lør, Jan 7, 2023 · 15:00
ÆldsteSeneste
VVUVVV
1.75
3.40
4.00
SenesteÆldste
VTTVTT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
Over 10.0
Hjørnespark i alt
-0.75
Maritimo B
Maritimo B vs AD Camacha Holdprofil
Maritimo B
TVTUVVUVVVSenesteBrandvarm+1.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapDækker7/10
AD Camacha
VVVUTTVTTVSenesteNedad-0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| Maritimo B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| AD Camacha | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Maritimo B | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| AD Camacha | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 37,
Gns.: 2.65,
Std.afv.: 1.63, Median: 2,
Typetal: 1,
Over: 49%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Maritimo B vs AD Camacha Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Maritimo B vs AD Camacha Indbyrdes opgør
Maritimo B vs AD Camacha Se fuld H2H →| Maritimo B Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-12 | 1 Maritimo B |
2 - 1
4 - 2
|
AD Camacha 4 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Maritimo B Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-18 | 4 AD Machico |
0 - 2
0 - 2
|
Maritimo B 3 | S | +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-11 | 2 Maritimo B |
1 - 0
3 - 0
|
Leca 5 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-04 | 1 8 AD Castro Daire |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo B 3 | S | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-27 | 3 Maritimo B |
0 - 0
0 - 0
|
Beira-Mar 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-20 | 2 Maritimo B |
1 - 0
1 - 0
|
GD Resende 3 | S | -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-13 | 7 Guarda Desportiva |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo B 5 1 | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-06 | 6 Maritimo B |
1 - 0
1 - 1
|
Lusitania Lourosa 6 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-30 | 2 Gondomar |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo B 1 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
3-10 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-23 | 4 Maritimo B |
2 - 1
2 - 1
|
Salgueiros 3 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-09 | 1 Rebordosa |
1 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-25 | 1 4 Maritimo B |
0 - 1
1 - 1
|
FC Alpendorada 1 1 | U | -1.0, -1.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-18 | 3 Valadares Gaia FC |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 4 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-28 | Vilaverdense |
0 - 0
0 - 0
|
Maritimo B 1 | U | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
13-3 (16) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-21 | 2 2 Maritimo B |
0 - 1
2 - 3
|
USC Paredes 4 | N | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-15 | 3 Salgueiros |
1 - 1
2 - 2
|
Maritimo B 1 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-08 | 1 1 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Leca 1 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-01 | 3 Sao Martinho |
1 - 0
1 - 1
|
Maritimo B 5 | U | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-24 | 1 6 Maritimo B |
1 - 0
1 - 1
|
Vilaverdense 4 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
4-11 (15) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-16 | 5 USC Paredes |
1 - 1
2 - 1
|
Maritimo B 2 2 | N | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-08 | 4 Maritimo B |
2 - 1
2 - 2
|
Salgueiros 2 | U | 0.0,-0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-03 | 2 Leca |
2 - 0
2 - 0
|
Maritimo B 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-20 | 2 Maritimo B |
0 - 0
2 - 1
|
Sao Martinho 1 | S | -0.5,-1.0 | Over |
|
6-12 (18) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-20 | 3 Maritimo B |
1 - 1
1 - 1
|
Forjaes 1 | U | -2 | Under | 10.0 | Over |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-06 | 3 Maritimo B |
1 - 0
2 - 0
|
Merelinense 4 | S | -1.0,-1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-23 | 3 Maritimo B |
0 - 1
1 - 2
|
Limianos 3 | N | -1.0 | Push | 10.0 | Over |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-15 | 1 3 CSD Camara Lobos |
1 - 1
1 - 2
|
Maritimo B 3 1 | S | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 | Over |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-09 | 1 4 Maritimo B |
0 - 0
0 - 1
|
Vilaverdense 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-19 | 5 Pedras Salgadas |
2 - 1
2 - 2
|
Maritimo B 3 | U | +1.5 | Over |
|
3-11 (14) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-12 | 1 Maritimo B |
2 - 1
4 - 2
|
AD Camacha 4 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-08 | 3 SC Vianense |
1 - 2
1 - 3
|
Maritimo B 4 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| AD Camacha Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-18 | 3 AD Camacha |
2 - 0
4 - 1
|
Guarda Desportiva 5 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-11 | 3 Lusitania Lourosa |
1 - 1
2 - 1
|
AD Camacha 4 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-12-04 | 5 AD Camacha |
0 - 1
0 - 2
|
Gondomar 4 1 | N | 0.0, +0.5 | Push |
|
||||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-27 | 8 Salgueiros |
0 - 1
0 - 2
|
AD Camacha 6 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-13 | 1 6 FC Alpendorada |
2 - 1
3 - 2
|
AD Camacha 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Pokal | 2022-11-09 | 1 Academico Viseu |
2 - 0
3 - 0
|
AD Camacha 1 | N | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Over |
|
7-8 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-11-05 | 1 AD Camacha |
0 - 2
2 - 2
|
Valadares Gaia FC 3 | U | 0.0 | Over |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-30 | 4 GD Resende |
0 - 0
0 - 1
|
AD Camacha 3 1 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-23 | 2 AD Machico |
0 - 0
0 - 1
|
AD Camacha 3 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Pokal | 2022-10-16 | 1 3 SC Courense |
0 - 2
0 - 6
|
AD Camacha 4 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-10-09 | 1 AD Camacha |
1 - 0
1 - 0
|
Leca 3 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
10-4 (14) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-25 | 4 AD Castro Daire |
1 - 1
1 - 1
|
AD Camacha 4 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-09-18 | 1 6 AD Camacha |
0 - 0
0 - 1
|
Beira-Mar 3 1 | N | 0.0 | Under |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Pokal | 2022-09-11 | 7 AD Camacha |
0 - 0
1 - 0
|
Amarante 7 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-08 | 4 AD Camacha |
0 - 1
2 - 1
|
Santa Marta de Penaguiao 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-05-01 | 2 6 AC Vila Mea |
0 - 0
0 - 1
|
AD Camacha 4 | S | 0.0 | Under |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-24 | 3 CSD Camara Lobos |
0 - 1
1 - 1
|
AD Camacha 6 | U | +1.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 6 (2-4) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-04-03 | 3 AD Camacha |
0 - 1
1 - 1
|
AC Vila Mea 6 1 | U | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-20 | 4 AD Camacha |
1 - 0
4 - 0
|
CSD Camara Lobos 1 | S | -1.5 | Over |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-03-06 | 2 SC Maria da Fonte |
0 - 0
0 - 1
|
AD Camacha 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-27 | 4 Pedras Salgadas |
0 - 0
0 - 0
|
AD Camacha 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-20 | 4 AD Camacha |
3 - 2
3 - 2
|
Merelinense 1 | S | 0.0,-0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-6 (14) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-02-06 | 3 AD Camacha |
0 - 1
0 - 1
|
Limianos 4 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-29 | 1 5 CSD Camara Lobos |
0 - 1
1 - 2
|
AD Camacha 4 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2022-01-23 | 4 AD Camacha |
0 - 0
1 - 2
|
Vilaverdense 4 | N | +0.5 | Over |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-19 | 3 AD Camacha |
1 - 0
2 - 0
|
SC Vianense 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-10 (19) | 9-5 (14) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-12 | 1 Maritimo B |
2 - 1
4 - 2
|
AD Camacha 4 | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-08 | 2 AD Camacha |
2 - 0
4 - 0
|
Forjaes 4 2 | S | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-12-05 | 1 4 AD Camacha |
0 - 1
1 - 1
|
SC Maria da Fonte 5 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2021-11-28 | 2 Merelinense |
0 - 0
1 - 0
|
AD Camacha 3 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.75 | 3.4 | 4 |
| Halv | 2.4 | 2.05 | 4.75 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | Under@2 |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 4 - 8
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 2.0, 2.5
Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 3 - 6 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - AD Camacha -
4' - 2nd Corner - AD Camacha - 10' - 1st Offside - Maritimo B
- Race to 3 Corners - AD Camacha
-
11' - 3rd Corner - AD Camacha - 19' - 2nd Offside - AD Camacha
-
23' - 4th Corner - Maritimo B -
26' - 5th Corner - Maritimo B -
29' - 1st Goal - Maritimo B -
31' - 6th Corner - AD Camacha -
32' - 7th Corner - AD Camacha - Race to 5 Corners - AD Camacha
-
35' - 8th Corner - AD Camacha -
39' - 9th Corner - Maritimo B -
40' - 2nd Goal - Maritimo B -
41' - 1st Yellow Card - AD Camacha -
45' - 2nd Yellow Card - AD Camacha -
2-0 score at the end of First Half - 50' - 3rd Offside - Maritimo B
-
56' - 3rd Yellow Card - Maritimo B - 58' - 4th Offside - AD Camacha
- 59' - 5th Offside - Maritimo B
-
69' - 4th Yellow Card - Maritimo B - 75' - 6th Offside - Maritimo B
-
78' - 10th Corner - Maritimo B -
81' - 11th Corner - AD Camacha - Race to 7 Corners - AD Camacha
-
85' - 5th Yellow Card - AD Camacha - 86' - Missed Penalty - Maritimo B
-
86' - 6th Yellow Card - AD Camacha -
88' - 12th Corner - AD Camacha -
90+3' - 7th Yellow Card - Maritimo B -
90+5' - 8th Yellow Card - AD Camacha -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

