tir, Sep 3, 2019 · 18:00
ÆldsteSeneste
TUVTUV
4.33
4.00
1.62
SenesteÆldste
VVVVVV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.5
Mål i alt
Under 10.5
Hjørnespark i alt
+0.75
Marienlyst
Marienlyst vs Holstebro Holdprofil
Marienlyst
VTTTTUVTUVSenesteOpad+1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLige5/10
Holstebro
TUTTVVVVVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapDækker7/10
Sidste
| Marienlyst | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Holstebro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Marienlyst | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Holstebro | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 15,
Gns.: 3.80,
Std.afv.: 2.51, Median: 4,
Typetal: ,
Over: 53%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Marienlyst vs Holstebro Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Marienlyst vs Holstebro Indbyrdes opgør
Marienlyst vs Holstebro Se fuld H2H →Ingen data
| Marienlyst Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2019-08-31 | 1 Marienlyst |
1 - 0
2 - 0
|
Odder IGF 3 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2019-08-23 | 3 Marienlyst |
0 - 0
0 - 0
|
Tarup-Paarup 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2019-08-09 | 1 5 Marienlyst |
0 - 0
0 - 1
|
Oure FA 3 | N | +1.0, +1.5 | Under |
|
||||||
| Danmark - DBU Pokalen | 2019-08-06 | 3 Marienlyst |
2 - 0
3 - 1
|
Hedensted IF 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2019-08-02 | 2 Hedensted IF |
0 - 0
0 - 0
|
Marienlyst 3 | U | +0.5 | Under |
|
||||||
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-06-22 | 1 Marienlyst |
0 - 0
1 - 2
|
Dalum 1 | N | +1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-06-15 | 1 Odder IGF |
1 - 0
2 - 0
|
Marienlyst 2 | N | -2.0 | Under | 9.0 | Over |
|
10-8 (18) | 5-6 (11) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-06-10 | 1 Avarta |
2 - 0
3 - 0
|
Marienlyst 1 | N | -1.0, -1.5 | Push | 8.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-05-31 | 1 Marienlyst |
1 - 1
2 - 3
|
Kjellerup IF 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-05-22 | 3 Marienlyst |
1 - 0
2 - 1
|
Tarup-Paarup 4 | S | +1.5 | Push | 9.0 | Over |
|
2-9 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-05-19 | FC Sydvest |
3 - 0
5 - 0
|
Marienlyst 1 | N | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-05-11 | 2 Marienlyst |
0 - 1
0 - 5
|
Skovshoved 3 | N | +1.0, +1.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-05-05 | 1 Slagelse |
0 - 0
4 - 0
|
Marienlyst 3 | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Over |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-04-27 | 1 4 Marienlyst |
0 - 0
0 - 1
|
Hillerød 4 | N | +1.0, +1.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division - Nedrykning | 2019-04-22 | 3 Vejgaard B |
0 - 0
1 - 0
|
Marienlyst 1 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 8.5 | Over |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-04-13 | 3 Hiller��d |
0 - 0
0 - 1
|
Marienlyst 1 | S | -1.5 | Under |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 1 (0-0) | 3 (0-2) | ||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-04-06 | 3 Marienlyst |
0 - 2
1 - 5
|
Hellerup IK 2 | N | +1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-03-30 | B93 |
4 - 0
6 - 0
|
Marienlyst 3 | N | -1.0 | Over |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-03-23 | 4 Marienlyst |
1 - 0
1 - 0
|
Slagelse | S | +1.0, +1.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-5 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-03-16 | 1 Frem |
2 - 0
3 - 1
|
Marienlyst 3 | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2019-03-09 | 1 Marienlyst |
1 - 1
1 - 2
|
AB 3 | N | +1.5, +2.0 | Under | 9.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-02-10 | 3 Marienlyst |
0 - 2
0 - 4
|
Tarup-Paarup 3 | N | 0.0 | Over |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 4 (4-0) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2018-11-22 | 3 Marienlyst |
1 - 3
1 - 4
|
Brøndby 1 | N | +3.0 | Over | 11.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-11-10 | 1 Skovshoved |
2 - 1
2 - 1
|
Marienlyst 2 | N | -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-11-03 | 4 Marienlyst |
0 - 1
0 - 1
|
Brønshøj 2 | N | +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-10-28 | 1 Avarta |
0 - 1
1 - 1
|
Marienlyst 1 | U | -1.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-10-20 | 2 Marienlyst |
0 - 2
0 - 3
|
Vanløse 1 | N | +0.5 | Push |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-10-13 | 2 Middelfart |
1 - 0
2 - 1
|
Marienlyst 3 | N | -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-10-06 | 1 Hellerup IK |
2 - 0
3 - 0
|
