Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.0
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
FF Jaro
JaPS vs FF Jaro Holdprofil
JaPS
VTTUTTVUVTSenesteStabil+0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler4/10
FF Jaro
UTUUVUTUVVSenesteOpad+0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Sidste
| JaPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| FF Jaro | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| JaPS | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| FF Jaro | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.78,
Std.afv.: 1.27, Median: 3,
Typetal: 4,
Over: 44%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
JaPS vs FF Jaro Tidsfordeling for mål/hjørnespark
JaPS vs FF Jaro Indbyrdes opgør
JaPS vs FF Jaro Se fuld H2H →| JaPS Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Ykkonen | 2023-08-06 | 2 FF Jaro |
0 - 1
1 - 1
|
JaPS 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-05-27 | 1 JaPS |
0 - 0
2 - 0
|
FF Jaro | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2022-10-01 | 2 JaPS |
1 - 2
1 - 3
|
FF Jaro 1 | N | +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2022-08-20 | 1 FF Jaro |
1 - 1
3 - 1
|
JaPS 3 1 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2022-04-18 | 2 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
FF Jaro 2 | U | +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkoscup | 2022-03-05 | 1 FF Jaro |
2 - 0
3 - 0
|
JaPS 2 | N | -1.0 | Push |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| JaPS Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Ykkonen | 2023-09-23 | 3 JJK |
0 - 0
1 - 0
|
JaPS 2 | N | +0.5 | Under |
|
||||||
| Finland - Ykkonen | 2023-09-16 | 3 JaPS |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 2 | S | -0.5 | Under | 11.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-09-02 | 2 JaPS |
2 - 3
4 - 4
|
KaPa 4 | U | -0.5 | Over |
|
||||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-29 | JJK |
0 - 0
1 - 2
|
JaPS 3 | S | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-19 | SJK Akatemia |
1 - 0
2 - 0
|
JaPS 4 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-11 | 1 2 JaPS |
1 - 2
1 - 2
|
IF Gnistan 3 1 | N | +0.5 | Push | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-08-06 | 2 FF Jaro |
0 - 1
1 - 1
|
JaPS 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-29 | 2 JaPS |
1 - 1
2 - 3
|
HIFK 4 | N | 0.0 | Over | 11.5 | Over |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-22 | 1 JaPS |
0 - 1
0 - 3
|
KPV 1 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-5 (15) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-14 | MP |
0 - 2
0 - 2
|
JaPS 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-09 | 1 4 EIF |
2 - 1
2 - 2
|
JaPS 5 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-02 | 1 JaPS |
1 - 2
1 - 2
|
TPS 2 | N | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Over |
|
12-5 (17) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-28 | 1 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
SalPa 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-17 | 2 KaPa |
0 - 1
3 - 1
|
JaPS 5 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-11 | 3 JaPS |
0 - 0
1 - 1
|
JJK 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-07 | 3 JaPS |
1 - 2
1 - 3
|
SJK Akatemia 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-04 | 3 IF Gnistan |
0 - 0
0 - 0
|
JaPS 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-8 (15) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Finland - Kolmonen | 2023-05-31 | 2 JaPS |
3 - 0
5 - 0
|
FC Loviisa 3 | S | -1.5 | Over |
|
7-2 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Finland - Pokal | 2023-05-31 | 2 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
EIF 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-27 | 1 JaPS |
0 - 0
2 - 0
|
FF Jaro | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-7 (16) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-22 | 3 HIFK |
1 - 0
2 - 0
|
JaPS 4 | N | -0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-13 | 1 KPV |
1 - 0
1 - 2
|
JaPS 4 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-06 | 3 JaPS |
0 - 1
1 - 3
|
MP 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Ykkonen | 2023-04-29 | 5 TPS |
1 - 0
2 - 1
|
JaPS 1 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-9 (15) | 5-6 (11) | 5 (2-3) | 4 (1-3) |
| Finland - Pokal | 2023-04-26 | LPS |
0 - 2
1 - 3
|
JaPS 3 | S | +3.0, +3.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-22 | 5 JaPS |
0 - 0
1 - 0
|
EIF 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-15 | 1 SalPa |
