Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 4.75
Mål i alt
Over 10.0
Hjørnespark i alt
-2.0
FC Kontu
FC Kontu vs KoiPS Holdprofil
FC Kontu
Vurderingerne beregnes
TTVVVVTTTVSenesteNedad-0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 14
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapDækker6/10
KoiPS
Vurderingerne beregnes
VVTUVVTTTTSenesteNedad-0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 12
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver9/10
Asiatisk handicapFejler4/10
FC Kontu vs KoiPS Kampfakta
FC Kontu
5V-0U-5T i de seneste 10 kampe, med 18 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.8 for, 1.6 imod. Sejr 50%, AH-sejr 60%, mål Over 40%, hjørne Over 80%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 0%0
Tabt 50%5
Mål i alt 4.5, 5.0
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Hjørnespark i alt 10.0
Over 80%8
Annulleret 0%0
Under 20%2
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 0%0
Tabt 40%4
KoiPS
4V-1U-5T i de seneste 10 kampe, med 25 scorede og 29 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.5 for, 2.9 imod. Sejr 40%, AH-sejr 40%, mål Over 60%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 10%1
Tabt 50%5
Mål i alt 4.5, 5.0
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Hjørnespark i alt 10.0
Over 40%4
Annulleret 20%2
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 0%0
Tabt 60%6
Sidste
| FC Kontu | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| KoiPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FC Kontu | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| KoiPS | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 4.5, 5.0
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 31,
Gns.: 4.71,
Std.afv.: 2.16, Median: 5,
Typetal: 5,
Over: 55%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FC Kontu vs KoiPS Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Kontu vs KoiPS Indbyrdes opgør
FC Kontu vs KoiPS Se fuld H2H →Ingen data
| FC Kontu Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kolmonen | 2020-10-02 | 5 SAPA III |
0 - 0
0 - 1
|
FC Kontu 2 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-19 | 1 TiPS |
3 - 1
5 - 2
|
FC Kontu 3 2 | N | -1.5 | Over |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-11 | FC Kontu |
1 - 0
2 - 3
|
Nopsa | N | -4.0 | Under |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-04 | 2 FC Kontu |
0 - 1
0 - 1
|
FC Futura 1 | N | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-28 | Ponnistajat |
0 - 2
0 - 2
|
FC Kontu 4 | S | +0.5 | Under |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-21 | 1 FC Kontu |
2 - 0
5 - 1
|
RiPS 3 | S | -2.5, -3.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-15 | MPS/Atletico Malmi |
0 - 1
1 - 3
|
FC Kontu 1 | S | 0.0 | Over |
|
11-7 (18) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-07 | 1 FC Kontu |
1 - 1
3 - 2
|
Valtti 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-07-29 | 2 TuPS |
1 - 0
1 - 0
|
FC Kontu 1 1 | N | 0.0 | Under |
|
3-8 (11) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-07-24 | 1 2 FC Kontu |
0 - 2
0 - 2
|
FC Kuusysi 4 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-17 | 2 PKKU II |
0 - 1
0 - 4
|
FC Kontu 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-07-12 | 1 Puiu |
0 - 1
1 - 3
|
FC Kontu 4 | S | +1.0 | Push | 9.5 | Over |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-03 | 2 FC Kontu |
2 - 0
5 - 0
|
JoKi 3 | S | -2.0 | Over |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-06-25 | 2 NJS II |
1 - 1
2 - 1
|
FC Kontu 4 | N | +2.0, +2.5 | Under |
|
5-12 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-06-13 | FC Kontu |
3 - 0
5 - 1
|
JäPS/47 1 | S | -3.0 | Over |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-09-27 | 4 FC Kontu |
1 - 0
1 - 1
|
PK Keski-Uusimaa 2 | U | +1.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-09-20 | 2 Herto |
0 - 3
1 - 4
|
FC Kontu 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-09-14 | FC Kontu |
0 - 0
4 - 2
|
FC Viikingit II | S | -2.0, -2.5 | Over | 9.0 | Over |
|
11-3 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-09-06 | 1 JäPS/47 |
1 - 0
5 - 3
|
FC Kontu 1 | N | +0.5, +1.0 | Over |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-08-30 | 2 FC Kontu |
0 - 0
2 - 1
|
RiPS 1 | S | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-08-23 | 1 Valtti |
1 - 1
2 - 3
|
FC Kontu 3 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-08-16 | 3 FC Kuusysi |
2 - 2
2 - 3
|
FC Kontu | S | +0.5 | Over |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-08-10 | 3 FC Kontu |
0 - 0
0 - 0
|
FC Futura 2 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-07-25 | 1 JoKi |
0 - 0
1 - 2
|
FC Kontu 1 | S | +1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Kolmonen | 2019-06-28 | PK Keski-Uusimaa |
1 - 0
3 - 0
|
FC Kontu 3 | N | -1.5, -2.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-06-19 | FC Kontu |
1 - 1
1 - 1
|
Herto 1 | U | -1.0,-1.5 | Under |
|
9-6 (15) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 3 (3-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-06-13 | 1 1 FC Viikingit II |
0 - 1
0 - 2
|
FC Kontu 2 | S | +1.5, +2.0 | Under | 9.0 | Under |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-06-05 | 1 FC Kontu |
2 - 1
4 - 2
|
JäPS/47 1 | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-05-29 | 1 RiPS |
1 - 1
1 - 2
|
FC Kontu | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finland - Kolmonen | 2019-05-24 | 2 FC Kontu |
2 - 0
2 - 0
|
Valtti 4 | S | -1.5, -2.0 | Under | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| KoiPS Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kolmonen | 2020-09-25 | Ponnistajat |
1 - 1
6 - 2
|
KoiPS | N | -0.5 | Over |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-19 | 1 KoiPS |
0 - 1
0 - 3
|
RiPS 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-12 | MPS/Atletico Malmi |
1 - 2
6 - 2
|
KoiPS 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-09-05 | 1 KoiPS |
0 - 2
1 - 4
|
Valtti | N | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-28 | 1 TuPS |
2 - 0
2 - 4
|
KoiPS 2 | S | -1.0 | Over |
|
||||||
| Finland - Kolmonen | 2020-08-19 | 1 KoiPS |
4 - 0
7 - 0
|
FC Kuusysi 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kolmonen | 2020-08-05 | 2 KoiPS |
0 - 1
2 - 2
|
JoKi 4 1 | U | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-29 | NJS II |
1 - 0
2 - 0
|
KoiPS 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-25 | 1 KoiPS |
1 - 1
5 - 3
|
JaPS II 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-11 (16) | 2-8 (10) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-17 | Puiu |
0 - 0
1 - 2
|
KoiPS 1 | S | -0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2020-07-11 | KoiPS |
0 - 3
1 - 4
|
TiPS 1 | N | +3.0 | Over | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2020-07-04 | 2 Nopsa |
2 - 2
4 - 5
|
KoiPS 4 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Kolmonen | 2020-06-27 | 2 KoiPS |
0 - 0
0 - 4
|
SAPA/3 4 1 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Finland - Kolmonen | 2020-06-16 | 2 VJS Vantaa |
2 - 0
5 - 1
|
KoiPS 4 | N | -1.5 | Over |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-09-25 | KoiPS |
0 - 0
2 - 3
|
CLE 1 | N | -0.5 | Over |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-09-19 | 1 LePa |
1 - 0
3 - 0
|
KoiPS 1 | N | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-09-07 | KoiPS |
0 - 2
3 - 2
|
LPS 2 | S | +2.0 | Over | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-08-29 | 4 HooGEE |
1 - 1
2 - 2
|
KoiPS 2 1 | U | +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-08-22 | 2 Atlantis II |
0 - 2
1 - 4
|
KoiPS 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-08-10 | 1 KoiPS |
0 - 3
1 - 4
|
TiPS 1 | N | +1.5 | Over |
|
6-10 (16) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-07-31 | 1 1 KoiPS |
2 - 1
2 - 4
|
PK-35 5 1 | N | +3.5, +4.0 | Over | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-07-26 | Puiu |
0 - 1
2 - 1
|
KoiPS | N | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Kolmonen | 2019-07-03 | 1 KoiPS |
0 - 1
1 - 2
|
MPS/Atletico Malmi 1 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-06-28 | 5 CLE |
0 - 0
0 - 3
|
KoiPS 1 | S | +0.5 | Under |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kolmonen | 2019-06-13 | 1 Ponnistajat |
1 - 1
2 - 1
|
KoiPS 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Finland - Kolmonen | 2019-06-07 | 1 LPS |
0 - 0
4 - 1
|
KoiPS 1 | N | -4.0 | Push | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-06-04 | 1 TiPS |
0 - 0
4 - 1
|
KoiPS 1 1 | N | -3.5, -4.0 | Over | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-05-29 | 4 KoiPS |
0 - 0
1 - 0
|
HooGEE | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finland - Kolmonen | 2019-05-18 | KoiPS |
0 - 1
0 - 2
|
Atlantis II | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kolmonen | 2019-05-11 | 3 TuPS |
2 - 1
6 - 3
|
KoiPS 3 | N | -0.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.182 | 6.5 | 9 |
| Halv | 1.571 | 3.4 | 5.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (4.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: -2.0 , Mål: 4.5, 5.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

