FA 2000 vs Vanløse Holdprofil
FA 2000 vs Vanløse Kampfakta
3V-6U-1T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 10 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.0 imod. Sejr 30%, AH-sejr 60%, mål Over 30%, hjørne Over 50%.
1V-4U-5T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 1.4 imod. Sejr 10%, AH-sejr 20%, mål Over 30%, hjørne Over 30%.
| FA 2000 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Vanløse | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FA 2000 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Vanløse | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
FA 2000 vs Vanløse Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FA 2000 vs Vanløse Indbyrdes opgør
FA 2000 vs Vanløse Se fuld H2H →| FA 2000 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 3. division | 2023-05-13 | 1 Vanløse |
1 - 0
1 - 1
|
FA 2000 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 3. division | 2022-09-17 | 3 Vanløse |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 1 | U | 0.0 | Under |
|
||||||
| Europa - Venskabskampe | 2021-07-20 | FA 2000 |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse 2 | U | 0.0 | Under |
|
||||||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2021-03-27 | 2 Vanløse |
0 - 0
0 - 0
|
FA 2000 3 | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Danmark - 2. division - Gruppe 2 | 2020-10-17 | 3 FA 2000 |
0 - 0
1 - 0
|
Vanløse 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Danmark - 2. division - Gruppe 1 | 2019-08-17 | FA 2000 |
0 - 1
1 - 3
|
Vanløse 4 | N | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FA 2000 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 3. division | 2023-05-20 | 3 FA 2000 |
1 - 1
3 - 1
|
Ishoj 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-05-13 | 1 Vanløse |
1 - 0
1 - 1
|
FA 2000 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 3. division | 2023-05-06 | FA 2000 |
0 - 0
1 - 1
|
Middelfart 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-29 | 1 Ishoj |
0 - 1
0 - 2
|
FA 2000 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-22 | 2 FA 2000 |
0 - 0
0 - 0
|
Næsby | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-15 | 2 VSK Aarhus |
1 - 1
1 - 1
|
FA 2000 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| 3. division | 2023-04-06 | 2 FA 2000 |
0 - 1
0 - 2
|
Ishoj 2 | N | 0.0 | Under |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| 3. division | 2023-04-01 | 4 VSK Aarhus |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 5 | U | 0.0 | Under |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| 3. division | 2023-03-18 | 2 IF Lyseng |
1 - 1
1 - 4
|
FA 2000 3 | S | +1.0, +1.5 | Over |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-18 | 3 FA 2000 |
0 - 1
2 - 2
|
FC Roskilde 1 | U | +0.5, +1.0 | Over |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-11 | 6 FA 2000 |
0 - 0
0 - 1
|
AB 3 | N | +0.5, +1.0 | Under | 8.0 | Under |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-04 | 4 Brønshøj BK |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 | U | +0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-21 | 1 FA 2000 |
0 - 1
0 - 2
|
Holbæk 2 | N | -1.0 | Under |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| 3. division | 2022-11-19 | 3 FA 2000 |
0 - 0
2 - 0
|
Holstebro 2 | S | -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| 3. division | 2022-11-05 | 1 FA 2000 |
2 - 0
4 - 0
|
Dalum 3 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Under |
|
6-1 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| 3. division | 2022-10-29 | 3 Næsby |
0 - 0
0 - 1
|
FA 2000 3 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2022-10-19 | 1 FA 2000 |
0 - 4
0 - 6
|
Midtjylland 2 | N | +2.5, +3.0 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| 3. division | 2022-10-15 | 2 Holstebro |
0 - 1
1 - 2
|
FA 2000 4 1 | S | +0.5 | Push | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| 3. division | 2022-10-08 | 1 FA 2000 |
0 - 1
1 - 2
|
IF Lyseng 2 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
12-2 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 6 (5-1) | ||
| 3. division | 2022-09-24 | 2 FA 2000 |
2 - 0
2 - 1
|
Næsby 1 | S | -0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| 3. division | 2022-09-17 | 3 Vanløse |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 1 | U | 0.0 | Under |
|
10-7 (17) | 1-6 (7) | 6 (0-6) | 6 (5-1) | ||
| 3. division | 2022-09-11 | FA 2000 |
0 - 0
0 - 1
|
Young Boys FD 2 | N | -0.5 | Under |
|
10-3 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2022-08-31 | 2 Allerød |
0 - 3
0 - 3
|
FA 2000 2 | S | +1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| 3. division | 2022-08-28 | 1 FA 2000 |
1 - 0
4 - 1
|
VSK Aarhus 2 1 | S | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Danmark - DBU Pokalen | 2022-08-02 | 2 Avarta |
0 - 2
1 - 3
|
FA 2000 2 1 | S | +0.5,+1.0 | Over |
|
5-13 (18) | 1-9 (10) | 5 (0-5) | 5 (4-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2022-07-26 | Brønshøj BK |
0 - 0
0 - 3
|
FA 2000 | S | 0.0,+0.5 | Over |
|
3-6 (9) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2022-07-23 | 1 FA 2000 |
0 - 1
0 - 1
|
Hellerup IK 3 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| 2. division | 2022-06-11 | 4 Brabrand |
1 - 0
2 - 0
|
FA 2000 | N | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| 2. division | 2022-06-03 | FA 2000 |
