Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
Under 10.5
Hjørnespark i alt
-0.25
Linfield
Linfield vs Larne Holdprofil
Linfield
WWWWWWWDWDStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapLige5/10
Larne
WWWWWWDWLWNedad-0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Larne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Larne | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Total– kampe | Ude– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.70,
Std.afv.: 1.63, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 55%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Linfield vs Larne Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Linfield vs Larne Indbyrdes opgør
Linfield vs Larne Se fuld H2H →| Linfield Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - Liga Cup | 2023-12-05 | 4 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 5 | U | 0.0 | Under |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-11 | 2 Linfield |
1 - 1
1 - 2
|
Larne 3 | N | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-09-15 | 1 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Linfield 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nordirland - County Antrim Shield | 2023-09-05 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 1
|
Larne 5 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-04-21 | 2 Larne |
1 - 0
1 - 1
|
Linfield 1 | U | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-03-07 | 2 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Nordirland - Pokal | 2023-02-04 | 1 Larne |
0 - 1
1 - 1
|
Linfield 2 | U | 0.0 | Under |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2022-11-22 | 4 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Larne 4 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2022-10-22 | 2 Linfield |
1 - 2
2 - 4
|
Larne 1 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2022-04-23 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Larne 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
13-4 (17) | 8-2 (10) | 7 (5-2) | 2 (2-0) |
| Nordirland - Pokal | 2022-02-04 | 2 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Linfield 4 | N | 0.0,-0.5 | Under |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - County Antrim Shield | 2022-01-11 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 1
|
Larne 4 | N | -0.5 | Under |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2021-12-17 | 1 2 Larne |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2021-10-25 | 3 Larne |
0 - 0
1 - 1
|
Linfield 3 | U | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - Pokal | 2021-05-21 | 1 Larne |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 1 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Linfield Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-04-16 | 2 Linfield |
0 - 1
2 - 2
|
Coleraine 3 | U | -1.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-04-12 | 6 Crusaders |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 4 | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-04-06 | 3 Glentoran |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 1 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-04-02 | 1 Carrick Rangers |
1 - 1
2 - 3
|
Linfield 3 | S | +1.0 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Nordirland - Pokal | 2024-03-29 | 4 Glentoran |
0 - 1
1 - 3
|
Linfield 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-03-16 | Linfield |
4 - 0
6 - 0
|
Newry City 1 | S | -2.5 | Over | 10.5 | Over |
|
11-2 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 7 (7-0) |
| Nordirland - Liga Cup | 2024-03-10 | Linfield |
2 - 0
3 - 1
|
Portadown 2 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - Pokal | 2024-03-03 | 4 Institute |
0 - 1
1 - 3
|
Linfield 3 | S | +2.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-24 | Linfield |
0 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd | S | -1.5, -2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-20 | 2 Cliftonville |
0 - 0
0 - 3
|
Linfield 4 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-16 | 2 Coleraine |
0 - 0
3 - 0
|
Linfield 2 | N | +0.5 | Over |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-10 | 2 Glenavon |
1 - 1
2 - 2
|
Linfield 2 | U | +1.0 | Over |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Nordirland - Pokal | 2024-02-03 | 1 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Ballymena Utd 3 | S | -2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-27 | 3 Linfield |
0 - 0
1 - 2
|
Dungannon Swifts 2 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-20 | 2 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Crusaders 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nordirland - Pokal | 2024-01-16 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 1 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-13 | 2 Loughgall |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield | S | +1.5, +2.0 | Under |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Nordirland - Pokal | 2024-01-06 | 1 Linfield |
1 - 2
4 - 2
|
Warrenpoint Town 1 | S | -4.0 | Over |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-02 | 4 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 3 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-26 | 3 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Glentoran 3 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-22 | 2 Linfield |
0 - 0
2 - 1
|
Coleraine 2 | S | -1.5 | Push | 10.5 | Over |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-16 | 1 5 Glenavon |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield 3 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-09 | 1 Linfield |
1 - 3
4 - 3
|
Dungannon Swifts 3 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nordirland - Liga Cup | 2023-12-05 | 4 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 5 | U | 0.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-01 | 2 Glentoran |
3 - 0
4 - 0
|
