lør, Nov 7, 2026 · 17:30
ÆldsteSeneste
VTTVTV
1.73
3.75
3.80
SenesteÆldste
VVVVUV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.0
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-0.75
Drogheda United
Drogheda United vs UCD Holdprofil
58Samlet
Drogheda UnitedIrland - Premier Division · Styrke i forhold til 10 ligahold, seneste 365 dage
Styrke2. halvlegSvaghedAngreb
TTTVVTTVTVSenesteStabil0.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Smider føringer · vinder ikke 3 af 7 kampe hvor holdet førteMål i 1. halvleg i 10 af de seneste 10Vandt 4 af de seneste 10
89Samlet
UCDIrland - 1. division · Styrke i forhold til 10 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeAktuel formSvaghedForsvar
UUTTVUVVVVSenesteBrandvarm+1.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
Comeback-hold · tager point i 3 af 5 kampe efter at være kommet bagud4 sejre i trækMål i 1. halvleg i 9 af de seneste 10
Drogheda United vs UCD Kampfakta
Drogheda United
4V-0U-6T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 1.6 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 0%0
Tabt 60%6
Mål i alt 3.0
Over 30%3
Annulleret 30%3
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 0%0
Tabt 50%5
UCD
5V-3U-2T i de seneste 10 kampe, med 22 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.2 for, 1.5 imod. Sejr 50%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5
Uafgjort 30%3
Tabt 20%2
Mål i alt 3.0
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Sidste
| Drogheda United | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| UCD | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Drogheda United | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| UCD | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 3.23,
Std.afv.: 2.02, Median: 3,
Typetal: ,
Over: 47%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Drogheda United vs UCD Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Drogheda United vs UCD Indbyrdes opgør
Drogheda United vs UCD Se fuld H2H →| Drogheda United Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Venskabskampe | 2026-01-20 | Drogheda United |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 1 | U | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| Irland - Premier Division | 2023-09-01 | 2 Drogheda United |
2 - 0
3 - 0
|
UCD 1 | S | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2023-07-14 | 1 UCD |
0 - 2
1 - 3
|
Drogheda United 2 | S | +1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2023-05-26 | 1 Drogheda United |
2 - 1
3 - 1
|
UCD 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2022-10-21 | 4 UCD |
1 - 1
2 - 1
|
Drogheda United | N | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Irland - Premier Division | 2022-08-01 | 2 Drogheda United |
1 - 1
1 - 1
|
UCD 4 | U | -0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Irland - Premier Division | 2022-04-15 | UCD |
0 - 0
0 - 2
|
Drogheda United 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Irland - Premier Division | 2022-03-04 | 2 Drogheda United |
3 - 0
4 - 2
|
UCD | S | -0.5 | Over |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Irland - 1. division | 2020-03-06 | 3 Drogheda United |
4 - 0
5 - 1
|
UCD 2 | S | -1.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Irland - 1. division | 2018-08-31 | 1 2 Drogheda United |
0 - 1
0 - 3
|
UCD 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Irland - 1. division | 2018-06-08 | 2 UCD |
1 - 0
2 - 0
|
Drogheda United 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Irland - 1. division | 2018-04-06 | 2 Drogheda United |
0 - 0
2 - 0
|
UCD 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Irland - Leinster Senior Cup | 2017-02-17 | 1 UCD |
0 - 0
2 - 0
|
Drogheda United 2 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Irland - First Division | 2016-06-24 | 2 Drogheda United |
1 - 0
1 - 2
|
UCD 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Irland - First Division | 2016-04-15 | 2 UCD |
2 - 2
2 - 2
|
Drogheda United 2 | U | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Drogheda United Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Irland - Premier Division | 2026-10-30 | Drogheda United |
1 - 0
2 - 0
|
Galway United | S | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2026-10-23 | 1 Waterford FC |
1 - 1
3 - 1
|
Drogheda United 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2026-10-16 | 3 Drogheda United |
1 - 0
2 - 0
|
Derry City 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2026-10-08 | 3 Shamrock Rovers |
3 - 0
3 - 1
|
Drogheda United | N | -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2026-09-18 | 1 Bohemians Dublin |
1 - 0
2 - 1
|
Drogheda United | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Irland - Premier Division | 2026-09-14 | 3 Shelbourne |
1 - 1
1 - 2
|
Drogheda United 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-09-11 | Drogheda United |
2 - 0
2 - 0
|
Sligo Rovers 2 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Irland - FAI Cup | 2026-09-04 | 1 1 Drogheda United |
1 - 1
1 - 2
|
Galway United 1 | N | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Irland - Premier Division | 2026-08-28 | 1 Drogheda United |
2 - 1
2 - 3
|
Dundalk 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Irland - Premier Division | 2026-08-21 | 2 Drogheda United |
0 - 1
0 - 2
|
St Patrick's Athletic | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Irland - FAI Cup | 2026-08-15 | 1 College Corinthians FC |
0 - 3
0 - 3
|
Drogheda United 2 | S | +2.5 | Under |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Irland - Premier Division | 2026-08-07 | Galway United |
0 - 0
0 - 0
|
Drogheda United 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Irland - Premier Division | 2026-07-31 | 4 Drogheda United |
0 - 0
0 - 0
|
Shamrock Rovers 2 1 | U | +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-07-25 | 1 Sligo Rovers |
2 - 1
2 - 2
|
Drogheda United 2 | U | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Irland - FAI Cup | 2026-07-17 | 1 Drogheda United |
2 - 0
4 - 0
|
Lucan United 2 1 | S | -2.5 | Over |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Irland - Premier Division | 2026-07-10 | 1 Dundalk |
1 - 0
1 - 2
|
Drogheda United 1 | S | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Over |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Irland - Premier Division | 2026-07-03 | 1 Drogheda United |
0 - 1
0 - 2
|
Bohemians Dublin 1 | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-06-26 | 1 Derry City |
1 - 0
2 - 0
|
Drogheda United 3 | N | -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Irland - Premier Division | 2026-06-19 | 1 Drogheda United |
2 - 1
2 - 2
|
Shelbourne 3 | U | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-06-12 | 2 St Patrick's Athletic |
1 - 0
2 - 0
|
Drogheda United 1 | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-29 | 6 Drogheda United |
1 - 2
3 - 3
|
Waterford FC 3 | U | -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-22 | 4 Drogheda United |
0 - 1
1 - 1
|
Dundalk 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-18 | 6 Waterford FC |
1 - 1
2 - 1
|
Drogheda United 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-15 | 3 Bohemians Dublin |
0 - 0
2 - 1
|
Drogheda United 2 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
13-3 (16) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-08 | 2 Drogheda United |
0 - 0
1 - 0
|
Derry City 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
1-9 (10) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-04 | 1 Shamrock Rovers |
2 - 0
4 - 1
|
Drogheda United 1 | N | -1.0 | Over | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Irland - Premier Division | 2026-05-01 | 2 Drogheda United |
1 - 0
1 - 0
|
Sligo Rovers | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
8-7 (15) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Irland - Premier Division | 2026-04-24 | 3 Shelbourne |
2 - 0
3 - 4
|
Drogheda United 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Irland - Leinster Senior Cup | 2026-04-20 | 2 Bray Wanderers |
0 - 0
1 - 1
|
Drogheda United 5 | U | 0.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Irland - Premier Division | 2026-04-17 | 3 Drogheda United |
0 - 3
1 - 3
|
St Patrick's Athletic 3 | N | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| UCD Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Irland - 1. division | 2026-11-01 | 2 Bray Wanderers |
1 - 2
1 - 3
|
UCD 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Irland - 1. division | 2026-10-27 | UCD |
1 - 0
2 - 0
|
Longford Town 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Irland - 1. division | 2026-10-24 | 3 Longford Town |
0 - 1
0 - 2
|
UCD 2 | S | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Irland - 1. division | 2026-10-16 | 3 Wexford FC |
1 - 3
2 - 5
|
UCD 2 | S | 0.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Irland - 1. division | 2026-10-09 | 2 UCD |
1 - 0
1 - 1
|
Longford Town 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Irland - 1. division | 2026-10-02 | 2 Treaty United FC |
0 - 3
0 - 4
|
UCD 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-09-25 | 1 UCD |
0 - 1
1 - 3
|
Bray Wanderers 6 | N | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-09-18 | 1 Cork City |
4 - 0
5 - 1
|
UCD 2 | N | -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Irland - 1. division | 2026-09-11 | 1 UCD |
1 - 1
2 - 2
|
Athlone Town 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Irland - 1. division | 2026-09-04 | 6 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 1
|
UCD 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Irland - 1. division | 2026-08-28 | 1 UCD |
1 - 2
5 - 4
|
Finn Harps 4 | S | -2.0 | Over | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Irland - 1. division | 2026-08-21 | 1 Kerry FC |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 3 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Under |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Irland - FAI Cup | 2026-08-14 | UCD |
1 - 1
1 - 2
|
Derry City 2 | N | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Irland - 1. division | 2026-08-07 | UCD |
2 - 0
4 - 1
|
Wexford FC 1 | S | -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-08-03 | 1 UCD |
0 - 0
1 - 2
|
Treaty United FC 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Irland - 1. division | 2026-07-31 | 3 Athlone Town |
0 - 0
0 - 0
|
UCD 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irland - 1. division | 2026-07-24 | 3 UCD |
2 - 2
5 - 2
|
Cork City 2 | S | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-7 (13) | 5-4 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Irland - FAI Cup | 2026-07-17 | 1 Treaty United FC |
1 - 0
1 - 2
|
UCD 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Irland - 1. division | 2026-07-10 | 1 Bray Wanderers |
2 - 0
6 - 0
|
UCD 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irland - 1. division | 2026-07-04 | 3 Longford Town |
0 - 1
2 - 1
|
UCD 3 | N | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-06-26 | 3 UCD |
1 - 0
2 - 0
|
Cobh Ramblers 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irland - 1. division | 2026-06-19 | 1 UCD |
0 - 1
0 - 1
|
Kerry FC 1 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-06-12 | 4 Finn Harps |
0 - 3
0 - 5
|
UCD | S | +0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irland - 1. division | 2026-05-29 | 1 UCD |
1 - 0
1 - 0
|
Athlone Town 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irland - 1. division | 2026-05-22 | 2 Wexford FC |
2 - 0
2 - 1
|
UCD 3 1 | N | 0.0 | Over | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Irland - 1. division | 2026-05-15 | 4 UCD |
1 - 4
3 - 4
|
Bray Wanderers 4 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 5 (5-0) |
| Irland - 1. division | 2026-05-08 | 3 Cork City |
1 - 0
3 - 1
|
UCD 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Irland - 1. division | 2026-05-04 | 1 Cobh Ramblers |
1 - 0
1 - 2
|
UCD 2 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irland - 1. division | 2026-05-01 | 3 UCD |
1 - 0
2 - 0
|
Longford Town 2 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irland - 1. division | 2026-04-24 | 1 Treaty United FC |
0 - 2
0 - 3
|
UCD | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.727 | 3.75 | 3.8 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-0.75) | [email protected] | Ude@2 |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.0) | Over@2 | [email protected] |
| Halv (1.25) | Over@2 | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: -0.5, -1.0 , Mål: 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

