søn, Mar 1, 2020 · 14:30
FC Nitra [11]
2 1
0 - 1
Fuld tid · HT 0-0
ÆldsteSeneste
TTVTUT
6.00
4.33
1.40
SenesteÆldste
VUUVUT

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.5
Mål i alt
Over 10.5
Hjørnespark i alt
-1.25
Slovan Bratislava
FC Nitra
VVUTUUVTUTSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 3/10
Smider føringer · vinder ikke 3 af 6 kampe hvor holdet førteVandt 3 af de seneste 10
Slovan Bratislava
VVVTUVVTUVSenesteStabil+0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 6/10
Fører an · vinder 6 af 7 kampe hvor holdet scorer førstRent bur i 7 af de seneste 10
FC Nitra

2V-3U-5T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 1.6 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 50%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2 Uafgjort 30%3 Tabt 50%5
Mål i alt 2.5
Over 50%5 Annulleret 0%0 Under 50%5
Hjørnespark i alt 10.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 30%3 Annulleret 10%1 Tabt 60%6
Slovan Bratislava

5V-3U-2T i de seneste 10 kampe, med 16 scorede og 9 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.6 for, 0.9 imod. Sejr 50%, AH-sejr 60%, mål Over 40%, hjørne Over 40%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 30%3 Tabt 20%2
Mål i alt 2.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Hjørnespark i alt 10.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 0%0 Tabt 40%4
Sidste
FC Nitra
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Slovan Bratislava
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
FC Nitra
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Slovan Bratislava
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

FC Nitra Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Slovakiet - Super Liga 2019-09-28 Slovan Bratislava
2 - 0
5 - 0
FC Nitra 1 N -1.5, -2.0 Over 10.5
Slovakiet - Super Liga 2018-11-11 2 4 FC Nitra
0 - 2
1 - 2
Slovan Bratislava 4 1 N +0.5, +1.0 Over
Slovakiet - Super Liga 2018-08-12 Slovan Bratislava
0 - 1
1 - 1
FC Nitra U -1.5 Under 10.0
Slovakiet - Super Liga 2018-03-03 1 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 2 N +1.0 Under 10.0
Slovakiet - Pokal 2017-10-18 2 Slovan Bratislava
1 - 0
3 - 1
FC Nitra 4 N -1.0 Over 10.0
Slovakiet - Super Liga 2017-09-30 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 1
FC Nitra 1 U -1.0, -1.5 Under 10.0 Under
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Europa - Venskabskampe 2017-07-01 Slovan Bratislava
1 - 1
3 - 2
FC Nitra N 0.0 Over 9.0 Over
5-6 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Pokal 2015-10-20 2 FC Nitra
1 - 2
2 - 3
Slovan Bratislava 2 N +1.0, +1.5 Over
2-5 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Slovakiet - Pokal 2015-03-03 Slovan Bratislava
0 - 1
5 - 2
FC Nitra 2 N
2-3 (5) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
FC Nitra Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Slovakiet - Super Liga 2020-02-22 1 2 MFK Zemplin Michalovce
1 - 0
1 - 0
FC Nitra 1 N -0.5, -1.0 Under 10.5
Slovakiet - Super Liga 2020-02-15 2 FC Nitra
0 - 0
0 - 0
FK Pohronie 1 U 0.0, -0.5 Under 10.0
Europa - Venskabskampe 2020-02-08 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
FC Fastav Zlín N +0.5, +1.0 Under
Europa - Venskabskampe 2020-02-05 FC Nitra
1 - 0
2 - 0
FK Poprad S -0.5, -1.0 Under 10.0
Europa - Venskabskampe 2020-02-01 2 FC Nitra
0 - 2
1 - 5
Dukla Banská Bystrica N -0.5,-1.0 Over
Europa - Venskabskampe 2020-01-29 1 SV Ried
2 - 0
2 - 1
FC Nitra 1 N -1.0 Under
10-1 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Tjekkiet - Tipsport Liga 2020-01-22 Dunajská Streda
0 - 0
2 - 1
FC Nitra N -0.5 Under 9.0 Over
9-5 (14) 7-2 (9) 2 (1-1) 2 (1-1)
Tjekkiet - Tipsport Liga 2020-01-19 FC Nitra
2 - 0
5 - 1
FC Zbrojovka Brno S +1.0 Over
5-15 (20) 2-7 (9) 1 (0-1) 3 (1-2)
Tjekkiet - Tipsport Liga 2020-01-15 FC Nitra
2 - 2
3 - 3
MFK Skalica 1 U -0.5 Over
5-6 (11) 5-4 (9) 3 (2-1) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-12-07 2 FC Nitra
0 - 0
1 - 1
AS Trencin 2 U +0.5 Under 10.0 Over
5-9 (14) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-30 Dunajská Streda
0 - 0
1 - 0
FC Nitra N -1.5, -2.0 Under 10.0 Over
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-23 1 FC Nitra
0 - 0
0 - 0
MSK Zilina U +0.5 Under 11.0 Under
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-09 FK Sered
0 - 0
0 - 1
FC Nitra 1 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
6-2 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-02 4 FC Nitra
1 - 0
1 - 0
Spartak Trnava 2 S +0.5 Under 10.0 Under
1-7 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Pokal 2019-10-30 FC Nitra
1 - 1
3 - 2
Tatran Liptovsky Mikulas 1 S -0.5, -1.0 Over
11-12 (23) 4-8 (12) 2 (2-0) 2 (2-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-26 1 FC Vion Zlate Moravce
0 - 0
1 - 0
FC Nitra 2 N -0.5 Under 10.5 Over
9-2 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-19 3 FC Nitra
0 - 1
1 - 2
MFK Ruzomberok 1 N 0.0, +0.5 Over 10.0 Over
7-8 (15) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (0-2)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-05 1 FC Nitra
0 - 2
1 - 4
FK Senica 1 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Under
6-3 (9) 5-3 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-28 Slovan Bratislava
2 - 0
5 - 0
FC Nitra 1 N -1.5, -2.0 Over 10.5 Under
7-3 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Pokal 2019-09-24 2 KFC Komarno
0 - 1
0 - 2
FC Nitra 3 S +0.5, +1.0 Under
3-6 (9) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-21 1 FC Nitra
0 - 0
0 - 2
MFK Zemplin Michalovce 4 N 0.0, -0.5 Under 10.0 Push
4-6 (10) 2-4 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-14 2 FK Pohronie
0 - 2
0 - 3
FC Nitra 1 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
4-3 (7) 3-3 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Slovakiet - Pokal 2019-09-10 1 TJ Velke Lovce
0 - 5
0 - 7
FC Nitra S +3.0,+3.5 Over
2-9 (11) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-01 3 AS Trencin
2 - 0
2 - 2
FC Nitra 2 U -1.5 Over 10.0 Under
4-0 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-08-25 2 FC Nitra
1 - 1
1 - 2
Dunajská Streda 5 N +0.5, +1.0 Over 10.5 Under
1-8 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 4 (1-3)
Slovakiet - Super Liga 2019-08-17 1 MSK Zilina
2 - 0
3 - 0
FC Nitra 2 N -1.5 Push 11.5 Under
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-08-10 2 FC Nitra
1 - 0
3 - 2
FK Sered 3 1 S 0.0 Over 10.5 Under
5-3 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-08-04 2 Spartak Trnava
1 - 0
2 - 0
FC Nitra 3 N -1.0 Under 10.0 Over
8-5 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-07-27 5 FC Nitra
0 - 1
0 - 1
FC Vion Zlate Moravce 4 N 0.0, -0.5 Under 11.0 Under
1-7 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-07-21 2 MFK Ruzomberok
0 - 0
1 - 0
FC Nitra 3 N -1.0 Under 11.0 Push
7-4 (11) 4-4 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Slovan Bratislava Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Slovakiet - Super Liga 2020-02-22 1 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 0
AS Trencin 1 S -1.0, -1.5 Under 10.0
