Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.75
Mål i alt
Under 9.0
Hjørnespark i alt
0.0
Guingamp
Dunkerque vs Guingamp Holdprofil
63Samlet
DunkerqueFrankrig - Ligue 2 · Styrke i forhold til 22 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAngrebSvaghedAktuel form
UTTUVTTVUTSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapFejlerDækket 4/10
Smider føringer · vinder ikke 2 af 4 kampe hvor holdet førteOver 2.5 kort i 9 af de seneste 10Vandt 2 af de seneste 10
71Samlet
GuingampFrankrig - Ligue 2 · Styrke i forhold til 22 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeHjørnespark vundetSvaghedUdeform
VTUUVTTTVVSenesteStabil+0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Dunkerque vs Guingamp Kampfakta
Dunkerque
2V-3U-5T i de seneste 10 kampe, med 10 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.0 for, 1.5 imod. Sejr 20%, AH-sejr 40%, mål Over 30%, hjørne Over 40%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2
Uafgjort 30%3
Tabt 50%5
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Hjørnespark i alt 9.0
Over 40%4
Annulleret 20%2
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 0%0
Tabt 60%6
Guingamp
4V-2U-4T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.3 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 30%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 20%2
Tabt 40%4
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Hjørnespark i alt 9.0
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Sidste
| Dunkerque | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Guingamp | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Dunkerque | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Guingamp | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.0
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.63,
Std.afv.: 1.48, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 58%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Dunkerque vs Guingamp Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Dunkerque vs Guingamp Indbyrdes opgør
Dunkerque vs Guingamp Se fuld H2H →| Dunkerque Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-06 | 1 1 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2025-09-23 | 2 Guingamp |
2 - 1
2 - 1
|
Dunkerque 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 - Playoff | 2025-05-14 | 1 Dunkerque |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2025-04-07 | 2 Dunkerque |
0 - 0
3 - 1
|
Guingamp 2 1 | S | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2025-01-04 | 1 Guingamp |
0 - 0
1 - 1
|
Dunkerque 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2024-04-13 | 1 2 Dunkerque |
0 - 0
0 - 1
|
Guingamp 2 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2023-08-12 | 4 Guingamp |
0 - 0
0 - 1
|
Dunkerque 3 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2022-05-07 | 2 Dunkerque |
0 - 3
1 - 3
|
Guingamp 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2021-12-21 | 2 Guingamp |
0 - 0
2 - 1
|
Dunkerque 3 | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2021-02-05 | 2 Guingamp |
0 - 0
0 - 0
|
Dunkerque 4 1 | U | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2020-10-03 | 1 Dunkerque |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Dunkerque Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-30 | 1 Rodez |
1 - 0
1 - 0
|
Dunkerque 1 | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-23 | 1 2 Dunkerque |
0 - 1
1 - 1
|
Metz 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-17 | 3 Nantes |
1 - 2
2 - 3
|
Dunkerque 3 | S | -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-09 | 3 Dunkerque |
0 - 1
0 - 1
|
Annecy 4 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-18 | 2 Pau |
0 - 0
2 - 0
|
Dunkerque 2 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-12 | 4 Dunkerque |
0 - 1
2 - 1
|
St Etienne 2 | S | +1.0 | Push | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-04 | 1 Dunkerque |
1 - 0
1 - 1
|
Clermont Foot 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-28 | Nancy |
1 - 0
2 - 0
|
Dunkerque 2 1 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-21 | 3 Dunkerque |
0 - 0
0 - 1
|
Montpellier 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-7 (12) | 4-6 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-14 | 1 2 Reims |
1 - 1
3 - 3
|
Dunkerque 4 | U | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-08 | 1 Dunkerque |
1 - 1
4 - 2
|
Grenoble 3 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-22 | Dunkerque |
2 - 0
2 - 1
|
Samsunspor | S | 0.0 | Over | 8.0 | Over |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-18 | 1 1 Dunkerque |
2 - 0
2 - 0
|
Standard Liege | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-04 | Dunkerque |
0 - 2
0 - 2
|
Valenciennes | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-05-09 | Nancy |
2 - 0
3 - 2
|
Dunkerque 2 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-05-02 | 2 Dunkerque |
0 - 0
0 - 1
|
Grenoble 2 1 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-27 | 1 1 Boulogne |
1 - 2
2 - 6
|
Dunkerque 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-20 | 1 Dunkerque |
0 - 1
0 - 2
|
Laval 3 | N | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-11 | 1 St Etienne |
1 - 1
2 - 1
|
Dunkerque 2 | N | -1.0 | Push | 8.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-03 | 2 Dunkerque |
0 - 1
1 - 1
|
Rodez 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-21 | Troyes |
2 - 1
5 - 1
|
Dunkerque 2 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-14 | 1 Red Star FC 93 |
1 - 0
1 - 0
|
Dunkerque 2 | N | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-09 | 2 Dunkerque |
1 - 0
1 - 0
|
Reims 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-27 | 1 Clermont Foot |
0 - 1
2 - 1
|
Dunkerque 4 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Over |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-20 | Dunkerque |
1 - 1
1 - 1
|
SC Bastia | U | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-13 | 1 Amiens |
0 - 1
1 - 4
|
Dunkerque 1 | S | +0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-06 | 1 1 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-31 | 1 Dunkerque |
0 - 1
0 - 1
|
Annecy 2 | N | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-26 | 4 Le Mans |
0 - 0
1 - 0
|
Dunkerque 2 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-16 | 1 Dunkerque |
2 - 0
3 - 1
|
Pau 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Guingamp Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-31 | 2 Guingamp |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 3 | S | +0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-23 | Clermont Foot |
0 - 2
0 - 2
|
Guingamp 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-16 | 2 Guingamp |
0 - 2
1 - 2
|
Pau 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-10-09 | 1 2 Nancy |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp 4 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-19 | 1 2 Guingamp |
0 - 2
1 - 3
|
Red Star FC 93 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-12 | 1 Guingamp |
0 - 1
2 - 1
|
Annecy 2 | S | -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-09-05 | 1 Reims |
0 - 1
2 - 2
|
Guingamp 1 | U | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-29 | 1 Guingamp |
2 - 1
3 - 3
|
Nantes 1 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-21 | 1 Sochaux |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp 5 | N | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-14 | 1 Guingamp |
0 - 0
1 - 0
|
Boulogne 2 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-08-08 | 2 Metz |
0 - 0
2 - 1
|
Guingamp 1 | N | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2026-08-01 | 1 Brest |
1 - 2
3 - 3
|
Guingamp 1 | U | -1 | Over |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Venskabskampe | 2026-07-17 | Rennes |
2 - 1
3 - 1
|
Guingamp | N | -0.5, -1.0 | Over | 8.5 | Over |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-05-09 | Clermont Foot |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp 1 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-05-02 | Guingamp |
0 - 0
0 - 1
|
SC Bastia | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-24 | 2 Red Star FC 93 |
3 - 1
3 - 2
|
Guingamp 1 | N | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-17 | 4 Pau |
0 - 1
2 - 1
|
Guingamp | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-10 | 2 Guingamp |
0 - 1
1 - 1
|
Grenoble 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-04-03 | 1 2 Annecy |
0 - 0
1 - 0
|
Guingamp 2 | N | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-21 | 4 Guingamp |
0 - 1
0 - 2
|
Reims 2 | N | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-13 | 1 Guingamp |
1 - 0
1 - 0
|
Amiens 3 | S | -1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-03-06 | 1 Laval |
1 - 0
2 - 2
|
Guingamp 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-28 | Guingamp |
0 - 0
0 - 0
|
Rodez 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-23 | 3 Le Mans |
1 - 0
1 - 1
|
Guingamp 1 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-14 | 2 Guingamp |
0 - 2
1 - 2
|
St Etienne 1 | N | 0.0 | Over | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-02-06 | 1 1 Dunkerque |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-30 | 3 Montpellier |
2 - 1
3 - 1
|
Guingamp 5 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-24 | 1 3 Guingamp |
0 - 0
1 - 0
|
Troyes 5 | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-19 | 1 Nancy |
0 - 0
0 - 3
|
Guingamp 1 1 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrig - Ligue 2 | 2026-01-03 | 2 Guingamp |
2 - 0
3 - 0
|
Boulogne 2 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.55 | 3.3 | 2.375 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (4.0) | [email protected] | Under@2 |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 9.0 , Handicap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

