Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
Cheshunt
Cheshunt vs Dulwich Holdprofil
Cheshunt
Vurderingerne beregnes
TVVUTTVVVUSenesteBrandvarm+0.7 p/kamp, seneste 5 vs forrige 11
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Dulwich
Vurderingerne beregnes
TVUVTTVTVTSenesteNedad-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 17
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Cheshunt vs Dulwich Kampfakta
Cheshunt
4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 16 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.6 for, 1.6 imod. Sejr 40%, AH-sejr 60%, mål Over 70%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 30%3
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 70%7
Annulleret 0%0
Under 30%3
Asiatisk handicap
Vundet 60%6
Annulleret 0%0
Tabt 40%4
Dulwich
4V-1U-5T i de seneste 10 kampe, med 9 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.9 for, 1.4 imod. Sejr 40%, AH-sejr 40%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 10%1
Tabt 50%5
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 50%5
Annulleret 0%0
Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 40%4
Annulleret 10%1
Tabt 50%5
Sidste
| Cheshunt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Dulwich | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Cheshunt | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Dulwich | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5, 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.93,
Std.afv.: 1.63, Median: 3,
Typetal: 3,
Over: 70%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Cheshunt vs Dulwich Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Cheshunt vs Dulwich Indbyrdes opgør
Cheshunt vs Dulwich Se fuld H2H →| Cheshunt Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-24 | 1 Dulwich |
3 - 0
4 - 2
|
Cheshunt 4 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2023-09-30 | 2 Cheshunt |
1 - 0
2 - 1
|
Dulwich 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| England - National League South | 2023-04-07 | 3 Dulwich |
0 - 0
1 - 0
|
Cheshunt 2 | N | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - National League South | 2022-09-27 | 1 Cheshunt |
0 - 2
0 - 3
|
Dulwich 4 | N | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Cheshunt Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2025-09-09 | 3 Cheshunt |
1 - 1
2 - 2
|
Billericay 1 | U | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-08-25 | 1 St Albans |
0 - 1
1 - 2
|
Cheshunt 3 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-08-12 | 2 Canvey Island |
1 - 2
1 - 4
|
Cheshunt 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2025-07-25 | Bishop's Stortford |
0 - 0
1 - 1
|
Cheshunt | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| UK Friendlies | 2025-07-22 | Ware |
1 - 1
3 - 1
|
Cheshunt | N | +0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-21 | 2 Cheshunt |
1 - 1
3 - 1
|
Wingate & Finchley 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-18 | 2 Chichester City |
3 - 0
4 - 0
|
Cheshunt 1 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-03-08 | 2 Cheshunt |
0 - 1
0 - 1
|
Carshalton Ath 1 | N | 0.0 | Under |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-02-04 | 1 Cheshunt |
0 - 1
2 - 2
|
Hendon 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-26 | 4 Wingate & Finchley |
0 - 0
0 - 1
|
Cheshunt 2 | S | -0.5 | Under |
|
9-2 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-17 | Cheshunt |
1 - 0
1 - 0
|
Bowers & Pitsea | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-10 | 3 Cheshunt |
0 - 1
0 - 1
|
Chatham Town 2 | N | +0.5 | Under |
|
12-8 (20) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 7 (6-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-23 | 2 Carshalton Ath |
0 - 1
1 - 1
|
Cheshunt | U | -0.5 | Under |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-02 | 1 Bognor Regis Town |
0 - 2
0 - 4
|
Cheshunt 1 | S | -0.5 | Over |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-10-29 | 2 Cheshunt |
0 - 0
0 - 1
|
Canvey Island 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-10-26 | 5 Cheshunt |
0 - 0
0 - 1
|
Cray Wanderers 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-10-15 | 1 1 Hastings United |
1 - 3
2 - 3
|
Cheshunt 2 | S | -0.5 | Over |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - FA Cup - Kvalifikation | 2024-09-14 | 2 Kings Lynn Town |
0 - 0
1 - 0
|
Cheshunt 3 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
15-2 (17) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-08-13 | 1 Bowers & Pitsea |
1 - 1
1 - 1
|
Cheshunt 3 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2024-07-30 | 1 Hertford Town |
1 - 1
2 - 1
|
Cheshunt | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-13 | Haringey Borough |
0 - 1
2 - 3
|
Cheshunt | S | +0.5 | Over |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-04-23 | 3 Cheshunt |
1 - 0
1 - 0
|
Horsham 3 1 | S | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-04-13 | 1 1 Billericay |
1 - 1
2 - 1
|
Cheshunt 4 1 | N | -1.0 | Push |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 5 (2-3) | 2 (0-2) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-03-26 | Cheshunt |
0 - 0
0 - 1
|
Margate 2 | N | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-03-19 | 2 Cheshunt |
1 - 1
3 - 2
|
Folkestone Invicta 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-28 | 2 Kingstonian |
0 - 1
1 - 1
|
Cheshunt 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-24 | 1 Dulwich |
3 - 0
4 - 2
|
Cheshunt 4 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-17 | 2 Cheshunt |
0 - 0
0 - 1
|
Cray Wanderers 4 | N | 0.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-10 | 2 Bognor Regis Town |
0 - 0
1 - 1
|
Cheshunt 3 1 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-02-06 | Whitehawk |
0 - 0
2 - 0
|
Cheshunt 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Dulwich Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2025-08-25 | 1 Whitehawk |
1 - 0
1 - 0
|
Dulwich 3 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-08-12 | 1 Wingate & Finchley |
0 - 1
0 - 1
|
Dulwich 5 | S | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2025-07-29 | Dulwich |
1 - 2
1 - 2
|
Eastbourne Borough | N | +1.0 | Push |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-21 | 1 Carshalton Ath |
3 - 0
5 - 1
|
Dulwich 2 | N | -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-19 | 1 4 Dulwich |
0 - 1
2 - 1
|
Canvey Island 3 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-12 | 3 Bognor Regis Town |
1 - 0
1 - 0
|
Dulwich 4 | N | 0.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-04-05 | 2 Cray Valley (PM) |
0 - 1
3 - 1
|
Dulwich 2 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-03-11 | 2 Potters Bar Town |
0 - 1
0 - 1
|
Dulwich 5 | S | 0.0 | Under |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-02-15 | 1 Hastings United |
0 - 0
0 - 0
|
Dulwich | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-02-11 | 2 Dulwich |
1 - 0
2 - 1
|
Folkestone Invicta 1 | S | 0.0 | Over |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2025-01-18 | Billericay |
1 - 0
2 - 0
|
Dulwich 3 | N | -1.0 | Under |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-28 | 1 1 Whitehawk |
0 - 1
2 - 1
|
Dulwich 4 | N | 0.0 | Over |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-26 | 4 Dulwich |
1 - 0
1 - 0
|
Carshalton Ath 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-10 | 1 Lewes |
1 - 0
2 - 2
|
Dulwich 2 | U | -0.5 | Over |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-12-07 | 2 Dulwich |
1 - 1
1 - 4
|
Dover | N | 0.0 | Over |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-19 | Folkestone Invicta |
1 - 0
2 - 1
|
Dulwich 1 | N | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-09 | 2 Dulwich |
1 - 0
3 - 1
|
Potters Bar Town | S | -0.5 | Over |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 4 (2-2) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-05 | 1 Hendon |
0 - 0
3 - 0
|
Dulwich 2 | N | +0.5 | Push |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-11-02 | 2 Dulwich |
0 - 1
2 - 1
|
Wingate & Finchley | S | 0.0 | Under |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-10-12 | 1 Dulwich |
2 - 0
3 - 0
|
Hastings United | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-10-01 | 2 Chichester City |
0 - 0
0 - 0
|
Dulwich 4 | U | 0.0 | Under |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-09-07 | 1 4 Canvey Island |
1 - 2
2 - 3
|
Dulwich | S | 0.0 | Over |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-08-26 | 5 Dulwich |
1 - 1
2 - 1
|
Cray Wanderers 3 | S | -0.5 | Push |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-08-13 | 2 Dulwich |
1 - 1
2 - 1
|
Hendon 3 | S | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Over |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2024-07-23 | 1 Dulwich |
1 - 0
1 - 3
|
Hornchurch FC | N | +0.5 | Over |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-04-27 | Dulwich |
1 - 2
2 - 6
|
Cray Wanderers | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
11-3 (14) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-04-01 | Carshalton Ath |
0 - 0
3 - 0
|
Dulwich 2 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-03-30 | 2 Dulwich |
1 - 0
1 - 2
|
Billericay 1 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2024-03-26 | 3 Potters Bar Town |
1 - 1
1 - 2
|
Dulwich 1 | S | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2024-03-23 | 3 Bognor Regis Town |
0 - 1
0 - 2
|
Dulwich 4 | S | 0.0 | Under |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.625 | 3.5 | 2.4 |
| Halv | 3.1 | 2.3 | 2.875 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

