lør, May 6, 2023 · 11:00
2 - 1
Fuld tid · HT 0-1
ÆldsteSeneste
VUUVVV
2.10
3.10
3.50
SenesteÆldste
VTTTVU

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 2.25
Mål i alt
Under 9.5
Hjørnespark i alt
-0.5
CD Mafra
CD Mafra
TUUVVUUVVVSenesteOpad+1.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapDækkerDækket 7/10
Smider føringer · vinder ikke 4 af 9 kampe hvor holdet førte3 sejre i trækMål i 1. halvleg i 8 af de seneste 10
Vilafranquense
VTVUUVTTTVSenesteStabil0.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handicapLigeDækket 5/10
CD Mafra

5V-4U-1T i de seneste 10 kampe, med 14 scorede og 8 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.4 for, 0.8 imod. Sejr 50%, AH-sejr 70%, mål Over 30%, hjørne Over 40%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 40%4 Tabt 10%1
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 30%3 Annulleret 0%0 Under 70%7
Hjørnespark i alt 9.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Asiatisk handicap
Vundet 70%7 Annulleret 0%0 Tabt 30%3
Vilafranquense

4V-2U-4T i de seneste 10 kampe, med 13 scorede og 9 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.3 for, 0.9 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 30%, hjørne Over 70%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4 Uafgjort 20%2 Tabt 40%4
Mål i alt 2.0, 2.5
Over 30%3 Annulleret 0%0 Under 70%7
Hjørnespark i alt 9.5
Over 70%7 Annulleret 0%0 Under 30%3
Asiatisk handicap
Vundet 50%5 Annulleret 10%1 Tabt 40%4
Sidste
CD Mafra
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Vilafranquense
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
CD Mafra
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Vilafranquense
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

