Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.75
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
+0.75
Feirense
Feirense vs Braga Holdprofil
Feirense
Vurderingerne beregnes
UUUUVTVVVUSenesteBrandvarm+0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 6/10
Braga
Vurderingerne beregnes
TUTVTVTUTUSenesteNedad-0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/9
Smider føringer · vinder ikke 2 af 4 kampe hvor holdet førteVandt 2 af de seneste 10Mål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Feirense vs Braga Kampfakta
Feirense
6V-3U-1T i de seneste 10 kampe, med 20 scorede og 10 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.0 for, 1.0 imod. Sejr 60%, AH-sejr 60%, mål Over 40%, hjørne Over 50%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 60%6
Uafgjort 30%3
Tabt 10%1
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Hjørnespark i alt 9.5
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 30%3
Tabt 10%1
Braga
3V-3U-4T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.6 imod. Sejr 30%, AH-sejr 33%, mål Over 70%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 30%3
Tabt 40%4
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 70%7
Annulleret 0%0
Under 30%3
Hjørnespark i alt 9.5
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 33%3
Annulleret 0%0
Tabt 66%6
Sidste
| Feirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Braga | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Feirense | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Braga | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.80,
Std.afv.: 1.76, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 60%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Feirense vs Braga Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Feirense vs Braga Indbyrdes opgør
Feirense vs Braga Se fuld H2H →Ingen data
| Feirense Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-22 | Feirense |
0 - 0
2 - 0
|
Sporting Gijon 1 | S | +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-20 | Academica |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense | U | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-13 | Academico Viseu |
0 - 2
4 - 5
|
Feirense | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-05-14 | 1 Chaves |
1 - 1
1 - 1
|
Feirense 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-05-08 | 1 Feirense |
1 - 1
3 - 2
|
Gil Vicente 3 3 | S | -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-30 | 3 Academico Viseu |
0 - 2
0 - 5
|
Feirense 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-24 | 2 Feirense |
3 - 1
3 - 1
|
UD Oliveirense 1 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-17 | 3 FC Porto B |
2 - 0
2 - 0
|
Feirense 4 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-13 | 1 2 Feirense |
1 - 0
1 - 0
|
Varzim 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-10 | 6 Penafiel |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 2 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-11 (20) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-06 | 4 Feirense |
1 - 0
1 - 1
|
Guimaraes B | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-04-01 | 1 3 Olhanense |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 1 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-16 | 2 Santa Clara |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-12 | 4 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Benfica B 5 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-09 | Leixoes |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 1 | S | 0.0 | Under |
|
14-4 (18) | 7-3 (10) | 7 (6-1) | 4 (4-0) | ||
| Portugal - Segunda Liga | 2016-03-04 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 2
|
Atletico Clube de Portugal 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-28 | 2 Famalicao |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 4 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-21 | 3 Feirense |
0 - 1
1 - 2
|
Braga B 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-17 | 1 Clube Oriental Lisboa |
0 - 0
0 - 2
|
Feirense 1 | S | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-14 | 4 Feirense |
0 - 1
2 - 1
|
Portimonense 2 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
12-4 (16) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-02-07 | 3 Sporting Covilha |
0 - 1
0 - 2
|
Feirense 5 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-31 | 2 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
SC Farense 3 1 | S | -0.5 | Under |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Portugal - Liga Cup | 2016-01-27 | 1 Feirense |
1 - 0
2 - 0
|
FC Porto 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-23 | 3 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 | U | 0.0 | Push | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-17 | 4 Kristiansund BK U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
11-3 (14) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-10 | 1 Feirense |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting B 5 2 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2016-01-03 | 2 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 3 | N | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Liga Cup | 2015-12-30 | Famalicao |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 5 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Portugal - Segunda Liga | 2015-12-20 | 5 Gil Vicente |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Portugal - Pokal | 2015-12-16 | 2 Feirense |
0 - 1
0 - 1
|
FC Porto 2 | N | +1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Braga Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-22 | Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Marítimo | S | -0.5 |
|
|||||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-19 | Famalicao |
1 - 2
1 - 2
|
Braga 1 | S | +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-15 | 2 Braga |
0 - 0
0 - 3
|
Nottm Forest 1 | N | 0.0,-0.5 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-09 | 3 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Wigan 4 | U | 9.5 |
|
|||||||
| Portugal - Pokal | 2016-05-22 | 1 FC Porto |
0 - 1
2 - 2
|
Braga 1 | U | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-05-15 | 1 Braga |
0 - 2
0 - 4
|
Sporting 1 | N | +1.0, +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-05-07 | 3 Academica |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 1 | U | +0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Liga Cup | 2016-05-02 | 2 Benfica |
0 - 1
2 - 1
|
Braga 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-29 | 2 7 Braga |
1 - 1
3 - 2
|
Vitoria Setubal 4 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-23 | 3 Pacos Ferreira |
1 - 0
1 - 0
|
Braga 4 | N | +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-18 | 5 Braga |
1 - 0
3 - 0
|
Tondela 3 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 11.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League | 2016-04-14 | Shakhtar Donetsk |
2 - 0
4 - 0
|
Braga 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-10 | 2 Braga |
0 - 0
1 - 1
|
Moreirense 4 1 | U | -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League | 2016-04-07 | 1 Braga |
0 - 1
1 - 2
|
Shakhtar Donetsk 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-04-01 | 2 Benfica |
3 - 0
5 - 1
|
Braga 4 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-20 | 2 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Uniao Madeira 1 | S | -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2016-03-17 | 2 Braga |
1 - 1
4 - 1
|
Fenerbahce 6 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-13 | Belenenses |
0 - 0
3 - 0
|
Braga | N | +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2016-03-10 | 3 Fenerbahce |
0 - 0
1 - 0
|
Braga 2 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-03-06 | 3 Braga |
0 - 0
3 - 1
|
FC Porto 4 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Pokal | 2016-03-02 | 5 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 5 | U | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-27 | 3 Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 2 2 | U | +0.5 | Under | 11.0 | Over |
|
8-8 (16) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2016-02-24 | 1 Braga |
1 - 2
2 - 2
|
FC Sion 1 | U | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-21 | 1 3 Braga |
2 - 2
3 - 3
|
Guimaraes 3 | U | -0.5, -1.0 | Over | 11.0 | Under |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2016-02-18 | 2 FC Sion |
0 - 1
1 - 2
|
Braga 1 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-14 | 1 2 Marítimo |
1 - 3
1 - 3
|
Braga 1 | S | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-02-08 | 1 Braga |
0 - 0
2 - 0
|
Estoril 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 11.0 | Over |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Pokal | 2016-02-04 | 3 Braga |
1 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 3 | S | -1.0 | Under | 11.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2016-01-31 | 2 Boavista |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 2 1 | U | +0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Liga Cup | 2016-01-27 | 5 Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Braga 6 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 4.33 | 3.6 | 1.7 |
| Halv | 4.33 | 2.3 | 2.3 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.75) | [email protected] | Ude@2 |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: +0.5, +1.0 , Mål: 2.5, 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

