søn, May 19, 2019 · 20:00
ÆldsteSeneste
TTTVUU
1.30
4.75
9.00
SenesteÆldste
TTVUVV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+1.25
Coruripe
Fluminense De Feira vs Coruripe Holdprofil
Fluminense De Feira
Vurderingerne beregnes
VUVUTTTVUUSenesteNedad-0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 14
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Coruripe
Vurderingerne beregnes
TVVUVTTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige4/7
Over 2.5 målOver5/7
Asiatisk handicapDækker6/10
Anden halvleg-holdLangsom starterMål i 1. halvleg i 6 af de seneste 7Over 2.5 kort i 6 af de seneste 7
Fluminense De Feira vs Coruripe Kampfakta
Fluminense De Feira
3V-4U-3T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 11 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 1.1 imod. Sejr 30%, AH-sejr 40%, mål Over 20%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 40%4
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 20%2
Annulleret 0%0
Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 10%1
Tabt 50%5
Coruripe
4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 1.4 imod. Sejr 40%, AH-sejr 60%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 30%3
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 10%1
Tabt 30%3
Sidste
| Fluminense De Feira | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Coruripe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Fluminense De Feira | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Coruripe | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 21,
Gns.: 2.95,
Std.afv.: 1.59, Median: 3,
Typetal: ,
Over: 62%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Fluminense De Feira vs Coruripe Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Fluminense De Feira vs Coruripe Indbyrdes opgør
Fluminense De Feira vs Coruripe Se fuld H2H →Ingen data
| Fluminense De Feira Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Serie D | 2019-05-11 | 1 CS Sergipe |
1 - 1
2 - 2
|
Fluminense De Feira 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Serie D | 2019-05-05 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
1 - 1
|
Salgueiro 5 | U | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-03-17 | 3 Vitoria |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense De Feira 3 | S | -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-03-10 | 2 Fluminense De Feira |
0 - 0
0 - 2
|
Bahia de Feira 2 | N | 0.0 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-02-24 | 1 Fluminense De Feira |
1 - 1
1 - 3
|
Vitoria da Conquista 4 | N | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-02-20 | 2 Juazeirense |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense De Feira 3 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-02-17 | 2 Jequie BA |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense De Feira 1 | U | 0.0 | Under |
|
4-12 (16) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-02-09 | 1 Fluminense De Feira |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico Alagoinhas 2 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
5-7 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-01-30 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 1
|
Jacobina EC 3 | U | -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-01-27 | 2 Jacuipense |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense De Feira 3 | S | 0.0 | Under |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2019-01-20 | 1 Fluminense De Feira |
0 - 0
0 - 0
|
Bahia 1 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Venskabskampe for klubhold | 2019-01-05 | 2 Lagarto |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense De Feira 5 | U |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Venskabskampe for klubhold | 2018-12-29 | 1 6 Fluminense De Feira |
2 - 1
3 - 1
|
Lagarto 5 | S | -1.0 | Over |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Brasilien - Serie D | 2018-06-10 | 3 Moto Club de São Luís |
1 - 0
3 - 1
|
Fluminense De Feira 2 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-06-03 | 1 1 Fluminense De Feira |
0 - 1
0 - 2
|
Moto Club de São Luís 2 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-27 | 1 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
1 - 1
|
Campinense Clube 3 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-20 | 1 Flamengo de Arcoverde |
0 - 3
0 - 4
|
Fluminense De Feira 1 | S | +1.5 | Over | 11.5 | Under |
|
5-5 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-13 | 1 Fluminense De Feira |
1 - 0
4 - 0
|
Murici 1 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-05-05 | Murici |
0 - 3
1 - 4
|
Fluminense De Feira | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-29 | 3 Fluminense De Feira |
2 - 0
5 - 0
|
Flamengo de Arcoverde 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
15-0 (15) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie D | 2018-04-22 | 4 Campinense |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense De Feira 4 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
15-0 (15) | 8-0 (8) | 5 (5-0) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-03-08 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
1 - 2
|
Vitoria EC 4 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-02-25 | 6 Fluminense De Feira |
0 - 0
3 - 1
|
Juazeirense 4 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-02-21 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 0
0 - 2
|
Bahia de Feira 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-02-18 | 3 Jacuipense |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense De Feira 2 | N | +0.5 | Under |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Copa do Brasil | 2018-02-15 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
0 - 1
|
Nautico 4 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
17-3 (20) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-02-04 | 1 Fluminense De Feira |
1 - 0
2 - 1
|
Jequie BA 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Copa do Brasil | 2018-02-01 | 2 Fluminense De Feira |
1 - 0
2 - 0
|
Santa Cruz 1 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-01-27 | 1 3 Bahia |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense De Feira 2 1 | U | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Campeonato Baiano | 2018-01-24 | 1 Fluminense De Feira |
2 - 0
2 - 1
|
Atlantico FC 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Coruripe Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Serie D | 2019-05-12 | 2 Salgueiro |
2 - 0
2 - 1
|
Coruripe 3 | N | -0.5 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Serie D | 2019-05-04 | 2 Coruripe |
0 - 2
0 - 4
|
CS Sergipe 2 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-04-13 | 1 2 Coruripe |
2 - 2
3 - 2
|
Jacyoba AC 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-04-04 | CSA |
1 - 0
1 - 1
|
Coruripe 2 | U | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-02-09 | 1 Coruripe |
0 - 0
2 - 1
|
Jacyoba AC 3 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-02-03 | 3 ASA |
1 - 0
2 - 3
|
Coruripe 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2019-01-20 | 2 CRB |
1 - 0
1 - 0
|
Coruripe 1 | N | -1.0 | Under |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Venskabskampe for klubhold | 2019-01-12 | 3 Coruripe |
2 - 0
3 - 0
|
Palmeira dos Indios Futebol Clube 1 | S | -1.0, -1.5 | Push |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Venskabskampe for klubhold | 2019-01-05 | 1 3 Coruripe |
0 - 0
0 - 0
|
CS Sergipe 4 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Venskabskampe for klubhold | 2018-12-29 | 1 CS Sergipe |
0 - 1
1 - 1
|
Coruripe 2 1 | U | -0.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 5 (2-3) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-04-05 | 4 ASA |
0 - 0
3 - 2
|
Coruripe 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-31 | 3 Coruripe |
1 - 1
1 - 2
|
ASA 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-25 | 3 CRB |
1 - 0
2 - 0
|
Coruripe 4 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-18 | 4 Coruripe |
1 - 0
1 - 2
|
CRB 1 | N | 0.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-03-08 | 1 1 CSA |
0 - 0
1 - 0
|
Coruripe 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-24 | 4 Coruripe |
0 - 1
1 - 2
|
Santa Rita 7 1 | N | -1.0 | Over |
|
12-2 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 4 (4-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2018-02-17 | 1 2 Coruripe |
1 - 0
1 - 0
|
ASA 4 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-7 (16) | 6-6 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie D | 2017-06-25 | Juazeirense |
0 - 0
0 - 1
|
Coruripe 3 | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-06-18 | 2 Coruripe |
2 - 1
2 - 3
|
Central SC 2 | N | -1.5 | Over |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-05-28 | 2 Central SC |
2 - 1
3 - 2
|
Coruripe 1 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-15 (17) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-05-21 | 1 Coruripe |
0 - 0
2 - 3
|
Juazeirense 2 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
11-6 (17) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-03-26 | 1 Coruripe |
0 - 1
0 - 1
|
ASA 2 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-03-04 | 1 1 Coruripe |
0 - 2
1 - 2
|
CSE 4 | N | -0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-02-12 | 3 Coruripe |
0 - 0
0 - 1
|
Miguelense FC 3 | N | -1.5 | Under |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-02-01 | 1 4 Coruripe |
0 - 0
0 - 1
|
CSA 2 | N | +0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2017-01-28 | 4 Coruripe |
0 - 0
0 - 0
|
Santa Rita 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-10 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-05-07 | 6 Murici |
2 - 0
3 - 1
|
Coruripe 2 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-05-03 | 5 Coruripe |
1 - 0
1 - 1
|
Murici 3 1 | U | -0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Copa do Brasil | 2016-04-29 | 1 2 Botafogo |
0 - 1
1 - 1
|
Coruripe 5 | U | -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Alagoano | 2016-04-24 | 2 Coruripe |
0 - 0
1 - 0
|
CRB 2 | S | 0.0 | Under |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.3 | 4.75 | 9 |
| Halv | 1.8 | 2.5 | 6.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.5) | [email protected] | Ude@2 |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: -1.0, -1.5 , Mål: 2.5, 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