CD Mafra Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Segunda Liga 2022-12-23 6 Vilafranquense
2 - 2
3 - 3
CD Mafra 2 U 0.0 Over 10.0
Portugal - Segunda Liga 2022-02-06 2 Vilafranquense
0 - 0
2 - 0
CD Mafra 3 N 0.0, +0.5 Under 10.0
Portugal - Pokal 2021-11-21 4 Vilafranquense
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 4 S +0.5 Under 10.0
Portugal - Segunda Liga 2021-08-30 3 CD Mafra
1 - 0
1 - 0
Vilafranquense 3 S -1.0, -1.5 Under 10.0
Portugal - Segunda Liga 2021-04-04 5 Vilafranquense
1 - 1
2 - 1
CD Mafra 1 N 0.0 Over 9.5
Portugal - Segunda Liga 2020-11-30 4 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Vilafranquense 7 N -0.5, -1.0 Under 10.0 Under
9-0 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 5 (5-0)
Portugal - Segunda Liga 2020-01-12 4 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Vilafranquense 2 U -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
7-6 (13) 4-3 (7) 3 (3-0) 3 (2-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2017-10-29 2 CD Mafra
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense 5 S -0.5 Over
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Campeonato Nacional 2017-03-12 1 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra U 0.0, +0.5 Under
4-12 (16) 3-6 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugal - Campeonato Nacional 2016-11-06 3 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 1 U +0.5 Under
3-5 (8) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
CD Mafra Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Segunda Liga 2023-04-30 2 Leixoes
0 - 1
0 - 2
CD Mafra S 0.0 Under 10.5
Portugal - Segunda Liga 2023-04-24 1 Sporting Covilha
0 - 1
1 - 2
CD Mafra 5 S 0.0, +0.5 Over 10.0
Portugal - Segunda Liga 2023-04-15 2 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Torreense 2 1 S 0.0, -0.5 Under 9.0
Portugal - Segunda Liga 2023-04-07 1 Estrela Amadora
1 - 1
2 - 2
CD Mafra 1 U -0.5 Over 9.5
Portugal - Segunda Liga 2023-04-01 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Benfica B 1 U -0.5, -1.0 Under 10.0
Portugal - Segunda Liga 2023-03-19 6 Tondela
1 - 1
1 - 2
CD Mafra 2 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Over
5-7 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 7 (3-4)
Portugal - Segunda Liga 2023-03-12 3 CD Mafra
1 - 0
2 - 0
Academico Viseu 1 S 0.0, +0.5 Under 10.5 Under
6-3 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-03-05 4 FC Porto B
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 2 2 U -0.5 Under 10.0 Over
8-4 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-26 3 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Feirense 1 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
6-1 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-19 3 SC Farense
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 2 1 N -0.5 Under 10.5 Under
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-13 3 CD Mafra
1 - 2
3 - 3
Nacional 2 U -0.5 Over 10.5 Over
11-4 (15) 3-4 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-05 1 Penafiel
0 - 0
1 - 0
CD Mafra 4 N 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
5-3 (8) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-29 2 CD Mafra
0 - 2
2 - 3
UD Oliveirense 1 N -0.5 Over 10.5 Over
12-3 (15) 5-3 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-21 3 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Trofense 3 S -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
2-9 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-13 1 Moreirense
0 - 1
4 - 2
CD Mafra 4 N -0.5 Over 9.5 Over
9-6 (15) 8-4 (12) 4 (2-2) 1 (0-1)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-07 3 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Belenenses SAD 3 N -0.5 Under 10.0 Under
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-12-23 6 Vilafranquense
2 - 2
3 - 3
CD Mafra 2 U 0.0 Over 10.0 Under
0-3 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Liga Cup 2022-12-16 3 Chaves
0 - 0
1 - 2
CD Mafra 1 1 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
4-1 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugal - Liga Cup 2022-12-05 1 4 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Vizela 2 1 U 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
5-7 (12) 4-6 (10) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugal - Liga Cup 2022-11-25 2 FC Porto
0 - 2
2 - 2
CD Mafra 7 1 U -2.0 Over 10.0 Over
12-5 (17) 5-3 (8) 4 (3-1) 2 (2-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-11-14 3 CD Mafra
0 - 1
1 - 1
Leixoes 1 U 0.0, -0.5 Under 10.5 Under
4-4 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Pokal 2022-11-08 2 CD Mafra
0 - 2
0 - 3
FC Porto 2 N +1.5, +2.0 Under 10.0 Under
1-6 (7) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-11-04 4 CD Mafra
1 - 2
3 - 2
Sporting Covilha 3 S -1.0 Over 10.5 Under
4-5 (9) 2-2 (4) 3 (2-1) 2 (0-2)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-29 2 Torreense
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 6 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-23 4 CD Mafra
1 - 1
2 - 2
Estrela Amadora 4 1 U -0.5 Over 10.0 Over
7-6 (13) 3-5 (8) 2 (0-2) 3 (2-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-18 3 Benfica B
4 - 1
5 - 1
CD Mafra 4 N 0.0 Over 10.0 Over
2-10 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Portugal - Pokal 2022-10-15 2 CD Mafra
1 - 1
2 - 2
Marítimo 4 1 U 0.0 Over 10.0 Under
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-09 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Tondela 2 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Pokal 2022-10-02 3 UD Santarem
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 2 S +1.5 Under 10.0 Under
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-09-17 1 3 Academico Viseu
1 - 0
2 - 0
CD Mafra 2 N 0.0, -0.5 Under 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Vilafranquense Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Portugal - Segunda Liga 2023-04-29 1 1 Vilafranquense
2 - 0
2 - 0
Torreense 3 S 0.0, -0.5 Under 9.5
Portugal - Segunda Liga 2023-04-23 2 Tondela
0 - 0
1 - 0
Vilafranquense 4 N 0.0, -0.5 Under 9.5
Portugal - Segunda Liga 2023-04-17 2 Vilafranquense
0 - 0
0 - 1
Estrela Amadora 3 N 0.0, +0.5 Under 10.0
Portugal - Segunda Liga 2023-04-08 2 Academico Viseu
2 - 0
2 - 0
Vilafranquense 2 N 0.0, -0.5 Under 10.5
Portugal - Segunda Liga 2023-04-02 2 Vilafranquense
0 - 0
4 - 0
Nacional 1 S -0.5 Over 11.0
Portugal - Segunda Liga 2023-03-19 3 Penafiel
0 - 0
1 - 1
Vilafranquense 3 U 0.0, -0.5 Push 9.5 Under
7-1 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-03-11 4 Vilafranquense
0 - 0
1 - 1
SC Farense 2 U 0.0 Under 10.5 Under
4-6 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugal - Segunda Liga 2023-03-04 1 Benfica B
0 - 0
0 - 2
Vilafranquense 3 S 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
12-9 (21) 7-9 (16) 5 (0-5) 3 (3-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-26 6 Vilafranquense
1 - 1
1 - 2
FC Porto B 2 N 0.0 Over 10.0 Over
2-11 (13) 1-6 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-18 2 Feirense
0 - 0
1 - 2
Vilafranquense 6 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Over
10-8 (18) 2-4 (6) 1 (0-1) 5 (4-1)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-11 1 Vilafranquense
0 - 0
0 - 1
Trofense 1 N -0.5 Under 10.0 Under
0-5 (5) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-02-04 4 UD Oliveirense
0 - 2
2 - 2
Vilafranquense 6 U 0.0 Over 10.5 Under
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-29 2 Vilafranquense
1 - 1
1 - 2
Moreirense 2 N 0.0 Over 10.0 Under
5-4 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-21 3 Belenenses SAD
0 - 2
0 - 3
Vilafranquense 6 S 0.0 Over 9.5 Over
9-6 (15) 2-5 (7) 3 (0-3) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-14 3 Vilafranquense
0 - 0
2 - 0
Leixoes 2 S -0.5 Under 10.5 Under
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugal - Segunda Liga 2023-01-08 1 Sporting Covilha
0 - 0
0 - 0
Vilafranquense 1 U 0.0, +0.5 Under 10.5 Over
4-7 (11) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (0-3)
Portugal - Segunda Liga 2022-12-23 6 Vilafranquense
2 - 2
3 - 3
CD Mafra 2 U 0.0 Over 10.0 Under
0-3 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Liga Cup 2022-12-11 2 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
Belenenses SAD 2 1 U -0.5 Under 9.5 Over
6-5 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Portugal - Liga Cup 2022-11-27 3 Boavista
0 - 0
1 - 0
Vilafranquense 4 N -0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 3-2 (5) 4 (2-2) 1 (1-0)
Portugal - Liga Cup 2022-11-19 1 Vilafranquense
0 - 0
0 - 0
Guimaraes 3 U 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
1-3 (4) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-11-11 3 Torreense
0 - 0
0 - 1
Vilafranquense 5 S 0.0 Under 10.0 Under
1-6 (7) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-11-05 1 4 Vilafranquense
0 - 1
1 - 1
Tondela 2 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
3-6 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-31 1 Estrela Amadora
1 - 0
1 - 1
Vilafranquense 1 U 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
6-3 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-23 6 Vilafranquense
1 - 2
1 - 3
Academico Viseu 3 N 0.0 Over 10.0 Under
6-2 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-19 2 Nacional
0 - 0
1 - 1
Vilafranquense 5 U 0.0 Under 11.0 Over
2-13 (15) 2-6 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugal - Pokal 2022-10-14 3 Moreirense
2 - 0
3 - 0
Vilafranquense N -0.5 Over 10.0 Under
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-10-08 5 Vilafranquense
0 - 0
0 - 1
Penafiel 3 N 0.0, -0.5 Under 10.5 Under
1-3 (4) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-09-18 2 SC Farense
0 - 1
2 - 1
Vilafranquense 7 1 N -0.5 Over 10.5 Over
8-4 (12) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugal - Segunda Liga 2022-09-10 5 Vilafranquense
2 - 2
3 - 2
Benfica B 5 S -0.5 Over 10.5 Under
8-2 (10) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Segunda Liga 2022-09-03 FC Porto B
0 - 0
0 - 1
Vilafranquense 2 S -0.5, -1.0 Under 10.5 Over
6-7 (13) 2-4 (6) 2 (2-0) 6 (4-2)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 2.1 3.1 3.5
Halv 2.875 2.05 4
Asiatisk handicap
Fuld (-0.5) Hjemme@2 [email protected]
Halv (-0.25) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (9.5) [email protected] [email protected]
Halv (4.5) [email protected] [email protected]
Mål i alt
Fuld (2.25) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 4 - 5

Hjørnespark: 9.5 , Handicap: -0.5 , Mål: 2.0, 2.5

4
Skud på mål
5
5
Skud forbi mål
9
114
Angreb
114
54
Farligt angreb
62
55
Boldbesiddelse %
45

Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 3 - 0 Halv

Hjørnespark: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0

1
Skud på mål
2
5
Skud forbi mål
1
67
Angreb
54
38
Farligt angreb
12
61
Boldbesiddelse %
39
  • 9' - 1st Corner - CD Mafra
  • 18' - 1st Goal - Vilafranquense
  • 30' - 2nd Corner - CD Mafra
  • Race to 3 Corners - CD Mafra
  • 30' - 3rd Corner - CD Mafra
  • 44' - 1st Offside - CD Mafra
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 52' - 4th Corner - Vilafranquense
  • 57' - 1st Yellow Card - Vilafranquense
  • 58' - 2nd Goal - CD Mafra
  • 59' - 5th Corner - CD Mafra
  • 64' - 3rd Goal - CD Mafra
  • 72' - 6th Corner - Vilafranquense
  • 74' - 2nd Offside - CD Mafra
  • 76' - 7th Corner - Vilafranquense
  • 78' - 8th Corner - Vilafranquense
  • 87' - 3rd Offside - Vilafranquense
  • 90+3' - 9th Corner - Vilafranquense
  • Race to 5 Corners - Vilafranquense
  • 90+7' - 2nd Yellow Card - Vilafranquense
  • 2-1 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer