søn, Apr 3, 2022 · 14:00
Nancy U19
1 2
3 - 0
Fuld tid · HT 0-0
ÆldsteSeneste
UVUTVV
4.00
3.75
1.67
SenesteÆldste
VTTUUV

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.0
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+0.75
Nancy U19
Nancy U19
VTUUUVUTVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLige5/10
Strasbourg U19
VVVVVUUTTVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Sidste
Nancy U19
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Strasbourg U19
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Nancy U19
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Strasbourg U19
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Nancy U19 Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Frankrig - U19-liga 2021-10-24 2 Strasbourg U19
1 - 0
3 - 0
Nancy U19 2 N -2.0 Under 9.0
Frankrig - U19-liga 2020-10-11 1 Strasbourg U19
2 - 1
3 - 3
Nancy U19 2 U -0.5, -1.0 Over 8.5
Frankrig - U19-liga 2018-02-18 2 Nancy U19
0 - 0
2 - 1
Strasbourg U19 2 S -1.0 Push 9.0
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Nancy U19 Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Frankrig - U19-liga 2022-03-23 Dijon ASPTT U19
0 - 2
0 - 3
Nancy U19 S 0.0 Push
Frankrig - U19-liga 2022-03-06 1 Paris FC U19
1 - 1
1 - 3
Nancy U19 1 S -1.5 Over 10.0
Frankrig - U19-liga 2022-02-20 3 Dijon FCO U19
0 - 0
2 - 0
Nancy U19 N 0.0,-0.5 Under
Frankrig - U19-liga 2022-02-13 2 Nancy U19
1 - 0
1 - 1
Bourg-Peronnas U19 3 1 U 0.0 Under
Frankrig - U19-liga 2022-02-06 Nancy U19
1 - 0
1 - 0
CA Pontarlier U19 2 S -1.0,-1.5 Under
Frankrig - U19-liga 2021-12-05 Troyes U19
1 - 1
1 - 1
Nancy U19 U -1.0, -1.5 Under
3-12 (15) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Frankrig - U19-liga 2021-11-21 2 Auxerre U19
0 - 2
2 - 2
Nancy U19 1 U -1.0 Over
8-3 (11) 5-3 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2021-11-14 1 Nancy U19
0 - 1
1 - 1
Clermont Foot U19 1 1 U 0.0 Under
19-4 (23) 7-3 (10) 2 (1-1) 6 (6-0)
Frankrig - U19-liga 2021-10-24 2 Strasbourg U19
1 - 0
3 - 0
Nancy U19 2 N -2.0 Under 9.0 Over
6-5 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (1-2)
Frankrig - U19-liga 2021-10-17 2 4 Nancy U19
1 - 0
2 - 1
Dijon ASPTT U19 4 S 0.0, -0.5 Over
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Frankrig - U19-liga 2021-09-26 3 Bourg-Peronnas U19
2 - 0
4 - 0
Nancy U19 2 1 N -0.5, -1.0 Over
5-4 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2021-09-12 5 Nancy U19
2 - 3
3 - 5
Dijon FCO U19 1 N 0.0 Over
5-7 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Frankrig - U19-liga 2021-08-29 Nancy U19
0 - 0
0 - 1
Troyes U19 1 N 0.0,+0.5 Under
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2021-08-22 3 Lyon U19
1 - 0
4 - 1
Nancy U19 3 N -1.5 Over 8.5 Under
2-6 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (0-4)
Frankrig - U19-liga 2020-10-25 2 Bourg-Peronnas U19
0 - 1
0 - 2
Nancy U19 3 1 S -0.5, -1.0 Under
7-1 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-10-18 2 Nancy U19
0 - 0
0 - 1
Dijon ASPTT U19 2 N -0.5 Under
6-0 (6) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-10-11 1 Strasbourg U19
2 - 1
3 - 3
Nancy U19 2 U -0.5, -1.0 Over 8.5 Over
3-10 (13) 1-5 (6) 3 (0-3) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-10-04 4 Nancy U19
1 - 0
1 - 0
Lyon U19 2 1 S +1.5 Under
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Frankrig - U19-liga 2020-09-20 Nancy U19
0 - 2
0 - 2
Metz U19 1 N 0.0, +0.5 Under
7-1 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Frankrig - U19-liga 2020-09-06 Nancy U19
0 - 0
0 - 1
Dijon FCO U19 N 0.0, -0.5 Under
8-5 (13) 5-3 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2019-05-12 1 Nancy U19
3 - 0
9 - 0
Torcy Val Maubee U19 S -0.5 Over
3-9 (12) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Frankrig - U19-liga 2019-04-14 1 2 Nancy U19
1 - 1
3 - 2
Lyon U19 1 S +1.0 Over 9.0 Over
5-8 (13) 4-3 (7) 3 (2-1) 2 (0-2)
Frankrig - U19-liga 2019-02-24 1 2 Nancy U19
0 - 0
0 - 1
Le Puy U19 3 1 N 0.0, -0.5 Under
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2019-02-17 3 Nancy U19
0 - 0
0 - 2
Dijon FCO U19 1 N +1.0 Under
5-4 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (2-1)
Frankrig - Pokal - U19 2019-02-03 3 Nantes U19
0 - 0
3 - 0
Nancy U19 3 N -1.0 Push 9.0 Under
4-3 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrig - U19-liga 2019-01-20 2 Troyes U19
0 - 1
1 - 2
Nancy U19 3 1 S -1.0, -1.5 Under
9-5 (14) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (2-2)
Frankrig - Pokal - U19 2019-01-13 1 Nancy U19
1 - 1
2 - 1
Troyes U19 S 0.0, +0.5 Over
8-6 (14) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Frankrig - U19-liga 2018-11-25 Nancy U19
0 - 1
0 - 1
Auxerre U19 N 0.0, +0.5 Under
6-5 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (0-3)
