søn, Mar 15, 2026 · 14:00
ÆldsteSeneste
TVUUUU
1.48
3.70
5.75
SenesteÆldste
UVTTUU
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
-1.0
FC Tirsense
FC Tirsense vs CD Ribeira Brava Holdprofil
FC Tirsense
UVVTTVUUUUSenesteStabil+0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
CD Ribeira Brava
UUTVUUTTVUSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 13
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| FC Tirsense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| CD Ribeira Brava | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FC Tirsense | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| CD Ribeira Brava | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 18,
Gns.: 2.44,
Std.afv.: 1.34, Median: 2,
Typetal: 2,
Over: 44%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FC Tirsense vs CD Ribeira Brava Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Tirsense vs CD Ribeira Brava Indbyrdes opgør
FC Tirsense vs CD Ribeira Brava Se fuld H2H →| FC Tirsense Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-08 | 1 CD Ribeira Brava |
0 - 0
1 - 1
|
FC Tirsense 1 | U | +0.5 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FC Tirsense Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-03-08 | 1 CD Celoricense |
0 - 0
0 - 0
|
FC Tirsense 1 | U | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-21 | 2 AD Camacha |
0 - 0
0 - 0
|
FC Tirsense 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-15 | 2 FC Tirsense |
0 - 0
2 - 2
|
AD Machico 4 1 | U | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-07 | 2 Brito SC |
0 - 1
1 - 1
|
FC Tirsense 1 | U | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-25 | 4 FC Tirsense |
2 - 0
3 - 1
|
Sao Martinho 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-17 | 2 SC Vianense |
1 - 1
3 - 1
|
FC Tirsense 3 1 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-10 | 1 FC Tirsense |
0 - 0
1 - 2
|
Braganca 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-12-21 | 1 Chaves B |
0 - 0
0 - 1
|
FC Tirsense 3 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-12-14 | 4 FC Tirsense |
1 - 0
1 - 0
|
Limianos 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-12-07 | 1 Desportivo Moncao |
1 - 0
1 - 1
|
FC Tirsense 2 1 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-30 | 1 FC Tirsense |
2 - 0
3 - 1
|
SC Mirandela 2 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-08 | 1 CD Ribeira Brava |
0 - 0
1 - 1
|
FC Tirsense 1 | U | +0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-02 | 1 FC Tirsense |
0 - 0
0 - 0
|
CD Celoricense 5 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-10-26 | 3 Vilaverdense |
0 - 0
2 - 0
|
FC Tirsense 4 1 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-10-05 | 1 1 FC Tirsense |
1 - 1
2 - 2
|
AD Camacha 1 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-09-27 | 4 AD Machico |
0 - 0
0 - 0
|
FC Tirsense 1 | U | 0.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-09-14 | 3 FC Tirsense |
1 - 2
1 - 2
|
Brito SC 3 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Portugal - Pokal | 2025-08-31 | 1 FC Tirsense |
1 - 2
1 - 2
|
Amarante 8 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-08-24 | 3 Sao Martinho |
0 - 3
0 - 4
|
FC Tirsense 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-08-18 | 5 FC Tirsense |
0 - 0
1 - 1
|
SC Vianense 4 | U | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 5 (4-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-08-10 | 2 5 Braganca |
2 - 0
2 - 2
|
FC Tirsense 4 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
3-11 (14) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugal - Pokal | 2025-04-23 | Benfica |
1 - 0
4 - 0
|
FC Tirsense 2 | N | -3.5 | Under | 11.0 | Over |
|
14-2 (16) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-04-13 | 1 Os Sandinenses |
2 - 2
3 - 4
|
FC Tirsense 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Pokal | 2025-04-09 | 2 FC Tirsense |
0 - 2
0 - 5
|
Benfica 1 | N | +2.5 | Over | 10.0 | Over |
|
2-10 (12) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-04-05 | 2 FC Tirsense |
1 - 3
2 - 4
|
USC Paredes 5 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-03-29 | 1 Limianos |
0 - 2
2 - 2
|
FC Tirsense 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-03-16 | FC Tirsense |
1 - 1
4 - 1
|
Dumiense 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-03-09 | 4 Atletico Arcos |
0 - 0
0 - 2
|
FC Tirsense 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-03-02 | Brito SC |
1 - 0
1 - 0
|
FC Tirsense 1 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Portugal - Pokal | 2025-02-25 | 2 O Elvas |
0 - 1
0 - 2
|
FC Tirsense 1 | S | -0.5 | Push | 9.0 | Over |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| CD Ribeira Brava Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-22 | 1 CD Ribeira Brava |
1 - 1
1 - 1
|
Desportivo Moncao 1 | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-15 | 1 1 SC Mirandela |
0 - 1
0 - 1
|
CD Ribeira Brava 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-02-08 | 3 Braganca |
2 - 0
3 - 1
|
CD Ribeira Brava 3 | N | -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-25 | 1 CD Ribeira Brava |
0 - 1
0 - 3
|
CD Celoricense 4 | N | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-18 | 2 Vilaverdense |
1 - 1
1 - 1
|
CD Ribeira Brava 2 | U | -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2026-01-10 | 2 CD Ribeira Brava |
0 - 0
0 - 0
|
AD Camacha 3 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-12-21 | 3 CD Ribeira Brava |
1 - 0
2 - 1
|
AD Machico 5 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-30 | 1 SC Vianense |
2 - 0
2 - 1
|
CD Ribeira Brava 4 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-16 | 4 CD Ribeira Brava |
1 - 1
1 - 1
|
Limianos 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-13 (15) | 1-11 (12) | 5 (0-5) | 1 (0-1) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-08 | 1 CD Ribeira Brava |
0 - 0
1 - 1
|
FC Tirsense 1 | U | +0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-11-02 | 1 Chaves B |
2 - 0
3 - 0
|
CD Ribeira Brava 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-10-19 | 1 Desportivo Moncao |
1 - 0
2 - 2
|
CD Ribeira Brava 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-10-12 | 3 CD Ribeira Brava |
1 - 0
1 - 1
|
Vilaverdense 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
7-10 (17) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-09-27 | 1 CD Ribeira Brava |
1 - 0
1 - 0
|
SC Mirandela 2 | S | 0.0 | Under |
|
3-10 (13) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-09-14 | 5 CD Ribeira Brava |
0 - 1
2 - 1
|
Braganca 4 1 | S | +0.5 | Over |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Portugal - Pokal | 2025-08-31 | 6 Vila Caiz |
0 - 0
1 - 0
|
CD Ribeira Brava 4 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 8 (4-4) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-08-24 | 2 CD Celoricense |
4 - 1
5 - 1
|
CD Ribeira Brava 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugal - Campeonato Nacional | 2025-08-10 | 2 AD Camacha |
0 - 1
1 - 1
|
CD Ribeira Brava 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.48 | 3.7 | 5.75 |
| Halv | 2.05 | 2.2 | 6.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | Under@2 |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | Under@2 |
| Halv (1.0) | Over@2 | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 8 - 4
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: -1.0 , Mål: 2.0, 2.5
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 5 - 3 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: -0.5 , Mål: 1.0
-
2' - 1st Corner - CD Ribeira Brava -
3' - 2nd Corner - CD Ribeira Brava -
4' - 1st Goal - FC Tirsense -
10' - 3rd Corner - FC Tirsense -
12' - 4th Corner - FC Tirsense - Race to 3 Corners - FC Tirsense
-
12' - 5th Corner - FC Tirsense -
18' - 6th Corner - FC Tirsense -
19' - 1st Yellow Card - CD Ribeira Brava -
25' - 7th Corner - CD Ribeira Brava -
43' - 8th Corner - FC Tirsense - Race to 5 Corners - FC Tirsense
-
45+5' - 2nd Yellow Card - FC Tirsense -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 3rd Yellow Card - FC Tirsense -
67' - 9th Corner - FC Tirsense - Race to 7 Corners - FC Tirsense
-
77' - 10th Corner - FC Tirsense -
79' - Red Card - FC Tirsense -
85' - 11th Corner - FC Tirsense -
86' - 4th Yellow Card - CD Ribeira Brava -
88' - 12th Corner - CD Ribeira Brava -
90+7' - 2nd Goal - FC Tirsense - 2-0%FC Tirsense extend their lead and Early Payout is awarded
-
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