Linfield 1 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-25 | 1 Linfield |
2 - 0
4 - 0
|
Ballymena Utd 1 | S | -2.5 | Over | 11.0 | Under |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-11 | 2 Linfield |
1 - 1
1 - 2
|
Larne 3 | N | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Nordirland - Liga Cup | 2023-11-07 | 3 Glentoran |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-04 | 1 Newry City |
0 - 0
0 - 3
|
Linfield | S | +2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-12 (18) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-10-28 | 1 Linfield |
1 - 1
5 - 1
|
Loughgall 2 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-2 (12) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Larne Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-04-02 | 2 Cliftonville |
0 - 1
0 - 2
|
Larne 3 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Nordirland - Pokal | 2024-03-30 | 2 Cliftonville |
1 - 0
2 - 0
|
Larne 3 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-03-16 | 1 2 Larne |
5 - 1
6 - 1
|
Glenavon 2 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-03-09 | 3 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Larne 1 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Nordirland - Pokal | 2024-03-02 | 2 Larne |
0 - 0
4 - 1
|
Newington FC 2 | S | -3.5, -4.0 | Over |
|
||||||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-23 | Larne |
1 - 0
3 - 0
|
Glentoran | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-17 | 2 Ballymena Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Larne 3 | S | +1.0, +1.5 | Under |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-02-09 | 2 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Loughgall 3 | S | -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nordirland - Pokal | 2024-02-03 | 3 Larne |
2 - 0
5 - 0
|
Glenavon 3 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-26 | 2 Larne |
1 - 0
3 - 0
|
Newry City 2 | S | -2.0, -2.5 | Under |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Nordirland - County Antrim Shield | 2024-01-23 | 1 Glentoran |
0 - 1
1 - 2
|
Larne 3 | S | +0.5 | Over |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (3-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-20 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 2
0 - 2
|
Larne 1 | S | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2024-01-12 | 4 Crusaders |
0 - 1
0 - 2
|
Larne 3 | S | 0.0, +0.5 | Push |
|
11-4 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-22 | 1 Larne |
1 - 0
1 - 0
|
Loughgall 1 | S | -2.0, -2.5 | Under | 9.0 | Under |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nordirland - County Antrim Shield | 2023-12-19 | Larne |
2 - 0
4 - 0
|
Ballymacash Rangers 2 | S | -3.0, -3.5 | Under | 9.5 | Over |
|
19-0 (19) | 15-0 (15) | 5 (5-0) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-15 | 1 3 Crusaders |
0 - 0
0 - 3
|
Larne | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-08 | Larne |
1 - 0
4 - 1
|
Glenavon | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nordirland - Liga Cup | 2023-12-05 | 4 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 5 | U | 0.0 | Under |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-12-02 | 4 Ballymena Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Larne 2 | U | +1.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-24 | 1 Larne |
1 - 0
2 - 1
|
Glentoran 3 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-17 | 3 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Coleraine 3 | S | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-11 | 2 Linfield |
1 - 1
1 - 2
|
Larne 3 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Nordirland - Liga Cup | 2023-11-07 | 2 Ards |
1 - 2
3 - 3
|
Larne 1 | U | +3.0 | Over | 11.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-11-03 | 5 Larne |
2 - 0
2 - 1
|
Cliftonville 2 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-10-28 | 3 Newry City |
0 - 0
1 - 2
|
Larne 4 1 | S | +1.5, +2.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-10-20 | 2 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Carrick Rangers | S | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-10-13 | 1 4 Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 0
|
Larne 2 | U | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Nordirland - County Antrim Shield | 2023-10-10 | Larne |
3 - 0
3 - 0
|
Bangor | S | -2.5 | Under |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-10-06 | 2 Larne |
0 - 0
1 - 1
|
Crusaders 2 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nordirland - NIFL Premiership | 2023-09-30 | 1 Glenavon |
0 - 0
0 - 4
|
Larne | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-13 (18) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.3 | 3.25 | 2.8 |
| Halv | 3 | 2.1 | 3.4 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 10 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.5
Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 8 - 2 Halv
Hjørnespark: 5.0 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0
-
4' - 1st Yellow Card - Linfield -
16' - 1st Corner - Linfield -
18' - 2nd Corner - Linfield -
18' - 3rd Corner - Linfield - Race to 3 Corners - Linfield
-
20' - 4th Corner - Larne -
21' - 5th Corner - Linfield -
21' - 1st Goal - Linfield - Race to 5 Corners - Linfield
-
24' - 6th Corner - Linfield -
24' - 7th Corner - Larne -
29' - 8th Corner - Linfield -
35' - 2nd Goal - Larne - Race to 7 Corners - Linfield
-
37' - 9th Corner - Linfield -
43' - 10th Corner - Linfield -
1-1 score at the end of First Half -
50' - 2nd Yellow Card - Larne -
60' - 11th Corner - Larne -
63' - 12th Corner - Linfield - Race to 9 Corners - Linfield
-
64' - 13th Corner - Linfield -
83' - 3rd Yellow Card - Larne -
90+4' - 4th Yellow Card - Linfield -
90+5' - 5th Yellow Card - Larne -
90+5' - 6th Yellow Card - Larne -
90+6' - 7th Yellow Card - Larne -
1-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5
