lør, Oct 5, 2024 · 15:00
Crusaders [3]
4 2
2 - 1
Fuld tid · HT 1-1
Coleraine [6]
3 3
ÆldsteSeneste
VVVTTV
1.85
3.50
3.60
SenesteÆldste
TUUUVV

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-0.5
Crusaders
Crusaders
VVTVVVVTTVSenesteStabil+0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Coleraine
UVUTVTUUUTSenesteNedad-0.6 p/kamp, seneste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Crusaders

7V-0U-3T i de seneste 10 kampe, med 23 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.3 for, 1.3 imod. Sejr 70%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 70%7 Uafgjort 0%0 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 10%1 Tabt 40%4
Coleraine

3V-4U-3T i de seneste 10 kampe, med 16 scorede og 17 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.6 for, 1.7 imod. Sejr 30%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3 Uafgjort 40%4 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 10%1 Tabt 40%4
Sidste
Crusaders
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Coleraine
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Crusaders
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Coleraine
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Crusaders Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - NIFL Premiership 2024-05-06 5 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 1 S -0.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-16 3 Crusaders
0 - 1
1 - 1
Coleraine 3 1 U -0.5, -1.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2023-11-04 4 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Coleraine 2 N -0.5, -1.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2023-09-30 1 Coleraine
0 - 1
0 - 4
Crusaders 3 S 0.0, +0.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2023-04-11 1 Crusaders
0 - 1
3 - 1
Coleraine 2 S -0.5 Over 9.5
Nordirland - NIFL Premiership 2023-02-18 4 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Coleraine 3 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
9-1 (10) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2022-12-09 1 Coleraine
1 - 0
2 - 0
Crusaders 4 N 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
2-4 (6) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2022-11-08 2 Coleraine
1 - 2
1 - 2
Crusaders 4 S 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2022-03-08 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Coleraine 2 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
6-11 (17) 3-5 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2021-12-18 3 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 U 0.0 Under 10.0 Under
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2021-10-04 4 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Coleraine 3 N -0.5 Under 10.0 Over
6-7 (13) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2021-05-15 Crusaders
0 - 0
0 - 1
Coleraine N 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
6-3 (9) 4-2 (6) 3 (1-2) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2021-03-12 Coleraine
1 - 0
2 - 0
Crusaders N 0.0, +0.5 Under
12-4 (16) 3-1 (4) 0 (0-0) 7 (4-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2021-01-30 1 Coleraine
1 - 1
2 - 1
Crusaders N 0.0,-0.5 Push
5-7 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2020-11-10 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Coleraine 2 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
5-4 (9) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Crusaders Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - Liga Cup 2024-10-01 Ballyclare Comrades
1 - 3
2 - 3
Crusaders 3 S +1.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2024-09-21 1 Crusaders
0 - 1
0 - 3
Portadown N -1.0, -1.5 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2024-09-14 6 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Glenavon 2 N -1.0, -1.5 Under
Nordirland - County Antrim Shield 2024-09-03 Crusaders
1 - 2
6 - 2
Knockbreda 1 S -3.0 Over 10.5
Nordirland - NIFL Premiership 2024-08-20 2 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 1
Crusaders 2 S +0.5 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2024-08-09 2 Glentoran
0 - 1
0 - 1
Crusaders 5 S 0.0, -0.5 Under
7-1 (8) 5-1 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2024-08-03 Ballyclare Comrades
0 - 4
2 - 6
Crusaders S +1.0, +1.5 Over
2-5 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2024-08-01 Crusaders
0 - 0
3 - 0
Newington FC S -3.0 Under
4-2 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Conference League - Kvalifikation 2024-07-17 3 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Caernarfon S -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
2-2 (4) 0-0 (0) (-) (-)
UEFA Conference League - Kvalifikation 2024-07-11 3 Caernarfon
2 - 0
2 - 0
Crusaders 5 N +0.5, +1.0 Under 10.0 Under
2-4 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
UK Friendlies 2024-07-07 Crusaders
0 - 1
1 - 3
Salford City N +0.5 Over
2-7 (9) 1-6 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2024-07-02 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Airdrieonians S 0.0, +0.5 Over
5-4 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
UK Friendlies 2024-06-29 HW Welders
1 - 1
1 - 1
Crusaders U +1.5, +2.0 Under 9.0 Under
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
UK Friendlies 2024-06-22 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Derry City N +0.5, +1.0 Under
1-5 (6) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-05-06 5 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 1 S -0.5 Over
4-6 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nordirland - Playoff 2024-05-01 1 Crusaders
2 - 1
3 - 1
Carrick Rangers 2 S -1.0 Over 9.5 Under
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-27 1 Glentoran
1 - 0
4 - 0
Crusaders 1 N -1.5 Over 9.0 Under
5-3 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-16 2 Crusaders
1 - 0
2 - 1
Cliftonville 1 S -0.5 Over
3-2 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-12 6 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Linfield 4 N +0.5 Over
2-5 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-23 3 Newry City
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 S +1.5, +2.0 Under 10.0 Over
1-11 (12) 0-4 (4) 1 (0-1) 4 (0-4)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-16 3 Crusaders
0 - 1
1 - 1
Coleraine 3 1 U -0.5, -1.0 Under
7-4 (11) 2-2 (4) 3 (1-2) 3 (2-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-09 3 Ballymena Utd
2 - 1
2 - 4
Crusaders 2 S +0.5, +1.0 Over
1-10 (11) 1-7 (8) 4 (0-4) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-24 1 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Glenavon 2 S -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
4-13 (17) 1-8 (9) 2 (0-2) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-17 1 Loughgall
0 - 0
0 - 1
Crusaders S +1.0 Under
4-10 (14) 1-4 (5) 2 (1-1) 4 (3-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-10 2 Dungannon Swifts
0 - 1
2 - 2
Crusaders 1 U 0.0, +0.5 Over
2-6 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-27 1 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Glentoran 1 N 0.0 Over 9.5 Under
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-20 2 Linfield
1 - 0
1 - 0
Crusaders 1 N -0.5, -1.0 Under 11.0 Push
5-6 (11) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-12 4 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Larne 3 N 0.0, +0.5 Push
11-4 (15) 5-1 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Nordirland - Pokal 2024-01-06 1 1 Crusaders
1 - 1
1 - 1
Ards 1 U -3.0 Under
16-0 (16) 7-0 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-02 4 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Linfield 3 N 0.0, +0.5 Under 10.0 Over
7-5 (12) 4-3 (7) 1 (0-1) 3 (1-2)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Coleraine Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Nordirland - NIFL Premiership 2024-09-28 2 Coleraine
0 - 3
0 - 3
Linfield 1 N +0.5, +1.0 Over
Nordirland - NIFL Premiership 2024-09-01 3 Coleraine
1 - 0
1 - 1
Larne 3 U +0.5, +1.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2024-08-20 2 Glentoran
0 - 0
0 - 0
Coleraine 5 U -0.5, -1.0 Under
Nordirland - NIFL Premiership 2024-08-10 1 Dungannon Swifts
1 - 0
1 - 1
Coleraine U 0.0 Under
UK Friendlies 2024-08-03 Coleraine
2 - 2
5 - 2
Institute S -1.5 Over
UK Friendlies 2024-07-06 Coleraine
0 - 0
2 - 0
HW Welders 1 S -2.0, -2.5 Under
11-3 (14) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-05-06 5 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 1 N -0.5 Over
4-6 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nordirland - Playoff 2024-05-01 1 2 Glentoran
0 - 2
0 - 3
Coleraine 3 S -0.5, -1.0 Push
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-27 Larne
3 - 0
5 - 0
Coleraine 1 N -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-16 2 Linfield
0 - 1
2 - 2
Coleraine 3 U -1.5 Over
5-3 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-04-13 2 Coleraine
0 - 0
2 - 1
Glentoran 1 S +0.5 Over
1-8 (9) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-23 1 1 Coleraine
1 - 0
1 - 1
Dungannon Swifts 1 U -0.5 Under
4-3 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-16 3 Crusaders
0 - 1
1 - 1
Coleraine 3 1 U -0.5, -1.0 Under
7-4 (11) 2-2 (4) 3 (1-2) 3 (2-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-03-09 3 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Larne 1 U +0.5, +1.0 Under
0-7 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-24 1 Newry City
0 - 2
0 - 2
Coleraine 1 S +1.0 Under
3-6 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-16 2 Coleraine
0 - 0
3 - 0
Linfield 2 S +0.5 Over
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-02-10 1 2 Cliftonville
2 - 0
4 - 1
Coleraine N -0.5, -1.0 Over
3-9 (12) 0-4 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-27 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Glenavon S 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
5-7 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 5 (2-3)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-20 3 Coleraine
0 - 0
0 - 2
Carrick Rangers 3 N -0.5 Under
6-2 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2024-01-13 Glentoran
2 - 0
6 - 0
Coleraine 2 N -1.0, -1.5 Over 9.5 Over
4-6 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nordirland - Pokal 2024-01-05 1 3 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 2 1 U +0.5, +1.0 Under
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-12-22 2 Linfield
0 - 0
2 - 1
Coleraine 2 N -1.5 Push 10.5 Over
9-6 (15) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-12-16 4 Coleraine
0 - 1
2 - 3
Dungannon Swifts 2 N -0.5 Over 10.0 Under
3-5 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 5 (1-4)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-12-09 1 Coleraine
2 - 1
3 - 2
Loughgall S -1.0, -1.5 Over
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Nordirland - Liga Cup 2023-12-05 2 Coleraine
1 - 2
2 - 3
Glenavon N -0.5 Over 9.5 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-12-02 1 2 Glenavon
0 - 0
1 - 1
Coleraine 2 U 0.0 Under
4-8 (12) 3-5 (8) 2 (1-1) 2 (1-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-11-25 Coleraine
0 - 1
1 - 1
Carrick Rangers 3 U -1.0 Under 9.5 Under
4-3 (7) 3-2 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-11-17 3 Larne
1 - 0
2 - 0
Coleraine 3 N -1.0 Under 10.0 Under
7-1 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Nordirland - NIFL Premiership 2023-11-13 1 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Glentoran 1 U 0.0 Under 10.0 Push
3-7 (10) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (2-1)
Nordirland - Liga Cup 2023-11-07 4 Ballymena Utd
1 - 0
1 - 1
Coleraine 3 U +0.5, +1.0 Under
6-6 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (1-3)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 1.85 3.5 3.6
Halv 2.5 2.2 4
Asiatisk handicap
Fuld (-0.5) [email protected] [email protected]
Halv (-0.25) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.5) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] Under@2


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 4 - 3

Hjørnespark: , Handicap: -0.5 , Mål: 2.5

2
Skud på mål
2
0
Skud forbi mål
6
84
Angreb
85
53
Farligt angreb
54

Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 2 - 3 Halv

Hjørnespark: , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0

1
Skud på mål
1
0
Skud forbi mål
3
46
Angreb
38
30
Farligt angreb
27
  • 9' - 1st Corner - Coleraine
  • 10' - 2nd Corner - Crusaders
  • 20' - 1st Yellow Card - Coleraine
  • 20' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 23' - 1st Goal - Crusaders
  • 28' - 3rd Corner - Crusaders
  • 30' - 4th Corner - Coleraine
  • 30' - 5th Corner - Coleraine
  • Race to 3 Corners - Coleraine
  • 36' - 2nd Goal - Coleraine
  • 39' - 3rd Yellow Card - Coleraine
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 57' - 3rd Goal - Crusaders
  • 80' - 4th Yellow Card - Crusaders
  • 84' - 6th Corner - Crusaders
  • 85' - 7th Corner - Crusaders
  • 90+1' - 5th Yellow Card - Coleraine
  • 2-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer