lør, Dec 14, 2024 · 13:30
ÆldsteSeneste
VTTTVV
2.30
3.70
2.40
SenesteÆldste
UVTVTT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.0
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
0.0
Como U19
Modena U19 vs Como U19 Holdprofil
Modena U19
TVTTVTTTVVSenesteNedad-0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Como U19
VVVVTTVTVUSenesteStabil-0.3 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| Modena U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Como U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Modena U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Como U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.83,
Std.afv.: 2.01, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 65%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Modena U19 vs Como U19 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Modena U19 vs Como U19 Indbyrdes opgør
Modena U19 vs Como U19 Se fuld H2H →| Modena U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| U19-turnering - 80 minutters spil | 2024-06-06 | 1 Como U19 |
1 - 2
3 - 3
|
Modena U19 1 | U | -0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Campionato Nazionale | 2017-05-20 | 2 Como U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Modena U19 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Modena U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-12-07 | Albinoleffe U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Modena U19 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-30 | 1 4 Modena U19 |
2 - 1
2 - 1
|
AC Feralpisalo U19 1 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-23 | 2 Reggiana U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Modena U19 2 1 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-09 | 2 Modena U19 |
0 - 4
0 - 4
|
Parma U19 2 | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-02 | 2 Cittadella U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Modena U19 | N | +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-10-26 | 3 Modena U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Padova U19 5 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-10-05 | 1 Modena U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Vicenza U19 2 1 | N | 0.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-09-21 | 2 Sudtirol U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Modena U19 4 | N | -0.5 | Over |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-09-14 | 1 Modena U19 |
2 - 0
6 - 1
|
Spal U19 2 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Italien - Primavera - Pokal | 2024-08-21 | Salernitana U19 |
3 - 0
5 - 0
|
Modena U19 1 1 | N | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
11-3 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| U19-turnering - 80 minutters spil | 2024-06-06 | 1 Como U19 |
1 - 2
3 - 3
|
Modena U19 1 | U | -0.5 | Over |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-06-01 | 1 Modena U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Avellino U19 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-05-25 | 4 Modena U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Pro Vercelli U19 3 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-05-18 | Pro Vercelli U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Modena U19 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-04-13 | 2 Arzignano Valchiampo U19 |
1 - 2
2 - 8
|
Modena U19 1 | S | +1.5, +2.0 | Over |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 3 (2-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-03-23 | 1 Modena U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Lucchese U19 2 1 | S | -2.0 | Over |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-03-09 | 5 Modena U19 |
1 - 1
2 - 2
|
US Fiorenzuola U19 2 | U | -2.0 | Over |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-01-27 | 4 Triestina U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Modena U19 2 | U | +0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-01-20 | 2 Modena U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Pro Vercelli U19 1 1 | S | -0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2024-01-13 | 1 3 Pro Patria U19 |
1 - 1
1 - 4
|
Modena U19 2 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-11-18 | 1 US Fiorenzuola U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Modena U19 1 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-11-11 | Modena U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Carrarese U19 | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-11-04 | 4 Modena U19 |
1 - 0
1 - 1
|
US Pergolettese U19 3 | U | -0.5 | Under |
|
8-8 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-10-28 | 3 Pro Sesto U19 |
0 - 1
3 - 2
|
Modena U19 2 1 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-10-21 | Modena U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Lecco U19 3 | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-10-14 | 2 Rimini U19 |
2 - 3
3 - 4
|
Modena U19 | S |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-09-23 | 2 Modena U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Pro Patria U19 2 | S | -0.5 | Over |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-04-15 | 3 Pro Vercelli U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Modena U19 3 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-04-01 | 1 Modena U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Vis Pesaro U19 2 | N | -1.5 | Under |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 6 (3-3) | ||
| Italien - Campionato Primavera 3 | 2023-03-25 | Piacenza U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Modena U19 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-12 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Como U19 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-12-07 | 3 Como U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Padova U19 1 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-30 | 2 Spal U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Como U19 4 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-23 | Como U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Brescia U19 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-09 | 3 Como U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Cittadella U19 1 | S | -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-11-02 | 4 Vicenza U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Como U19 4 | N | 0.0 | Push |
|
||||||
| Italien - Primavera - Pokal | 2024-10-29 | 2 Genoa U20 |
0 - 1
4 - 2
|
Como U19 2 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-10-26 | 2 5 Como U19 |
1 - 0
2 - 1
|
AC Feralpisalo U19 1 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 11.0 | Over |
|
5-9 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-10-19 | 1 1 Renate U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Como U19 2 1 | S | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-10-05 | 4 Como U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Pro Vercelli U19 | S | -0.5 | Under |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-09-28 | 1 Sudtirol U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Como U19 3 1 | S | -0.5 | Under |
|
7-7 (14) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-09-21 | 2 Como U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Reggiana U19 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-09-14 | 1 Parma U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Como U19 1 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| U19-turnering - 80 minutters spil | 2024-06-08 | 2 Cremonese U19 |
4 - 1
4 - 2
|
Como U19 2 1 | N | -1.0 | Over |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U19-turnering - 80 minutters spil | 2024-06-06 | 1 Como U19 |
1 - 2
3 - 3
|
Modena U19 1 | U | -0.5 | Over |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| U19-turnering - 80 minutters spil | 2024-06-04 | 1 Como U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Hellas Verona U19 1 | S | +0.5, +1.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-05-11 | 3 Vicenza U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Como U19 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
12-5 (17) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 4 (3-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-05-04 | 1 Como U19 |
3 - 2
4 - 3
|
Udinese U19 2 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
5-8 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-04-27 | 1 Padova U19 |
2 - 3
6 - 4
|
Como U19 1 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-04-20 | 1 2 Como U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Alessandria U19 2 | S | -1.5 | Over |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-04-13 | 3 Spal U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Como U19 4 | S | -0.5 | Over |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-04-06 | 4 Como U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Parma U19 3 1 | N | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-03-30 | 3 Renate U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Como U19 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-9 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-03-16 | 1 Cremonese U19 |
1 - 2
3 - 2
|
Como U19 4 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
10-5 (15) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-03-09 | 1 Como U19 |
2 - 1
3 - 3
|
Venezia U19 | U | +0.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-02-24 | 2 AC Feralpisalo U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Como U19 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
2-12 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 6 (2-4) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-02-17 | 1 Como U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Reggiana U19 1 | N | -0.5 | Over |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-02-03 | Como U19 |
4 - 1
5 - 3
|
Albinoleffe U19 2 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-01-27 | 2 Brescia U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Como U19 1 1 | S | -0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-01-20 | 1 Como U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Renate U19 1 | N | -0.5 | Over |
|
14-2 (16) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Italien - Campionato Primavera 2 | 2024-01-13 | 3 Alessandria U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Como U19 3 | N | +0.5, +1.0 | Push |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.3 | 3.7 | 2.4 |
| Halv | 2.875 | 2.375 | 3 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | Over@2 | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 4 - 3
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: 0.0 , Mål: 3.0
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 2 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Como U19 -
32' - 1st Yellow Card - Modena U19 -
44' - 2nd Corner - Como U19 -
0-0 score at the end of First Half -
59' - 3rd Corner - Como U19 - Race to 3 Corners - Como U19
-
64' - Red Card - Como U19 -
67' - 4th Corner - Modena U19 -
67' - 5th Corner - Modena U19 -
70' - 2nd Yellow Card - Modena U19 -
72' - 6th Corner - Modena U19 -
75' - 3rd Yellow Card - Como U19 -
90+1' - 7th Corner - Modena U19 -
90+5' - 4th Yellow Card - Como U19 -
0-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

