søn, Apr 1, 2018 · 20:00
ÆldsteSeneste
UUVVVV
2.55
3.10
2.62
SenesteÆldste
UVVVVV
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
0.0
Central SC
Central SC vs Nautico Holdprofil
Central SC
VUTVUUVVVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapDækker8/10
Nautico
TVVUVVVVVUSenesteBrandvarm+1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målLige5/10
Asiatisk handicapDækker6/10
Sidste
| Central SC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Nautico | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Central SC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Nautico | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 40,
Gns.: 2.25,
Std.afv.: 1.50, Median: 2,
Typetal: 1,
Over: 48%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Central SC vs Nautico Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Central SC vs Nautico Indbyrdes opgør
Central SC vs Nautico Se fuld H2H →| Central SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-04-05 | 2 Nautico |
1 - 0
5 - 0
|
Central SC 2 | N | -1.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2016-04-03 | 3 Nautico |
0 - 0
3 - 0
|
Central SC 4 3 | N | -1.5, -2.0 | Over | 11.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2015-03-08 | 1 Nautico |
0 - 0
2 - 2
|
Central SC 4 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Central SC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-22 | 3 Central SC |
0 - 0
1 - 0
|
Sport Recife 3 1 | S | +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-14 | 3 Central SC |
3 - 0
3 - 2
|
America PE | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-08 | 1 Central SC |
1 - 1
2 - 1
|
Salgueiro 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-18 | 3 Central SC |
1 - 0
2 - 0
|
Belo Jardim FC 3 | S | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-03 | 4 Central SC |
1 - 0
1 - 1
|
Sport Recife 3 1 | U | +0.5 | Under |
|
||||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-01-25 | 1 Santa Cruz |
1 - 0
1 - 1
|
Central SC 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Brasilien - Serie D | 2017-06-18 | 2 Coruripe |
2 - 1
2 - 3
|
Central SC 2 | S | -1.5 | Over |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-06-10 | 1 Juazeirense |
2 - 0
3 - 0
|
Central SC 1 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
9-9 (18) | 5-5 (10) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-06-04 | 1 Central SC |
0 - 1
1 - 1
|
Juazeirense 3 | U | 0.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasilien - Serie D | 2017-05-28 | 2 Central SC |
2 - 1
3 - 2
|
Coruripe 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
2-15 (17) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-04-05 | 2 Nautico |
1 - 0
5 - 0
|
Central SC 2 | N | -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
17-1 (18) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-03-18 | 1 Santa Cruz |
3 - 0
5 - 1
|
Central SC 4 | N | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-03-02 | 3 Central SC |
0 - 1
0 - 2
|
Belo Jardim FC 4 | N | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
11-4 (15) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 6 (4-2) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-02-19 | 2 Salgueiro |
1 - 1
2 - 1
|
Central SC 4 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-9 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 6 (3-3) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-02-09 | 1 Central SC |
1 - 1
2 - 4
|
Santa Cruz 4 | N | +1.0 | Over |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-01-28 | Sport Recife |
1 - 0
3 - 0
|
Central SC | N | -1.5 | Over |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-01-18 | 2 Serra Talhada |
0 - 1
0 - 1
|
Central SC 2 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
11-1 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-01-15 | 2 Central SC |
1 - 0
2 - 0
|
Belo Jardim FC 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-01-11 | 3 Central SC |
0 - 0
0 - 0
|
CA Pernambucano 4 | U | -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2017-01-08 | 3 America PE |
0 - 0
1 - 3
|
Central SC 1 | S | +0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| CONCACAF Champions League | 2016-08-17 | 1 Central SC |
0 - 0
2 - 2
|
Kansas City | U | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Serie D | 2016-07-10 | 1 Parnahyba |
0 - 1
1 - 1
|
Central SC 6 | U | -0.5 | Under |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2016-07-03 | 1 Central SC |
0 - 0
0 - 0
|
CSA 4 1 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Serie D | 2016-06-26 | 2 CSA |
0 - 0
2 - 1
|
Central SC 3 1 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brasilien - Serie D | 2016-06-19 | 4 Central SC |
1 - 0
1 - 0
|
Parnahyba 2 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brasilien - Serie D | 2016-06-12 | 1 Guarani de Juazeiro |
0 - 0
0 - 1
|
Central SC 5 | S | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2016-04-10 | 1 Central SC |
0 - 1
2 - 1
|
America PE 3 | S | +1.0 | Over |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2016-04-03 | 3 Nautico |
0 - 0
3 - 0
|