1 - 1
2 - 1
|
JaPS 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkoscup | 2023-03-11 | 1 JaPS |
0 - 0
0 - 0
|
IF Gnistan 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkoscup | 2023-03-05 | 1 KPV |
0 - 1
0 - 3
|
JaPS 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-25 | 2 EIF |
0 - 0
2 - 4
|
JaPS 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FF Jaro Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Ykkonen | 2023-09-23 | 2 FF Jaro |
3 - 1
3 - 1
|
SalPa 3 | S | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-09-17 | 4 FF Jaro |
0 - 1
3 - 1
|
KPV 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-09-02 | FF Jaro |
1 - 0
2 - 2
|
JJK | U | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-26 | 3 SalPa |
0 - 0
3 - 0
|
FF Jaro | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-20 | 2 IF Gnistan |
0 - 1
1 - 1
|
FF Jaro 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-08-13 | 2 FF Jaro |
2 - 0
3 - 0
|
HIFK 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-08-06 | 2 FF Jaro |
0 - 1
1 - 1
|
JaPS 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-29 | 1 KPV |
0 - 0
1 - 1
|
FF Jaro 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-22 | 4 FF Jaro |
0 - 1
0 - 2
|
MP 3 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-19 | 4 FF Jaro |
1 - 0
2 - 2
|
IF Gnistan 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-14 | TPS |
1 - 0
4 - 0
|
FF Jaro 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-09 | 2 KaPa |
0 - 1
2 - 3
|
FF Jaro 5 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-07-02 | 4 FF Jaro |
0 - 0
1 - 1
|
EIF 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-28 | 1 FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
SJK Akatemia 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-17 | 2 JJK |
3 - 0
3 - 1
|
FF Jaro 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-11 | FF Jaro |
1 - 0
1 - 0
|
SalPa 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-06-04 | 2 HIFK |
0 - 0
1 - 1
|
FF Jaro 3 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-27 | 1 JaPS |
0 - 0
2 - 0
|
FF Jaro | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-7 (16) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-21 | 5 FF Jaro |
1 - 0
1 - 0
|
KPV 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
9-7 (16) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 2 (2-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-13 | 1 MP |
1 - 0
1 - 0
|
FF Jaro 1 | N | 0.0 | Under |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Ykkonen | 2023-05-07 | 2 FF Jaro |
0 - 0
3 - 3
|
TPS | U | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-8 (14) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-29 | 3 EIF |
2 - 0
3 - 0
|
FF Jaro 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Finland - Pokal | 2023-04-26 | 1 FF Jaro |
0 - 1
1 - 2
|
KPV 3 | N | -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-22 | 4 FF Jaro |
0 - 1
1 - 1
|
KaPa 2 | U | -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-14 | 1 SJK Akatemia |
1 - 0
1 - 0
|
FF Jaro 5 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
11-0 (11) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-03-11 | FF Jaro |
1 - 0
2 - 1
|
Vasa IFK 1 | S | -2 | Under |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-18 | 4 FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
KPV 3 | N | -0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-04 | 3 FF Jaro |
0 - 0
3 - 0
|
JJK 2 | S |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||||
| Finland - Ykkoscup | 2023-01-28 | 3 FF Jaro |
0 - 0
0 - 1
|
SJK Akatemia 3 1 | N | -0.5 | Under |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Finland - Ykkonen | 2022-10-17 | 3 TPS |
2 - 0
4 - 0
|
FF Jaro 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.55 | 3.4 | 2.4 |
| Halv | 3.1 | 2.4 | 2.875 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 3 - 4
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 3.0
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 3 Halv
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - FF Jaro -
11' - 2nd Corner - JaPS -
19' - 1st Yellow Card - FF Jaro -
21' - 3rd Corner - FF Jaro -
26' - 4th Corner - JaPS - Race to 3 Corners - FF Jaro
-
30' - 5th Corner - FF Jaro -
34' - 2nd Yellow Card - JaPS -
35' - 3rd Yellow Card - FF Jaro -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 4th Yellow Card - FF Jaro -
52' - 6th Corner - FF Jaro -
56' - 7th Corner - JaPS -
57' - 5th Yellow Card - FF Jaro
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

