ons, Oct 14, 2026 · 19:00
ÆldsteSeneste
UVVVTT
2.70
3.70
2.15
SenesteÆldste
TVVUTT
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+0.25
Crystal Palace U21
Crystal Palace U21 vs Anderlecht U21 Holdprofil
61Samlet
Crystal Palace U21England - Premier League 2 · Styrke i forhold til 31 ligahold, seneste 365 dage
StyrkeForsvarSvaghedHjørnespark vundet
TVUTUVVVTTSenesteOpad+0.5 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapLige5/10
Anderlecht U21
UVVTSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige2/4
Over 2.5 målOver3/4
Asiatisk handicapLige5/10
Crystal Palace U21 vs Anderlecht U21 Kampfakta
Crystal Palace U21
4V-2U-4T i de seneste 10 kampe, med 12 scorede og 18 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.2 for, 1.8 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 20%2
Tabt 40%4
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Anderlecht U21
3V-2U-5T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 19 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.9 imod. Sejr 30%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 20%2
Tabt 50%5
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Sidste
| Crystal Palace U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Anderlecht U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Crystal Palace U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Anderlecht U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 7,
Gns.: 3.29,
Std.afv.: 1.28, Median: 4,
Typetal: 4,
Over: 57%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Crystal Palace U21 vs Anderlecht U21 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Crystal Palace U21 vs Anderlecht U21 Indbyrdes opgør
Crystal Palace U21 vs Anderlecht U21 Se fuld H2H →| Crystal Palace U21 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Premier League - International Cup | 2024-12-10 | 3 Crystal Palace U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Anderlecht U21 2 | S | -1.0 | Over |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Crystal Palace U21 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - EFL Trophy | 2026-09-22 | Plymouth |
3 - 0
5 - 1
|
Crystal Palace U21 1 | N | -1.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - Premier League 2 | 2026-09-19 | 1 3 Crystal Palace U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Blackburn U21 4 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
||||||
| England - EFL Trophy | 2026-09-15 | 1 Swindon |
1 - 1
1 - 2
|
Crystal Palace U21 1 | S | -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Premier League - International Cup | 2026-09-02 | 4 Crystal Palace U21 |
1 - 0
2 - 1
|
PSG U21 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2026-08-28 | Aston Villa U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Crystal Palace U21 1 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| England - Premier League 2 | 2026-08-22 | 1 Arsenal U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Crystal Palace U21 2 | U | 0.0 | Under |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 4 (4-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Dag & Red |
3 - 0
5 - 0
|
Crystal Palace U21 | N | +0.5 | Over |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-05-04 | 1 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd U21 2 | N | +0.5 | Under |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-04-26 | 2 Liverpool U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Crystal Palace U21 1 | U | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-04-13 | 3 Crystal Palace U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Arsenal U21 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-04-03 | Nottm Forest U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Crystal Palace U21 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-03-22 | 1 Liverpool U21 |
1 - 2
1 - 5
|
Crystal Palace U21 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 5 (2-3) | 4 (3-1) | ||
| Premier League - International Cup | 2026-03-18 | 3 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Real Sociedad U21 4 | N | 0.0, +0.5 | Push |
|
2-12 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-03-14 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Wolverhampton U21 1 | U | -0.5, -1.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-03-06 | 3 Blackburn U21 |
0 - 2
1 - 2
|
Crystal Palace U21 3 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-03-02 | 4 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Sunderland U21 1 | N | -0.5 | Under |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-02-23 | 2 West Ham U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Crystal Palace U21 1 | N | -0.5 | Push |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Premier League - International Cup | 2026-02-18 | 1 Crystal Palace U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Borussia M'gladbach U21 3 | S | 0.0 | Under |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-02-13 | 1 Crystal Palace U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Fulham U21 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-02-09 | 1 Crystal Palace U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough U21 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-01-30 | 1 Ipswich U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Crystal Palace U21 5 | N | 0.0 | Under |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-01-26 | 4 Crystal Palace U21 |
4 - 0
6 - 0
|
Derby U21 3 | S | -1.0 | Over |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 2 (1-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2026-01-10 | Chelsea U21 |
0 - 0
4 - 1
|
Crystal Palace U21 | N | -1.0 | Over |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Premier League - International Cup | 2025-11-26 | 1 Crystal Palace U21 |
1 - 0
3 - 2
|
FC Nordsjælland U21 1 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Premier League - International Cup | 2025-11-12 | 1 Crystal Palace U21 |
3 - 0
3 - 1
|