0 - 0
0 - 2
|
Aarhus Fremad 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
9-7 (16) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| 2. division | 2022-05-29 | 3 FA 2000 |
1 - 0
2 - 4
|
Middelfart 3 | N | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Vanløse Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| 3. division | 2023-05-20 | VSK Aarhus |
0 - 0
0 - 0
|
Vanløse | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 3. division | 2023-05-13 | 1 Vanløse |
1 - 0
1 - 1
|
FA 2000 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-29 | 2 Vanløse |
1 - 1
2 - 3
|
Middelfart 2 | N | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-15 | 2 Ishoj |
1 - 0
2 - 0
|
Vanløse 1 | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-10 | 4 Vanløse |
0 - 1
0 - 1
|
Holstebro 4 | N | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| 3. division | 2023-04-06 | 1 VSK Aarhus |
2 - 1
4 - 2
|
Vanløse | N | 0.0 | Over |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| 3. division | 2023-04-01 | 5 Vanløse |
0 - 1
1 - 1
|
Young Boys FD | U | -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| 3. division | 2023-03-18 | 1 Vanløse |
0 - 1
5 - 1
|
Dalum 4 1 | S | -2.5, -3.0 | Over |
|
19-1 (20) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 6 (6-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-18 | 2 Vanløse |
0 - 0
0 - 0
|
Avarta | U | -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-14 | 1 Vanløse |
0 - 1
0 - 1
|
FC Roskilde 2 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-11 | 2 Vanløse |
0 - 0
2 - 0
|
KFUM Roskilde 2 1 | S | -2.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-02-04 | 2 Hellerup IK |
0 - 1
1 - 3
|
Vanløse 3 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-31 | Vanløse |
2 - 0
4 - 1
|
Greve 5 | S | -1.5, -2.0 | Over |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-28 | FC Helsingør |
2 - 0
2 - 0
|
Vanløse 1 | N | -1.5, -2.0 | Under |
|
6-7 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2023-01-21 | 1 Vanløse |
0 - 3
1 - 3
|
Hillerød | N | +0.5, +1.0 | Over |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| 3. division | 2022-11-19 | Vanløse |
1 - 0
1 - 2
|
Ishoj 2 | N | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| 3. division | 2022-11-05 | 1 Vanløse |
4 - 0
4 - 2
|
SfB-Oure FA 2 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| 3. division | 2022-10-29 | 1 IF Lyseng |
1 - 0
3 - 0
|
Vanløse 1 | N | +0.5, +1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
7-7 (14) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| 3. division | 2022-10-22 | 2 Vanløse |
2 - 0
2 - 2
|
Næsby 3 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Danmark - DBU Pokalen | 2022-10-18 | 1 Vanløse |
1 - 0
1 - 1
|
AaB 1 | U | +2.0 | Under | 10.5 | Under |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| 3. division | 2022-10-15 | Ishoj |
0 - 0
1 - 2
|
Vanløse 3 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| 3. division | 2022-10-08 | 2 Vanløse |
0 - 0
1 - 0
|
VSK Aarhus 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 3 (1-2) | ||
| 3. division | 2022-10-01 | 1 Næsby |
1 - 1
4 - 1
|
Vanløse | N | 0.0 | Over |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| 3. division | 2022-09-17 | 3 Vanløse |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 1 | U | 0.0 | Under |
|
10-7 (17) | 1-6 (7) | 6 (0-6) | 6 (5-1) | ||
| 3. division | 2022-09-10 | 4 Dalum |
0 - 0
0 - 2
|
Vanløse 1 | S | +1.5, +2.0 | Under |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| 3. division | 2022-08-13 | SfB-Oure FA |
0 - 1
1 - 2
|
Vanløse | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| 3. division | 2022-08-06 | 3 Vanløse |
2 - 0
4 - 2
|
IF Lyseng 2 1 | S | -0.5,-1.0 | Over |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2022-07-30 | Vanløse |
1 - 2
4 - 3
|
Greve 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| 3. division | 2022-06-11 | 1 Vanløse |
0 - 0
1 - 0
|
Slagelse 3 | S | -0.5 | Under |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| 3. division | 2022-06-04 | 1 KFUM Roskilde |
0 - 2
0 - 3
|
Vanløse | S | +0.5, +1.0 | Push |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.7 | 3.75 | 4 |
| Halv | 2.25 | 2.375 | 4 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.0) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (4.5) | [email protected] | Under@2 |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 10 - 4
Hjørnespark: 10.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 3.0
Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 4 - 2 Halv
Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Corner - Vanløse -
11' - 2nd Corner - FA 2000 -
14' - 3rd Corner - FA 2000 -
26' - 1st Yellow Card - FA 2000 -
33' - 1st Goal - FA 2000 -
36' - 4th Corner - Vanløse -
37' - 2nd Yellow Card - Vanløse - Race to 3 Corners - FA 2000
-
44' - 5th Corner - FA 2000 -
45+1' - 6th Corner - FA 2000 -
1-0 score at the end of First Half -
57' - 2nd Goal - FA 2000 - Race to 5 Corners - FA 2000
-
62' - 7th Corner - FA 2000 -
63' - 8th Corner - FA 2000 -
65' - 9th Corner - FA 2000 - Race to 7 Corners - FA 2000
-
66' - 10th Corner - FA 2000 - Race to 9 Corners - FA 2000
-
67' - 11th Corner - FA 2000 -
70' - 12th Corner - Vanløse -
84' - 13th Corner - FA 2000 -
90+4' - 14th Corner - Vanløse -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

