Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.5
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-0.5
Feyenoord
Feyenoord vs Ajax Holdprofil
90Samlet
FeyenoordNederlandene - Eredivisie · Styrke i forhold til 21 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAngrebSvaghedAktuel form
VVVVVTUUTTSenesteNedad-1.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Comeback-hold · tager point i 2 af 4 kampe efter at være kommet bagudMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10Over 2.5 kort i 7 af de seneste 10
88Samlet
AjaxNederlandene - Eredivisie · Styrke i forhold til 21 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeForsvarSvaghedHjørnespark vundet
VUUTVVVVVUSenesteBrandvarm+0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 6/10
Feyenoord vs Ajax Kampfakta
Feyenoord
5V-2U-3T i de seneste 10 kampe, med 26 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.6 for, 1.6 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 20%2
Tabt 30%3
Mål i alt 3.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 0%0
Tabt 50%5
Ajax
6V-3U-1T i de seneste 10 kampe, med 27 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.7 for, 1.2 imod. Sejr 60%, AH-sejr 60%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 60%6
Uafgjort 30%3
Tabt 10%1
Mål i alt 3.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 10%1
Tabt 30%3
Sidste
| Feyenoord | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Ajax | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Feyenoord | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Ajax | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.38,
Std.afv.: 1.91, Median: 3,
Typetal: 4,
Over: 50%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Feyenoord vs Ajax Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Feyenoord vs Ajax Indbyrdes opgør
Feyenoord vs Ajax Se fuld H2H →| Feyenoord Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Feyenoord |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-12-14 | 2 Ajax |
1 - 0
2 - 0
|
Feyenoord 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2025-02-02 | 3 Ajax |
1 - 0
2 - 1
|
Feyenoord 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2024-10-30 | 4 Feyenoord |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 2 | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2024-04-07 | Feyenoord |
3 - 0
6 - 0
|
Ajax 2 | S | -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2023-09-27 | 3 Ajax |
0 - 3
0 - 4
|
Feyenoord 2 | S |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Nederlandene - Pokal | 2023-04-05 | 3 Feyenoord |
1 - 1
1 - 2
|
Ajax 5 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2023-03-19 | 3 Ajax |
2 - 1
2 - 3
|
Feyenoord 5 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2023-01-22 | 4 Feyenoord |
1 - 0
1 - 1
|
Ajax 4 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2022-03-20 | 1 2 Ajax |
1 - 2
3 - 2
|
Feyenoord | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2021-12-19 | 4 Feyenoord |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 3 | N | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2021-05-09 | 1 2 Feyenoord |
0 - 1
0 - 3
|
Ajax 2 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2021-01-17 | Ajax |
1 - 0
1 - 0
|
Feyenoord | N | -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2019-10-27 | Ajax |
4 - 0
4 - 0
|
Feyenoord | N | -2.0 | Push | 10.5 | Under |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Pokal | 2019-02-27 | 3 Feyenoord |
0 - 1
0 - 3
|
Ajax 4 | N | +0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Feyenoord Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-11-08 | 1 Heerenveen |
1 - 2
5 - 3
|
Feyenoord | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-11-03 | 1 Feyenoord |
0 - 2
0 - 3
|
Inter Milan 2 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-31 | Feyenoord |
0 - 0
1 - 1
|
Fortuna Sittard 1 | U | -2.0, -2.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-25 | 4 PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Feyenoord 3 | U | -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-21 | 1 Real Betis |
0 - 0
1 - 0
|
Feyenoord 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-17 | 1 Telstar |
2 - 3
3 - 4
|
Feyenoord 4 | S | +1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 7 (4-3) |
| UEFA Champions League | 2026-10-14 | 2 Feyenoord |
1 - 1
3 - 2
|
Como 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-10 | 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-20 | 2 Feyenoord |
3 - 0
5 - 0
|
FC Utrecht 2 | S | -1.5 | Over | 11.0 | Under |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-13 | PEC Zwolle |
0 - 3
0 - 7
|
Feyenoord | S | +1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2026-09-09 | 1 Barcelona |
2 - 0
5 - 1
|
Feyenoord 1 | N | -3.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-05 | 1 NEC |
0 - 0
1 - 3
|
Feyenoord 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-30 | Feyenoord |
0 - 1
2 - 2
|
ADO Den Haag 3 | U | -2.0, -2.5 | Over | 10.5 | Over |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-23 | Cambuur Leeuwarden |
0 - 4
2 - 5
|
Feyenoord 1 | S | +1.5, +2.0 | Over | 11.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-16 | Feyenoord |
2 - 0
2 - 2
|
Go Ahead Eagles | U | -1.5 | Over | 11.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (1-4) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-09 | 3 Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 1 | S | +1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Eliteklubber - Venskabskampe | 2026-07-26 | 1 Feyenoord |
1 - 1
1 - 1
|
Rayo Vallecano 2 | U | -0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-17 | Feyenoord |
0 - 0
3 - 1
|
Charleroi | S | -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-11 | Feyenoord |
0 - 0
3 - 1
|
Club Brugge 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-04 | 1 FC Dordrecht |
0 - 4
0 - 6
|
Feyenoord | S | +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-17 | PEC Zwolle |
0 - 0
0 - 2
|
Feyenoord | S | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
2-12 (14) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-10 | 1 Feyenoord |
0 - 1
1 - 1
|
AZ | U | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-03 | 1 2 Fortuna Sittard |
0 - 0
1 - 2
|
Feyenoord 3 | S | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Under |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-25 | Feyenoord |
2 - 0
3 - 1
|
FC Groningen 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-12 | 3 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
Feyenoord 4 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-04-05 | 3 FC Volendam |
0 - 0
0 - 0
|
Feyenoord | U | +1.0, +1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Feyenoord |
0 - 0
1 - 1
|
Ajax 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-15 | 3 Feyenoord |
0 - 1
2 - 1
|
Excelsior 1 | S | -1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-08 | 1 1 NAC |
3 - 2
3 - 3
|
Feyenoord 4 | U | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-03-01 | FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
Feyenoord | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Ajax Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-11-08 | 3 FC Twente |
0 - 1
2 - 2
|
Ajax 6 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2026-11-05 | 1 2 FC Midtjylland |
1 - 1
1 - 6
|
Ajax | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-31 | 1 Ajax |
1 - 0
1 - 0
|
AZ 2 | S | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-25 | 1 Sparta Rotterdam |
1 - 2
1 - 2
|
Ajax 2 | S | +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2026-10-22 | 2 Ajax |
0 - 0
2 - 0
|
Atalanta 2 | S | -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-18 | 1 FC Groningen |
0 - 2
2 - 5
|
Ajax 1 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League | 2026-10-15 | 2 Hajduk Split |
1 - 0
2 - 1
|
Ajax | N | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-10-10 | 2 Ajax |
1 - 1
1 - 1
|
NEC 2 | U | -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-19 | 1 Ajax |
1 - 1
2 - 2
|
Excelsior 2 | U | -2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-15 | Ajax |
2 - 0
5 - 1
|
Willem II | S | -2.5, -3.0 | Over | 10.5 | Over |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-12 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 1
1 - 5
|
Ajax 5 | S | +1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-09-05 | 2 Ajax |
1 - 2
1 - 3
|
PSV 4 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-30 | Telstar |
0 - 1
0 - 4
|
Ajax | S | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-08-27 | Ajax |
3 - 2
5 - 3
|
FC Sion 2 | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-08-20 | 1 FC Sion |
1 - 0
2 - 4
|
Ajax 4 | S | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-16 | 3 Ajax |
2 - 1
2 - 2
|
Heerenveen 1 | U | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-08-13 | 4 Shelbourne |
1 - 2
2 - 2
|
Ajax 2 | U | +2.0, +2.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-11 (15) | 1-10 (11) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-08-09 | 1 2 PEC Zwolle |
0 - 0
0 - 2
|
Ajax 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-08-06 | 1 Ajax |
2 - 0
3 - 1
|
Shelbourne 1 | S | -3.0 | Push | 10.5 | Over |
|
14-0 (14) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Eliteklubber - Venskabskampe | 2026-08-02 | 1 2 FC Volendam |
0 - 2
1 - 3
|
Ajax | S | +1.0, +1.5 | Over | 9.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-07-30 | Ajax |
1 - 1
4 - 1
|
Vojvodina 2 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Eliteklubber - Venskabskampe | 2026-07-26 | 1 Ajax |
1 - 0
2 - 1
|
Burnley 1 | S | 0.0,-0.5 | Push |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 4 (3-1) | 3 (3-0) | ||
| UEFA Conference League - Kvalifikation | 2026-07-23 | 3 Vojvodina |
1 - 2
1 - 4
|
Ajax | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
1-10 (11) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-18 | 1 Ajax |
0 - 0
1 - 0
|
Olympiakos 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 8.0 | Over |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-15 | 1 Ajax |
1 - 0
1 - 1
|
Bochum | U | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-10 | 1 Ajax |
0 - 0
1 - 0
|
AEK Larnaca 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-04 | Ajax |
1 - 2
1 - 3
|
Panathinaikos 1 | N | -0.5 | Over | 8.0 | Push |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-24 | Ajax |
0 - 0
0 - 0
|
FC Utrecht 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-21 | 1 Ajax |
1 - 0
2 - 0
|
FC Groningen 4 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eredivisie | 2026-05-17 | Heerenveen |
0 - 0
0 - 0
|
Ajax 3 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 6 (4-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2 | 3.5 | 3.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.5) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: -0.5 , Mål: 3.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