Juventus U21 3 | S | -0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2025-11-07 | Crystal Palace U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Stoke U21 | U | -1.0 | Over |
|
6-7 (13) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Premier League - International Cup | 2025-11-04 | 3 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Valencia U21 1 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England - Premier League 2 | 2025-10-31 | 5 Aston Villa U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Crystal Palace U21 2 | S | 0.0 | Under |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| England - Premier League 2 | 2025-10-27 | 4 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Newcastle U21 1 | N | -0.5 | Under |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England - EFL Trophy | 2025-10-21 | 3 Stevenage |
3 - 1
5 - 2
|
Crystal Palace U21 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Anderlecht U21 Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Premier League - International Cup | 2026-02-11 | 2 West Ham U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Anderlecht U21 1 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Premier League - International Cup | 2026-01-22 | 2 Leeds U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Anderlecht U21 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Premier League - International Cup | 2025-12-02 | 2 Man Utd U21 |
1 - 0
1 - 4
|
Anderlecht U21 1 | S | -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Premier League - International Cup | 2025-10-29 | 1 Sunderland U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Anderlecht U21 | U | -0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Premier League - International Cup | 2025-01-21 | 2 Southampton U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Anderlecht U21 2 | N | -1.5 | Push |
|
||||||
| Premier League - International Cup | 2024-12-10 | 3 Crystal Palace U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Anderlecht U21 2 | N | -1.0 | Over |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Premier League - International Cup | 2024-11-26 | 1 Brighton U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht U21 | N | -2.0, -2.5 | Under |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Premier League - International Cup | 2024-10-01 | 2 Chelsea U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Anderlecht U21 3 | N | -2.0, -2.5 | Push |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2022-05-07 | 3 Anderlecht U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Genk U21 2 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2021-10-19 | UR La Louvière Centre |
0 - 1
1 - 2
|
Anderlecht U21 | S | +1.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2021-09-24 | 1 Anderlecht U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Union Saint Gilloise U21 | S | -2.5 | Under | 11.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2019-08-02 | 2 Anderlecht U21 |
0 - 3
0 - 6
|
West Ham U23 1 | N | 0.0 | Over |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2018-09-24 | Anderlecht U21 |
1 - 0
2 - 0
|
VC Eendracht Aalst 2002 U21 1 | S | -3.0, -3.5 | Under | 9.5 | Under |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgien - Pokal - U21 | 2018-08-13 | 2 Tubize U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht U21 1 | U | +1.0, +1.5 | Under | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgien - Pokal - U21 | 2018-04-16 | 2 Anderlecht U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Club Brugge U21 3 1 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2018-03-29 | 2 Charleroi U21 |
0 - 2
0 - 5
|
Anderlecht U21 1 1 | S | +1.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgien - Pokal - U21 | 2017-11-13 | Anderlecht U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Antwerp U21 3 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.0 | Under |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgien - Pokal - U21 | 2017-10-09 | 1 Anderlecht U21 |
1 - 2
5 - 2
|
Charleroi U21 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2016-11-14 | Anderlecht U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Verbroedering Geel U21 2 | S | -2.0, -2.5 | Over |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2016-10-13 | 1 4 FCV Dender EH U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Anderlecht U21 2 | S | +2.5, +3.0 | Push |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Belgien - Pokal - U21 | 2016-09-05 | 1 2 Tubize U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Anderlecht U21 2 | N | +1.0 |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | |||
| Belgien - Beloften-liga | 2016-05-16 | 1 Anderlecht U21 |
3 - 0
9 - 0
|
Waasland-Beveren U21 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-05-11 | Genk U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht U21 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
2-12 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-29 | Anderlecht U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Club Brugge U21 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-25 | 5 KV Mechelen U21 |
0 - 2
3 - 5
|
Anderlecht U21 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-22 | 2 Club Brugge U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht U21 3 | N | -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-08 | 2 Anderlecht U21 |
1 - 0
2 - 0
|
KV Oostende U21 4 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-04 | Waasland-Beveren U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Anderlecht U21 | N | 0.0 | 9.0 | Over |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-04-01 | 3 Anderlecht U21 |
0 - 0
1 - 0
|
KV Mechelen U21 3 1 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgien - Beloften-liga | 2016-03-28 | 1 4 Anderlecht U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Sint-Truidense U21 2 | U | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.7 | 3.7 | 2.15 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | Under@2 |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

