Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.5
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-0.25
Moss
Moss vs Egersunds Holdprofil
64Samlet
MossNorge - 1. division · Styrke i forhold til 21 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeHjørnespark vundetSvaghedHjemmeform
UTUTVTVUTVSenesteStabil+0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Anden halvleg-holdComeback-holdOver 2.5 8/10
65Samlet
EgersundsNorge - 1. division · Styrke i forhold til 21 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeForsvarSvaghedHjørnespark vundet
TVTUUUVTTVSenesteStabil+0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Hurtig starterOver 2.5 i 4 i trækFørte ved pausen uden at vinde i 2 af sidste 103+ kort 9/10Over 2.5 8/10
Sidste
| Moss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Egersunds | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Moss | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Egersunds | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.60,
Std.afv.: 1.91, Median: 3,
Typetal: ,
Over: 48%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Moss vs Egersunds Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Moss vs Egersunds Indbyrdes opgør
Moss vs Egersunds Se fuld H2H →| Moss Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - 1. division | 2026-07-04 | 1 Egersunds |
2 - 0
3 - 0
|
Moss 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2025-10-22 | 1 Egersunds |
0 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2025-06-28 | 1 Moss |
1 - 2
2 - 4
|
Egersunds | N | 0.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2024-08-26 | 2 Egersunds |
1 - 0
3 - 2
|
Moss 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2024-04-27 | 1 Moss |
1 - 1
1 - 2
|
Egersunds 4 | N | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Norge - 2. division - Gruppe 1 | 2022-10-08 | 2 Egersunds |
1 - 1
2 - 2
|
Moss 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Norge - 2. division - Gruppe 1 | 2022-06-26 | 1 Moss |
1 - 0
2 - 0
|
Egersunds 4 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norge - 2. division - Gruppe 1 | 2019-08-11 | 3 Moss |
3 - 1
6 - 2
|
Egersunds 1 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Norge - 2. division - Gruppe 1 | 2019-04-28 | 2 Egersunds |
0 - 0
0 - 1
|
Moss 1 | S | -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Moss Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - 1. division | 2026-10-11 | Raufoss |
0 - 1
1 - 2
|
Moss 1 | S | +0.5 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-10-05 | Moss |
0 - 1
0 - 2
|
Kongsvinger 3 | N | +0.5, +1.0 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Norge - Pokal | 2026-09-23 | 4 Grorud |
1 - 0
1 - 1
|
Moss 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-09-20 | 1 Sandnes Ulf |
1 - 0
1 - 2
|
Moss 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-09-13 | 1 Moss |
1 - 2
1 - 4
|
Haugesund 3 | N | +1.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-09-05 | Stabæk |
2 - 2
2 - 3
|
Moss 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 12.0 | Push |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-30 | 2 Moss |
0 - 2
1 - 2
|
Strømmen 2 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Norge - 1. division | 2026-08-26 | Moss |
1 - 1
2 - 2
|
Sogndal 2 | U | 0.0, -0.5 | Over | 12.0 | Over |
|
7-9 (16) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-15 | 2 Bryne |
0 - 0
2 - 1
|
Moss 1 | N | -1.0 | Push | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-10 | Moss |
0 - 2
3 - 3
|
Odd BK 2 | U | +0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norge - 1. division | 2026-08-02 | 1 2 Hodd |
2 - 1
2 - 1
|
Moss 2 1 | N | 0.0 | Push | 11.0 | Over |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Norge - 1. division | 2026-07-26 | 1 Moss |
1 - 1
1 - 2
|
Raufoss 2 | N | -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
12-5 (17) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norge - 1. division | 2026-07-04 | 1 Egersunds |
2 - 0
3 - 0
|
Moss 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-06-27 | 3 Strømmen |
2 - 1
3 - 2
|
Moss 2 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Norge - 1. division | 2026-06-21 | 3 Moss |
0 - 1
1 - 4
|
Sandnes Ulf 2 | N | -0.5 | Over | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-06-14 | Sogndal |
2 - 3
2 - 4
|
Moss 3 | S | -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Norge - 1. division | 2026-05-30 | 2 Moss |
2 - 1
2 - 2
|
Stabæk 3 | U | 0.0, +0.5 | Over | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-25 | 1 Haugesund |
0 - 0
3 - 1
|
Moss 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
9-11 (20) | 5-7 (12) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norge - 1. division | 2026-05-20 | 1 Moss |
1 - 0
1 - 1
|
Strømsgodset 1 | U | +0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
3-14 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Norge - 1. division | 2026-05-16 | 3 Odd BK |
2 - 1
2 - 3
|
Moss 1 | S | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
3-7 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-10 | 4 Moss |
0 - 3
2 - 3
|
Bryne 2 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
11-3 (14) | 9-2 (11) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Norge - 1. division | 2026-05-01 | 1 Ranheim |
2 - 0
4 - 0
|
Moss 2 | N | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - 1. division | 2026-04-26 | 1 Moss |
0 - 0
2 - 1
|
Lyn 1896 | S | 0.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-04-18 | Kongsvinger |
0 - 0
2 - 1
|
Moss 3 | N | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norge - 1. division | 2026-04-12 | 1 2 Moss |
1 - 0
1 - 0
|
Hodd | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Norge - 1. division | 2026-04-06 | 3 Asane |
1 - 0
2 - 3
|
Moss 3 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-03-29 | 1 Stabæk |
1 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | N | -0.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-03-21 | Lyn 1896 |
3 - 1
3 - 1
|
Moss 1 | N | -0.5 | Over |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-03-13 | 2 Odd BK |
1 - 0
2 - 0
|
Moss 2 | N |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2026-02-20 | 3 Mjøndalen |
0 - 1
3 - 2
|
Moss 1 | N | +1.0 | Over |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Egersunds Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Norge - 1. division | 2026-10-11 | 1 Egersunds |
2 - 0
3 - 1
|
Hodd 4 1 | S | -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-10-02 | 1 Ranheim |
3 - 0
5 - 0
|
Egersunds 2 | N | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-09-20 | 2 Odd BK |
2 - 1
5 - 1
|
Egersunds 4 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Norge - Pokal | 2026-09-16 | FK Jerv |
1 - 2
1 - 2
|
Egersunds 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Norge - 1. division | 2026-09-13 | 2 Egersunds |
1 - 0
1 - 1
|
Kongsvinger 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Norge - 1. division | 2026-09-06 | 2 Lyn 1896 |
0 - 1
1 - 1
|
Egersunds 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-30 | 3 Egersunds |
1 - 1
2 - 2
|
Asane 1 | U | -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-26 | 1 2 Haugesund |
3 - 0
3 - 0
|
Egersunds 3 | N | -1.0, -1.5 | Under | 11.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norge - Pokal | 2026-08-22 | 1 Våg |
1 - 3
2 - 5
|
Egersunds 4 | S | +3.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-16 | 1 2 Egersunds |
0 - 1
0 - 4
|
Stabæk 2 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-08-09 | 2 Strømsgodset |
0 - 1
0 - 2
|
Egersunds 1 | S | -1.5 | Under | 11.0 | Over |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Norge - 1. division | 2026-08-02 | 2 Egersunds |
0 - 0
2 - 0
|
Sandnes Ulf 1 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-07-26 | 1 Asane |
2 - 0
3 - 3
|
Egersunds 2 | U | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norge - 1. division | 2026-07-04 | 1 Egersunds |
2 - 0
3 - 0
|
Moss 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-06-27 | 4 Sogndal |
3 - 1
4 - 2
|
Egersunds 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-06-21 | 4 Egersunds |
3 - 1
5 - 2
|
Haugesund 1 | S | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-06-14 | 1 Stabæk |
0 - 0
3 - 1
|
Egersunds 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-31 | Egersunds |
0 - 2
0 - 5
|
Strømsgodset 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norge - 1. division | 2026-05-25 | 2 Hodd |
2 - 0
3 - 1
|
Egersunds 1 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-20 | 2 Egersunds |
0 - 0
0 - 0
|
Lyn 1896 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-15 | 2 Sandnes Ulf |
2 - 0
4 - 2
|
Egersunds 3 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-11 | 2 Egersunds |
0 - 0
0 - 1
|
Odd BK | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norge - 1. division | 2026-05-06 | Egersunds |
2 - 0
2 - 1
|
Raufoss | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norge - 1. division | 2026-05-01 | 3 Kongsvinger |
1 - 0
2 - 1
|
Egersunds 2 | N | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norge - 1. division | 2026-04-27 | 2 Egersunds |
2 - 0
3 - 0
|
Ranheim 2 | S | -0.5 | Push | 10.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norge - 1. division | 2026-04-19 | 1 Egersunds |
1 - 0
1 - 0
|
Bryne 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | (-) | (-) |
| Norge - 1. division | 2026-04-11 | 1 Strømmen |
0 - 2
0 - 3
|
Egersunds 3 | S | +0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-03-28 | Egersunds |
1 - 1
4 - 3
|
Bryne 2 | S | 0.0,-0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-03-13 | Stabæk |
1 - 0
1 - 1
|
Egersunds 2 | U | 0.0,-0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norge - Pokal | 2026-03-09 | 1 Egersunds |
1 - 1
2 - 3
|
Ålesund 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.1 | 3.6 | 2.8 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | Over@2 | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 3.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

