lør, Apr 20, 2024 · 14:00
2 - 0
Fuld tid · HT 1-0
Tours
4 2
ÆldsteSeneste
VUVTUV
2.30
3.50
2.55
SenesteÆldste
VVVTTU

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.75
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
Chateauroux II
Chateauroux II

4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 11 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 1.1 imod. Sejr 40%, AH-sejr 60%, mål Over 20%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 30%3 Tabt 30%3
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 20%2 Annulleret 0%0 Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 0%0 Tabt 40%4
Tours

4V-4U-2T i de seneste 10 kampe, med 20 scorede og 12 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.0 for, 1.2 imod. Sejr 40%, AH-sejr 60%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 40%4 Tabt 20%2
Mål i alt 2.5, 3.0
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 60%6 Annulleret 0%0 Tabt 40%4

Fodboldforudsigelser: Mål Under 2.75, Chateauroux II 0.0 (baseret på historisk statistik, kun til reference)

Sidste
Chateauroux II
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Tours
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Chateauroux II
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Tours
Hjemme– kampe Total– kampe Ude– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Ingen data

Chateauroux II Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Frankrig - National 2 2024-04-14 3 US Chateauneuf sur Loire
0 - 0
0 - 1
Chateauroux II 3 S 0.0, -0.5 Under
Frankrig - National 2 2024-02-04 4 Chambery
0 - 0
1 - 1
Chateauroux II 2 U +1.5 Under
Frankrig - National 2 2023-12-17 2 Chateauroux II
0 - 2
1 - 3
Stade Poitevin 4 N -0.5 Over
Frankrig - National 2 2023-04-16 3 Chateauroux II
1 - 0
2 - 0
US Orleans II 1 S 0.0, -0.5 Under
Frankrig - National 2 2023-03-26 1 Chateauroux II
0 - 1
1 - 1
Dreux FC 2 U 0.0, -0.5 Under
Frankrig - National 2 2023-02-26 2 Chateauroux II
1 - 0
1 - 0
Bourges Foot 18 II 2 S 0.0 Under
4-2 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrig - National 2 2022-01-29 2 US Orleans II
1 - 0
1 - 0
Chateauroux II 3 N -1.0, -1.5 Under
3-3 (6) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrig - National 2 2020-02-08 US Orleans 2
3 - 1
5 - 2
Chateauroux II 1 N -0.5 Over
6-9 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Frankrig - National 2 2019-10-06 2 C'Chartres II
0 - 2
0 - 2
Chateauroux II 3 S -1.0 Under
4-4 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Frankrig - National 2 2018-12-15 1 2 Vierzon Foot
0 - 0
0 - 0
Chateauroux II 1 U 0.0, -0.5 Under
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrig - National 2 2018-04-07 Tours II
0 - 1
0 - 2
Chateauroux II 1 S -0.5 Under
4-1 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrig - National 2 2018-03-24 2 Chateauroux II
1 - 0
2 - 2
Bourges Foot 2 U 0.0, -0.5 Over
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Frankrig - National 2 2015-12-12 La Roche-sur-Yon
2 - 1
3 - 1
Chateauroux II 1 N 0.0 Over
9-3 (12) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Tours Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Frankrig - National 2 2024-02-18 2 US Chateauneuf sur Loire
0 - 0
0 - 2
Tours 2 S +0.5 Under
Frankrig - National 2 2024-02-11 2 Bourges Moulon
0 - 3
1 - 4
Tours 1 S 0.0, +0.5 Over
Frankrig - National 2 2023-11-04 2 Tours
2 - 0
3 - 0
Chatellerault 1 S -0.5 Push
Frankrig - Pokal 2023-10-28 Romorantin
0 - 1
2 - 1
Tours 1 N -0.5, -1.0 Over
Frankrig - Pokal 2021-02-07 1 Romorantin
1 - 0
1 - 0
Tours 3 1 N -0.5, -1.0 Under
Frankrig - National 2 2020-08-29 1 Tours
1 - 0
1 - 1
St Jean Le Blanc 2 U -1.5 Under
13-3 (16) 9-2 (11) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europa - Venskabskampe 2020-07-24 1 1 Blois Foot 41
2 - 1
2 - 2
Tours 2 1 U 0.0, -0.5 Over
7-0 (7) 6-0 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrig - Pokal 2020-01-04 2 Tours
1 - 1
2 - 2
Nimes U +1.0 Over 10.0 Over
6-12 (18) 3-4 (7) 2 (1-1) 4 (0-4)
Frankrig - Pokal 2019-12-07 1 Tours
0 - 1
1 - 1
Club Franciscain 5 1 U -0.5 Under
