tir, Feb 18, 2020 · 19:45
ÆldsteSeneste
TTTVVV
4.33
4.20
1.60
SenesteÆldste
TVTTUU
Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 3.25
Mål i alt
–
Hjørnespark i alt
+1.0
Basildon Utd
Basildon Utd vs Folkestone Invicta Holdprofil
Basildon Utd
Vurderingerne beregnes
TTVVVSeneste
Over 9.5 hjørnesparkOver3/5
Over 2.5 målOver4/5
Asiatisk handicapLige4/7
Folkestone Invicta
Vurderingerne beregnes
TVVTUUTTVTSenesteNedad-1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 11
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Basildon Utd vs Folkestone Invicta Kampfakta
Basildon Utd
3V-0U-4T i de seneste 7 kampe, med 17 scorede og 18 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.4 for, 2.6 imod. Sejr 42%, AH-sejr 57%, mål Over 57%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 42%3
Uafgjort 0%0
Tabt 57%4
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 57%4
Annulleret 0%0
Under 42%3
Asiatisk handicap
Vundet 57%4
Annulleret 14%1
Tabt 28%2
Folkestone Invicta
3V-2U-5T i de seneste 10 kampe, med 20 scorede og 23 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.0 for, 2.3 imod. Sejr 30%, AH-sejr 30%, mål Over 70%, hjørne Over 0%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 30%3
Uafgjort 20%2
Tabt 50%5
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 70%7
Annulleret 0%0
Under 30%3
Asiatisk handicap
Vundet 30%3
Annulleret 0%0
Tabt 70%7
Sidste
| Basildon Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Folkestone Invicta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| Basildon Utd | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Folkestone Invicta | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 32,
Gns.: 4.16,
Std.afv.: 2.03, Median: 4,
Typetal: 5,
Over: 63%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Basildon Utd vs Folkestone Invicta Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Basildon Utd vs Folkestone Invicta Indbyrdes opgør
Basildon Utd vs Folkestone Invicta Se fuld H2H →Ingen data
| Basildon Utd Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Cup | 2019-12-10 | 1 Potters Bar Town |
1 - 0
2 - 4
|
Basildon Utd | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Cup | 2019-11-19 | Basildon Utd |
3 - 3
5 - 3
|
Canvey Island | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England - Isthmian Cup | 2019-10-29 | Witham Town |
2 - 2
4 - 5
|
Basildon Utd | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| England - FA Cup - Kvalifikation | 2019-09-21 | 1 Billericay |
0 - 0
1 - 0
|
Basildon Utd 1 | N | -1.5, -2.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England - Isthmian Division One North | 2019-02-05 | 2 Heybridge Swifts |
0 - 2
3 - 2
|
Basildon Utd 2 1 | N | -1.0 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Division One North | 2018-10-19 | 1 Aveley |
1 - 0
2 - 1
|
Basildon Utd 5 1 | N | 0.0 | Under |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - County Cup | 2017-11-30 | Billericay |
0 - 0
3 - 0
|
Basildon Utd | N | -1.5, -2.0 | Under |
|
13-1 (14) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Folkestone Invicta Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - Isthmian Premier Division | 2020-02-08 | 3 Folkestone Invicta |
0 - 2
1 - 3
|
Carshalton Ath | N | -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Cup | 2020-01-21 | 1 Folkestone Invicta |
1 - 0
4 - 3
|
Bognor Regis Town | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2020-01-18 | Bognor Regis Town |
1 - 2
4 - 3
|
Folkestone Invicta | N | 0.0 | Over |
|
||||||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-12-14 | 2 Bowers & Pitsea |
1 - 1
3 - 1
|
Folkestone Invicta | N | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-12-03 | 2 Folkestone Invicta |
1 - 1
1 - 1
|
Kingstonian 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 8.0 |
|
|||||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-11-30 | 3 Lewes |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| England - FA Trophy | 2019-11-13 | 3 Maldon & Tiptree |
4 - 2
4 - 3
|
Folkestone Invicta 4 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-15 | 1 Folkestone Invicta |
1 - 2
4 - 2
|
Cheshunt 5 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-05 | Folkestone Invicta |
2 - 1
3 - 2
|
Brightlingsea Regent 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-10-01 | AFC Hornchurch |
0 - 0
1 - 0
|
Folkestone Invicta | N | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-08-24 | 1 Potters Bar Town |
0 - 1
1 - 4
|
Folkestone Invicta | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-08-14 | 2 Cray Wanderers |
1 - 1
2 - 3
|
Folkestone Invicta 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Folkestone Invicta |
0 - 2
0 - 4
|
Gillingham | N | +1.5 | Over |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Folkestone Invicta |
1 - 1
1 - 1
|
Maidstone Utd | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Folkestone Invicta |
1 - 1
2 - 3
|
Dover | N | +1.5 | Over | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2019-04-20 | 1 Folkestone Invicta |
1 - 0
4 - 0
|
Haringey Borough 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-02-09 | 4 Harlow Town |
1 - 3
2 - 4
|
Folkestone Invicta 2 | S | 0.0 | Over |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2019-01-26 | 1 Folkestone Invicta |
2 - 0
2 - 0
|
Kingstonian 2 | S | -0.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Cup | 2019-01-15 | 1 Bracknell Town |
3 - 0
4 - 1
|
Folkestone Invicta 1 | N | +0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-11-27 | 2 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 1 | U | 0.0 | Under |
|
6-5 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England - FA Trophy | 2018-11-24 | 2 Woking |
2 - 0
2 - 0
|
Folkestone Invicta 4 | N | -1.0, -1.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-10-23 | 3 Folkestone Invicta |
0 - 1
2 - 3
|
Carshalton Ath 2 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| England - Isthmian Premier Division | 2018-10-16 | 1 Bognor Regis Town |
1 - 3
2 - 4
|
Folkestone Invicta 2 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2018-07-09 | Folkestone Invicta |
0 - 2
0 - 5
|
Maidstone Utd | N | +0.5, +1.0 | Over |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-05-03 | 1 Hendon |
4 - 0
4 - 0
|
Folkestone Invicta 5 | N | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2018-04-17 | Thurrock |
1 - 1
1 - 2
|
Folkestone Invicta | S | +0.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-04-12 | 1 Staines Town |
2 - 2
4 - 4
|
Folkestone Invicta | U | 0.0 | Over |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| England - Isthmian Premier Division | 2018-03-27 | 1 Folkestone Invicta |
0 - 1
2 - 1
|
Lowestoft Town 4 | S | -2.5 | Under | 10.0 | Over |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| England - Isthmian Premier Division | 2018-03-24 | 1 Folkestone Invicta |
3 - 1
5 - 2
|
Met Police 1 | S | -1.0 | Over |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England - County Cup | 2018-03-14 | Folkestone Invicta |
1 - 1
2 - 1
|
Charlton XI 2 | S | 0.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 4.333 | 4.2 | 1.6 |
| Halv | 3.75 | 2.6 | 2.1 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Halv (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handicap: +1.0 , Mål: 3.0, 3.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

