Murici vs ASA Holdprofil
Murici vs ASA Kampfakta
0V-2U-8T i de seneste 10 kampe, med 6 scorede og 24 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.6 for, 2.4 imod. Sejr 0%, AH-sejr 30%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
5V-2U-3T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 11 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 1.1 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 0%.
| Murici | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| ASA | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Murici | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| ASA | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Murici vs ASA Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Murici vs ASA Indbyrdes opgør
Murici vs ASA Se fuld H2H →| Murici Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-01-20 | ASA |
0 - 0
0 - 0
|
Murici 4 | U | -1.0 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-25 | 2 Murici |
1 - 0
2 - 1
|
ASA | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-03-02 | 2 ASA |
1 - 0
1 - 0
|
Murici 4 | N | -1.0 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Murici Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2020-01-07 | 3 CE Olhodaguense |
1 - 0
2 - 0
|
Murici 3 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-02-28 | 7 Jacyoba AC |
1 - 1
4 - 1
|
Murici 1 2 | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-01-31 | 1 1 CSA |
1 - 0
2 - 1
|
Murici 3 2 | N | -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-01-20 | ASA |
0 - 0
0 - 0
|
Murici 4 | U | -1.0 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Serie D | 2018-05-27 | 1 Murici |
0 - 1
1 - 1
|
Flamengo de Arcoverde 2 | U | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Serie D | 2018-05-20 | 2 Campinense Clube |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 1 | N | -2.5 | Under | 10.5 | Over |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-13 | 1 Fluminense De Feira |
1 - 0
4 - 0
|
Murici 1 | N | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-05 | Murici |
0 - 3
1 - 4
|
Fluminense De Feira | N | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-28 | 1 2 Murici |
0 - 1
1 - 4
|
Campinense Clube 2 | N | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-22 | 1 2 Flamengo de Arcoverde |
1 - 0
2 - 1
|
Murici 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-25 | 2 Murici |
1 - 0
2 - 1
|
ASA | S | +0.5 | Over |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-01-24 | 3 CSA |
1 - 0
4 - 0
|
Murici 1 1 | N | -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie D | 2017-06-25 | 1 5 Murici |
0 - 0
0 - 2
|
America RN 1 | N | -0.5 | Under |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-06-10 | 1 6 CS Sergipe |
2 - 1
2 - 1
|
Murici 4 | N | 0.0 | Over |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-05-21 | 2 America RN |
2 - 0
3 - 0
|
Murici 1 | N | -0.5 | Over |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-04-23 | 1 CRB |
1 - 1
2 - 1
|
Murici 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Copa do Brasil | 2017-03-16 | Cruzeiro |
2 - 0
3 - 0
|
Murici 1 | N | -2.0 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Copa do Brasil | 2017-03-09 | 2 Murici |
0 - 0
0 - 2
|
Cruzeiro 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-03-02 | 2 ASA |
1 - 0
1 - 0
|
Murici 4 | N | -1.0 | Under |
|
5-10 (15) | 4-5 (9) | 5 (2-3) | 2 (1-1) | ||
| Copa do Brasil | 2017-02-22 | 1 2 Murici |
0 - 0
0 - 0
|
America MG 2 1 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Copa do Brasil | 2017-02-08 | 1 Murici |
2 - 1
3 - 1
|
EC Juventude 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-01-21 | 2 CSA |
0 - 0
2 - 0
|
Murici 4 | N | -0.5, -1.0 | Under |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2016-07-17 | Campinense |
0 - 0
1 - 0
|
Murici 2 | N | -1.0 | Under | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Serie D | 2016-07-10 | 1 4 Murici |
1 - 1
2 - 2
|
Fluminense De Feira 4 | U | 0.0, -0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Serie D | 2016-07-03 | 1 5 Murici |
2 - 0
2 - 1
|
CS Sergipe 5 2 | S | -0.5 | Over |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2016-06-26 | 5 CS Sergipe |
1 - 1
3 - 3
|
Murici 5 1 | U | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Serie D | 2016-06-19 | 1 Fluminense De Feira |
3 - 0
3 - 1
|
Murici 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 11.5 | Over |
|
3-12 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-05-07 | 6 Murici |
2 - 0
3 - 1
|
Coruripe 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-05-03 | 5 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 3 1 | U | -0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-04-24 | 2 CSA |
1 - 0
2 - 1
|
Murici 6 2 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| ASA Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Kampe | 2020-01-09 | 3 ASA |
0 - 0
0 - 0
|
CE Olhodaguense 3 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2020-01-07 | 4 ASA |
1 - 0
2 - 0
|
CSE 3 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Serie D | 2019-06-23 | 1 3 Itabaiana |
2 - 1
4 - 1
|
ASA 4 1 | N | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Serie D | 2019-06-16 | ASA |
1 - 0
2 - 0
|
Itabaiana | S | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Serie D | 2019-06-09 | 3 ASA |
1 - 0
1 - 0
|
Jacuipense 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Serie D | 2019-05-26 | 2 Campinense Clube |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (5-1) |
| Brasilien - Serie D | 2019-05-18 | 2 ASA |
2 - 1
2 - 1
|
Campinense Clube 3 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie D | 2019-05-11 | 3 ASA |
1 - 0
2 - 1
|
Academica Vitoria 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
13-4 (17) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Brasilien - Serie D | 2019-05-05 | 3 Jacuipense |
1 - 0
2 - 0
|
ASA 4 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-03-14 | 1 CSA |
1 - 1
3 - 1
|
ASA 5 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Copa do Brasil | 2019-02-13 | 3 Bragantino PA |
0 - 0
1 - 0
|
ASA 3 | N | 0.0 | Under |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-02-03 | 3 ASA |
1 - 0
2 - 3
|
Coruripe 2 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-01-20 | ASA |
0 - 0
0 - 0
|
Murici 4 | U | -1.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Venskabskampe for klubhold | 2019-01-12 | 1 ASA |
0 - 1
2 - 2
|
Flamengo de Arcoverde 3 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2018-05-13 | 3 Central SC |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-06 | 1 3 ASA |
1 - 1
3 - 3
|
Central SC 4 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-29 | 3 ASA |
0 - 1
1 - 1
|
Jacuipense 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
12-3 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-21 | 1 CS Sergipe |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-04-05 | 4 ASA |
0 - 0
3 - 2
|
Coruripe 3 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-31 | 3 Coruripe |
1 - 1
1 - 2
|
ASA 3 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-24 | 3 CSA |
0 - 0
2 - 1
|
ASA 3 | N | -0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-15 | ASA |
0 - 0
1 - 0
|
CSA 2 | S | 0.0 | Under |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-08 | 2 ASA |
1 - 0
1 - 2
|
CRB 1 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-04 | 1 ASA |
1 - 1
2 - 1
|
CE Olhodaguense 6 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-25 | 2 Murici |
1 - 0
2 - 1
|
ASA | N | +0.5 | Over |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-17 | 1 2 Coruripe |
1 - 0
1 - 0
|
ASA 4 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 6-6 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-04 | CS Alagoano |
1 - 0
2 - 1
|
ASA 4 | N | -0.5 | Over |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Serie C | 2017-09-02 | 1 3 Botafogo PB |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 6 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Serie C | 2017-08-27 | 3 ASA |
1 - 0
2 - 3
|
Cuiaba 4 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie C | 2017-08-20 | 1 ASA |
0 - 0
0 - 1
|
Moto Club de São Luís 4 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.75 | 3.4 | 1.85 |
| Halv | 4.5 | 1.952 | 2.625 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 3 , Hjørnespark: 7 - 1
Hjørnespark: , Handicap: +0.5 , Mål: 2.0
Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 5 - 1 Halv
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Murici -
14' - 2nd Corner - Murici -
19' - 3rd Corner - ASA -
30' - 1st Goal - ASA - Race to 3 Corners - Murici
-
34' - 4th Corner - Murici -
39' - 5th Corner - Murici - Race to 5 Corners - Murici
-
42' - 6th Corner - Murici -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 7th Corner - Murici -
57' - 2nd Goal - ASA -
71' - 1st Yellow Card - Murici -
71' - 2nd Yellow Card - ASA -
72' - 8th Corner - Murici - Race to 7 Corners - Murici
-
83' - 3rd Yellow Card - Murici -
84' - 3rd Goal - ASA -
85' - 4th Yellow Card - ASA -
0-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5