12-0 (12) 6-0 (6) 2 (2-0) 4 (4-0)
Frankrig - National 2 2019-09-04 1 US Orleans 2
1 - 1
2 - 4
Tours S 0.0, +0.5 Over
5-6 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-05-17 1 Tours
0 - 1
2 - 2
Cholet 3 1 U -1.0, -1.5 Over 10.0 Under
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-05-09 1 Lyon Duchere
1 - 1
2 - 2
Tours 3 U 0.0, -0.5 Over 9.0 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-05-02 1 Tours
0 - 0
1 - 1
Laval 2 U 0.0 Push 9.5 Over
11-4 (15) 6-1 (7) 3 (3-0) 2 (2-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-04-19 5 Jeanne d'Arc Drancy
1 - 0
1 - 0
Tours 2 N 0.0, -0.5 Under 9.0 Under
3-5 (8) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Frankrig - Ligue 3 2019-04-12 1 Tours
0 - 0
1 - 0
Bourg-Peronnas 4 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-04-05 6 Boulogne
0 - 1
1 - 1
Tours 1 U -0.5 Push 9.0 Under
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Frankrig - Ligue 3 2019-03-29 2 Tours
0 - 1
1 - 1
US Quevilly 3 U 0.0 Push 9.0 Over
9-5 (14) 5-4 (9) 6 (4-2) 4 (3-1)
Frankrig - Ligue 3 2019-03-21 1 Rodez
1 - 0
3 - 0
Tours 3 1 N -0.5, -1.0 Over
6-8 (14) 2-2 (4) 1 (0-1) 5 (3-2)
Frankrig - Ligue 3 2019-03-15 3 Tours
0 - 0
1 - 0
Concarneau 3 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
7-8 (15) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Frankrig - Ligue 3 2019-03-08 Tours
0 - 1
0 - 1
Villefranche 1 N 0.0 Under 9.0 Push
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-03-01 3 Pau
0 - 1
0 - 2
Tours 2 S -0.5 Push 9.5 Over
4-6 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Frankrig - Ligue 3 2019-02-26 1 Chambly Thelle FC
0 - 0
3 - 0
Tours 1 1 N -0.5 Over 9.0 Over
7-5 (12) 3-4 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-02-22 2 Tours
0 - 0
2 - 0
Le Mans S 0.0, +0.5 Over 9.0 Under
3-4 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Frankrig - Ligue 3 2019-02-15 1 Dunkerque
0 - 0
0 - 0
Tours U -0.5 Under 9.0 Over
8-9 (17) 5-5 (10) 1 (0-1) 4 (3-1)
Frankrig - Ligue 3 2019-02-08 1 2 Tours
0 - 0
0 - 1
Avranches 1 1 N 0.0, -0.5 Under 8.5 Over
8-5 (13) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Frankrig - Ligue 3 2019-01-18 1 Tours
0 - 0
1 - 0
Marignane 2 S 0.0 Under 8.5 Over
8-6 (14) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrig - Ligue 3 2019-01-11 2 Entente SSG
0 - 0
0 - 0
Tours 4 U 0.0, -0.5 Under 9.0 Push
4-5 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Frankrig - Pokal 2019-01-05 2 Tours
0 - 1
1 - 2
Les Herbiers 4 N 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
6-6 (12) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Frankrig - Ligue 3 2018-12-21 3 Tours
0 - 1
0 - 1
Lyon Duchere 2 1 N 0.0, +0.5 Under 8.5 Over
9-3 (12) 1-3 (4) 3 (1-2) 2 (2-0)
Frankrig - Ligue 3 2018-12-13 5 Laval
0 - 0
1 - 0
Tours 3 N -0.5 Under 9.0 Over
4-7 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.3 3.5 2.55
Halv 2.875 2.3 3.1
Asiatisk handicap
Fuld (0.0) [email protected] Ude@2
Halv (0.0) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.75) [email protected] [email protected]
Halv (1.25) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 4 - 4

Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 2.5, 3.0

7
Skud på mål
1
9
Skud forbi mål
7
116
Angreb
116
69
Farligt angreb
69

Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 2 - 2 Halv

Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 1.0, 1.5

4
Skud på mål
0
3
Skud forbi mål
5
49
Angreb
62
25
Farligt angreb
31
  • 10' - 1st Corner - Tours
  • 11' - 2nd Corner - Chateauroux II
  • 19' - 1st Yellow Card - Tours
  • 23' - 3rd Corner - Tours
  • 29' - 1st Goal - Chateauroux II
  • 45+1' - 4th Corner - Chateauroux II
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 56' - 2nd Yellow Card - Tours
  • 60' - 5th Corner - Tours
  • Race to 3 Corners - Tours
  • 62' - 2nd Goal - Chateauroux II
  • 64' - 6th Corner - Chateauroux II
  • 67' - 7th Corner - Chateauroux II
  • 80' - 8th Corner - Tours
  • 82' - 3rd Yellow Card - Chateauroux II
  • 2-0 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer