÆldste
VVUTUV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.25
Mål i alt
Under 9.0
Hjørnespark i alt
+0.5
Nice U19
Nice U19 vs St Etienne U19 Holdprofil
Nice U19
VUTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkUnder0/3
Over 2.5 målOver2/3
Asiatisk handicapDækkerDækket 2/3
St Etienne U19
TVUTUVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/7
Over 2.5 målLige4/7
Asiatisk handicapLigeDækket 4/7
Comeback-hold · tager point i 3 af 5 kampe efter at være kommet bagudBegge scorede i 5 af de seneste 7Over 2.5 kort i 5 af de seneste 7
Nice U19 vs St Etienne U19 Kampfakta
Nice U19
1V-1U-1T i de seneste 3 kampe, med 5 scorede og 3 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.7 for, 1.0 imod. Sejr 33%, AH-sejr 66%, mål Over 66%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 33%1
Uafgjort 33%1
Tabt 33%1
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 66%2
Annulleret 0%0
Under 33%1
Hjørnespark i alt 9.0
Over 0%0
Annulleret 33%1
Under 66%2
Asiatisk handicap
Vundet 66%2
Annulleret 0%0
Tabt 33%1
St Etienne U19
3V-2U-2T i de seneste 7 kampe, med 12 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.7 for, 2.0 imod. Sejr 42%, AH-sejr 57%, mål Over 57%, hjørne Over 28%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 42%3
Uafgjort 28%2
Tabt 28%2
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 57%4
Annulleret 0%0
Under 42%3
Hjørnespark i alt 9.0
Over 28%2
Annulleret 42%3
Under 28%2
Asiatisk handicap
Vundet 57%4
Annulleret 0%0
Tabt 42%3
Sidste
| Nice U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| St Etienne U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Nice U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| St Etienne U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 7,
Gns.: 3.71,
Std.afv.: 1.91, Median: 4,
Typetal: ,
Over: 57%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Nice U19 vs St Etienne U19 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Nice U19 vs St Etienne U19 Indbyrdes opgør
Nice U19 vs St Etienne U19 Se fuld H2H →| Nice U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - U19-liga | 2015-09-06 | 2 St Etienne U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Nice U19 4 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Nice U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - U19-liga | 2015-09-06 | 2 St Etienne U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Nice U19 4 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-03-15 | Toulouse U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Nice U19 | U | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2014-12-06 | Nice U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Monaco U19 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| St Etienne U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - U19-liga | 2015-10-04 | 2 Toulouse U19 |
1 - 0
2 - 3
|
St Etienne U19 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-09-06 | 2 St Etienne U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Nice U19 4 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-08-30 | 2 Montpellier U19 |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne U19 1 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-08-23 | 1 St Etienne U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Marseile U19 | N | 0.0, -0.5 | 8.5 |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-05-24 | 1 St Etienne U19 |
2 - 2
3 - 3
|
Monaco U19 2 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Frankrig - U19-liga | 2015-03-29 | 1 St Etienne U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Ajaccio U19 1 | S | -1.5 | Under |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Frankrig - U19-liga | 2015-02-01 | 1 Toulouse U19 |
3 - 0
5 - 1
|
St Etienne U19 2 | N | -0.5 | Over |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.62 | 4 | 2.15 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 3 , Hjørnespark: 7 - 7
Hjørnespark: 9.0 , Handicap: +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
-
8' - 1st Corner - Nice U19 -
12' - 2nd Corner - St Etienne U19 -
27' - 3rd Corner - St Etienne U19 -
42' - 4th Corner - Nice U19 - Race to 3 Corners - Nice U19
-
42' - 5th Corner - Nice U19 -
43' - 6th Corner - Nice U19 - Race to 5 Corners - Nice U19
-
43' - 7th Corner - Nice U19 -
0-0 score at the end of First Half -
54' - 8th Corner - St Etienne U19 -
59' - 9th Corner - St Etienne U19 -
67' - 10th Corner - Nice U19 -
67' - 1st Goal - St Etienne U19 -
73' - 11th Corner - St Etienne U19 -
76' - 2nd Goal - St Etienne U19 -
78' - 3rd Goal - Nice U19 -
79' - 12th Corner - St Etienne U19 -
87' - 4th Goal - St Etienne U19 - Race to 7 Corners - Nice U19
-
90+3' - 13th Corner - Nice U19 -
90+4' - 1st Yellow Card - Nice U19 -
90+5' - 14th Corner - St Etienne U19 -
1-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

