tir, Jan 3, 2017 · 15:00
ÆldsteSeneste
VVVVVT
1.45
4.50
5.25
SenesteÆldste
TTTTTT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-1.0
FC Oss
FC Oss vs Achilles 29 Holdprofil
FC Oss
Vurderingerne beregnes
TTTUVVVVVTSenesteBrandvarm+1.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver10/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 6/10
Comeback-hold · tager point i 3 af 6 kampe efter at være kommet bagudBegge scorede i 10 af de seneste 10Mål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Achilles 29
Vurderingerne beregnes
UTUTTTTTTTSenesteNedad-0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/10
FC Oss vs Achilles 29 Kampfakta
FC Oss
5V-1U-4T i de seneste 10 kampe, med 28 scorede og 27 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.8 for, 2.7 imod. Sejr 50%, AH-sejr 60%, mål Over 90%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 10%1
Tabt 40%4
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 90%9
Annulleret 0%0
Under 10%1
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 10%1
Tabt 30%3
Achilles 29
0V-2U-8T i de seneste 10 kampe, med 3 scorede og 25 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.3 for, 2.5 imod. Sejr 0%, AH-sejr 30%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 0%0
Uafgjort 20%2
Tabt 80%8
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 30%3
Annulleret 10%1
Tabt 60%6
Sidste
| FC Oss | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Achilles 29 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FC Oss | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Achilles 29 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.30,
Std.afv.: 1.66, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 40%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FC Oss vs Achilles 29 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Oss vs Achilles 29 Indbyrdes opgør
FC Oss vs Achilles 29 Se fuld H2H →| FC Oss Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-18 | 1 1 Achilles 29 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Oss 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-02-05 | 2 FC Oss |
1 - 0
1 - 1
|
Achilles 29 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-08-24 | 3 Achilles 29 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Oss 2 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-13 | 1 FC Oss |
1 - 1
2 - 2
|
Achilles 29 1 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-19 | Achilles 29 |
0 - 1
2 - 2
|
FC Oss | U | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FC Oss Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-16 | FC Volendam |
0 - 0
3 - 1
|
FC Oss 1 | N | -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-09 | FC Oss |
1 - 1
3 - 1
|
Fortuna Sittard | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-02 | 1 1 De Graafschap |
1 - 3
3 - 5
|
FC Oss 3 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-28 | 1 PSV reserver |
1 - 1
2 - 4
|
FC Oss | S | -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-25 | 2 FC Oss |
0 - 0
4 - 2
|
FC Utrecht reserver 3 | S | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-18 | 1 1 Achilles 29 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Oss 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-04 | 2 FC Oss |
0 - 1
2 - 2
|
FC Emmen 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-28 | 4 FC Oss |
1 - 2
3 - 4
|
NAC 1 | N | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-21 | 2 Cambuur Leeuwarden |
2 - 2
4 - 2
|
FC Oss 1 | N | -2.0 | Over | 9.5 | Under |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-14 | 2 FC Oss |
2 - 1
2 - 5
|
RKC Waalvijk 2 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-30 | FC Oss |
2 - 0
2 - 3
|
Almere City FC | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-26 | 1 Ajax reserver |
2 - 0
7 - 0
|
FC Oss 3 | N | -1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Nederlandene - Pokal | 2016-09-22 | 1 Feyenoord |
1 - 1
4 - 1
|
FC Oss 2 | N | -3.0, -3.5 | Over | 10.5 | Over |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 6 (6-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-16 | 2 FC Oss |
3 - 2
6 - 2
|
FC Eindhoven 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-09 | 3 FC Den Bosch |
0 - 1
2 - 1
|
FC Oss | N | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-26 | FC Oss |
0 - 1
0 - 2
|
Telstar 1 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
14-1 (15) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-22 | 1 Maastricht |
1 - 0
3 - 0
|
FC Oss 1 | N | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Over |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-19 | 1 VVV |
2 - 0
2 - 0
|
FC Oss 2 | N | -1.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-9 (15) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-12 | 1 FC Oss |
0 - 1
3 - 1
|
Helmond Sport 3 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
12-2 (14) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-05 | 2 FC Dordrecht |
1 - 1
1 - 1
|
FC Oss 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-29 | FC Oss |
1 - 1
2 - 2
|
Altinordu 1 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-26 | FC Oss |
1 - 0
2 - 0
|
Excelsior | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-22 | FC Oss |
0 - 0
1 - 2
|
Bnei Yehuda Tel Aviv 2 | N | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-14 | Heerenveen |
2 - 0
5 - 1
|
FC Oss | N | Over |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-12 | SV Oss '20 |
1 - 1
1 - 1
|
FC Oss | U |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-09 | FC Oss |
0 - 2
1 - 2
|
De Graafschap | N | +0.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-02 | Willem II |
1 - 1
1 - 1
|
FC Oss | U | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-29 | FC Oss |
1 - 0
1 - 2
|
FC Volendam 2 | N | +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-12 (18) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-22 | Helmond Sport |
1 - 0
4 - 0
|
FC Oss 2 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-15 | 1 FC Oss |
1 - 1
3 - 3
|
Telstar 4 | U | +0.5 | Over |
|
9-4 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Achilles 29 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-16 | 1 FC Dordrecht |
1 - 0
3 - 0
|
Achilles 29 5 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-09 | Achilles 29 |
0 - 3
0 - 6
|
FC Volendam | N | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-12-02 | 1 PSV reserver |
1 - 0
4 - 0
|
Achilles 29 2 | N | -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-28 | 2 FC Den Bosch |
0 - 1
2 - 1
|
Achilles 29 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-25 | 1 2 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 4
|
FC Emmen 1 | N | +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-18 | 1 1 Achilles 29 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Oss 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-11-04 | 1 Almere City FC |
0 - 0
1 - 0
|
Achilles 29 2 | N | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-28 | 2 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 0
|
De Graafschap 1 | U | +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-21 | RKC Waalvijk |
2 - 0
2 - 0
|
Achilles 29 3 | N | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-10-14 | 1 1 Achilles 29 |
0 - 0
1 - 1
|
FC Utrecht reserver 5 1 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-30 | 2 Achilles 29 |
0 - 0
0 - 3
|
VVV 2 | N | +1.5, +2.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-23 | 1 Cambuur Leeuwarden |
0 - 0
3 - 1
|
Achilles 29 2 1 | N | -2.0 | Over | 11.0 | Push |
|
11-0 (11) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-16 | 2 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 2
|
Telstar 2 | N | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-09-12 | Ajax reserver |
3 - 1
7 - 1
|
Achilles 29 2 | N | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-28 | 2 Achilles 29 |
0 - 2
2 - 3
|
Maastricht 3 | N | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-22 | 2 FC Eindhoven |
1 - 0
2 - 1
|
Achilles 29 1 | N | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Over |
|
11-6 (17) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-19 | 1 Helmond Sport |
1 - 1
1 - 2
|
Achilles 29 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Over |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-12 | 4 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 2
|
NAC 1 | N | +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-08-05 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 1
2 - 1
|
Achilles 29 3 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-26 | Vitesse U23 |
3 - 0
3 - 2
|
Achilles 29 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-23 | Go Ahead Eagles |
2 - 0
1 - 0
|
Achilles 29 1 | N | Under |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-19 | 1 1 Achilles 29 |
0 - 0
5 - 1
|
NEC | S | +0.5,+1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-16 | Achilles 29 |
1 - 2
3 - 2
|
EVV | S |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2016-07-12 | Achilles 29 |
0 - 0
2 - 1
|
DESO | S | -2.0 | Push | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-29 | 1 Achilles 29 |
0 - 2
1 - 3
|
VVV | N | +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-22 | 1 FC Dordrecht |
1 - 1
3 - 3
|
Achilles 29 1 | U | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
11-3 (14) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-15 | 1 FC Eindhoven |
0 - 1
0 - 1
|
Achilles 29 | S | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
12-3 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-11 | 1 3 Achilles 29 |
1 - 1
1 - 2
|
Helmond Sport 1 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-08 | 3 FC Volendam |
0 - 0
0 - 0
|
Achilles 29 1 | U | -1.5 | Under | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2016-04-01 | 1 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 3
|
Telstar 3 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.45 | 4.5 | 5.25 |
| Halv | 1.9 | 2.6 | 5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: -1.0 , Mål: 3.0, 3.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