Marienlyst 4 | N | -1.5 | Push | 8.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2018-10-03 | Brønshøj |
2 - 1
4 - 2
|
Marienlyst 1 | N | -1.5 | Over | 8.5 | Over |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Holstebro Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-06-08 | 1 FC Djursland |
1 - 0
1 - 2
|
Holstebro 1 | S | 0.0 | Under |
|
||||||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-05-31 | 3 Holstebro |
3 - 1
3 - 2
|
Nørresundby 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-05-26 | Aarhus Fremad 2 |
0 - 2
2 - 3
|
Holstebro 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-05-19 | Holstebro |
2 - 0
4 - 0
|
Lystrup IF 2 | S | -1.0 | Over |
|
||||||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-04-20 | 2 AaB 2 |
1 - 0
1 - 5
|
Holstebro | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2019-04-14 | 2 Vatanspor |
0 - 0
0 - 2
|
Holstebro | S | 0.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-10-13 | 2 Viby |
1 - 1
3 - 1
|
Holstebro 3 | N | -1.0 | Over |
|
2-9 (11) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-09-30 | 2 Holstebro |
0 - 1
0 - 2
|
Vatanspor 4 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-09-16 | 1 Holstebro |
0 - 0
0 - 0
|
Nørresundby 2 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-09-08 | 4 Aarhus Fremad 2 |
1 - 0
1 - 0
|
Holstebro 2 | N | 0.0 | Under |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-09-02 | 1 Holstebro |
1 - 0
4 - 0
|
Lystrup IF 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-08-12 | 3 Holstebro |
1 - 0
1 - 1
|
Viby 1 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-06-10 | 1 Holstebro |
0 - 0
5 - 0
|
Hedensted IF | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-12 (18) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2018-05-21 | Holstebro |
3 - 2
8 - 3
|
FC Skanderborg 1 | S | -2.5 | Over |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2017-11-04 | 4 FC Skanderborg |
0 - 1
0 - 3
|
Holstebro | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
3-12 (15) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2017-08-26 | 2 Vejgaard B |
0 - 0
1 - 0
|
Holstebro 2 1 | N | 0.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2017-08-09 | 1 Holstebro |
0 - 0
0 - 3
|
Aarhus Fremad | N | +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2017-06-03 | 3 IF Lyseng |
2 - 0
2 - 1
|
Holstebro 4 1 | N | -0.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2017-05-28 | 1 Holstebro |
1 - 1
2 - 2
|
Lystrup IF 1 | U | -1.0 | Over |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Danmarksserien - Gruppe 4 | 2017-04-15 | 2 Aarhus Fremad 2 |
1 - 3
3 - 4
|
Holstebro 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-8 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) | ||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2016-06-12 | Holstebro |
0 - 2
2 - 2
|
Vejgaard B 3 | U | -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2016-05-29 | 1 2 Holstebro |
1 - 0
3 - 1
|
Aabyhøj IF 1 | S | -1.0 |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2016-03-28 | 2 AaB 2 |
0 - 0
0 - 0
|
Holstebro 1 | U | -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2015-10-10 | 1 Aabyhøj IF |
1 - 1
2 - 2
|
Holstebro 1 | U | 0.0 | Over |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2015-08-12 | 2 Holstebro |
0 - 3
0 - 4
|
Silkeborg IF 1 | N | +2.0 | Over |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2015-06-12 | 3 VRI |
0 - 0
3 - 3
|
Holstebro | U | +0.5 | Over |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Danmark - Danmarksserien - Gruppe 3 | 2015-05-31 | Hjørring IF |
0 - 0
0 - 0
|
Holstebro | U | +0.5 | Under |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 4.333 | 4 | 1.615 |
| Halv | 4 | 2.625 | 2.2 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 6 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Mål: 3.5
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 3 - 1 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.5
-
5' - 1st Corner - Marienlyst -
6' - 1st Goal - Marienlyst -
15' - 2nd Corner - Marienlyst -
16' - 3rd Corner - Marienlyst - Race to 3 Corners - Marienlyst
-
20' - 4th Corner - Holstebro -
33' - 1st Yellow Card - Marienlyst -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 2nd Goal - Holstebro -
51' - 2nd Yellow Card - Holstebro -
54' - 3rd Yellow Card - Holstebro -
55' - 5th Corner - Holstebro -
65' - 6th Corner - Marienlyst -
70' - 7th Corner - Marienlyst - Race to 5 Corners - Marienlyst
-
74' - 8th Corner - Holstebro -
77' - 9th Corner - Marienlyst -
79' - 3rd Goal - Marienlyst -
82' - 4th Yellow Card - Marienlyst -
90+2' - 5th Yellow Card - Holstebro -
2-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

