Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.25
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.75
Monaco
Lens vs Monaco Holdprofil
Lens
UTTTTVTTUTSenesteStabil+0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler2/10
Monaco
VVTVUUVTUUSenesteNedad-1.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
Hurtig starter2 uafgjorte i træk
Lens vs Monaco Kampfakta
Lens
1V-2U-7T i de seneste 10 kampe, med 8 scorede og 23 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.8 for, 2.3 imod. Sejr 10%, AH-sejr 20%, mål Over 60%, hjørne Over 50%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 10%1
Uafgjort 20%2
Tabt 70%7
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Hjørnespark i alt 9.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 20%2
Annulleret 10%1
Tabt 70%7
Monaco
4V-4U-2T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 7 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 0.7 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 20%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 40%4
Tabt 20%2
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Hjørnespark i alt 9.5
Over 20%2
Annulleret 0%0
Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Sidste
| Lens | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Monaco | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Lens | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Monaco | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 1.70,
Std.afv.: 1.27, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 20%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Lens vs Monaco Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Lens vs Monaco Indbyrdes opgør
Lens vs Monaco Se fuld H2H →| Lens Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-02 | 1 Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Lens 2 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Lens Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-18 | 1 Metz |
1 - 0
3 - 1
|
Lens 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-12 | 3 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Lorient 1 | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-05 | 1 Bordeaux |
0 - 0
2 - 1
|
Lens 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-22 | 3 Lens |
0 - 0
0 - 4
|
Marseille 2 | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-14 | 2 Lens |
0 - 0
1 - 0
|
Toulouse 1 | S | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-07 | 1 PSG |
1 - 0
4 - 1
|
Lens 3 | N | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-28 | 3 Lens |
0 - 1
0 - 1
|
Rennes 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-21 | 1 Caen |
3 - 1
4 - 1
|
Lens 2 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-14 | 1 1 Lens |
0 - 2
0 - 2
|
Evian Thonon Gaillard 2 1 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-06 | 3 St Etienne |
1 - 0
3 - 3
|
Lens 2 | U | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-31 | 1 Lens |
0 - 0
1 - 1
|
Bastia 2 | U | -0.5 | Push | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-25 | 2 Reims |
0 - 0
0 - 0
|
Lens 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-17 | Lens |
1 - 2
0 - 2
|
Lyon | N | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-10 | 1 Guingamp |
1 - 0
2 - 0
|
Lens 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-8 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Frankrig - Pokal | 2015-01-04 | 2 Lens |
0 - 3
2 - 3
|
Lyon 1 | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-19 | 3 Lens |
1 - 0
2 - 0
|
Nice 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-13 | 2 Montpellier |
2 - 2
3 - 3
|
Lens 2 | U | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-07 | 4 Lens |
0 - 0
1 - 1
|
Lille 1 | U | +0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-02 | 1 Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Lens 2 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-11-29 | 1 Lens |
0 - 0
2 - 0
|
Metz 3 | S | 0.0 | Push | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-11-08 | 2 Lens |
0 - 2
1 - 2
|
Bordeaux 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-11-02 | 1 3 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Lens 1 | N | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Over |
|
9-2 (11) | 8-1 (9) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Liga Cup | 2014-10-28 | Lens |
0 - 0
0 - 2
|
Creteil 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-10-24 | Toulouse |
0 - 2
0 - 2
|
Lens 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 | Over |
|
15-2 (17) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-10-17 | 2 2 Lens |
1 - 2
1 - 3
|
PSG 1 1 | N | +1.0, +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-10-04 | Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Lens | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-09-28 | 1 Lens |
0 - 0
0 - 0
|
Caen | U | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-09-24 | Evian Thonon Gaillard |
2 - 0
2 - 1
|
Lens | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-09-21 | Lens |
0 - 0
0 - 1
|
St Etienne | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-09-13 | 1 Bastia |
0 - 1
1 - 1
|
Lens 2 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Monaco Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2015-04-22 | 2 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Juventus 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-18 | 1 Monaco |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2015-04-14 | Juventus |
0 - 0
1 - 0
|
Monaco 1 | N | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-10 | 2 Caen |
0 - 1
0 - 3
|
Monaco | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-07 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Montpellier 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-04-03 | 3 Monaco |
0 - 0
1 - 1
|
St Etienne 1 | U | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-22 | 3 Reims |
0 - 2
1 - 3
|
Monaco 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2015-03-17 | 1 Monaco |
0 - 1
0 - 2
|
Arsenal 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-13 | Monaco |
2 - 0
3 - 0
|
Bastia 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-07 | Evian Thonon Gaillard |
0 - 2
1 - 3
|
Monaco 1 | S | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Pokal | 2015-03-04 | 2 PSG |
1 - 0
2 - 0
|
Monaco 3 | N | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-03-01 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
PSG 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2015-02-25 | 3 Arsenal |
0 - 1
1 - 3
|
Monaco 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-20 | 5 Nice |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Pokal | 2015-02-11 | 1 Monaco |
2 - 1
3 - 1
|
Rennes | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-08 | 1 2 Guingamp |
0 - 0
1 - 0
|
Monaco 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Liga Cup | 2015-02-04 | 2 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Bastia 2 | U | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-02-01 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Lyon 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-24 | 2 Lille |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Pokal | 2015-01-21 | Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Evian Thonon Gaillard 1 | S | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-17 | 1 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Nantes 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Liga Cup | 2015-01-14 | 2 Monaco |
1 - 0
2 - 0
|
Guingamp 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2015-01-11 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Bordeaux 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Pokal | 2015-01-04 | 1 Nimes |
0 - 1
0 - 1
|
Monaco | S | +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-20 | 3 Metz |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 1 | S | +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Liga Cup | 2014-12-17 | 1 Lyon |
0 - 0
1 - 1
|
Monaco 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-14 | 3 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Marseille 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2014-12-09 | 2 Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Zenit St Petersburg 2 | S | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-05 | 1 Toulouse |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco 2 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Frankrig - Ligue 1 | 2014-12-02 | 1 Monaco |
0 - 0
2 - 0
|
Lens 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 5.5 | 3.6 | 1.7 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 3 , Hjørnespark: 3 - 3
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Mål: 2.0, 2.5
-
2' - 1st Corner - Lens -
18' - 1st Yellow Card - Lens -
20' - 2nd Corner - Monaco -
24' - 2nd Yellow Card - Monaco -
33' - 3rd Corner - Monaco -
36' - 1st Goal - Monaco -
44' - 2nd Goal - Monaco -
0-2 score at the end of First Half -
58' - 3rd Yellow Card - Lens -
69' - 4th Yellow Card - Lens -
70' - 4th Corner - Lens -
72' - 3rd Goal - Monaco -
82' - 5th Corner - Monaco - Race to 3 Corners - Monaco
-
88' - 6th Corner - Lens -
0-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