Frankrig - U19-liga 2018-11-11 3 Lyon U19
1 - 0
3 - 0
Nancy U19 1 N -0.5, -1.0 Push 8.5 Under
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2018-10-14 1 5 FC Fleury 91 U19
0 - 1
2 - 2
Nancy U19 1 1 U +0.5, +1.0 Over 8.5 Under
3-2 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Strasbourg U19 Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Frankrig - U19-liga 2022-03-26 Strasbourg U19
0 - 1
3 - 1
CA Pontarlier U19 1 S -2.5 Over
Frankrig - Pokal - U19 2022-03-13 1 Lyon U19
1 - 0
2 - 0
Strasbourg U19 2 N -0.5 Under
Frankrig - U19-liga 2022-02-13 1 Troyes U19
1 - 0
3 - 0
Strasbourg U19 1 1 N +0.5 Over
Frankrig - U19-liga 2022-02-06 1 Strasbourg U19
0 - 1
1 - 1
Lyon U19 1 U 0.0 Under
Frankrig - Pokal - U19 2022-01-30 Strasbourg U19
2 - 0
3 - 3
Montpellier U19 U -0.5 Over 9.0
Frankrig - U19-liga 2021-11-28 Dijon ASPTT U19
0 - 1
1 - 2
Strasbourg U19 2 S +1.0, +1.5 Push 8.5 Over
2-9 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Frankrig - U19-liga 2021-10-24 2 Strasbourg U19
1 - 0
3 - 0
Nancy U19 2 S -2.0 Under 9.0 Over
6-5 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (1-2)
Frankrig - U19-liga 2021-10-10 1 Strasbourg U19
2 - 1
7 - 2
Dijon FCO U19 3 S -1.0 Over
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrig - U19-liga 2021-09-19 6 Lyon U19
1 - 0
2 - 3
Strasbourg U19 3 S -1.0, -1.5 Over
0-13 (13) 0-8 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2021-09-05 1 Auxerre U19
1 - 1
1 - 2
Strasbourg U19 3 S -0.5,-1.0 Push 8.0 Over
4-6 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrig - U19-liga 2021-08-28 1 Strasbourg U19
0 - 0
1 - 0
Clermont Foot U19 1 S 0.0,-0.5 Under 8.5 Under
2-4 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Frankrig - U19-liga 2021-08-21 1 Strasbourg U19
0 - 0
0 - 2
Bourg-Peronnas U19 2 N -1.0, -1.5 Under
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Frankrig - U19-liga 2020-10-25 1 Strasbourg U19
1 - 1
1 - 2
Sochaux U19 1 N 0.0 Push 8.0 Over
3-6 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-10-18 Paris FC U19
2 - 1
4 - 2
Strasbourg U19 N 0.0, -0.5 Over
2-7 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Frankrig - U19-liga 2020-10-11 1 Strasbourg U19
2 - 1
3 - 3
Nancy U19 2 U -0.5, -1.0 Over 8.5 Over
3-10 (13) 1-5 (6) 3 (0-3) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-10-04 2 Bourg-Peronnas U19
0 - 1
0 - 2
Strasbourg U19 1 1 S 0.0 Under 8.5 Under
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2020-09-27 3 Strasbourg U19
0 - 0
3 - 1
Dijon ASPTT U19 2 S -0.5, -1.0 Over 8.5 Under
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-09-20 2 Torcy U19
0 - 0
0 - 0
Strasbourg U19 2 U 0.0, -0.5 Under
3-4 (7) 3-1 (4) 3 (2-1) 2 (0-2)
Frankrig - U19-liga 2020-09-13 3 Lyon U19
3 - 0
7 - 2
Strasbourg U19 1 N 0.0 Over
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-09-06 2 Strasbourg U19
1 - 0
3 - 1
Auxerre U19 2 S
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2020-03-08 Strasbourg U19
1 - 1
3 - 3
Dijon FCO U19 2 1 U -0.5, -1.0 Over
7-6 (13) 4-2 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Frankrig - U19-liga 2020-02-16 1 Torcy U19
1 - 0
2 - 0
Strasbourg U19 1 N 0.0, -0.5 Under
4-5 (9) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Frankrig - U19-liga 2020-01-26 2 Auxerre U19
0 - 0
0 - 1
Strasbourg U19 2 S -0.5, -1.0 Under 8.5 Over
8-1 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Frankrig - U19-liga 2020-01-19 Strasbourg U19
1 - 1
3 - 3
Dijon ASPTT U19 U -0.5, -1.0 Over
14-2 (16) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Frankrig - Pokal - U19 2020-01-12 1 Lyon Duchere U19
1 - 0
2 - 0
Strasbourg U19 1 N +1.0, +1.5 Under
4-9 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Frankrig - U19-liga 2019-12-08 2 Le Puy U19
0 - 2
0 - 4
Strasbourg U19 2 S +0.5 Over
3-6 (9) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Frankrig - U19-liga 2019-12-01 1 Strasbourg U19
1 - 1
1 - 4
Sochaux U19 N 0.0 Over 8.5 Under
3-0 (3) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2019-11-24 1 Paris FC U19
1 - 0
2 - 0
Strasbourg U19 1 N 0.0, +0.5 Under 8.5 Under
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrig - U19-liga 2019-11-17 Metz U19
0 - 1
1 - 2
Strasbourg U19 4 1 S -0.5, -1.0 Under
11-3 (14) 5-1 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Frankrig - U19-liga 2019-11-10 1 Strasbourg U19
1 - 0
3 - 1
Bourg-Peronnas U19 3 S 0.0, -0.5 Over
5-4 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 4 3.75 1.667
Halv 4 2.4 2.2
Asiatisk handicap
Fuld (+0.75) [email protected] [email protected]
Halv (+0.25) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (3.0) [email protected] [email protected]
Halv (1.25) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 0 , Hjørnespark: 1 - 5

Hjørnespark: , Handicap: +0.5, +1.0 , Mål: 3.0

7
Skud på mål
3
4
Skud forbi mål
6
89
Angreb
87
41
Farligt angreb
42
40
Boldbesiddelse %
60

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 2 Halv

Hjørnespark: , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0, 1.5

2
Skud på mål
2
1
Skud forbi mål
2
50
Angreb
44
22
Farligt angreb
21
39
Boldbesiddelse %
61
  • 28' - 1st Corner - Strasbourg U19
  • 42' - 2nd Corner - Strasbourg U19
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 49' - 1st Yellow Card - Strasbourg U19
  • 60' - 3rd Corner - Strasbourg U19
  • Race to 3 Corners - Strasbourg U19
  • 67' - 2nd Yellow Card - Nancy U19
  • 69' - 4th Corner - Strasbourg U19
  • 69' - 5th Corner - Strasbourg U19
  • Race to 5 Corners - Strasbourg U19
  • 73' - 3rd Yellow Card - Nancy U19
  • 76' - 6th Corner - Nancy U19
  • 78' - 4th Yellow Card - Strasbourg U19
  • 79' - 1st Goal - Nancy U19
  • 81' - 2nd Goal - Nancy U19
  • 88' - 3rd Goal - Nancy U19
  • 90' - 5th Yellow Card - Strasbourg U19
  • 3-0 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer