Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-2.25
FC Ilves
FC Ilves vs KaPa Holdprofil
FC Ilves
UVTVVTTVUVSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapLige5/10
KaPa
TVUVTTTVVTSenesteNedad-0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| FC Ilves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| KaPa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FC Ilves | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| KaPa | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.83,
Std.afv.: 2.12, Median: 3,
Typetal: 2,
Over: 50%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FC Ilves vs KaPa Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Ilves vs KaPa Indbyrdes opgør
FC Ilves vs KaPa Se fuld H2H →Ingen data
| FC Ilves Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Veikkausliiga | 2023-05-26 | VPS |
0 - 0
0 - 2
|
FC Ilves 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2023-05-21 | 5 FC Ilves |
0 - 0
1 - 1
|
HJK Helsinki 3 | U | +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Finland - Pokal | 2023-05-17 | 3 NoPS |
1 - 2
1 - 5
|
FC Ilves 2 | S | +5.0, +5.5 | Push |
|
||||||
| Finland - Veikkausliiga | 2023-05-13 | 4 SJK |
1 - 0
1 - 0
|
FC Ilves 3 | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2023-05-05 | 1 4 FC Ilves |
1 - 0
1 - 2
|
AC Oulu | N | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Veikkausliiga | 2023-04-29 | 2 FC Ilves |
1 - 0
1 - 0
|
KTP 3 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Pokal | 2023-04-26 | 1 TPS |
0 - 1
0 - 2
|
FC Ilves 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2023-04-23 | KuPS |
0 - 0
1 - 0
|
FC Ilves 3 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Veikkausliiga | 2023-04-15 | 3 FC Ilves |
2 - 1
2 - 1
|
FC Inter 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2023-04-05 | 1 IFK Mariehamn |
1 - 0
1 - 1
|
FC Ilves | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-03-29 | 1 5 HIFK |
1 - 0
1 - 2
|
FC Ilves 5 | S | +0.5, +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
1-7 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-03-25 | FC Ilves |
1 - 0
2 - 0
|
TPS | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-03-15 | 2 SalPa |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ilves 1 1 | U | +1.0, +1.5 | Under | 8.5 | Over |
|
3-10 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-03-11 | HJK Helsinki |
2 - 0
3 - 1
|
FC Ilves 1 | N | -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Liigacup | 2023-02-25 | 5 FC Ilves |
0 - 2
1 - 2
|
SJK 3 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Liigacup | 2023-02-11 | 3 FC Ilves |
1 - 0
3 - 0
|
KuPS | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Liigacup | 2023-02-04 | 4 FC Haka |
0 - 0
1 - 0
|
FC Ilves 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Liigacup | 2023-01-28 | 2 AC Oulu |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ilves 4 | U | 0.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-21 | 3 FC Ilves |
1 - 1
1 - 2
|
VPS 1 | N | 0.0 | Push |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-14 | 1 FC Ilves |
0 - 1
1 - 1
|
SalPa | U | -1.0,-1.5 | Under |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Finland - Veikkausliiga | 2022-10-16 | 2 AC Oulu |
0 - 1
0 - 2
|
FC Ilves 4 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-10-09 | 4 FC Ilves |
1 - 0
1 - 0
|
Lahti 2 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-10-02 | 1 FC Ilves |
1 - 1
2 - 3
|
IFK Mariehamn 5 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-09-28 | 1 HIFK |
1 - 3
1 - 5
|
FC Ilves 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-09-18 | 2 FC Ilves |
0 - 0
2 - 3
|
VPS 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-09-11 | 2 FC Ilves |
0 - 1
1 - 1
|
FC Inter 4 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-09-03 | 2 KuPS |
0 - 0
0 - 0
|
FC Ilves 3 | U | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-08-27 | FC Ilves |
1 - 1
2 - 3
|
FC Haka 2 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-08-21 | 4 IFK Mariehamn |
1 - 4
1 - 5
|
FC Ilves 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-5 (15) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Veikkausliiga | 2022-08-13 | 1 2 FC Ilves |
0 - 1
0 - 4
|
FC Honka | N | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-12 (16) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| KaPa Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Ykkonen | 2023-05-26 | 1 KaPa |
0 - 1
0 - 2
|
HIFK 2 | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-05-20 | 1 3 JJK |
1 - 0
1 - 2
|
KaPa 3 | S | -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Finland - Pokal | 2023-05-17 | 1 TuPS |
0 - 3
0 - 7
|
KaPa 1 | S | +2.5, +3.0 | Over |
|
||||||
| Finland - Ykkonen | 2023-05-12 | 1 KaPa |
2 - 1
2 - 3
|
SalPa 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Finland - Ykkonen | 2023-05-06 | 3 SJK Akatemia |
3 - 2
5 - 3
|
KaPa 3 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Finland - Ykkonen | 2023-04-29 | 2 KaPa |
0 - 0
0 - 2
|
IF Gnistan 4 | N | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finland - Pokal | 2023-04-26 | 3 JaPS II |
1 - 2
1 - 4
|
KaPa 1 | S | +2.0, +2.5 | Over | 9.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-22 | 4 FF Jaro |
0 - 1
1 - 1
|
KaPa 2 | U | -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Ykkonen | 2023-04-16 | 2 KaPa |
1 - 0
2 - 0
|
MP 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-19 | 1 KaPa |
0 - 1
0 - 1
|
SalPa 2 | N | 0.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-11 | 1 TPS |
0 - 2
0 - 4
|
KaPa | S | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Finland - Ykkoscup | 2023-02-04 | 1 EIF |
1 - 0
3 - 1
|
KaPa 3 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-28 | 5 PK-35 |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 2 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-21 | KaPa |
3 - 2
4 - 2
|
KTP 1 | S | +1.5 | Over |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-10-22 | 4 Jippo |
0 - 1
0 - 1
|
KaPa 4 | S | 0.0 | Under |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-10-15 | 3 KaPa |
2 - 0
7 - 0
|
Reipas 5 | S | 0.0 | Over |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-10-08 | 3 KaPa |
1 - 0
1 - 1
|
Kiffen 5 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-8 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-10-01 | 5 Jippo |
1 - 0
1 - 1
|
KaPa 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-09-18 | 1 PeKa |
1 - 2
3 - 2
|
KaPa 4 1 | N | +1.5 | Over |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-09-14 | 2 KaPa |
2 - 0
2 - 1
|
KUPS Akatemia 3 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-09-09 | 2 PPJ |
0 - 1
2 - 5
|
KaPa | S | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-09-04 | 1 KaPa |
2 - 1
5 - 1
|
NJS 2 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-31 | 3 Kiffen |
1 - 1
2 - 1
|
KaPa 4 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-27 | PK Keski-Uusimaa |
0 - 1
0 - 3
|
KaPa | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-20 | 3 KaPa |
2 - 1
2 - 2
|
Reipas 2 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-17 | KaPa |
2 - 1
3 - 1
|
PK Keski-Uusimaa 3 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-13 | 1 5 Reipas |
1 - 1
1 - 2
|
KaPa 1 | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-08-06 | KaPa |
4 - 0
8 - 0
|
LaPa | S | -3.0, -3.5 | Over | 12.0 | Under |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-07-30 | FC Futura |
0 - 2
0 - 2
|
KaPa | S | +0.5 | Under |
|
11-1 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Gruppe A | 2022-07-23 | 1 2 Atlantis |
1 - 0
1 - 2
|
KaPa 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.083 | 9 | 26 |
| Halv | 1.364 | 3.1 | 17 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 3 - 1 , Hjørnespark: 20 - 6
Hjørnespark: , Handicap: -2.0, -2.5 , Mål: 3.0, 3.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 10 - 2 Halv
Hjørnespark: , Handicap: -1.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - FC Ilves -
6' - 2nd Corner - KaPa -
8' - 3rd Corner - FC Ilves - Race to 3 Corners - FC Ilves
-
8' - 4th Corner - FC Ilves -
11' - 5th Corner - FC Ilves - Race to 5 Corners - FC Ilves
-
14' - 6th Corner - FC Ilves -
19' - 7th Corner - FC Ilves -
24' - 1st Yellow Card - KaPa -
27' - 8th Corner - FC Ilves - Race to 7 Corners - FC Ilves
-
33' - 9th Corner - FC Ilves - Race to 9 Corners - FC Ilves
-
35' - 10th Corner - FC Ilves -
36' - 11th Corner - FC Ilves -
45+1' - 12th Corner - KaPa -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 13th Corner - FC Ilves -
49' - 14th Corner - KaPa -
53' - 15th Corner - KaPa -
53' - 16th Corner - KaPa -
54' - 17th Corner - FC Ilves -
57' - 18th Corner - FC Ilves -
59' - 1st Goal - KaPa -
60' - 19th Corner - FC Ilves -
61' - 20th Corner - FC Ilves -
61' - 21th Corner - FC Ilves -
66' - 22th Corner - FC Ilves -
68' - 2nd Yellow Card - FC Ilves -
70' - 23th Corner - FC Ilves -
70' - 24th Corner - FC Ilves -
72' - 3rd Yellow Card - FC Ilves -
76' - 2nd Goal - FC Ilves -
84' - 25th Corner - FC Ilves -
86' - 3rd Goal - FC Ilves -
88' - 26th Corner - KaPa -
90+7' - 4th Goal - FC Ilves -
3-1 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

