fre, Feb 28, 2020 · 19:30
Lommel [6]
2 2
0 - 0
Fuld tid · HT 0-0
Roeselare [7]
4 3
ÆldsteSeneste
TVUTTT
2.30
3.00
3.40
SenesteÆldste
UUUTUT

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.25
Mål i alt
Under 10.5
Hjørnespark i alt
-0.25
Lommel
Lommel
TVTVTVUTTTSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 4/10
Hurtig starterSmider føringer · vinder ikke 2 af 5 kampe hvor holdet førte3 nederlag i trækOver 2.5 kort i 8 af de seneste 10
Roeselare
VUUUTUTUUUSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 7/10
Anden halvleg-holdComeback-hold · tager point i 7 af 8 kampe efter at være kommet bagud3 uafgjorte i trækVandt 1 af de seneste 10
Lommel

3V-1U-6T i de seneste 10 kampe, med 9 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.9 for, 1.6 imod. Sejr 30%, AH-sejr 40%, mål Over 60%, hjørne Over 40%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3 Uafgjort 10%1 Tabt 60%6
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Hjørnespark i alt 10.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 20%2 Tabt 40%4
Roeselare

1V-7U-2T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.6 imod. Sejr 10%, AH-sejr 70%, mål Over 50%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 10%1 Uafgjort 70%7 Tabt 20%2
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 50%5 Annulleret 0%0 Under 50%5
Hjørnespark i alt 10.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 70%7 Annulleret 0%0 Tabt 30%3
Sidste
Lommel
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Roeselare
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Lommel
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Roeselare
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Lommel Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division B 2019-11-30 4 Roeselare
1 - 0
3 - 1
Lommel 1 N -0.5 Over 11.0
Belgien - 1. division B 2019-10-04 4 Lommel
2 - 0
2 - 1
Roeselare 3 S -0.5 Over 10.5
Belgien - 1. division B 2019-08-31 2 3 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 U 0.0 Under 10.5
Belgien - 1. division B 2019-04-21 1 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Roeselare 2 N 0.0 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2019-03-31 5 Roeselare
0 - 0
0 - 1
Lommel 1 S 0.0, -0.5 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2019-02-09 2 Roeselare
1 - 1
4 - 2
Lommel 2 N 0.0, -0.5 Over 10.5 Under
4-6 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2018-12-15 2 Lommel
0 - 0
0 - 1
Roeselare 4 1 N 0.0, -0.5 Under 10.5 Under
10-0 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgien - 1. division B 2018-10-06 1 Lommel
2 - 0
3 - 1
Roeselare 1 S 0.0 Over 10.5 Over
9-3 (12) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2018-09-01 2 Roeselare
1 - 2
2 - 2
Lommel 3 1 U 0.0 Over 10.0 Over
11-2 (13) 7-2 (9) 3 (2-1) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2016-02-05 Roeselare
1 - 0
1 - 0
Lommel N 0.0 Under 9.5 Over
9-6 (15) 3-2 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Belgien - 1. division B 2015-09-26 1 1 Lommel
2 - 0
2 - 0
Roeselare 1 1 S -0.5 Under 9.5 Under
1-3 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2014-12-20 1 2 Roeselare
0 - 0
0 - 1
Lommel 1 S +0.5 Under 10.0 Under
3-5 (8) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2014-08-30 Lommel
2 - 0
2 - 1
Roeselare S -0.5, -1.0 Over 10.0 Over
6-5 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Lommel Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division B 2020-02-23 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
2 - 1
Lommel 2 N -1.0 Over 11.0
Belgien - 1. division B 2020-02-15 Lommel
0 - 0
0 - 1
Westerlo 3 N 0.0, +0.5 Under 10.5
Belgien - 1. division B 2020-02-08 1 OH Leuven
2 - 0
3 - 0
Lommel 1 N -1.0 Over 10.5
Belgien - 1. division B 2020-02-02 3 Lommel
0 - 0
0 - 0
Excelsior Virton 2 U +0.5 Under 10.0
Belgien - 1. division B 2020-01-17 3 Lommel
1 - 0
1 - 0
Lokeren 2 S 0.0 Under 10.5
Belgien - 1. division B 2020-01-11 Westerlo
0 - 0
2 - 1
Lommel 1 N -1.0 Over 10.5 Under
6-4 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (2-2)
Belgien - 1. division B 2019-12-20 1 Lommel
1 - 0
1 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 3 S +0.5, +1.0 Under 11.0 Under
6-4 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2019-12-14 5 Excelsior Virton
0 - 1
3 - 1
Lommel 2 N -1.0 Over 10.0 Under
4-2 (6) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2019-12-06 3 Lommel
2 - 1
3 - 2
OH Leuven 3 1 S +0.5 Over 10.5 Over
5-7 (12) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-11-30 4 Roeselare
1 - 0
3 - 1
Lommel 1 N -0.5 Over 11.0 Under
1-8 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgien - 1. division B 2019-11-23 Lommel
0 - 0
0 - 0
Union Saint Gilloise U +0.5 Under 10.5 Over
0-11 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2019-11-16 3 Lokeren
0 - 0
0 - 1
Lommel 1 S -0.5, -1.0 Under 10.5 Over
8-5 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgien - 1. division B 2019-11-08 Lommel
0 - 0
1 - 0
KFCO Beerschot Wilrijk 4 1 S +0.5 Under 10.5 Under
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Belgien - 1. division B 2019-11-02 2 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Lommel 2 U -1.0, -1.5 Under 10.0 Over
9-2 (11) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2019-10-26 3 Union Saint Gilloise
0 - 1
2 - 1
Lommel 4 1 N -1.5 Over 10.0 Over
11-4 (15) 4-4 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-10-20 1 Lommel
0 - 0
0 - 2
OH Leuven 1 N 0.0, +0.5 Under 10.0 Over
8-8 (16) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2019-10-12 1 Excelsior Virton
0 - 0
1 - 0
Lommel 2 N -1.0 Under 10.0 Over
7-5 (12) 3-5 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-10-04 4 Lommel
2 - 0
2 - 1
Roeselare 3 S -0.5 Over 10.5 Under
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-09-29 1 4 Lommel
1 - 1
1 - 1
Lokeren 5 U 0.0 Under 10.5 Under
3-4 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgien - Pokal 2019-09-26 2 Standard Liege
1 - 0
2 - 1
Lommel 4 N -2.0 Under 10.0 Under
7-2 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2019-09-22 2 OH Leuven
0 - 0
1 - 0
Lommel 2 N -1.0 Under 9.5 Under
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2019-09-14 2 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
2 - 0
Lommel 2 N -1.0 Under 10.0 Over
12-6 (18) 10-2 (12) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2019-09-06 3 Lommel
1 - 1
2 - 2
Union Saint Gilloise 2 U 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2019-08-31 2 3 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 U 0.0 Under 10.5 Under
6-2 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-08-17 Lommel
0 - 1
0 - 3
Excelsior Virton 3 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
5-7 (12) 1-6 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-08-11 1 Lokeren
0 - 0
0 - 0
Lommel 3 U -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
11-6 (17) 7-2 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2019-08-03 2 Lommel
0 - 1
0 - 2
Westerlo 2 N 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2019-07-27 4 Patro Eisden Maasmechelen
0 - 0
0 - 2
Lommel 1 S 0.0 Under 8.0 Under
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2019-07-26 3 Lommel
0 - 0
2 - 1
Roda JC 2 S 0.0 Push 9.0 Under
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2019-07-17 1 Sint-Truidense
0 - 2
1 - 2
Lommel S -1.0, -1.5 Push 9.0 Under
6-2 (8) 5-1 (6) 4 (3-1) 2 (1-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Roeselare Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Belgien - 1. division B 2020-02-22 2 Roeselare
0 - 1
2 - 2
Lokeren 1 U -0.5 Over 11.0
Belgien - 1. division B 2020-02-15 1 Union Saint Gilloise
3 - 0
3 - 3
Roeselare 3 U -1.0 Over 11.0
Belgien - 1. division B 2020-02-07 2 Roeselare
0 - 1
1 - 1
KFCO Beerschot Wilrijk 3 U 0.0, +0.5 Under 11.0
Belgien - 1. division B 2020-02-01 1 OH Leuven
2 - 1
2 - 1
Roeselare N -0.5, -1.0 Over 11.0
Belgien - 1. division B 2020-01-25 1 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Roeselare 1 U -0.5, -1.0 Under 11.0
Belgien - 1. division B 2020-01-18 1 Roeselare
0 - 0
0 - 2
Excelsior Virton N 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
4-7 (11) 3-4 (7) 3 (2-1) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2020-01-10 1 KFCO Beerschot Wilrijk
1 - 0
1 - 1
Roeselare 1 U -1.0 Under 11.0 Under
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Belgien - 1. division B 2019-12-21 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Union Saint Gilloise 1 U +0.5 Under 11.0 Push
6-5 (11) 2-3 (5) 3 (0-3) 3 (1-2)
Belgien - 1. division B 2019-12-13 Roeselare
1 - 1
2 - 2
OH Leuven 2 U 0.0, +0.5 Over 11.0 Over
7-7 (14) 2-4 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-12-07 2 Lokeren
1 - 0
1 - 3
Roeselare 2 S -0.5 Over 11.0 Under
3-7 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgien - 1. division B 2019-11-30 4 Roeselare
1 - 0
3 - 1
Lommel 1 S -0.5 Over 11.0 Under
1-8 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgien - 1. division B 2019-11-24 3 Excelsior Virton
0 - 0
1 - 1
Roeselare 1 U -1.0, -1.5 Under 10.5 Under
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-11-17 1 Roeselare
1 - 3
3 - 5
Westerlo 1 N +0.5 Over 11.0 Under
6-2 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgien - 1. division B 2019-11-08 2 Roeselare
0 - 0
2 - 1
Lokeren 1 S 0.0, +0.5 Over 11.0 Over
8-8 (16) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgien - 1. division B 2019-11-02 1 KFCO Beerschot Wilrijk
2 - 0
2 - 1
Roeselare 2 N -1.0, -1.5 Over 11.0 Under
5-5 (10) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-10-27 3 Excelsior Virton
2 - 2
3 - 2
Roeselare 1 N -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-10-19 2 Roeselare
0 - 0
3 - 0
Union Saint Gilloise 2 S +1.0 Over 10.5 Over
1-14 (15) 1-10 (11) 5 (0-5) 3 (0-3)
Belgien - 1. division B 2019-10-12 Roeselare
3 - 0
3 - 1
OH Leuven 2 S +0.5, +1.0 Over 10.5 Over
6-11 (17) 3-7 (10) 3 (0-3) 3 (3-0)
Belgien - 1. division B 2019-10-04 4 Lommel
2 - 0
2 - 1
Roeselare 3 N -0.5 Over 10.5 Under
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-09-27 1 Roeselare
0 - 0
0 - 2
Westerlo N +0.5, +1.0 Under 10.5 Over
7-7 (14) 5-5 (10) 5 (3-2) 1 (0-1)
Belgien - 1. division B 2019-09-20 2 Lokeren
2 - 0
2 - 0
Roeselare 2 N -1.0 Under 11.0 Over
5-8 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-09-07 OH Leuven
3 - 0
4 - 0
Roeselare 1 N -1.0, -1.5 Over 10.5 Under
6-4 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgien - 1. division B 2019-08-31 2 3 Roeselare
0 - 1
1 - 1
Lommel 2 U 0.0 Under 10.5 Under
6-2 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgien - Pokal 2019-08-24 2 Seraing United
0 - 0
1 - 0
Roeselare 1 N 0.0, +0.5 Under
15-3 (18) 7-1 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Belgien - 1. division B 2019-08-17 Westerlo
4 - 1
4 - 1
Roeselare 1 N -1.0 Over 10.0 Over
10-6 (16) 7-4 (11) 5 (3-2) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-08-10 2 Roeselare
1 - 0
1 - 1
KFCO Beerschot Wilrijk U +0.5, +1.0 Under 10.5 Over
4-20 (24) 2-8 (10) 0 (0-0) 6 (1-5)
Europa - Venskabskampe 2019-08-06 1 1 Roeselare
1 - 2
1 - 2
Reading U23 1 N -0.5 Under
5-6 (11) 4-5 (9) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgien - 1. division B 2019-08-04 1 Union Saint Gilloise
1 - 0
3 - 0
Roeselare 2 N -0.5 Over 10.0 Over
5-7 (12) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2019-07-28 1 Roeselare
0 - 0
1 - 1
Winkel Sport U -1.0, -1.5 Under
3-1 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Venskabskampe 2019-07-24 Roeselare
1 - 0
2 - 2
Royal Knokke U -2.0 Over
9-3 (12) 7-2 (9) 5 (4-1) 2 (1-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.3 3 3.4
Halv 3.1 2.05 3.6
Asiatisk handicap
Fuld (-0.25) [email protected] [email protected]
Halv (0.0) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (10.5) [email protected] [email protected]
Halv (5.0) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.25) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 4

Hjørnespark: 10.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.0, 2.5

2
Skud på mål
3
3
Skud forbi mål
4
86
Angreb
102
42
Farligt angreb
73
47
Boldbesiddelse %
53

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 1 - 1 Halv

Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0

0
Skud på mål
0
2
Skud forbi mål
1
45
Angreb
39
24
Farligt angreb
25
49
Boldbesiddelse %
51
  • 2' - 1st Corner - Lommel
  • 23' - 2nd Corner - Roeselare
  • 25' - 1st Yellow Card - Lommel
  • 28' - 2nd Yellow Card - Roeselare
  • 38' - 3rd Yellow Card - Lommel
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 58' - 4th Yellow Card - Roeselare
  • 61' - 3rd Corner - Roeselare
  • 71' - 5th Yellow Card - Roeselare
  • 74' - 4th Corner - Roeselare
  • Race to 3 Corners - Roeselare
  • 84' - 5th Corner - Lommel
  • 90+3' - 6th Corner - Roeselare
  • 0-0 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer