lør, Mar 29, 2025 · 15:00
ÆldsteSeneste
TTTTTT
26.00
11.00
1.05
SenesteÆldste
VTTTUV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.5
Mål i alt
Under 10.0
Hjørnespark i alt
-2.75
Hereford
Farsley Celtic vs Hereford Holdprofil
Farsley Celtic
UTTTTTTTTTSenesteNedad-0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Hereford
VVVVVUTTTVSenesteNedad-1.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
Sidste
| Farsley Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Hereford | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Farsley Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Hereford | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.40,
Std.afv.: 1.51, Median: 2,
Typetal: ,
Over: 20%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Farsley Celtic vs Hereford Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Farsley Celtic vs Hereford Indbyrdes opgør
Farsley Celtic vs Hereford Se fuld H2H →| Farsley Celtic Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - National League North | 2024-10-26 | 2 Hereford |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 3 | N | -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2024-03-23 | 1 Hereford |
4 - 0
4 - 1
|
Farsley Celtic 4 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England - National League North | 2023-11-25 | 1 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2023-02-04 | 1 1 Farsley Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Hereford 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2023-01-10 | 2 Hereford |
2 - 0
2 - 0
|
Farsley Celtic 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - National League North | 2022-01-22 | 3 Farsley Celtic |
0 - 1
0 - 4
|
Hereford 1 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| England - National League North | 2021-08-14 | 3 Hereford |
0 - 0
0 - 1
|
Farsley Celtic 1 1 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| England - National League North | 2020-03-07 | 2 Farsley Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Hereford 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England - National League North | 2019-11-30 | 2 Hereford |
0 - 0
1 - 1
|
Farsley Celtic 2 | U | 0.0 | Under |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Farsley Celtic Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - National League North | 2025-03-15 | Farsley Celtic |
0 - 2
0 - 2
|
Scunthorpe | N | +2.5, +3.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-03-02 | 1 Farsley Celtic |
0 - 4
0 - 6
|
Kidderminster | N | +2.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-02-25 | Chorley |
2 - 0
4 - 0
|
Farsley Celtic 1 | N | -2.5, -3.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-02-22 | Farsley Celtic |
0 - 1
0 - 1
|
Chester | N | +3.0 | Under |
|
||||||
| England - National League North | 2025-02-18 | 1 Farsley Celtic |
0 - 1
0 - 2
|
Southport 5 | N | +2.0, +2.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-02-15 | 1 Leamington |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 2 | N | -2.0 | Push |
|
9-9 (18) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 5 (2-3) | ||
| England - National League North | 2025-02-08 | 1 Farsley Celtic |
1 - 2
1 - 6
|
Needham Market | N | +0.5, +1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England - National League North | 2025-02-04 | 1 Peterborough Sports |
1 - 0
2 - 0
|
Farsley Celtic 1 | N | -1.5, -2.0 | Under | 8.5 | Over |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England - National League North | 2025-01-31 | 3 Farsley Celtic |
0 - 3
1 - 4
|
Alfreton Town | N | +1.0, +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2025-01-28 | 4 Farsley Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
Marine 2 | U | +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
7-6 (13) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| England - National League North | 2025-01-25 | 2 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Warrington Town 1 | U | +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England - National League North | 2025-01-17 | 2 Farsley Celtic |
0 - 2
0 - 5
|
Scarborough Athletic 1 | N | +1.0, +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2025-01-04 | 1 Farsley Celtic |
1 - 1
1 - 3
|
Rushall Olympic 2 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Over |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England - National League North | 2025-01-01 | 1 Radcliffe FC |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England - National League North | 2024-12-26 | 1 4 Curzon Ashton |
1 - 2
1 - 3
|
Farsley Celtic | S | -1.5, -2.0 | Over | 9.5 | Over |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England - National League North | 2024-12-21 | 1 Farsley Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Brackley 2 | U | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England - FA Trophy | 2024-12-17 | 1 Gateshead |
3 - 1
8 - 1
|
Farsley Celtic | N | -3.5 | Over |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England - National League North | 2024-12-14 | 4 Buxton |
1 - 0
2 - 1
|
Farsley Celtic 4 | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2024-11-30 | 2 Oxford City |
2 - 0
4 - 1
|
Farsley Celtic 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England - National League North | 2024-11-26 | 1 3 Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Chorley 2 | N | +1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England - National League North | 2024-11-23 | 1 South Shields |
4 - 0
5 - 1
|
Farsley Celtic 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| England - FA Trophy | 2024-11-16 | 1 Bamber Bridge |
0 - 1
0 - 1
|
Farsley Celtic 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
12-2 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England - National League North | 2024-11-09 | 1 Kidderminster |
0 - 0
1 - 0
|
Farsley Celtic | N | -1.5, -2.0 | Under | 9.0 | Over |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2024-11-05 | Kings Lynn Town |
0 - 2
0 - 2
|
Farsley Celtic 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England - National League North | 2024-11-02 | 1 Farsley Celtic |
0 - 1
0 - 2
|
Darlington | N | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2024-10-29 | 1 Scunthorpe |
3 - 0
6 - 0
|
Farsley Celtic 2 | N | -1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-4 (5) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2024-10-26 | 2 Hereford |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 3 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England - National League North | 2024-10-23 | Farsley Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Peterborough Sports 2 | S | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2024-10-18 | Farsley Celtic |
0 - 2
0 - 3
|
Spennymoor Town | N | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England - FA Cup - Kvalifikation | 2024-10-12 | 1 1 Farsley Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Kettering 1 | N | 0.0 | Over |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Hereford Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - National League North | 2025-03-22 | Hereford |
0 - 0
3 - 1
|
Curzon Ashton 2 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| England - National League North | 2025-03-15 | 4 Scarborough Athletic |
1 - 0
1 - 0
|
Hereford 3 | N | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-03-11 | 5 Rushall Olympic |
0 - 0
1 - 0
|
Hereford 5 | N | +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-03-08 | 2 Hereford |
0 - 0
0 - 2
|
Darlington 2 | N | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-03-01 | 2 Marine |
0 - 2
2 - 2
|
Hereford 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - National League North | 2025-02-25 | 4 Hereford |
1 - 0
2 - 1
|
Buxton 4 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2025-02-22 | Hereford |
0 - 0
2 - 0
|
Alfreton Town 1 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2025-02-18 | 2 Hereford |
2 - 2
3 - 2
|
Warrington Town 1 | S | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England - National League North | 2025-02-15 | 2 Kings Lynn Town |
0 - 1
0 - 2
|
Hereford 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2025-02-11 | 1 Needham Market |
0 - 0
0 - 2
|
Hereford 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2025-02-08 | 1 Hereford |
0 - 2
0 - 2
|
Spennymoor Town 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England - National League North | 2025-02-04 | South Shields |
0 - 0
0 - 1
|
Hereford 1 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - National League North | 2025-02-01 | 1 Hereford |
0 - 1
3 - 2
|
Brackley 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2025-01-28 | 2 Peterborough Sports |
0 - 1
0 - 1
|
Hereford 3 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England - National League North | 2025-01-25 | 2 Radcliffe FC |
2 - 1
3 - 2
|
Hereford 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England - National League North | 2025-01-18 | 2 Hereford |
0 - 0
1 - 1
|
Southport | U | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England - National League North | 2025-01-01 | 3 Leamington |
1 - 0
2 - 1
|
Hereford 4 | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - National League North | 2024-12-26 | 2 Hereford |
0 - 1
0 - 3
|
Kidderminster 1 | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| England - National League North | 2024-12-21 | 2 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England - National League North | 2024-12-17 | 3 Hereford |
1 - 0
1 - 0
|
Scarborough Athletic 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England - National League North | 2024-12-14 | 4 Hereford |
1 - 0
1 - 0
|
Chorley 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - National League North | 2024-12-10 | 1 Darlington |
0 - 0
2 - 1
|
Hereford 1 | N | 0.0 | Over |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| England - National League North | 2024-11-30 | 1 Hereford |
0 - 0
3 - 0
|
Rushall Olympic 4 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2024-11-09 | 2 Hereford |
2 - 0
4 - 0
|
Marine 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| England - National League North | 2024-11-05 | 1 3 Hereford |
0 - 0
0 - 2
|
Oxford City 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - National League North | 2024-11-02 | 3 Chester |
1 - 0
3 - 0
|
Hereford 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England - National League North | 2024-10-26 | 2 Hereford |
2 - 0
3 - 0
|
Farsley Celtic 3 | S | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| England - National League North | 2024-10-22 | 5 Warrington Town |
1 - 0
2 - 0
|
Hereford 2 1 | N | +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England - National League North | 2024-10-12 | 3 Buxton |
1 - 1
1 - 2
|
Hereford 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| England - National League North | 2024-10-05 | 2 Alfreton Town |
0 - 0
0 - 0
|
Hereford 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 26 | 11 | 1.05 |
| Halv | 26 | 3.4 | 1.3 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+2.75) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Halv (+1.25) | [email protected] | Ude@2 |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.5) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 4 , Hjørnespark: 2 - 3
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: +2.5, +3.0 , Mål: 3.5
Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 0 - 1 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Mål: 1.5
-
33' - 1st Yellow Card - Farsley Celtic -
40' - 1st Corner - Hereford -
41' - 1st Goal - Hereford -
45+2' - 2nd Yellow Card - Farsley Celtic -
0-1 score at the end of First Half -
48' - 2nd Goal - Hereford -
65' - 2nd Corner - Hereford - 61' ~ Substitution ~ Williams ~ Babos ~(Hereford)
-
75' - 3rd Corner - Farsley Celtic -
78' - 3rd Goal - Hereford -
84' - 4th Goal - Hereford -
90+1' - 4th Corner - Hereford - Race to 3 Corners - Hereford
-
90+2' - 5th Corner - Farsley Celtic -
0-4 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

