lør, Apr 20, 2019 · 15:00
ÆldsteSeneste
VTUVVT
1.53
4.20
5.25
SenesteÆldste
TTTTTU
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
-1.0
Buxton
Buxton vs Workington Holdprofil
Buxton
Vurderingerne beregnes
TUUVVTUVVTSenesteNedad-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapLige5/10
Workington
Vurderingerne beregnes
TTTUUTTTTTSenesteNedad-0.9 p/kamp, seneste 5 vs forrige 13
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handicapFejler1/10
Buxton vs Workington Kampfakta
Buxton
4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 16 scorede og 15 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.6 for, 1.5 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 30%3
Tabt 30%3
Mål i alt 2.5
Over 60%6
Annulleret 0%0
Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 10%1
Tabt 40%4
Workington
0V-2U-8T i de seneste 10 kampe, med 4 scorede og 18 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 0.4 for, 1.8 imod. Sejr 0%, AH-sejr 10%, mål Over 20%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 0%0
Uafgjort 20%2
Tabt 80%8
Mål i alt 2.5
Over 20%2
Annulleret 0%0
Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 10%1
Annulleret 0%0
Tabt 90%9
Sidste
| Buxton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Workington | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Buxton | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Workington | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 33,
Gns.: 3.00,
Std.afv.: 1.81, Median: 3,
Typetal: 2,
Over: 52%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Buxton vs Workington Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Buxton vs Workington Indbyrdes opgør
Buxton vs Workington Se fuld H2H →| Buxton Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Northern Premier League | 2017-04-11 | 3 Workington |
0 - 0
2 - 0
|
Buxton 1 1 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Buxton Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Northern League Challenge Cup | 2019-03-12 | 3 Trafford |
0 - 0
1 - 0
|
Buxton | N | +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| England - Northern Premier League | 2019-03-05 | Buxton |
2 - 1
2 - 1
|
Nantwich Town | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| England - Northern Premier League | 2019-02-26 | 3 Witton Albion |
0 - 1
0 - 3
|
Buxton 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Northern League Challenge Cup | 2019-02-05 | Buxton |
1 - 1
3 - 3
|
Marske United | U | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| England - County Cup | 2018-12-11 | 1 Alfreton Town |
0 - 0
2 - 0
|
Buxton | N | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-12-03 | 3 Basford Utd |
1 - 0
2 - 3
|
Buxton | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-11-20 | Mickleover Sports |
0 - 3
0 - 3
|
Buxton 1 | S | 0.0 | Over |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| England - FA Trophy | 2018-10-31 | 1 Kings Lynn Town |
0 - 1
1 - 1
|
Buxton 6 | U | 0.0 | Under |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-10-23 | 3 Hednesford |
0 - 1
1 - 1
|
Buxton 4 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-10-16 | 1 Scarborough |
2 - 0
4 - 0
|
Buxton 2 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-10-09 | 2 Buxton |
1 - 0
1 - 0
|
Grantham 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England - Northern Premier League | 2018-10-02 | Buxton |
1 - 0
2 - 0
|
South Shields | S | 0.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - FA Cup - Kvalifikation | 2018-09-25 | 4 Coalville Town |
2 - 0
4 - 1
|
Buxton 5 | N | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-09-18 | Buxton |
0 - 0
1 - 0
|
Colwyn Bay | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-09-11 | 1 Bamber Bridge |
0 - 2
2 - 2
|
Buxton 5 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-09-04 | 2 Buxton |
0 - 0
1 - 0
|
Basford Utd 3 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-8 (14) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-08-21 | 2 Nantwich Town |
0 - 0
0 - 0
|
Buxton 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-28 | Tamworth |
1 - 0
1 - 1
|
Buxton | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-17 | Alfreton Town |
2 - 0
3 - 0
|
Buxton | N | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-14 | Buxton |
0 - 0
0 - 1
|
Stockport | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
4-13 (17) | 3-8 (11) | 4 (1-3) | 3 (1-2) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-04-24 | Lancaster City |
0 - 1
1 - 1
|
Buxton | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
4-7 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-04-19 | Buxton |
1 - 0
3 - 0
|
Nantwich Town 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-04-17 | 5 Buxton |
0 - 0
0 - 0
|
Altrincham 1 | U | +0.5 | Under |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-04-10 | 3 Rushall Olympic |
1 - 0
2 - 0
|
Buxton 1 1 | N | 0.0, +0.5 | Under |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-04-05 | 1 5 Hednesford |
1 - 1
1 - 2
|
Buxton 2 | S | 0.0 | Push | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-03-22 | 2 Buxton |
1 - 0
1 - 0
|
Ashton Utd 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-03-13 | 2 Buxton |
0 - 0
1 - 1
|
Stourbridge 5 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Derbyshire Senior Cup | 2018-01-30 | 3 Buxton |
3 - 0
3 - 1
|
Mickleover Sports 3 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2017-12-30 | 1 Halesowen |
1 - 3
1 - 3
|
Buxton 2 | S | 0.0 | Over |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2017-12-02 | 1 Buxton |
1 - 1
1 - 1
|
Barwell 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Workington Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Northern Premier League | 2019-04-09 | 1 Workington |
0 - 1
0 - 2
|
South Shields 1 | N | +1.0 | Under |
|
||||||
| England - Northern Premier League | 2019-03-05 | 2 Farsley Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Workington 1 | N | -1.5 | Under |
|
||||||
| England - Northern Premier League | 2019-02-26 | Workington |
0 - 0
0 - 2
|
Warrington Town 2 | N | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| England - Northern Premier League | 2019-02-19 | 1 1 Workington |
0 - 0
0 - 2
|
Witton Albion | N | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| England - FA Trophy | 2018-12-18 | Ramsbottom Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Workington 1 | N | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England - FA Cup - Kvalifikation | 2018-10-10 | 1 Kidsgrove Ath |
0 - 0
1 - 1
|
Workington 3 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-10-02 | Hyde |
0 - 0
0 - 0
|
Workington | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-09-18 | 1 Workington |
1 - 2
1 - 2
|
Prescot Cables | N | -0.5, -1.0 | Push |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-09-04 | Warrington Town |
2 - 0
2 - 0
|
Workington | N | -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-08-21 | 2 Bamber Bridge |
2 - 0
3 - 2
|
Workington 2 | N | 0.0 | Over |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 4 (1-3) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-24 | Workington |
0 - 2
1 - 3
|
Carlisle | N | 9.0 | Under |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-04-26 | Coalville Town |
2 - 0
3 - 0
|
Workington | N | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England - Northern Premier League | 2018-04-25 | Stalybridge Celtic |
0 - 1
1 - 3
|
Workington | S | +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England - Northern Premier League | 2018-04-16 | 1 Stourbridge |
1 - 1
2 - 3
|
Workington 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England - Northern Premier League | 2018-04-10 | Workington |
0 - 1
1 - 2
|
Farsley Celtic 1 | N | 0.0, -0.5 | Push |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-03-29 | 2 Workington |
1 - 1
1 - 5
|
South Shields 1 | N | -0.5, -1.0 | Over |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-03-27 | Warrington Town |
1 - 0
1 - 1
|
Workington | U | -0.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-03-24 | 1 Mickleover Sports |
0 - 0
1 - 0
|
Workington 2 | N | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-03-20 | Workington |
1 - 0
2 - 0
|
Shaw Lane 2 | S | 0.0 | Under |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 4 (0-4) | ||
| England - Northern Premier League | 2018-03-13 | 4 Altrincham |
0 - 2
2 - 3
|
Workington 3 | S | -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
19-2 (21) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| England - Northern League Challenge Cup | 2018-03-06 | Lancaster City |
0 - 0
0 - 0
|
Workington 3 | U | 0.0 | Under |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - FA Trophy | 2018-02-06 | 1 Bromley |
2 - 1
7 - 1
|
Workington | N | -1.5 | Over |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England - FA Trophy | 2018-01-16 | 2 Workington |
1 - 0
2 - 1
|
Weston-S-Mare 2 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England - FA Trophy | 2018-01-13 | 1 Weston-S-Mare |
1 - 0
1 - 1
|
Workington 2 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2017-12-26 | 1 Lancaster City |
0 - 1
2 - 2
|
Workington 3 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England - Northern Premier League | 2017-12-09 | Workington |
2 - 0
3 - 0
|
Mickleover Sports 3 | S | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England - FA Trophy | 2017-11-28 | Workington |
3 - 1
5 - 1
|
Glossop North End | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - Northern League Challenge Cup | 2017-10-17 | Colne |
0 - 1
1 - 2
|
Workington | S | +1.0 | Under |
|
4-0 (4) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Northern Premier League | 2017-10-10 | 1 Witton Albion |
1 - 0
1 - 0
|
Workington | N | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England - Northern Premier League | 2017-09-30 | 3 Halesowen |
1 - 2
1 - 5
|
Workington 1 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
7-6 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 1.53 | 4.2 | 5.25 |
| Halv | 2.2 | 2.25 | 4.75 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: -1.0 , Mål: 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