Slovakiet - Super Liga 2020-02-16 2 Spartak Trnava
0 - 0
0 - 0
Slovan Bratislava 2 U +0.5 Under 10.0
Europa - Venskabskampe 2020-02-07 2 Ludogorets Razgrad
0 - 0
1 - 1
Slovan Bratislava 5 U -0.5 Under
Europa - Venskabskampe 2020-02-01 Slovan Bratislava
1 - 1
2 - 1
Olimpija Ljubljana 5 S -0.5,-1.0 Push
Europa - Venskabskampe 2020-01-29 4 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 1
Karpaty Lviv 2 U -1.0 Under
Europa - Venskabskampe 2020-01-25 1 Slovan Bratislava
0 - 1
1 - 2
Rubin Kazan 1 N 0.0 Over
4-6 (10) 1-5 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Europa - Venskabskampe 2020-01-22 2 Slovan Bratislava
3 - 0
3 - 0
Wisla Plock S -0.5 Over
5-7 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-12-12 1 Slovan Bratislava
1 - 1
2 - 4
Braga N 0.0, +0.5 Over 10.0 Over
6-8 (14) 2-1 (3) 1 (0-1) 6 (0-6)
Slovakiet - Super Liga 2019-12-07 1 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 0
Dunajská Streda 3 S -0.5, -1.0 Under 10.0 Under
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Slovakiet - Pokal 2019-12-04 3 Slovan Bratislava
2 - 0
2 - 0
MSK Zilina 5 S -0.5, -1.0 Under 11.0 Under
3-5 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Slovakiet - Super Liga 2019-12-01 MSK Zilina
0 - 0
0 - 0
Slovan Bratislava 1 U 0.0, +0.5 Under 11.0 Under
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-11-28 4 Besiktas
0 - 1
2 - 1
Slovan Bratislava 4 N 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-23 2 Slovan Bratislava
0 - 0
2 - 0
FK Sered S -2.0 Under 11.0 Over
9-3 (12) 5-1 (6) 3 (2-1) 2 (1-1)
Slovakiet - Pokal 2019-11-16 1 Partizan Bardejov
1 - 4
2 - 5
Slovan Bratislava 1 S +2.0 Over 10.0 Over
2-10 (12) 1-5 (6) 0 (0-0) 5 (1-4)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-10 3 FC Vion Zlate Moravce
0 - 0
0 - 1
Slovan Bratislava 1 S +1.0 Under 10.0 Under
3-4 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-11-07 1 Wolverhampton
0 - 0
1 - 0
Slovan Bratislava N -1.0, -1.5 Under 10.0 Over
10-5 (15) 7-4 (11) 3 (3-0) 1 (0-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-11-02 1 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 0
FK Senica 1 S -2.0, -2.5 Under 10.0 Over
12-2 (14) 7-1 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-27 2 MFK Zemplin Michalovce
0 - 1
0 - 1
Slovan Bratislava 3 S +1.0 Under 10.0 Under
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League 2019-10-24 4 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 2
Wolverhampton 2 1 N +0.5 Over 10.0 Push
5-5 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-19 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 1
FK Pohronie 1 S -2.5 Under 10.5 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-10-06 3 MFK Ruzomberok
1 - 0
1 - 1
Slovan Bratislava 1 U +0.5, +1.0 Under 10.0 Under
1-4 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa League 2019-10-03 2 Braga
1 - 1
2 - 2
Slovan Bratislava 4 U -1.0, -1.5 Over 10.0 Over
7-5 (12) 2-4 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-28 Slovan Bratislava
2 - 0
5 - 0
FC Nitra 1 S -1.5, -2.0 Over 10.5 Under
7-3 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-22 1 AS Trencin
1 - 2
2 - 4
Slovan Bratislava 2 S +0.5 Over 10.0 Under
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League 2019-09-19 2 Slovan Bratislava
1 - 2
4 - 2
Besiktas 2 S 0.0 Over 10.0 Over
2-10 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-15 5 Slovan Bratislava
1 - 0
2 - 0
Spartak Trnava 3 1 S -1.0, -1.5 Under 10.0 Over
9-5 (14) 5-4 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Slovakiet - Super Liga 2019-09-01 2 Dunajská Streda
2 - 1
5 - 2
Slovan Bratislava 3 1 N 0.0 Over 10.0 Over
9-3 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-08-29 2 PAOK Salonika
0 - 1
3 - 2
Slovan Bratislava 4 N -1.5 Over 9.5 Over
18-2 (20) 8-0 (8) 2 (2-0) 6 (5-1)
Slovakiet - Super Liga 2019-08-25 1 Slovan Bratislava
1 - 0
1 - 1
MSK Zilina 2 U -0.5, -1.0 Under 11.0 Over
9-4 (13) 5-3 (8) 2 (1-1) 3 (3-0)
UEFA Europa League - Kvalifikation 2019-08-22 3 Slovan Bratislava
0 - 0
1 - 0
PAOK Salonika 4 S 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
5-5 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 6 4.333 1.4
Halv 6 2.25 2
Asiatisk handicap
Fuld (+1.25) [email protected] [email protected]
Halv (+0.5) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (10.5) [email protected] [email protected]
Halv (5.0) Over@2 [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.5) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 2 - 6

Hjørnespark: 10.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Mål: 2.5

0
Skud på mål
6
4
Skud forbi mål
7
89
Angreb
106
62
Farligt angreb
92
38
Boldbesiddelse %
62

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 1 - 3 Halv

Hjørnespark: 5.0 , Handicap: +0.5 , Mål: 1.0

0
Skud på mål
1
1
Skud forbi mål
3
37
Angreb
51
24
Farligt angreb
52
32
Boldbesiddelse %
68
  • 3' - 1st Corner - FC Nitra
  • 15' - 2nd Corner - Slovan Bratislava
  • 31' - 3rd Corner - Slovan Bratislava
  • Race to 3 Corners - Slovan Bratislava
  • 36' - 4th Corner - Slovan Bratislava
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 49' - 5th Corner - Slovan Bratislava
  • 56' - 1st Goal - Slovan Bratislava
  • 61' - 1st Yellow Card - FC Nitra
  • Race to 5 Corners - Slovan Bratislava
  • 66' - 6th Corner - Slovan Bratislava
  • 68' - 7th Corner - Slovan Bratislava
  • 76' - 8th Corner - FC Nitra
  • 0-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer