fre, Aug 9, 2024 · 19:00
ÆldsteSeneste
VUUTVU
2.20
3.60
3.20
SenesteÆldste
VTUTVT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.5
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.25
FCSB
FCSB vs Farul Constanta Holdprofil
FCSB
TVVUVUUTVUSenesteNedad-0.9 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
Smider føringerOver 2.5 kort i 8 af de seneste 10
Farul Constanta
VVTTUTTUTVSenesteNedad-0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Sidste
| FCSB | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Farul Constanta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FCSB | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Farul Constanta | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.50,
Std.afv.: 1.75, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 40%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FCSB vs Farul Constanta Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FCSB vs Farul Constanta Indbyrdes opgør
FCSB vs Farul Constanta Se fuld H2H →| FCSB Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-27 | 5 FCSB |
1 - 0
2 - 1
|
Farul Constanta 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-03-31 | 4 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 1
|
FCSB 6 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-02-05 | 2 FCSB |
0 - 0
1 - 1
|
Farul Constanta 4 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2023-09-17 | 3 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 1
|
FCSB 1 | S | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2023-05-21 | 4 Farul Constanta |
1 - 2
3 - 2
|
FCSB 1 | N | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2023-04-17 | 2 FCSB |
1 - 0
2 - 1
|
Farul Constanta 2 | S | -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
9-8 (17) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Rumænien - Liga I | 2023-01-29 | 1 7 FCSB |
0 - 0
2 - 3
|
Farul Constanta 5 | N | -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 4-5 (9) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2022-08-31 | 1 Farul Constanta |
2 - 0
3 - 1
|
FCSB 4 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2022-04-25 | 3 Farul Constanta |
0 - 3
0 - 4
|
FCSB | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Rumænien - Liga I | 2022-02-27 | 2 FCSB |
0 - 1
0 - 2
|
Farul Constanta | N | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
3-8 (11) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2021-11-04 | 1 Farul Constanta |
0 - 1
0 - 1
|
FCSB 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FCSB Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Kvalifikation | 2024-08-06 | 2 Sparta Prag |
0 - 0
1 - 1
|
FCSB 7 | U | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kvalifikation | 2024-07-31 | 3 Maccabi Tel Aviv |
0 - 0
0 - 1
|
FCSB 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-07-26 | 2 FCSB |
0 - 1
0 - 2
|
Otelul Galati | N | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kvalifikation | 2024-07-23 | 3 FCSB |
0 - 0
1 - 1
|
Maccabi Tel Aviv 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-07-19 | 3 FC Unirea 2004 Slobozia |
1 - 1
2 - 2
|
FCSB 2 | U | +1.0, +1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Kvalifikation | 2024-07-16 | FCSB |
3 - 0
4 - 0
|
Virtus Acquaviva 1 | S | -4.0, -4.5 | Under | 10.5 | Under |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-07-13 | 2 FCSB |
0 - 0
1 - 1
|
Universitatea Cluj 3 | U | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - Kvalifikation | 2024-07-09 | 2 Virtus Acquaviva |
0 - 5
1 - 7
|
FCSB 1 | S | +3.0, +3.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Super Cup | 2024-07-04 | 1 FCSB |
1 - 0
3 - 0
|
CS Corvinul Hunedoara 3 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2024-06-28 | Almere City FC |
1 - 2
1 - 2
|
FCSB | S | +0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-05-19 | 2 Rapid Bukarest |
2 - 0
2 - 0
|
FCSB 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
2-11 (13) | 0-8 (8) | 5 (0-5) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-05-11 | 1 FCSB |
0 - 0
0 - 1
|
CFR Cluj 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-05-06 | 3 CS U Craiova |
1 - 0
2 - 0
|
FCSB 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-27 | 5 FCSB |
1 - 0
2 - 1
|
Farul Constanta 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-24 | 2 ACS Sepsi |
1 - 2
2 - 2
|
FCSB 2 | U | +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-20 | 4 FCSB |
1 - 2
2 - 2
|
Rapid Bukarest 6 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-14 | 1 2 CFR Cluj |
0 - 1
0 - 1
|
FCSB 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-07 | 2 FCSB |
2 - 0
2 - 0
|
CS U Craiova 5 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-31 | 4 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 1
|
FCSB 6 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-17 | 1 FCSB |
2 - 1
2 - 1
|
ACS Sepsi | S | -1.5 | Over | 9.0 | Over |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-09 | 1 FCSB |
0 - 1
0 - 4
|
Rapid Bukarest | N | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-03 | 3 FCSB |
0 - 0
1 - 0
|
Petrolul Ploiesti 3 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
10-3 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-29 | 4 FC Voluntari |
1 - 0
1 - 2
|
FCSB 3 | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-25 | 2 2 FCSB |
1 - 0
3 - 2
|
FC Botosani 6 1 | S | -1.5 | Over | 9.0 | Over |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-19 | 3 Universitatea Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
FCSB 3 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-11 | FCSB |
1 - 0
1 - 0
|
ACS Sepsi 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-05 | 2 FCSB |
0 - 0
1 - 1
|
Farul Constanta 4 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-01-28 | 3 CS U Craiova |
0 - 1
0 - 3
|
FCSB 2 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-01-22 | FCSB |
2 - 0
4 - 0
|
UTA Arad 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2023-12-19 | 4 CSM Politehnica Iasi |
1 - 2
1 - 3
|
FCSB 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Farul Constanta Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Rumænien - Liga I | 2024-08-03 | 1 Farul Constanta |
2 - 0
2 - 0
|
CSM Politehnica Iasi 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-07-28 | 3 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 1
|
FC Botosani 4 1 | N | -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-07-22 | 1 Otelul Galati |
0 - 0
0 - 0
|
Farul Constanta | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Rumænien - Liga I | 2024-07-12 | 2 Farul Constanta |
0 - 1
0 - 1
|
FC Unirea 2004 Slobozia 3 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2024-07-05 | 1 Farul Constanta |
1 - 0
3 - 0
|
CSA Steaua Bucuresti | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2024-06-21 | 1 Farul Constanta |
0 - 1
0 - 1
|
Cherno More Varna 2 | N | -0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Rumænien - Liga I | 2024-05-18 | CFR Cluj |
4 - 0
5 - 1
|
Farul Constanta 1 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-05-13 | 2 Farul Constanta |
1 - 0
3 - 3
|
CS U Craiova 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-05-03 | 2 Farul Constanta |
0 - 3
1 - 4
|
ACS Sepsi 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-27 | 5 FCSB |
1 - 0
2 - 1
|
Farul Constanta 2 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-24 | Farul Constanta |
2 - 1
3 - 1
|
Rapid Bukarest 2 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-19 | 2 Farul Constanta |
2 - 0
5 - 1
|
CFR Cluj 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-12 | 4 CS U Craiova |
1 - 2
1 - 2
|
Farul Constanta 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-04-05 | 4 ACS Sepsi |
1 - 1
1 - 1
|
Farul Constanta 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-31 | 4 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 1
|
FCSB 6 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-15 | 1 3 Rapid Bukarest |
0 - 1
1 - 2
|
Farul Constanta 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-08 | FC Botosani |
0 - 0
0 - 0
|
Farul Constanta 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-03-02 | 1 Farul Constanta |
0 - 0
1 - 1
|
CFR Cluj 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-28 | 1 Universitatea Cluj |
1 - 0
1 - 0
|
Farul Constanta 3 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-24 | 2 Farul Constanta |
1 - 0
1 - 1
|
Otelul Galati 4 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-19 | 1 ACS Sepsi |
0 - 0
0 - 1
|
Farul Constanta 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-7 (13) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-12 | 2 Farul Constanta |
0 - 1
0 - 2
|
Dinamo Bukarest | N | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-02-05 | 2 FCSB |
0 - 0
1 - 1
|
Farul Constanta 4 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Rumænien - Liga I | 2024-01-26 | 2 Farul Constanta |
1 - 0
1 - 0
|
FC U Craiova 1948 3 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 4 (0-4) |
| Rumænien - Liga I | 2024-01-21 | 1 CS U Craiova |
1 - 2
1 - 2
|
Farul Constanta 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-4 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Rumænien - Liga I | 2023-12-20 | 3 Farul Constanta |
0 - 0
0 - 0
|
Rapid Bukarest 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Rumænien - Liga I | 2023-12-16 | 1 UTA Arad |
0 - 0
0 - 0
|
Farul Constanta 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Liga I | 2023-12-10 | 3 Farul Constanta |
1 - 0
3 - 1
|
Petrolul Ploiesti | S | -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Rumænien - Pokal | 2023-12-05 | CS U Craiova |
1 - 0
4 - 0
|
Farul Constanta | N | -1.5, -2.0 | Over | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Rumænien - Liga I | 2023-12-01 | 3 CSM Politehnica Iasi |
0 - 3
2 - 3
|
Farul Constanta 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.2 | 3.6 | 3.2 |
| Halv | 2.875 | 2.2 | 3.6 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.5) | [email protected] | Under@2 |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 2 , Hjørnespark: 6 - 2
Hjørnespark: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.5
Stilling: 1 - 2 , Hjørnespark: 2 - 1 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0
-
5' - 1st Goal - Farul Constanta -
14' - 1st Corner - Farul Constanta -
21' - 2nd Corner - FCSB -
36' - 3rd Corner - FCSB -
42' - 2nd Goal - FCSB -
43' - 3rd Goal - Farul Constanta -
1-2 score at the end of First Half -
51' - 4th Corner - FCSB - Race to 3 Corners - FCSB
-
54' - 5th Corner - FCSB - Race to 5 Corners - FCSB
-
58' - 6th Corner - FCSB -
62' - 1st Yellow Card - Farul Constanta -
68' - 2nd Yellow Card - FCSB -
70' - 3rd Yellow Card - Farul Constanta -
78' - 7th Corner - Farul Constanta -
84' - 8th Corner - FCSB -
86' - 4th Yellow Card - Farul Constanta -
88' - 4th Goal - FCSB -
90+4' - 5th Goal - FCSB -
3-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