Central SC 4 3 | N | -1.5, -2.0 | Over | 11.0 | Over |
|
18-2 (20) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2016-03-20 | 3 Central SC |
0 - 0
0 - 0
|
Salgueiro 2 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2016-03-12 | Sport Recife |
1 - 0
4 - 0
|
Central SC 2 | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Nautico Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-03-30 | 7 AE Altos |
2 - 2
2 - 2
|
Nautico 3 | U | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-25 | 1 Nautico |
1 - 1
3 - 2
|
Salgueiro 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-03-23 | 2 Nautico |
1 - 0
1 - 0
|
Botafogo PB 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-18 | 1 3 Nautico |
0 - 0
1 - 0
|
Afogados da Ingazeira FC 3 1 | S | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Copa do Brasil | 2018-03-15 | 1 1 Cuiaba |
0 - 0
0 - 1
|
Nautico 4 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-03-10 | 5 Nautico |
1 - 0
1 - 0
|
Bahia 4 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-03-08 | 3 Belo Jardim FC |
2 - 1
2 - 2
|
Nautico 1 | U | +1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Copa do Brasil | 2018-02-28 | 2 Nautico |
0 - 0
2 - 1
|
Cuiaba 4 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-26 | 4 Nautico |
0 - 0
1 - 0
|
Flamengo de Arcoverde 2 1 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-02-23 | 2 Bahia |
1 - 0
2 - 1
|
Nautico 2 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-20 | 2 Nautico |
0 - 0
2 - 1
|
Afogados da Ingazeira FC | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-17 | 1 Santa Cruz |
0 - 0
0 - 0
|
Nautico 1 | U | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Copa do Brasil | 2018-02-15 | 3 Fluminense De Feira |
0 - 1
0 - 1
|
Nautico 4 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
17-3 (20) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-02-09 | 6 Botafogo PB |
2 - 1
2 - 1
|
Nautico 4 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-02-06 | 1 1 Nautico |
1 - 0
4 - 0
|
Salgueiro 3 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Copa do Brasil | 2018-01-31 | 2 Cordino EC |
1 - 0
1 - 1
|
Nautico 4 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 7 (6-1) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-01-28 | 2 Vitória das Tabocas |
1 - 0
1 - 1
|
Nautico 2 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-01-25 | 2 Nautico |
2 - 0
3 - 0
|
Sport Recife 2 | S | +0.5, +1.0 | Over | 11.5 | Over |
|
2-14 (16) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Brasilien - Campeonato Pernambucano | 2018-01-19 | 1 3 Nautico |
2 - 1
3 - 2
|
America PE 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-01-17 | 1 2 Nautico |
2 - 1
2 - 2
|
AE Altos 1 1 | U | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-01-13 | 1 Nautico |
0 - 0
0 - 0
|
Itabaiana 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Copa Nordeste | 2018-01-08 | 2 Itabaiana |
0 - 0
0 - 0
|
Nautico 3 | U | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-25 | 2 Luverdense |
1 - 0
3 - 0
|
Nautico 1 | N | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-18 | 1 Nautico |
0 - 0
1 - 2
|
Vila Nova 3 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-11 (15) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-14 | 2 Criciuma |
0 - 0
0 - 0
|
Nautico 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Over |
|
12-4 (16) | 7-3 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-11 | 1 Nautico |
0 - 1
1 - 2
|
Londrina 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
11-9 (20) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-07 | 2 Nautico |
1 - 1
1 - 3
|
Paysandu 3 | N | 0.0, -0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-11-04 | 1 2 Santa Cruz |
1 - 1
2 - 3
|
Nautico | S | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
12-8 (20) | 8-5 (13) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-10-24 | 2 EC Juventude |
0 - 0
0 - 0
|
Nautico 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Brasilien - Serie B | 2017-10-20 | 2 Nautico |
0 - 1
1 - 2
|
ABC 1 | N | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 2.55 | 3.1 | 2.62 |
| Halv | 3.4 | 1.9 | 3.5 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 8 - 5
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 2.0, 2.5
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 2 Halv
Hjørnespark: , Handicap: 0.0 , Mål: 0.5, 1.0
-
6' - 1st Corner - Nautico -
9' - 2nd Corner - Central SC -
13' - 1st Yellow Card - Nautico -
15' - 3rd Corner - Central SC -
18' - 2nd Yellow Card - Central SC -
40' - 4th Corner - Nautico -
45' - 3rd Yellow Card - Nautico -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Central SC - Race to 3 Corners - Central SC
-
59' - 6th Corner - Central SC -
61' - 7th Corner - Nautico -
63' - 8th Corner - Nautico -
67' - 9th Corner - Nautico - Race to 5 Corners - Nautico
-
70' - 4th Yellow Card - Central SC -
75' - 10th Corner - Central SC -
77' - 11th Corner - Central SC -
80' - 12th Corner - Central SC - Race to 7 Corners - Central SC
-
82' - 5th Yellow Card - Nautico -
87' - 13th Corner - Central SC -
0-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

